L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz | Sylwia | Bezrzecze | 1976 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
2 | Adamowicz | Daniel | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
3 | Adrian-Czaboryk | Monika | Bezrzecze | 1973 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
4 | Anyszewski | Dominik | Police | 1987 | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | ||
5 | Apiecionek | Mateusz | Police | 1991 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
6 | Arcisz | Przemysław | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
7 | BABIAK | Katarzyna | Przęsocin | 1977 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
8 | Balcerzak | Aleksandra | Police | 1985 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
9 | Balcerzak | Przemysław | Police | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
10 | Bartkiewicz | Malgorzata | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
11 | Bartnik | Paweł | Szczecin | 1959 | MKL | Bieg 10 km | M | Tak | ||
12 | Będkowski | Piotr | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
13 | Białek | Beata | Gryfino | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
14 | Białkowska | Katarzyna | Siadło Dolne | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
15 | Bielka | Weronika | Szczecin | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
16 | Błaszczyk | Paweł | Police | 1991 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
17 | Bogacka | Małgorzata | Police | 1981 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
18 | Bokszczanin | Jarek | Szczecin | 1976 | Boczek Team | Bieg 10 km | M | |||
19 | BOMBA | PRZEMYSLAW | SZCZECIN | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Borkowska-Zielke | Magdalena | Mierzyn | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
21 | Brodzik | Adam | Police | 1979 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
22 | Bulasiński | Karol | Police | 1991 | Bieg 10 km | Policzanie | M | |||
23 | Bułatowicz | Bartek | Police | 1991 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
24 | Burek | Andrzej | Szczecin | 1952 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
25 | But | Piotr | Szczecin | 1978 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Ceniuch | Sylwester | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
27 | Chmielewska | Agnieszka | Police | 1974 | BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
28 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
29 | Chmielińska-Czerewaty | Anna | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
30 | Cieślukowski | Wojciech | Szczecin | 1974 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
31 | Cybulski | Grzegorz | Police | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
32 | Czajczyńska | Klaudia | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | K | ||||
33 | Czekalski | Tomasz | Chojna | 1980 | Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
34 | Czekalski | Krzysztof | Chojna | 1976 | Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
35 | Czerewaty | Michał | Gryfice | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
36 | Daronin | Pavlo | Goleniow | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
37 | Dąbrowska | Agnieszka | Nowa Wieś | 1983 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
38 | Dąbrowski | Jerzy | Szczecin | 1950 | szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
39 | Denisiuk | Krzysztof | Szczecin | 1957 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
40 | Denisiuk | Marcin | Stargard Szczeciński | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
41 | Denisiuk | Iwona | Stargard | 1980 | Stargard | Bieg 10 km | K | Tak | ||
42 | Denkiewicz | Tomasz | Szczecin | 1978 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
43 | Dobaczewska | Ewa | Bezrzecze | 1973 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
44 | Dołęgowska | Karolina | Police | 1985 | BBL Police | Bieg 10 km | K | Tak | ||
45 | Dołęgowski | Mariusz | Police | 1984 | BBL Police | Bieg 10 km | M | Tak | ||
46 | Dołżańska | Sandra | Police | 1984 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
47 | Drobczyński | Bartosz | Szczecin | 1982 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
48 | Duchowski | Robert | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
49 | Dymowski | Paweł | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
50 | Fafuła | Bartłomiej | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
51 | Frąckowiak | Hanna | Police | 1982 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
52 | Gackowski | Marcin | Marianowo | 1984 | BRACIAKTRANS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
53 | Gałamaga | Radosław | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
54 | Gałamaga | Sylwia | Niekłończyca | 1981 | LoveLasy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
55 | Garbicz | Paweł | Police | 1994 | UKL ÓSEMKA POLICE | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
56 | Gawrysiak | Przemysław | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
