L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczak | Krzysztof | Stargard | 1958 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | ||
2 | Androwiak | Tymoteusz | Świdwin | 1981 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
3 | Andrzejczak | Michał | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
4 | Andrzejewski | Marek | Choszczno | 1978 | aktywne choszczno | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe | M | Tak | |
5 | Antkiewicz | Agnieszka | Bezrzecze | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
6 | Apostoluk | Tomasz | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
7 | BALICKA | MONIKA | DREZDENKO | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
8 | Banasiewicz | Zbyszek | Stargard | 1983 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
9 | Bandkowski | Marek | Szczecin | 1952 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
10 | Baran | Sabina | Barlinek | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
11 | Barszczewska | Katarzyna | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
12 | Bartkiewicz | Malgorzata | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
13 | Bartnicka | Beata | Stargard | 1986 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | K | Tak | ||
14 | Bartosik | Maciej | Barlinek | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
15 | Bartosz | Marcin | Barlinek | 1977 | KRAJ-ZEGA BARLINEK | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
16 | Baumgart | Katarzyna | Stargard Szczeciński | 1981 | Finance Flow | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
17 | BAZIMIEROWSKI | SYLWESTER | DOLASZEWO | 1971 | 4RUN Team | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
18 | Bączyk | Monika | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
19 | Bączyk | Adam | SZCZECIN | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
20 | BĄDŹWOL | KRZYSZTOF | KALISZ POMORSKI | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
21 | Bednarczyk | Sylwia | Szczecin | 1977 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
22 | Białobrzeski | Piotr | Recz | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
23 | Bielański | Mirosław | Stargard | 1960 | Stargard | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
24 | Bielawska | Anna | Trzcińsko Zdrój | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
25 | Bielerzewski | Krzysztof | Poznań | 1991 | GB Wielkopolscy Biegacze | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
26 | Bielinowicz | Bartosz | Przecław | 1973 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony | M | |||
27 | Biernacki | Andrzej | Mostkowo | 1976 | Epidemiasportu.pl | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
28 | Biesiada | Marta | Krzecin | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | ||
29 | Błoniarz | Anna | Szczecin | 1975 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | ||
30 | BOBROWICZ | Artur | Goleniów | 1984 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
31 | Boch | Aleksandra | Choszczno | 1990 | Świat wg Rudzielca | Bieg 10 km | K | Tak | ||
32 | Boch | Łukasz | Choszczno | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
33 | Bogdanowicz | Adam | Szczecin | 1981 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
34 | BOMBA | PRZEMYSLAW | SZCZECIN | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
35 | Borek | Jakub | Barlinek | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
36 | Borkowska | Monika | Stargard | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
37 | Borowska | Karolina | PuciceGoleniów | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
38 | Borowska | Aleksandra | Stargard | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
39 | Brożek | Rafał | Choszczno | 1989 | Choszczno biega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | M | Tak | |
40 | BRYZEK | ADRIANNA | CHOSZCZNO | 1970 | MOTYWATOR | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | |
41 | Brzezicka | Kornelia | Wolin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
42 | Brzezicki | Marcin | Wolin | 1977 | Wolin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
43 | Brzóska | Eugeniusz | Gryfino | 1959 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
44 | Buczynski | Sylwester | Tomaszów Mazowiecki | 1981 | Biegam bo lubie Tomaszow Maz. | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
45 | Bujnowska | Anita | Police | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
46 | Bulikowski | Paweł | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
47 | Burzynski | Jerzy | Choszczno | 1980 | PSP Choszczno | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
48 | Butryn | Krzysztof | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
49 | Butryn | Agnieszka | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
50 | Butryński | Łukasz | Wałcz | 1984 | Korona Wałcz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
51 | Byczyk | Jarosław | Zalasewo | 1968 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
52 | Byczyk | Juliusz | Swarzędz | 2000 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
53 | Bykowski | Piotr | Gryfino | 1982 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
54 | Bzdak | Mariusz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
55 | Cech | Jakub | Lipiany | 1999 | EPIDEMIASPORTU.PL | Bieg 10 km | M | Tak | ||
56 | Cejba | Jan | Gorzów Wlkp | 1976 | Unbreakable | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
57 | Chawziuk | Magdalena | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
58 | Chełstowska | Monika | Choszczno | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | K | |||
59 | Chlasta | Jacek | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
60 | Chmielewska | Agnieszka | Police | 1974 | Lewandowski Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
61 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | Lewandowski Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
62 | Chmielowiec | Władysław | Szczecin | 1960 | WASZCZUK TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
63 | Chmurzewski | Piotr | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
64 | Chojniak | Wiesław | Poznań | 1973 | parkrun Poznań | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
65 | Choszczno | Choszczno | Choszczno | 2015 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | M | |||
66 | Chrobocinski | Daniel | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
67 | Chrobocińska | Elżbieta | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
68 | Chrobociński | Jan | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
69 | Cicha | Małgorzata | Gorzów wlkp | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
70 | Cichocki | Jakub | Szczecin | 1978 | HKS Skaut Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
71 | Ciemcioch | Damian | Warzymice | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
72 | Ciepliński | Radosław | Osiedle Poznańskie | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
73 | Cieślukowski | Wojciech | Szczecin | 1974 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
74 | Czachowski | Jarek | Stargard Szczeciński | 1975 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
75 | Czapiewski | Paweł | Choszczno | 1978 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
76 | Czapiewski | Piotr | Choszczno | 1978 | choszcznobiega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
77 | Czaplicka-Bednarz | Irena | Dołuje | 1958 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
78 | Czekurłan | Agnieszka | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
79 | Czernicki | Damian | Strzelce krajeńskie | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
80 | Czerwińska | Agnieszka | Deszczno | 1972 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | |||
81 | Czosnowski | Krzysztof | GRYFINO | 1978 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