57 | Gess | Mariusz | Goleniów | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
58 | Gierczak | Klaudia | SZCZECIN | 1982 | Bizon Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
59 | Gil | Alicja | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
60 | Głuchowska | Anita | Police | 1986 | SP 3 Police | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
61 | Gocał | Anita | Police | 1989 | UKL ÓSEMKA POLICE | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
62 | Goliński | Krzysztof | Szczecin | 1981 | K.B. "SPRINT" Świdwin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
63 | Gordon | Radoslaw | Szczecin | 1973 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
64 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
65 | Gozdek | Joanna | Police | 1992 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
66 | Górska | Karolina | Police | 1987 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
67 | Grodź | Justyna | Osina | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
68 | Grzelak | Ryszard | Gryfino | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
69 | Hałada | Marcin | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
70 | Hałada | Karolina | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
71 | HAUSNER | JOANNA | POLICE | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
72 | Hawrylak | Marcin | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
73 | Helon | Radosław | Szczecin | 1994 | MKL Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
74 | Hetmański | Arek | Police | 1982 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
75 | Horwat | Krystian | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | ||||
76 | Hurnowicz | Joanna | Uniemyśl | 1993 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
77 | Idzik | Cezary | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
78 | Jaguszewski | Dominik | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Jakubiak | Anna | Szczecin | 1969 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
80 | Jakubiak | Karolina | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
81 | Jakubiak | Mateusz | Połczyn Zdrój | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
82 | Jakubowski | Jan | Szczecin | 1955 | Grupa Szczecin-Bukowo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
83 | Janas | Estera | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | ||||
84 | Jankowski | Marcin | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
85 | Janowicz | Karolina | Szczecin | 1992 | Mobica | Bieg 10 km | K | |||
86 | Jarosławska | Sandra | Police | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
87 | Jarosławska | Jowita | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
88 | Jarosz | Artur | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
89 | Jaroszewicz | Grzegorz | Police | 1973 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
90 | Jasiński | Arkadiusz | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
91 | Jastrowicz | Maciej | Dobrzany | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
92 | Jaszczyk | Łukasz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
93 | Jaśkiewicz | Klaudia | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | K | ||||
94 | Jóźwiak | Elwira | Police | 1987 | Bieg 10 km | K | ||||
95 | Juszkiewicz | Małgorzata | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
96 | Kaczmarek | Piotr | Szczecin | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
97 | Kaczorowski | Michał | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Kaczorowski | Mieczysław | Szczecin | 1970 | 109 Szpital Wojskowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
99 | Kamińska | Adriana | Police | 1986 | BBL POLICE | Bieg 10 km | Policzanie | K | ||
100 | Kasprzak | Ela | Police | 1956 | Run Expert Team | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
101 | Kempisty | Alicja | Szczecin | 1976 | Bizon team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
102 | Kieliszek | Anna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
103 | Kijo | Patryk | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
104 | Klimczyk | Marek | Szczecin | 1979 | 1kpzmot/1blzmot | Bieg 10 km | M | Tak | ||
105 | Klimkowski | Szymon | Police | 1994 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
106 | Konczalski | Adam | Warzymice | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
107 | Kondratowicz | Agnieszka | Police | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
108 | Kondzioła | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
109 | Kopcewicz | Robert | Goleniów | 1966 | Bieg 10 km | M | ||||
110 | Kopcewicz | Henryk | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
111 | Kopeć | Michał | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
112 | Koral | Mariusz | Police | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
113 | Kosiński | Mateusz | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
114 | Kostrzewa | Piotr | Szczecin | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
115 | Kośmiński | Paweł | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | ||||
116 | Kotarska | Anna | Police | 1974 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | K | Tak | |
117 | KOTOWSKA | IWONA | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
118 | Kott | Mariusz | Police | 1987 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
119 | Kowalczyk | Marcin | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
120 | Kowalczyk | Kinga | Łobez | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
121 | Kowalski | Cezary | Szczecin | 1964 | Bieg 10 km | M | ||||
122 | Kowalski | Przemysław | Szczecin | 1991 | Nidzica Biega | Bieg 10 km | M | |||
123 | Kozak | Dariusz | Dobra | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
124 | KOZIEŁ | WIESŁAW | NIEBOROWO | 1963 | Bieg 10 km | M | ||||
125 | Kozub | Agata | Police | 1991 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
126 | Kożmic | Ryszard | Police | 1953 | Drużyna AA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
127 | Krawiec | Jarosław | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
128 | Królak | Beata | Police | 1962 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
129 | Kruzynski | Dariusz | Police | 1971 | BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | ||
130 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
131 | Kuchta | Piotr | Szczecin | 1988 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
132 | Kuczyński | Paweł | Police | 1976 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
133 | Kunt | Ireneusz | Lębork | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
134 | Kurzymski | Piotr | Szczecin | 1970 | Bizon team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
135 | Kuźmicz | Tomasz | Dołuje | 1979 | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | M | |||
136 | Latuszek | Sebastian | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
137 | Lech | Jarek | Dołuje | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Lejkowska | Daria | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
139 | Lew | Piotr | Szczecin | 1970 | Atak Logistik | Bieg 10 km | M | |||
140 | Lewandowska | Joanna | Szczecin | 1978 | :) | Bieg 10 km | K | Tak | ||
141 | Lewandowski | Piotr | Police | 1980 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
142 | LIGOCKA | Aneta | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
143 | Lipertowicz | Sebastian | Police | 1983 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
144 | Lisiecki | Marcin | Szczecin | 1982 | kwsp/1bpzmot | Bieg 10 km | M | Tak | ||
145 | Liśkiewicz | Kasia | Police | 1980 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
146 | Liśkiewicz | Marcin | Police | 1978 | Bieg 10 km | Policzanie | M | |||
147 | Litwiniuk | Robert | Dobra | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
148 | Łogiewa | Adriana | SZCZECIN | 1981 | RAZ SZCZECIN | Bieg 10 km | K | Tak | ||
149 | Łuczaj | Iwona | Tanowo | 1973 | Bieg 10 km | K | ||||
150 | Łuczaj | Marcin | Tanowo | 1973 | Bieg 10 km | M | ||||
151 | Madrak | Anna | Police | 1976 | BBL POLICE | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
152 | Majzel | Tomasz | Szczecin | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
153 | Maliszewski | Piotr MALI | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
154 | Małecka | Danuta | Stargard | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
155 | Małecki | Artur | Stargard | 1978 | Stargard | Bieg 10 km | M | |||
156 | MANIA | PIOTR | Szczecin | 1955 | Bieg 10 km | M | ||||
157 | Mańke | Karolina | Police | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
158 | Marasz | Zbigniew | Chojnice | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
159 | Marchlewski | Arsen | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
160 | Martyna | Janusz | Tanowo | 1969 | Tanowo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
161 | Maruszczak | Andrzej | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
162 | Maruszczak | Katarzyna | Przecław | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
163 | Matuła | Magdalena | Łobez | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
164 | Matuszak | Anita | Szczecin | 1975 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
165 | Matynia | Michał | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
166 | Mazur | Rafal | Szczecin | 1983 | 1kpzmot/1bpzmot/12BZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
167 | Michałowski | Marcin | Szczecin | 1980 | Szczeciński klub rowerowy GRYFUS | Bieg 10 km | M | |||
168 | Michoński | Bogdan | Szczecin | 1954 | szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
169 | Mierzejewski | Marek | Warzymice | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
170 | Minko | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
171 | Mirowski | Blazej | Police | 1986 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
172 | Miszuk | Sebastian | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