82 | Czumak | Magdalena | Stargard | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
83 | Czumak | Sławomir | Stargard | 1963 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
84 | Dawidowski | Michał | Nowogard | 1978 | Nowogardzki Klub Biegacza "ENDORFINA" | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | ||
85 | Dąbrowska | Agnieszka | Nowa Wieś | 1983 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
86 | Dejnak | Mariola | Gryfice | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
87 | Denisiuk | Iwona | Stargard | 1980 | Stargard | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
88 | DEREŃ | GRZEGORZ | ŚWIDWIN | 1976 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
89 | DOBCZYŃSKI | ADRIAN | CHOSZCZNO | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe | M | Tak | ||
90 | DOBOSZ | JERRY | SZCZECIN | 1972 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | M | |||
91 | Dołmat | Edward | Gorzów Wlkp. | 1962 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
92 | Dombek | Agnieszka | Choszczno | 1970 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet LOKALS | K | |||
93 | Dorawa | Barbara | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
94 | Downar | Andżelika | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
95 | Drabczyk | Paweł | Choszczno | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
96 | Drabina-Szwed | Sylwia | Choszczno | 1981 | motywator | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | |
97 | Draczyński | Zygmunt | Łobez | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Drąg | Anna | Stargard | 1988 | 12 BZ | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
99 | Drobczyński | Bartosz | Szczecin | 1982 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
100 | DROBISZ-WELS | BEATA | CHOSZCZNO | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
101 | Drozd | Lech | Gorzów Wlkp. | 1953 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
102 | Drozdek | Kacper | Kobylanka | 1998 | charty | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
103 | Drozdek | Magdalena | Szczecin | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
104 | Drożdż | Szymon | Stara Łubianka | 1993 | 4RUN Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
105 | Dudziak | Łukasz | Gorzów WLkp | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
106 | Dulna | Monika | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
107 | DUSZA | ANNA | SZCZECIN | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
108 | Dymek | Ewa | Chełst | 1995 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
109 | Dymek | Malwina | Chełst | 1996 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
110 | Dzielecki | Adam | Stargard | 1981 | BRAK | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
111 | Dzikowski | Lukasz | Gryfice | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
112 | FAIGA | DARIUSZ | GDYNIA | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
113 | Figiel | Rafał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
114 | Figiel | Krzysztof Figiel | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
115 | Figołuszka | Katarzyna | Jankowice | 1990 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
116 | Fijałkowska | Marta | Przelewice | 1994 | Klub sportowy Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
117 | Fikus | Jacek | Gubin | 1981 | BBL Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
118 | Filipiak | Łukasz | Nowogródek Pomorski | 1980 | Łukasz Filipiak "BLACK TEAM" | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
119 | Flis | Danuta | Choszczno | 1967 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
120 | Flis | Mirosław | Choszczno | 1963 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
121 | Flis | Paulina | Choszczno | 1992 | Bieg 10 km | K | ||||
122 | Flis | Wojciech | Choszczno | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
123 | Folwarczny | Jarosław | Stargard | 1987 | SamSobie | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | |
124 | FRANAS | DANIEL | CHOSZCZNO | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | M | |||
125 | Frost | Tomasz | Choszczno | 1990 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
126 | Fulara | Alina | Strzelce Kraj. | 1966 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
127 | Gajewska | Monika | Stargard | 1988 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
128 | Gałka | Jolanta | Gorzów Wielkopolski | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
129 | Gancarczyk | Jacek | Warzymice | 1972 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
130 | Gapińska | Agnieszka | Choszczno | 1979 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
131 | Garbień | Marcin | Goleniów | 1992 | Goleniow | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
132 | Gardziel | Łukasz | Choszczno | 1984 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
133 | Gawrysiak | Przemysław | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
134 | Gerlecki | Piotr | Barlinek | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
135 | Giec | Anna | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
136 | Gierłowski | Mikołaj | Strzelce Krajeńskie | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
137 | Gil - Dziergas | Alicja | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
138 | Ginda | Paweł | Drawno | 1984 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
139 | Glebkowicz | Agnieszka | Szczecin | 1979 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
140 | Glina | Rafał | Suchań | 1979 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
141 | Gliwny | Karol | Bezrzecze | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
142 | Głogowska | Agnieszka | Goleniów | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
143 | GNIEWOSZ | PIOTR | SZCZECIN | 1984 | kwsp/1bpzmot | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
144 | Gnysińska | Karolina | Choszczno | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
145 | GONERKO | MAREK | CHOSZCZNO | 1957 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet LOKALS | M | Tak | ||
146 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
147 | Góralski | Jan | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
148 | Górska | Anna | Świnoujście | 1974 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
149 | Graczyk | Teresa | Szczecin | 1959 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
150 | Graczyk | Wiesław | Szczecin | 1959 | amator | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
151 | Gradys | Konrad | Choszczno | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
152 | Gradys | Arkadiusz | Choszczno | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
153 | Grajczyk | Maciej | Choszczno | 1992 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
154 | Grajczyk | Alicja | Choszczno | 1993 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
155 | Grodzicka | Patrycja | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
156 | Grodzińska | Angelika | Stargard | 1984 | Stargard.Ja się nie ścigam. | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
157 | Gromadzki | Krzysztof | Choszczno | 1973 | PSP | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
158 | Grużewski | Wacław | Stargard | 1950 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
159 | Grygiel | Magdalena | Ogardy | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
160 | Grzegorczyk | Jaroslaw | Wolczkowo | 1978 | Wierzbicki Running Project | Bieg 10 km | M | |||
161 | Grzelak | Ryszard | Gryfino | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
162 | Grzesiak | Rafał | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
163 | Gula | Paweł | Bierzwnik | 1996 | Runner's Bierzwnik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
164 | Gulajew | Michał | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
165 | Gumienny | Andrzej | Szczecin | 1957 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
166 | Gutowski | Tomasz | Stargard | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
167 | Guzikowski | Tomasz | Szczecin | 1979 | GUZIK Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
168 | Gwoździk | Kamil | Rychnów | 1991 | Rychnów Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
169 | Hader | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
170 | Hahn | Marta | Choszczno | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
171 | Hałas | Renata | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | K | ||||
172 | Hintz | Krzysztof | Lubiana | 1997 | Bieg 10 km | M | ||||
173 | Hnat | Rafał | Wałcz | 1972 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
174 | Hoffmann | Katarzyna | Gubin | 1979 | BbL Gubin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
175 | Hoffmann | Monika | Stargard | 1993 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
176 | Horodyska | Magdalena | Drezdenko | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
177 | Howil | Waldemar | Gryfino | 1976 | biegowekaizen.pl | Bieg 10 km | M | |||
178 | Hryniewicz | Joanna | Police | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
179 | HUK | ARTUR | Szczecinek | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
180 | Hulewicz | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
181 | Jadrysiewicz | Krzysztof | Choszczno | 1980 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | M | Tak | ||
182 | Jakubowski | Konrad | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
183 | Janas | Kacper | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
184 | Jankowski | Marcin | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
185 | Jaroszewicz | Grzegorz | Police | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
186 | Jarzemska-Wróblewska | Paulina | Gryfice | 1979 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
187 | Jasiukiewicz | Marek | Poznań | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
188 | Jasiukiewicz | Jarosław | Kalisz | 1974 | Kaliskie Towarzystwo Koszykówki | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
189 | Jastrzębski | Leszek | Szczecin | 1969 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
190 | Jażdżyk | Przemysław | Sulino | 1986 | brak | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
191 | Jerzyk-Szamałek | Bogusława | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
192 | Jezierski | Marcin | Gorzow Wielkopolski | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
193 | Jóśko | Karolina | Choszczno | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
194 | Jóźwiak | Kamila | Choszczno | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | Tak | ||
195 | Judek | Krzysztof | Mierzyn | 1953 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
196 | JUDKOWIAK | RAFAŁ | PĘCKOWO | 1979 | Salon Fryzjerski Styl Drezdenko | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
197 | Junak | Kamil | Choszczno | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
198 | Junak | Magdalena | Drawno | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
199 | Jurczak | Tomek | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
200 | Jursza | Damian | Poznań | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
201 | Juszczak | Ariel | Jarszewo | 1984 | Uczniowski Klub Sportowy "FUNBOX" Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | ||
202 | Juszczyk | Krzysztof | Szczecin | 1975 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
203 | Kaczmarek | Aldona | Moczydło | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
204 | Kaczmarek | Anna | Kostrzyn nad Odrą | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
205 | Kaczmarek | Adam | Gubin | 1979 | BBL Gubin | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
206 | Kaczmarek | Natalia | Dolice | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
207 | Kaczmarek | Maciej | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Kaczmarek | Krzysztof | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
209 | Kaczmarek | Jan | Mieszkowice | 1947 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
210 | Kaczor | Paweł | Choszczno | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
211 | Kaczorowski | Mieczysław | Szczecin | 1970 | 109 Szpital Wojskowy | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | ||
212 | Kaczyński | Henryk | Gryfice | 1953 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
213 | Kalicińska | Małgorzata | Suchań | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
214 | Kałużny | Ryszard | Mostkowo | 1955 | KB Lipiany - Mostkowo | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
215 | Kamińska | Magdalena | Szczecin | 1982 | PUM Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
216 | Kamińska | Ewelina | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
217 | Kamiński | Krzysztof | Dolice | 1984 | Kolin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
218 | Kamola | Maciej | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
219 | Karczmarczyk | Eliza | Szczecin | 1979 | BBL Gubin | Bieg 10 km | K | |||
220 | Kasprzak | Michalina | Szczecin | 1991 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet LOKALS | K | Tak | |
221 | Kasprzyk | Katarzyna | Jelenia Góra | 1966 | Super Babki | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
222 | Keplin | Aleksandra | Choszczno | 1988 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | Tak | ||
223 | Kędzierska | Arleta | Kalisz Pomorski | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
224 | Kędzierski | Jakub | Choszczno | 1992 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
225 | KĘPKA | Mirosław | ŚWIDWIN | 1970 | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
226 | Kęska-Pląsek | Małgorzata | Police | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
227 | Kielczyk | Kasia | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | ||||
228 | Kieliszek | Anna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
229 | Kijaczko | Eugeniusz | Police | 1967 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
230 | Kisiel | Łukasz | Stargard | 1982 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
231 | Klimkowski | Tomasz | Choszczno | 1966 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
232 | Klińska | Agnieszka | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
233 | Knap | Joanna | Gryfice | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
234 | Kobryński | Janusz | Pełczyce | 1954 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
235 | Kolasińska | Wiesława | Bralin | 1972 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
236 | KOŁODZIEJCZAK | GRZEGORZ | GORZÓW WLKP. | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
237 | Komo-libio | Anna | Strzelce kraj | 1973 | Bieg 10 km | K | ||||
238 | Konieczna | Natalia | Choszczno | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
239 | KONIUSZY | IZA | CHOSZCZNO | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
240 | Kopcewicz | Robert | Goleniów | 1966 | KS Hanza Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
241 | Koprek | Łukasz | Koszalin | 1986 | 8 Pułk Przeciwlotniczy | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | ||
242 | Korzeniewski | Jarosław | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | |||
243 | Kosiński | Mateusz | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
244 | Kosmaczewski | Ryszard | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
245 | Kosmalska | Asia | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
246 | Kosmalski | Maciej | Szczecin | 1982 | 5 Pułk Inżynieryjny | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | ||
247 | KOTOWSKA | IWONA | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
248 | Kott | Mariusz | Police | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
249 | Kowalewska | Sylwia | Strzelce Krajeńskie | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
250 | Kozak | Mirosław | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
251 | Kozak | Klaudia | Choszczno | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
252 | Kozak | Nikodem | Kalisz Pom | 1977 | RunMors Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
253 | Kozanecka | Joanna | Choszczno | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
254 | KOZIOŁ | BOGUSŁAW | DOBRA | 1970 | TROFEA SPORTOWE - WWW.BOKOSPORT.PL | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | ||
255 | Kozłowska | Anna | Choszczno | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
256 | Kozłowska | Monika | Lipki Wielkie | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
257 | Kozłowska | Marta | Strzelce kraj. | 1988 | KB Pento Strzelce Krajeńskie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
258 | Kozłowski | Piotr | Lipki Wielkie | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
259 | Kozłowski | Paweł | Strzelce Krajeńskie | 1985 | KB Pento Strzelce Krajeńskie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
260 | Krajewski | Radosław | Torzym | 1974 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
261 | Kraszewski | Jakub | Gorzów Wielkopolski | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
262 | Kraus | Damian | Gryfice | 1996 | Bieg 10 km | M | ||||
263 | Krawczak | Oskar | Stargard | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
264 | Krawczyk | Krzysztof | Bierzwnik | 1978 | Runner's Bierzwnik | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
265 | Kristel | Piotr | Strzelce Krajeńskie | 1978 | KB Pento Strzelce Krajeńskie | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
266 | Kristel | Joanna | Strzelce KrajeNskie | 1981 | KB Pento Strzelce Krajeńskie | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
267 | Kropidłowski | Florian | Police | 1970 | UKS ÓSEMKA Police | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
268 | Królak | Beata | Police | 1962 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
269 | Królik | Tomasz | Choszczno | 1974 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | |||
270 | Kubat | Daniel | Barlinek | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
271 | Kubiak | Kalina | Strzelce Kraj. | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
272 | Kubiak | Łukasz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
273 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
274 | KUCHARSKA | ANNA | DĘBNO | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
275 | Kucharski | Piotr | Glinik gm. Deszczno | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
276 | Kucharz | Łukasz | Minehead | 1982 | Happiness | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
277 | Kuchta | Piotr | Szczecin | 1988 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
278 | Kuczyńska | Barbara | Poznań | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
279 | Kujawski | Stefan | Węgorzyno | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
280 | Kulczycka | Emilia | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
281 | Kulik | Natalia | Gorzów | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
282 | Kupczyński | Marek | Barlinek | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
283 | Kupisz | Joanna | Gorzów Wlkp. | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
284 | Kurasińska | Dorota | Szczecin | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
285 | Kurlej | Mariusz | Gryfino | 1968 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
286 | Kurowski | Sebastian | Gryfice | 1982 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
287 | Kuś | Adam | Wysoka | 1997 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
288 | Kwacz | Krzysztof | Poznań | 1976 | On The Move | Bieg 10 km | M | Tak | ||
289 | Kwaśniewski | Mariusz | Stargard | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
290 | Kwiatkowska | Aneta | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
291 | Lasek | Bartosz | Szczecin | 1977 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
292 | Lasek | Aldona | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
293 | Lassociński | Piotr | Choszczno | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
294 | Latuszek | Sebastian | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
295 | Lenartowicz | Ryszard | Moczydło | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
296 | Lenartowicz | Agnieszka | Moczydło | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
297 | Leśniak | Mateusz | Choszczno | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
298 | Leśniak | Urszula | Choszczno | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | Tak | ||
299 | Lew | Piotr | Szczecin | 1970 | Atak Logistik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
300 | Lewandowska | Weronika | Choszczno | 1993 | Bieg 10 km | K | ||||
301 | Lewandowska | Agnieszka | Żary | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
302 | Lewandowski | Marek | Żary | 1973 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
303 | Lewandowski | Leszek | Myślibórz | 1970 | MYŚLIBÓRZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
304 | Lewandowski | Sebastian | Dolice | 1988 | amator | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
305 | Lewandowski | Piotr | Police | 1980 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
306 | Lewdanska | Kamila | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | ||
307 | Lewoniec | Szymon | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
308 | Lipertowicz | Adrianna | Gryfice | 1973 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
309 | Listewnik | Sebastian | Gorzów Wielkopolski | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
310 | Listwan | Bogumiła | Stargard | 1987 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
311 | Loba | Monika | Łobez | 1979 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
312 | Lochert | Karolina | Lubno | 1995 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
313 | Lochert | Radosław | Lubno | 1967 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
314 | Łabędzki | Mariusz | Stargard | 1979 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
315 | Łakos | Michał | Choszczno | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
316 | Łangowski | Mateusz | Chroościk | 1976 | _^_ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
317 | Łapińska | Joanna | Choszczno | 1994 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
318 | Łopatto | Jędrzej | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
319 | Łuczków | Olga | Strzelce Krajeńskie | 1985 | KB Pento Strzelce Krajeńskie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
320 | Łukasiewicz | Agnieszka | Gryfino | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
321 | Łukomska | Mariola | Barlinek | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
322 | Łużyńska | Katarzyna | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
323 | Łysoń | Andrzej | Stargard | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
324 | Maciejewska | Grażyna | Marianowo | 1958 | SZWLA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
325 | Maciejewski | Henryk | Marianowo | 1940 | SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie" | Bieg 10 km | M | Tak | ||
326 | Maciejonek | Krzysztof | Kostrzyn | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
327 | Maciejonek | Anna | Kostrzyn | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
328 | Mackowiak | Pawel | Pelczyce | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet LOKALS | M | |||
329 | MACKOWICZ | ANETA | SZCZECIN | 1974 | REHABILITACJA WOMP SZCZECIN | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
330 | Madej | Bartosz | Choszczno | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
331 | Madrak | Anna | Police | 1976 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | K | |||
332 | Maga | Tomasz | Pyrzyce | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
333 | Magierska | Honorata | Gryfino | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
334 | Majchrzak | Zbigniew | Choszczno | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
335 | MAJEWSKI | PIOTR | KÓRNIK | 1961 | BIERZWNIK-JAGLISKO | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
336 | Majewski | Jakub | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
337 | Majewski | Artur | Kalisz Pomorski | 1977 | Nadleśnictwo Mirosławiec/RunMors Kalisz Pomorski | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
338 | Majzlik | Justyna | DREZDENKO | 1984 | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
339 | MAJZLIK | PIOTR | DREZDENKO | 1982 | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
340 | Makles | Paweł | Gubin | 1997 | Biegam Bo Lubię Gubin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
341 | Makowiecka | Michalina | Kaczory | 1998 | 4RUN Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
342 | Makowska | Joanna | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
343 | Makowski | Dariusz | Chojna | 1968 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
344 | Malec | Mariusz | Stargard Szczeciński | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
345 | Małecki | Artur | Stargard | 1978 | Stargard | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
346 | Małkowska | Edyta | Ińsko | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
347 | Marciniak | Wojtek | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
348 | Marciniak | Lidia | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
349 | Marciniak | Natalia | Choszczno | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | ||
350 | Marciniak | Kasia | Dębno | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
351 | Marcinkowska | Eliza | Stargard | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
352 | Marczak | Adam | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
353 | Marmura | Tomasz | Stargard Szczeciński | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
354 | Marszał | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
355 | Masina | Jarosław | Krosno Odrzańskie | 1971 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
356 | Masina | Marcela | Krosno Odrzańskie | 1997 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
357 | Masłowski | Marcin | Gorzów | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
358 | Mazur | Kamil | Świnoujście | 1984 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
359 | Mazurek | Dorota | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
360 | Mazurek | Pawel | Lipiany | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
361 | Mądrzak | Tomasz | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | |||
362 | Michalak | Krzysztof | Gorzów | 1976 | Unbreakable | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
363 | Michalak | Magdalena | Dobiegniew | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
364 | Migalska Stankiewicz | Lucyna | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
365 | MIKULSKI | Bartosz | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
366 | Mikuła | Ula | Nowogard | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
367 | Mikuła | Daniel | Nowogard | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
368 | Milczarek | Daria | Sulechów | 1990 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | |||
369 | Miller | Agnieszka | Bogdaniec | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
370 | Minko | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
371 | Misjan | Rafał | Gorzów Wielkopolski | 1993 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
372 | Miszuk | Sebastian | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
373 | Morawiak | Krzysztof | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
374 | Morgiewicz | Piotr | Gryfice | 1966 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
375 | Możdżyński | Tomasz | Choszczno | 1979 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
376 | Mroczka | Bartosz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
377 | Murawski | Adam | Gostyń | 1966 | niezrzeszony | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
378 | Musiał | Adam | Drawsko | 1958 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
379 | MYDLO | RADOSLAW | Ginawa | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
380 | Mytnik | Marcin | Poznań | 1977 | Stoczniowiec Poznań | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
381 | Naglacki | Grzegorz | Szczecin | 1972 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
382 | Najkowska | Kasia | Dębno | 1985 | Mamy-Biegamy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
383 | Narożniak | Marek | Gryfice | 1965 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
384 | Narożniak | Mariusz | Gryfice | 1982 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
385 | Niewiadomski | Konrad | Dębno | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
386 | Niewrzoł | Anna | Wędrzyn | 1988 | GOŃ SIĘ | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | K | ||
387 | Nowak | Karolina | Rychnów | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
388 | NOWAK | WIESŁAW | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | ||||
389 | Nowak | Joanna | Gubin | 1975 | Biegam Bo Lubię Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
390 | Nowak | Małgorzata | Dobra | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
391 | NOWAK | MARTA | STARGARD | 1990 | Bieg 10 km | K | ||||
392 | Nowakowski | Krzysztof | Łoznica | 1988 | Ekipa Kryzys | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
393 | Nowicki | Jarek | Barlinek | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
394 | Ochmańska | Marta | Choszczno | 1990 | Motywator | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
395 | Ochmańska | Barbara | Choszczno | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
396 | Ochmański | Damian | Choszczno | 1993 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | M | |||
397 | Okonek | Kazimierz | Gorzów Wlkp. | 1949 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
398 | Olczak | Elżbieta | Choszczno | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | K | |||
399 | Olechnowicz | Grzegorz | Gubin | 1976 | BbL Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
400 | Olejniczak | Agnieszka | Szczecin | 1982 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
401 | Opaska | Jolanta | Szczecin | 1982 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | K | Tak | ||
402 | Opaska | Marcin | Szczecin | 1980 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
403 | Ordon | Izabela | Gorzów Wielkopolski | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
404 | Osetek | Sebastian | Gryfino | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
405 | Osińska | Małgorzata | Barlinek | 1963 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
406 | Osobniak | Ryszard | Koszalin | 1956 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
407 | Ossowicz | Ewelina | Gorzów Wlkp. | 1978 | Ewelina Gorzów Wlkp. | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
408 | Ossowicz | Marcin | Barlinek | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
409 | Otkała | Karol | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
410 | Otoka | Kasia | Międzyzdroje | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
411 | Owsikowski | Konrad | Szczecin | 1998 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
412 | Ozimek | Robert | CHOSZCZNO | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
413 | Pachnowski | Sławomir | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
414 | Pająk | Krzysztof | Gryfice | 1961 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
415 | Pająk | Małgorzata | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
416 | Pajor | Łukasz | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
417 | Pal | Emilian | Pełczyce | 1974 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
418 | Palicki | Piotr | Szczecin | 1979 | NYHA IV | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
419 | Panasiuk | Krzysztof | Stargard | 1981 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
420 | Parol | Grzegorz | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
421 | Pasieka | Agnieszka | Świdwin | 1988 | K.B. "SPRINT" Świdwin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
422 | Patkowski | Marcin | Szczecin | 1976 | Wolni Biegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
423 | Patrak | Anna | Stargard | 1979 | Stargard Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
424 | Pawlak | Katarzyna | Choszczno | 1990 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
425 | Pawłowicz | Kamila | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
426 | Pełech | Krzysztof | Gorzów Wlkp. | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
427 | Piasecka | Marta | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
428 | PIASECKI | Krzysztof | Choszczno | 1971 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
429 | Piątkowska | Izabela | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
430 | Pietkiewicz | Paweł | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
431 | Pietrowicz | Darek | Szczecin | 1987 | puszczyk bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
432 | Pietrzkiewicz | Małgorzata | Drezdenko | 1974 | Victaulic Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | ||
433 | Pikula | Kamil | Drezdenko | 1997 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
434 | Pilżys | Malwina | Recz | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | ||
435 | Piórkowska | Agnieszka | Lipiany | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
436 | Pląsek | Sylwester | Police | 1971 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
437 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
438 | Pochranowicz | Barbara | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | K | |||
439 | Podsada | Edyta | Gorzów Wlkp | 1978 | BBL Gorzów Wielkopolski | Bieg 10 km | K | |||
440 | Pokorniecka | Katarzyna | Choszczno | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | K | Tak | ||
441 | Pokrzywiński | Zbigniew | Police | 1987 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
442 | Pokrzywiński | Krzysztof | Police | 1962 | BBL Police | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
443 | Poniatowska-Tarkowska | Edyta | Szczecin | 1979 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
444 | Popielarczyk | Szymon | Choszczno | 1996 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
445 | Popielarczyk | Bartosz | Choszczno | 2000 | Bieg 10 km | Pakiet LOKALS | M | Tak | ||
446 | Posiła | Marcin | Choszczno | 1979 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
447 | Pośniak | Katarzyna | Chojna | 1999 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
448 | Prokopczuk | Adam | Szczecin | 1979 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
449 | Prusek | Mateusz | Wisła Wielka | 1989 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
450 | Pruszanow | Marcin | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
451 | Przybysz | Michał | Maszewo | 1984 | Gwiezdna Flota Maszewo | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | |
452 | Puchalski | Marcin | Kołobrzeg | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
453 | Pyrek | Krzysztof | Wałcz | 1980 | 2 BZ | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | ||
454 | Raciborski | Marek | Gryfino | 1971 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
455 | Racinowski | Paweł | Gryfino | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
456 | Raczyński | Robert | Choszczno | 1984 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
457 | Rałowiec | Andrzej | Gryfice | 1961 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
458 | Rapa | Łukasz | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
459 | Ratajczak | Janusz | Drawsko | 1962 | Bieg 10 km | M | ||||
460 | Rodziński | DAMIAN | Słupsk | 1978 | Stopa Słupsk | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
461 | Rogalewicz | Katarzyna | Choszczno | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
462 | Rogalska | Dominika | Żółwino | 1997 | Bieg 10 km | K | ||||
463 | Rojek | Michał | Trzygłów | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
464 | Rojek | Anna | Przelewice | 1983 | Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
465 | Roman | Magdalena | Barlinek | 1994 | Bieg 10 km | K | ||||
466 | ROMAS | Czesław ROMAS | Gorzów | 1950 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
467 | Rosa | Blanka | Żarki | 1991 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
468 | Rosół | Roman | Poznań | 1970 | Parkrun Poznań | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
469 | Rostrygin | Katarzyna | Szczecin | 1981 | OSOM! RUNNERS | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | ||
470 | Rotmajer | Rafał | Stargard Szczeciński | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
471 | Ruda | Andrzej | Stargard Szczeciński | 1976 | DBWD WKP-W | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | |
472 | Rudziński | Jacek | Gryfino | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
473 | Rumian | Agnieszka | Grzędzice | 1981 | Bieg 10 km | K | ||||
474 | Rupniak | Łukasz | Lubin | 1989 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
475 | Rutkiewicz | Pawel | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
476 | Rutkiewicz | Marek | Niedźwiedź | 1966 | Stargardzki klub morsów Miedwianie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
477 | Rutkowski | Tomasz | Szczecin | 1985 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | |||
478 | Rybaczuk | Grzegorz | Stargard | 1980 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
479 | Rybarczyk | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
480 | Rychlik | Wiesław | Ostróda | 1955 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
481 | Rysak | Adrian | Gryfice | 1992 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | ||
482 | Ryś | Dawid | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
483 | Sadkowski | Paweł | Choszczno | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | M | |||
484 | Sadłowska | Aneta | Stargard | 1977 | "Stargard ja się nie ścigam" | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
485 | Sadłowski | Sławek | Stargard | 1973 | "Stargard ja się nie ścigam" | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
486 | Sadowska | Beata | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
487 | Sadowski | Daniel | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
488 | Sadowski | Piotr | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
489 | Sakowski | Grzegorz | Chojna | 1966 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
490 | Salamon | Krzysztof | Stargard | 1992 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe | M | Tak | ||
491 | Samotyja | Pawel | Modrzyca | 1976 | Nowosolska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
492 | Schmidt | Jacek | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | |||
493 | Seniuk | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
494 | Siebert | Mariusz | Kłodawa | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
495 | Sieczkowski | Michał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
496 | Siepracki | Robert | Przęsocin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
497 | Sieradzki | Janusz | Choszczno | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | M | |||
498 | Sikorski | Cezary | Gubin | 1970 | BBL Gubin | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
499 | Sioła | Danuta | Gryfice | 1973 | GRA Runners | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
500 | Siwek | Jarek | SZCZECIN | 1972 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
501 | Skowronski | Bogdan | Stargard | 1960 | SZWLA STARGARD SZCZ | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
502 | Skrok | Monika | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
503 | SKRZYPEK | KATARZYNA | Choszczno | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
504 | Słapa | Marcelina | Poznań | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
505 | Słapek | Weronika | Strzelce Krajeńskie | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
506 | Słota | Aneta | Warchlino | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
507 | Słota | Karol | Warchlino | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
508 | Smiejan | Edyta | Gubin | 1977 | BiegamBoLubię Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
509 | Smiejan | Sławomir | Gubin | 1977 | BiegamBoLubię Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
510 | Smirnow | Mirosław Jerzy | Gubin | 1960 | bbl Gubin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
511 | Sobczyk | Adam | Police | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
512 | Sobolewska-Szwed | Ewelina | Mierzyn | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
513 | Sobolewski | Robert | Szczecin | 1973 | Robert Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
514 | Sobota | Edyta | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | |||
515 | Sojka | Artur | Gubin | 1980 | BBL GUBIN | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
516 | Sojka | Joanna | Gubin | 1978 | BBL GUBIN | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
517 | Solecki | Łukasz | Stargard | 1983 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
518 | Sompoliński | Tomasz | Choszczno | 1987 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
519 | Sopata | Patryk | Drezdenko | 1995 | FC BAZOOKA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
520 | Sowiński | Adrian | Choszczno | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony Pakiet LOKALS | M | |||
521 | Sowiński | Konrad | Stradzewo | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | |||
522 | Stachniuk | Anna | Stargard | 1996 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
523 | STANULEWICZ | Tadeusz | Choszczno | 1963 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
524 | Stańczyk | Sławomir | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
525 | Staruch | Dariusz | Choszczno | 1970 | Choszczno biega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
526 | Stasiuk | Oksana | Gryfice | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
527 | Stasiuk | Piotr | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
528 | STEFANIAK | Paweł | STARGARD | 1980 | 14 bUJ/2kpzmot | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | ||
529 | Stefanicki | Marek | Świnoujście | 1958 | Włóczykije Świnoujście | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
530 | Stefaniuk | Agnieszka | Stargard | 1980 | Stargard Ja się nie scigam | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | Tak | |
531 | Stelmach | Arkadiusz | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
532 | Stelnicki | Paweł | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
533 | Strojna | Dorota | Szczecin | 1973 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
534 | Strzelczyk | Krzysztof | Karsko | 1977 | TRUCK DRIVER running | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
535 | Strzelec | Tomasz | Gryfino | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
536 | Suchecka | Elżbieta | Witnica | 1965 | Rozbiegajmy Witnicę | Bieg 10 km | K | Tak | ||
537 | Suleja | Joanna | Stargard | 1960 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | K | |||
538 | Sulik | Krzysztof | Miroslawiec | 1978 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
539 | Surdacki | Piotr | Szczecin | 1976 | MONIA TEAM | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
540 | Szakała | Fabian | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
541 | Szarmach | Dariusz | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
542 | Szeląg | Tomasz | Lipiany | 1975 | KB 42.2 Lipiany | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
543 | Szeliga | Estera | Smoleń | 1970 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | K | |||
544 | Szmigielska | Dorota | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
545 | Szmigielski | Robert | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
546 | Szopa | Marek | Gorzów Wlkp. | 1974 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
547 | Szostak | Marcin | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
548 | Szukiel | Arkadiusz | Stargard | 1985 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
549 | Szulc | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
550 | Szulc | Katarzyna | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
551 | Szulc | Maria | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
552 | Szurgocińska | Nikolina | Chojna | 1993 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
553 | Szych | Robert | SZCZECIN | 1971 | Ruchowa Akademia Zdrowia | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
554 | Szych | Katarzyna | Szczecin | 1971 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
555 | Szydełko | Janusz | Gorzów wlkp | 1971 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
556 | Szymański | Sławomir | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
557 | Szymczyk | Paulina | Banie | 1985 | Wieczorne Bieganie w Gryfinie | Bieg 10 km | K | |||
558 | Szyntor | Łukasz | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
559 | SZYSZKOWSKA | KRYSTYNA | KRZYWIN | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | Tak | ||
560 | Śliżewski | Marcin | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
561 | Ślubowski | Dariusz | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
562 | Ślusarczyk | Natalia | Przelewice | 1985 | Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
563 | ŚLUSARSKI | MARCIN | ZŁOCIENIEC | 1979 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
564 | ŚWIERCZ | Ewa | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
565 | Świgoń | Izabela | Suchań | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
566 | Tarkowski | Marek | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
567 | Tarwid | Barbara | Gorzów Wielkopolski | 1981 | Bieg 10 km | K | ||||
568 | Tatol | Krzysztof | Stargard /Myślibórz | 1992 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | ||
569 | Tatol | Rafał | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
570 | Tatoń | Kamila | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
571 | Terzyk | Konrad | Choszczno | 1996 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe | M | |||
572 | TIJEWSKI | MACIEJ | SZCZECIN | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
573 | Tomaszewski | Maciej | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
574 | Tomkowicz | Sylwia | Stargard | 1983 | Stargard.ja się nie ścigam! | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
575 | Trejder | Maria | Koszalin | 1973 | Bajaderki Koszalin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
576 | Trembo | Daniel | Gorzów Wlkp. | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
577 | Trojanowski | Karol | Stargard | 1990 | Nie Bądź Jak Twój Stary! | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
578 | Tymul | Jakub | Szczecin | 1978 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
579 | Urban | Joanna | Szczecin | 1976 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | ||
580 | Urbański | Michał | Nadarzyn | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
581 | USTIANOWSKI | PRZEMYSŁAW | Szczecin | 1975 | 12 BZ Szczecin | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
582 | Walaszko | Kazimiera | GUBIN | 1952 | BBLGUBIN | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
583 | Walczak | Andrzej | PÓŹNA | 1988 | BBL GUBIN | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
584 | Walentynowicz | Monika | Gorzów Wlkp. | 1981 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
585 | Walkowiak | Łukasz | Krzęcin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
586 | Waloszczyk | Basia | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
587 | WALTROWSKA | Marta | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | ||
588 | Waszczuk | Tomasz | Szczecin | 1980 | WASZCZUK TEAM | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
589 | Waszczuk | Magdalena | Przecław | 1991 | Przecław | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
590 | Wawrzyniak | Marta | Gryfice | 1984 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
591 | Wawrzyniuk | Mariusz | Skwierzyna | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
592 | Weglinski | Radosław | Maszewo | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
593 | Wereszczyński | Tomasz | Przecław | 1974 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | |||
594 | Wesoła | Julita | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
595 | Wesołowski | Sławek | Białcz | 1996 | Vesolovski Family Team | Bieg 10 km | M | |||
596 | Wesoły | Łukasz | Choszczno | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
597 | Wierzba | Piotr | Choszczno | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
598 | Wierzchowski | Arkadiusz | Stargard | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
599 | Wiliński | Marek | Świdwin | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
600 | Wilklisz | Wojciech | Gardno | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
601 | Wleklińska | Agnieszka | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
602 | Wodnicka | Ewa | Gryfice | 1968 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
603 | WOJCIECHOWSKA | Wioletta | Stargard | 1969 | ja się nie ścigam STARGARD | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
604 | Wojciechowski | Piotr | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
605 | Wolna | Beata | Stargard | 1983 | Stargard | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
606 | Wolny | Mariusz | Stargard | 1985 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
607 | Wolny | Robert | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno | M | Tak | ||
608 | Wolowiec | Sebastian | Strzelce Krajenskie | 1980 | KB Pento Strzelce Krajenskie | Bieg 10 km | M | |||
609 | Wołk | Piotr | Lipiany | 1975 | KB 42,2 LIPIANY | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
610 | WOŹNA-MAJCHRZAK | AGATA | BARLINEK | 1979 | Bieg 10 km | K | ||||
611 | Woźnicka | Marta | Grzędzice | 1981 | Stargard.Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | K | Tak | ||
612 | Woźniczka | Robert | Lipno | 1996 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | |||
613 | Wójcik | Damian | Darłowo | 1970 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | |||
614 | WÓJCIK | JULIAN | Stargard | 1954 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
615 | Wójcik | Agnieszka | Stargard | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
616 | Wrotecka | Katarzyna | Ujście | 1987 | 4RUN Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
617 | Wróblewski | Kamil | Choszczno | 1978 | Zachodniopomorski Urząd Skarbowy w Szczecinie | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | M | ||
618 | Wróblewski | Michał | Pełczyce | 1992 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | M | |||
619 | Wróblewski | Michał | Borzyszewo | 1980 | Drużyna Szpiku / RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
620 | Wróblewski | Krzysztof | Pełczyce | 1989 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
621 | Wróblewski | Mateusz | Gorzów Wielkopolski | 1986 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
622 | Wsuł | Monia | Swarzędz | 1977 | Choszczno Biega | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
623 | Wyglądacz | Alicja | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | K | ||||
624 | Wypych | Kasia | Wołczkowo | 1980 | Przebiegłe jenoty | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
625 | Wypych | Maciej | Wołczkowo | 1981 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | |
626 | Wyroślak | Janusz | CHOSZCZNO | 1975 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
627 | Wysocka | Jolanta | Smoleń | 1985 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
628 | WYTWER | BŁAŻEJ | BOGUSŁAWICE | 1988 | PĘDZIKIEM DO METY | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | ||
629 | Zabrzeska | Renata | Pełczyce | 1965 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
630 | Zacharski | Jerzy | Trzcianka | 1962 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
631 | Zając | Arkadiusz | Gorzów Wlkp. | 1973 | Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp. | Bieg 10 km | M | |||
632 | Zajkowska | Ewelina | Choszczno | 1990 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
633 | Zakaszewska | Jolanta | Witnica | 1966 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
634 | Zalewski | Kazimierz | Choszczno | 1959 | brak | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | ||
635 | Zalewski | Arkadiusz | Chociwel | 1975 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | |||
636 | Zalewski | Mariusz | Strzelce Krajeńskie | 1969 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
637 | Zatorski | Dariusz | Drezdenko | 1970 | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | Bieg 10 km | M | |||
638 | Zawłocka | Lidia | Pełczyce | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
639 | Zawłocki | Michał | Pełczyce | 1985 | OSP Pełczyce | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet podstawowy | M | Tak | |
640 | Zdunek | Janusz | Dębno | 1964 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | M | Tak | ||
641 | ZEMBIK | GRZEGORZ | GRYFINO | 1967 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
642 | Zgliński | Dobiesław | Szczecin | 1981 | 1bpzmot/12bz | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | ||
643 | Zieliński | Adam | Choszczno | 1980 | Bieg 10 km | Służby Mundurowe | M | Tak | ||
644 | Zimny | Tomasz | Szczecin | 1956 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | ||
645 | Ziółkowska | Justyna | Trzcińsko-Zdrój | 1976 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
646 | Ziółkowska | Sylwia | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
647 | Ziółkowska | Karolina | Bobrówko | 1995 | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | ||
648 | Zych | Dariusz | Piła | 1970 | 4RUN Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak | |
649 | Zych | Agnieszka | Piła | 1979 | 4RUN Team | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | |
650 | Zyskowska | Ewelina | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Służby Mundurowe | K | Tak | ||
651 | Żmija | Liliana | Zwierzyn | 1990 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | Tak | ||
652 | Żołnowska | Aleksandra | Szczecin | 1984 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | ||
653 | Żuk | Joanna | Kłodzino | 1982 | Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Pakiet podstawowy | K | Tak | |
654 | Żurkowska | Iwona | Myślibórz | 1968 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | K | |||
655 | Żygieło | Monika | Choszczno | 1976 | choszczno biega | Bieg 10 km | Powiat Choszczno Pakiet rozszerzony | K | ||
656 | ŻYŁA | Przemysław | CHOSZCZNO | 1982 | Bieg 10 km | Pakiet rozszerzony | M | Tak |