173 | Młynarczyk | Piotr | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
174 | Murawska | Wioletta | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
175 | Murawska | Wioletta | Police | 1966 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
176 | Murawski | Waldemar | Szczecin | 1952 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
177 | Nawracaj | Mirosław | Trzebież | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
178 | Neumann | Michał | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
179 | Niedlich | Anna | Tanowo | 1980 | KSW TEAM POLICE | Bieg 10 km | K | |||
180 | NOWAK | WIESŁAW | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
181 | Nowak | Małgorzata | Dobra | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
182 | Nowosad | Wojciech | Szczecin | 1967 | Wieczorne Bieganie Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
183 | Ogłoza | Remigiusz | Pyrzyce | 1995 | Bieg 10 km | M | ||||
184 | Olichwer | Rafał | Police | 1991 | UKL ÓSEMKA POLICE | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
185 | Opas | Adam | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
186 | Osetek | Sebastian | Gryfino | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
187 | Ossowicz | Ewelina | Gorzów Wlkp. | 1978 | Ewelina Gorzów Wlkp. | Bieg 10 km | K | Tak | ||
188 | Ossowicz | Marcin | Barlinek | 1986 | Bieg 10 km | M | ||||
189 | Ożarowski | Andrzej | Trzcińsko-zdrój | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
190 | Pańko | Andrzej | Widuchowa | 1993 | Bieg 10 km | M | ||||
191 | Paszkiewicz | Krzysztof | Pniewo | 1972 | Modlitwa Biegania Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
192 | Pawlewski | Krzysztof | Krzywin Gryfiński | 1975 | Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
193 | Pawlik | Ewa | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
194 | Pawliński | Piotr | Police | 1985 | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | ||
195 | Peda | Kamila | Police | 1980 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
196 | Peda | Leszek | Police | 1952 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
197 | Pelc | Marek | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
198 | Pendrak | Kamil | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
199 | Piwowarski | Radosław | Gryfino | 1982 | Hermes Gryfino | Bieg 10 km | M | |||
200 | Plata | Tadeusz | Szczecin | 1951 | Maratończyk Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
201 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | |||
202 | POLONIS | ANETA | POLICE | 1987 | KB DZIK POLICE | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
203 | Potasznik | Artur | Szczecin | 1972 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
204 | Potasznik | Artur | Szczecin | 1972 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
205 | Prabucka | Karolina | Police | 1979 | ukl ósemka police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
206 | Prociak | Krzysztof | Szczecin | 1983 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
207 | Przybysz | Marcin | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Puchalska | Jolanta | Gryfino | 1982 | Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | |||
209 | Raciborski | Marek | Gryfino | 1971 | TRUCHTowo / Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | M | |||
210 | Ratajczak | Marek | Police | 1968 | Hacjenda Nieruchomości Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
211 | Rawa | Donata | Dobra | 1974 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | |||
212 | Rojewski | Mateusz | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
213 | Rosa | Blanka | Żarki | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
214 | Rosa | Dariusz | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
215 | Rozkrut | Ewa | Szczecin | 1962 | Hoża Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
216 | Rudawski | Adam | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
217 | Rupniak | Łukasz | Lubin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
218 | Rusiecki | Henryk | Szczecin | 1953 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
219 | Rybski | Mariusz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
220 | Samulak | Tomasz | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
221 | Saniewski | Darek | Police | 1981 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
222 | SAWICKI | Krzysztof | SZCZECIN | 1989 | Bieg 10 km | M | ||||
223 | Siadak | Justyna | Kołbaskowo | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
224 | Sidorczuk | Tomasz | Trzebież | 1980 | Klub Biegających Leśników | Bieg 10 km | M | Tak | ||
225 | Sieczkowski | Michał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
226 | Siepracki | Robert | Przęsocin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
227 | Skibińska | Marta | Mierzyn | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
228 | Sobański | Arkadiusz | Myślibórz | 1974 | SCS Myślibórz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
229 | Sobieraj | Anna | Wolin | 1996 | Bieg 10 km | K | ||||
230 | Sobolewska-Szwed | Ewelina | Mierzyn | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
231 | Sobota | Edyta | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
232 | Sołtys | Mariusz | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
233 | Stanek | Paweł | Police | 1971 | UKS SZCZECIN | Bieg 10 km | Policzanie | M | ||
234 | Sterna | Piotr | Police | 1991 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
235 | Sterna | Ewelina | Szczecin | 1976 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
236 | Stojanowski | Dariusz | Szczecin | 1978 | HOŻA TEAM - Parkrun Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
237 | Strząbała | Tomasz | Białogard | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
238 | Swjatecki | Jerzy | Szczecin | 1944 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
239 | Szarmach | Dariusz | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | M | ||||
240 | Szatanek | Julia | Szczecin | 1999 | wieczorne bieganie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
241 | Szczęsny | Maciej | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
242 | Szczukiewicz | Aneta | Police | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
243 | Szczygielski | Radosław | Kołobrzeg | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
244 | Szmyt | Mariusz | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
245 | Szotkowski | Adam | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
246 | Szpotańska | Joanna | Dobra | 1985 | Niedzielny truchtaczek | Bieg 10 km | K | Tak | ||
247 | Szulc | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
248 | Szurgocińska | Nikolina | Chojna | 1993 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | K | ||
249 | Szurgociński | Piotr | Chojna | 1973 | Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
250 | Szurmiej | Piotr | Ośno Lubuskie | 1987 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
251 | Ślubowski | Dariusz | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
252 | ŚWIERCZ | Ewa | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
253 | Tarczyńska | Wanda | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
254 | Tom | Andrzej | Wrocław | 1952 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
255 | Tomczewska | Jolanta | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
256 | Torzynski | Piotr | Szczecin | 1985 | 12BZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
257 | Ufniarz | Grzegorz | Police | 1976 | SKB DZIK Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
258 | Uldynowicz | Łukasz | Gryfice | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
259 | Usewicz | Maciej | Police | 1981 | Browarek Team Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | ||
260 | Wajs | Sebastian | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
261 | Waraksa | Anna | Police | 1978 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
262 | Wardziak | Kacper | Police | 1998 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
263 | Wereszczyński | Tomasz | Przecław | 1974 | Bieg 10 km | Policzanie | M | |||
264 | Wiktorski | Arkadiusz | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
265 | Wirwicka | Natalia | Trzebież | 1993 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | K | Tak | |
266 | Wiśniewicz | Paweł | Szczecin | 1990 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
267 | Wiśniewski | Czesław | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
268 | Wiśniewski | Marcin | Szczecin | 1976 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | ||
269 | Wojciechowski | Piotr | Police | 1984 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
270 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
271 | Wolińska | Emilia | Wolin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
272 | Woliński | Andrzej | Wolin | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
273 | Wójcik | Damian | Darłowo | 1970 | Bieg 10 km | M | ||||
274 | Wróblewski | Krzysztof | Pełczyce | 1989 | Ziomki z jednej łąki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
275 | Wyrozębski | Łukasz | Police | 1982 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
276 | Zabielski | Józef | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
277 | Zaborski | Leszek | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
278 | Zapałowski | Krzysztof | Police- UKL Ósemka Police | 1978 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
279 | Zgliński | Dobiesław | Szczecin | 1981 | biegajaca mrówka | Bieg 10 km | M | Tak | ||
280 | Zygoń | Artur | Stargard Szczeciński | 1987 | Iron Insane | Bieg 10 km | M | |||
281 | Żmuda | Tomasz | Sarbia/Kołobrzeg | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
282 | Żmuda | Jarosław | Kołobrzeg | 1974 | CW FANZA Kołobrzeg | Bieg 10 km | M | |||
283 | Żurawski | Michał | Szczecin | 1982 | TotalShine | Bieg 10 km | M | |||
284 | Żywicka | Barbara | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
285 | Żywicki | Janusz | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak |