L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Paweł | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
2 | Adamowicz | Sylwia | Bezrzecze | 1976 | Torpedy | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
3 | Adamowicz | Daniel | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
4 | Adrian-Czaboryk | Monika | Bezrzecze | 1973 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
5 | Andrzejczak | Michał | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
6 | Andrzejewska | Magda | Rumia | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
7 | Andrzejewski | Rafał | Rumia | 1975 | Daleko jeszcze | Bieg 10 km | M | Tak | ||
8 | Aniołek | Marcin | Poznań | 1982 | MUD GOATS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
9 | Antosiewicz | Robert | Otwock | 1970 | LulaClub | Bieg 10 km | M | Tak | ||
10 | Antosiewicz | Stanisława | Otwock | 1970 | LulaClub | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
11 | Arcisz | Przemysław | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
12 | Babicz | Wojtek | Szczecin | 1979 | Bridgestone Stargard Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
13 | Babyszko | Alicja | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
14 | Bacior | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
15 | Bagieński | Adrian | Szczecin | 1986 | Bagietki | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
16 | Bagieński | Mateusz | Sułkowo | 1990 | Bagietki | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
17 | Bakus | Paulina | Sianów | 1987 | - | Bieg 10 km | K | Tak | ||
18 | Banucha | Agata Banucha | SZCZECIN | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
19 | Baranowska | Angelika | Police | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
20 | Baranowski | Michal | Police | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
21 | Barszczewska | Małgorzata | Świnoujście | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
22 | Bartela | Edyta | Łódź | 1987 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
23 | Bartnik | Jarosław | Szczecin | 1975 | NordicAnia Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
24 | Bartosinski | Piotr | Szczecin | 1964 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
25 | Barwinek | Bartosz | Siemyśl | 2002 | OSP Siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
26 | Batorowicz | Mariola | WOLIN | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
27 | Bazan | Anna | Zielona Góra | 1988 | SKB Dzik | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
28 | Bączyk | Adam | SZCZECIN | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
29 | Bączyk | Monika | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
30 | Bednarz | Katarzyna | Kołobrzeg | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
31 | Bejm | Łukasz | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
32 | Beker | Artur | Dziwnów | 1981 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
33 | Beker | Jan | Szczecin | 1970 | Szczecinski klub rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | M | Tak | ||
34 | Benewiat | Andrzej | Szczecin | 1981 | 12 BZ Szczecin | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
35 | Berliński | Mateusz | Szczecin | 1983 | SKB Dzik | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
36 | Białowolska | Marzena | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
37 | Biedrzynski | ROMAN | Szczecin | 1984 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
38 | Bielawska | Kasia | Szczecin | 1979 | Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
39 | Bielawska | Aleksandra | Szczecin | 2002 | Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
40 | Bielawski | Krzysztof | Szczecin | 1977 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
41 | Bielecka | Monika | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
42 | Bieniek | Sławomir | Szczecin | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
43 | Bieniek | Kamil | Police | 1984 | Stop Wycince Drzew | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
44 | Bieńkowska | Renata | Szczecin | 1976 | 15 WOG | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
45 | Bieńkowski | Mariusz | Szczecin | 1973 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
46 | Biernacka | Helena | Police | 1961 | GALERIADOTI | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
47 | Birula | Michał | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
48 | Blok | Barbara | Battinsthal | 1982 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
49 | Blok | Mariusz | SZCZECIN | 1980 | 12 BZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
50 | Błachowiak | Małgorzata | Murowana Goslina | 1968 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
51 | Bobrowski | Krzysztof | Nory | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
52 | Bodurka | Łukasz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
53 | Bogacka | Małgorzata | Police | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
54 | Borowska | Karolina | PuciceGoleniów | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
55 | Boruczyński | Dariusz | Police | 1971 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
56 | Bratko | Przemysław | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
57 | Brodowicz | Grzegorz | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
58 | Brodzik | Adam | Police | 1979 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
59 | Brozyna | Renata | London | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
60 | Buczek | Krzysztof | Szczecin | 1979 | HQ MNC NE | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
61 | Budnicki | Grzegorz | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
62 | Bulikowski | Tomasz | Szczecin | 1979 | BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
63 | BURDKA | PIOTR | Brzeziny | 1976 | KW PSP LODZ | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
64 | Bzdawka | Joanna | Świnoujście | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
65 | Bzdawka | Rafał | Świnoujscie | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
66 | Bzymek | Łukasz | Olecko | 1984 | 15pplot/16dz | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
67 | Carło | Marcin | Szczecin | 1977 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
68 | Ceberek-Płotczyk | Marcelina | Szczecin | 1955 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
69 | Cedro | Anna | Gorzów Wlkp. | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
70 | Cejba | Jan | Gorzów Wlkp | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
71 | Ceremuga | Piotr | Śrem | 1994 | Horny Hornets | Bieg 10 km | M | Tak | ||
72 | Cetera | Janusz | Dziwnówek | 1959 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
73 | Chabros | Jacek | Szczecin | 1967 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
74 | Chachurska | Daria | Łódź | 1987 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
75 | Chalkias | Damian | Wełtyń | 1989 | Domek pod Żurawiem | Bieg 10 km | M | Tak | ||
76 | Charęza | Marcin | Szczecin | 1980 | Zawadzkiego Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
77 | Charif | Magdalena | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
78 | Charlej | Ireneusz | Mierzyn | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
79 | Chlasta | Jacek | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
80 | Chliszcz | Mirosława | Kamień Pomorski | 1970 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
81 | Chliszcz | Zbigniew | Kamień Pomorski | 1970 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
82 | Chmielewska | Agnieszka | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
83 | Chmielewska | Katarzyna | Police | 1958 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
84 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
85 | CHOCHLEWICZ | IZABELA | POLICE | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
86 | Chrapowicka | Karolina | Goldap | 1993 | 15 pplot / 16 DZ | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
87 | Chrobocinski | Daniel | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
88 | Chrobocińska | Elżbieta | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
89 | Chrobociński | Jan | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
90 | Chudziński | Bartosz | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
91 | Cichocki | Jakub | Szczecin | 1978 | HKS Skaut Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
92 | Cichosz | Michał | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
93 | Ciemcioch | Pawel | Uxbridge | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
94 | Cupryjak | Sebastian | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
95 | Cybulska | Anna | Police | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
96 | Cybulski | Michał | Police | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
97 | Cybulski | Grzegorz | Police | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Czajkowska | Diana | Szczecin | 1983 | Zespół Niespokojnych Nóg | Bieg 10 km | K | Tak | ||
99 | Czajkowski | Tomasz | Szczecin | 1987 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
100 | Czaplińska | Aleksandra | Police | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
101 | Czerniakiewicz | Aleksandra | Szczecin | 1982 | HQ MNC NE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
102 | Czerwińska | Agnieszka | Kołobrzeg | 1992 | SZ-KG | Bieg 10 km | K | Tak | ||
103 | Czylkowski | Patryk | Banie | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
104 | Czyrny | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
105 | Czywczyński | Marcin | Poznań | 1983 | xRunners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
106 | Dach | Eryk | Poznań | 1997 | Fifne Pyrki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
107 | Daszewski | Filip | Dębno | 1998 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
108 | Daszewski | Lech | Dębno | 1963 | Jare Staruchy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
109 | Dąbrowska | Iza | Poznań | 1977 | MUD GOATS | Bieg 10 km | K | Tak | ||
110 | Dąbrowski | Jacek | Poznań | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
111 | Dąbrowski | Sławek | Dobra | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
112 | Deptuła | Tomasz | Mirosławiec | 1982 | 12 BBSP | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
113 | Dobaczewska | Ewa | Bezrzecze | 1973 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
114 | Dobrowolska | Dorota | Szczecin | 1964 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
115 | Dobrowolski | Mateusz | Goleniów | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
116 | Dobrycki | Piotr | Szczecin | 1976 | Bridgestone Stargard Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
117 | Dokowska | Joanna | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
118 | Dołgopol | Waldemar | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
119 | Drozd-Dąbrowska | Marzena | Dobra | 1973 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
120 | Dubaj | Eugeniusz | Szczecin | 1985 | Aktywni z Natury | Bieg 10 km | K | Tak | ||
121 | Duchowski | Robert | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
122 | Duda | Maciej | Szczecin | 1982 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
123 | Duda | Monika | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
124 | Duda-Religa | Ewelina | Szczecin | 1976 | OZKB | Bieg 10 km | K | Tak | ||
125 | Dulna | Monika | Szczecin | 1977 | dulny foto | Bieg 10 km | K | Tak | ||
126 | Duraj | Maria | Banie | 1981 | Banie | Bieg 10 km | Strażacy MW | K | Tak | |
127 | Duraj | Bartosz | Banie | 1980 | Duraj Team | Bieg 10 km | M | |||
128 | DUSZA | ANNA | SZCZECIN | 1969 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
129 | DUSZA | KAJETAN | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
130 | Dutkiewicz | Urszula | Bydgoszcz | 1986 | Wataha | Bieg 10 km | K | Tak | ||
131 | Dutko | Paweł | Ninikowo | 1991 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
132 | Dworak | Dawid | Poznań | 1988 | CSWL Poznań | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
133 | Dydek | Edyta | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
134 | Dydek | Dorota | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
135 | Dydek | Arkadiusz | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
136 | Dymowski | Paweł | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
137 | Dywan | Łukasz | Goleniów | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Działoszyński | Łukasz | Łobżenica | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
139 | Dziewierski | Marcin | Bezrzecze | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
140 | DZIK | MAŁGORZATA | Mirsk | 1981 | IZERSKA GRUPA BIEGOWA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
141 | Dzika | Natalia | Liwa | 1983 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
142 | Elbińska Krawczuk | Monika | Świnoujście | 1977 | Ks Uznam Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
143 | Elert | Mariusz | Szczecin | 1988 | Paprykarze | Bieg 10 km | M | Tak | ||
144 | Ewert-Krzemieniewski | Stanisław | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
145 | Ewiak | Krzysztof | Kalisz | 1975 | Dzika Drużyna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
146 | Ewiak | Agnieszka | Kalisz | 1976 | Dzika Druzyna | Bieg 10 km | K | Tak | ||
147 | Ewiak | Patrycja | Poznań | 1987 | DZIKA DRUŻYNA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
148 | Felcenloben | Robert | Łódź | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
149 | Ferenc | Malgorzata | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
150 | Figołuszka | Katarzyna | Jankowice | 1990 | Aktywne Choszczno | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
151 | Fisher | Ian | Norwich | 1960 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Frankowska | Karolina | Gorzów Wielkopolski | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
153 | Fudro | Edward | Police | 1958 | JEJ Police | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
154 | Gabert | Beata | Szczecin | 1971 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
155 | Gajek | Anna | Morzyczyn | 1982 | Morzyczyn | Bieg 10 km | K | Tak | ||
156 | Gałuszka | Daniel | Szczecin | 2001 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
157 | Garbacz | Krzysztof | Goleniów | 1970 | Bieg 10 km | M | ||||
158 | Gawlik | Wojciech | Grudziądz | 1981 | IWsp SZ Bydgoszcz | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
159 | Gąciarski | Krystian | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
160 | Gendek | Marek | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | ||
161 | Glinkowski | Filip | Poznań | 1997 | Fifne Pyrki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
162 | Glugla | Michał | Szczecin | 1980 | ZS Zwyrole | Bieg 10 km | M | Tak | ||
163 | Golus | Urszula | Szczecin | 1956 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | ||
164 | Golus | Lech | Szczecin | 1955 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | ||
165 | Gołubowicz | Marzena | Szczecin | 1983 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
166 | Gordon | Radoslaw | Szczecin | 1973 | Hoża Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
167 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
168 | Gozdyra | Dariusz | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
169 | Górecki | Łukasz | Bydgoszcz | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
170 | GÓRNIAK | Dariusz | Jęczydół | 1967 | Runners from Jęczydół | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
171 | Górniak | Joanna | Jęczydół | 1968 | Runners from Jęczydół | Bieg 10 km | K | Tak | ||
172 | Górska | Agnieszka | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
173 | GRABIŃSKI | MICHAŁ | SZCZECIN | 1979 | 1bpzmot 12 BZ | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
174 | Graczyk | Teresa | Szczecin | 1959 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
175 | Graczykowski | Piotr | Police | 1988 | Police | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
176 | Gralewicz | Magdalena | Murowana Goślina | 1977 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
177 | Greguła | Wojtek | Chojna | 1986 | KP PSP GRYFINO | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
178 | Greinert | Maciej | Police | 1961 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
179 | Grudowski | Konrad | Police | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
180 | Grunt | Małgorzata | Berlin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
181 | Grygorcewicz | Emilia | Dolice | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
182 | Grygorcewicz | Władysław | Police | 1954 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
183 | Grygorcewicz | Jan | Police | 1963 | KB Dzik | Bieg 10 km | Strażacy MW Powiat Police | M | Tak | |
184 | Grzelińska | Dorota | Kalonka | 1991 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
185 | Grzesiak | Tomasz | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
186 | GRZESZCZYK | SEBASTIAN | SZCZECIN | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
187 | Grześkowiak | Rafał | Polwica | 1993 | Drużyna za pisiąt groszy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
188 | Grzyb | Sławomir | Police | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
189 | Grzybowski | Przemysław | Szczecin | 1979 | KP PSP Police | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | ||
190 | Grzywaczewska | Sylwia | Gryfino | 1993 | NordicAnia Team | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
191 | Guzek | Barbara | Łódź | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
192 | Guzikowski | Tomasz | Szczecin | 1979 | GUZIK Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
193 | Guzowska | Iwona | Świnoujście | 1965 | KS UZNAM Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
194 | Hałas | Renata | Szczecin | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
195 | Handke | Justyna | Szczecin | 1987 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
196 | Harner | Jacek | Police | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
197 | Hawrylak | Marcin | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
198 | Hendzel | Miłosz | Kobylanka | 1983 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
199 | Hermanowicz | Miłosz | Szczecin | 1985 | ZS Zwyrole | Bieg 10 km | M | Tak | ||
200 | Hładun | Damian | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | ||||
201 | Hnat | Rafał | Wałcz | 1972 | WAŁECKA ŚCIEMA | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
202 | Hołyński | Leszek | Przeclaw | 1987 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
203 | Horwat | Krystian | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
204 | Hryciów | Paweł | Białogard | 1984 | Białogard | Bieg 10 km | M | Tak | ||
205 | Hrynkiewicz-Pawłaszek | Anna | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
206 | Hybiak | Łukasz | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
207 | Jabłonka | Mariusz | Mysłowice | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Jabłonka | Radosław | WYSZKOW | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
209 | Jabłońska | Agnieszka | Chojna | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
210 | Jachira | Krzysztof | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
211 | Jackowiak | Paweł | Nowogard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
212 | Jagodziński | Hubert | Moszczenica | 1991 | DZIK KOMANDO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
213 | Jakubiak | Anna | Szczecin | 1969 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
214 | Jakubowska | Dorota | Mińsk mazowiecki | 1987 | 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | Bieg 10 km | K | Tak | ||
215 | Jakubowska | Aneta | Zawada Stara 84 | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
216 | Jamróz | Renata | Gdynia | 1973 | BigYellowFoot | Bieg 10 km | K | Tak | ||
217 | Janik | Krzysztof | Szczecin | 1982 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
218 | Janiszyn | Marcin | Gryfino | 1982 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
219 | Jankowska | Justyna | Słupsk | 1986 | Mróweczki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
220 | Janowska-Paszkowska | Joanna | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
221 | Janus | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
222 | Jaroć | Ewa | Pysząca | 1995 | Horny Hornets | Bieg 10 km | K | Tak | ||
223 | Jarosławska | Sandra | Police | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
224 | Jarosławska | Jowita | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
225 | Jarosz | Artur | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
226 | Jarosz | Grzegorz | Warszawa | 1982 | 10. Warszawski Pułk Samochodowy | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
227 | Jaruzel | Ewa | Stargard | 1976 | Szwla | Bieg 10 km | K | Tak | ||
228 | Jarząb | Ewa | Lipie | 1976 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | K | Tak | ||
229 | Jarząb | Sławomir | Lipie | 1978 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
230 | Jasiński | Arkadiusz | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
231 | Jasiński | Mateusz | Giżycko | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
232 | Jastak | Paweł | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
233 | Jastrząb | Maciej | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
234 | Jaszczyk | Łukasz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
235 | Jaworski | Adrian | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
236 | Jesionka | Jarosław | Nowogard | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
237 | Jezierski | Przemysław | Łódź | 1987 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
238 | Jeziorek | Agnieszka | Banie | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
239 | Jędruch | Kasia | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
240 | Jędrzejak | Maciej | Świnoujście | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
241 | Jędrzejak | Malwina | Świnoujście | 1965 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
242 | Jsdruch | Dawid | Police | 1990 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | |||
243 | Jureczko | Agnieszka | Łódź | 1984 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
244 | Jusinska | Anna | Slawoborze | 1971 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
245 | Kaciuba | Kamila | Gdańsk | 1983 | BigYellowFoot Adventure Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
246 | Kaciupa | Agnieszka | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
247 | Kaczmarek | Adrianna | Police | 1980 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
248 | Kaczmarek | Natalia | Dolice | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
249 | Kaczmarek | Mariusz | Sulechów | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
250 | Kaczmarek | Maciej | Szczecin | 1990 | Bros Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
251 | Kaczmarek | Krzysztof | Szczecin | 1992 | BrosTeam | Bieg 10 km | M | Tak | ||
252 | Kaczmarkiewicz | Paweł | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
253 | Kaczorowski | Mieczysław | Szczecin | 1970 | 109 Szpital Wojskowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
254 | Kalisz | Konstanty | Konarskie | 1996 | Drużyna za pisiąt groszy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
255 | Kamińska | Adriana | Police | 1986 | BBL POLICE | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
256 | KAMIŃSKA | KATARZYNA | LUBIN | 1987 | LUBIN | Bieg 10 km | K | Tak | ||
257 | Kamińska | Magdalena | Szczecin | 1982 | PUM Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
258 | Kamiński | Damian | Kalisz | 1980 | Dzika Drużyna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
259 | KAMIŃSKI | KAMIL | LUBIN | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
260 | Kamiński | Sebastian | Zduńska Wola | 1988 | RAJSPORT ACTIVE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
261 | Kamiński | Damian | Resko | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | ||
262 | Kaniewska | Beata | Miłosław | 1977 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | K | Tak | ||
263 | Kaniewski | Grzegorz | Miłosław | 1972 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
264 | KARPIŃSKI | Jan | Gdańsk | 1984 | BigYellowFoot Adventure Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
265 | Kaszewski | Zbigniew | Bytów | 1992 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
266 | Kaśnicka | Małgorzata | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
267 | Kaźmierczak | Norbert | Stargard | 1976 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
268 | Kerl | Kamil | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
269 | Kęczkowska | Agnieszka | Poznań | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
270 | Kędzielewski | Lukasz | Szczecin | 1981 | Zawadzkiego Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
271 | Kieler | Aleksandra | Łódź | 1993 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
272 | Kieliszek | Anna | Szczecin | 1982 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
273 | Kisielewska | Aneta | Kraków | 1977 | bikeBoard | Bieg 10 km | K | Tak | ||
274 | Kisielewski | Paweł | Kraków | 1974 | bikeBoard | Bieg 10 km | M | Tak | ||
275 | Klekocińska | Katarzyna | Szczecin | 1978 | Trybon | Bieg 10 km | K | Tak | ||
276 | Klęczar | Igor | Przyjezierze | 1991 | BIKE TEAM CHOJNA | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
277 | Knez | Marek | Stargard | 1974 | BRIDGESTONE STARGARD | Bieg 10 km | M | Tak | ||
278 | Knioła | Łukasz | Piła | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
279 | Koczorowski | Paweł | Ustka | 1977 | Polni Wojownicy Ustka | Bieg 10 km | M | Tak | ||
280 | Kołaczyńska | Monika | Pogórze | 1972 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
281 | Kołoda | Sebastian | Stargard Szczeciński | 1970 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
282 | Kołtak | Rafał | Siemyśl | 2000 | OSP Siemysl | Bieg 10 km | M | Tak | ||
283 | Kondela | Paweł | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
284 | Kopacz | Mirosław | Poznań | 1955 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
285 | Kopacz | Mariola | Poznań | 1955 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
286 | Kopacz | Lukasz | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
287 | Koprek | Łukasz | Koszalin | 1986 | 8 Pułk Przeciwlotniczy | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
288 | Kordys | Michał | Wiśniew | 1991 | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
289 | Koroniecki | Jerzy | Białystok | 1966 | MKS JUVENIA BIAŁYSTOK | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
290 | Kortus | Jarosław | Marianowo | 1988 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
291 | Korzeniewski | Jarosław | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | ||
292 | Kosmalski | Jarosław | Szczecin | 1979 | SKS Husaria | Bieg 10 km | M | Tak | ||
293 | Kostrubiec | Michał | Bezrzecze | 1981 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
294 | Kościelniak | Kinga | Gdańsk | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
295 | Kotarska | Małgorzata | Police | 1960 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
296 | Kott | Mariusz | Police | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
297 | Kouřil | Luboš | Bournemouth | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
298 | Kowalczyk | Marcin | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
299 | Kowalczyk | Marcin | Wałcz | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
300 | Kowalik | Dawid | Police | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
301 | Kowalska | Anna | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
302 | Kowalski | Tomasz | Dębno | 1985 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
303 | Kozak | Mirosław | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
304 | Kozak | Paweł | Dziwnówek | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
305 | Kozieł | Aleksandra | Budzistowo | 1988 | ZS Zwyrole | Bieg 10 km | K | Tak | ||
306 | Kozłowski | Łukasz | Szczecin | 1989 | Zespół Niespokojnych Nóg | Bieg 10 km | M | Tak | ||
307 | Kożuszek | Robert | Szczecin | 1979 | 12BZ | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
308 | Kramer | Krzysztof | Szczecin | 1985 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
309 | Krępa | Daniel | Dobra | 1976 | OldGTX | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
310 | KRÓL | BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | 1987 | 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
311 | Królak | Beata | Police | 1962 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
312 | Królak | Aleksandra | Police | 1990 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
313 | Krupowies | Jerzy | Szczecin | 1951 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
314 | Kryszczuk | Sebastian | Gniew | 1978 | Ekipa Przemka | Bieg 10 km | M | Tak | ||
315 | Krzaczkowska | Iwona | Wrocław | 1982 | Dziki Wrocław | Bieg 10 km | K | Tak | ||
316 | Krzaczkowski | Łukasz | Wrocław | 1980 | Dziki Wrocław | Bieg 10 km | M | Tak | ||
317 | Krzemionka | Daniel | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
318 | Krzysztofowicz | Krzysztof | Arnsberg | 1985 | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
319 | Krzysztofowicz | Karol | Sobolów | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
320 | Krzyżanowska | Olga | Poznań | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
321 | Kubiak | Maria | Iwin | 1984 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
322 | Kubiak-Wolna | Małgorzata | Mierzyn | 1976 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
323 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | K | Tak | ||
324 | Kubisiak | Marta | Ostrów Wlkp. | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
325 | Kubler | Andrzej | Pilchowo | 1982 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
326 | Kucharczyk | Robert | Gryfice | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
327 | Kucier | Katarzyna | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
328 | Kujawa | Szymon | Krotoszyn | 1989 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
329 | Kujawska | Magda | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
330 | Kuliński | Marek | Koszalin | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
331 | KUNISZYK | Piotr | Gołdap | 1981 | 16DZ/15pplot | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
332 | Kupczyk | Przemysław | Ksawerów | 1985 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
333 | Kurasińska | Dorota | Szczecin | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
334 | Kurasiński | Robert | Szczecin | 1974 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
335 | KUROWSKA | Beata | Gryfice | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
336 | Kurowski | Sebastian | Gryfice | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
337 | Kurpiewski | Piotr | Skarbimierzyce | 1993 | SZ-KG | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
338 | Kurzymski | Piotr | Szczecin | 1970 | Bizon team | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
339 | Kusajda | Paulina | Płoty | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
340 | Kusak | Bartłomiej | Wrocław | 1991 | Dziki Wrocław | Bieg 10 km | M | Tak | ||
341 | Kustra | Paulina | Police | 1988 | BBL Police | Bieg 10 km | Nordic Walking Powiat Police | K | Tak | |
342 | Kustra | Tomasz | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
343 | Kuśmider | Andrzej | Czaplinek | 1983 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
344 | Kuziemko | Wiktor | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
345 | Kwiatkowski | Kajetan | Gdańsk | 1982 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
346 | Kwiecień | Magdalena | Szczecin | 1979 | NordicAnia Team | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
347 | Lasek | Anna | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
348 | Latuszek | Sebastian | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
349 | Lener | Sławomir | Szczecin | 1955 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
350 | Leśnik | Filip | Kołobrzeg | 2002 | Osp Siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
351 | Lewandowska | Małgorzata | Gniewkowo | 1966 | 1966 | Bieg 10 km | K | Tak | ||
352 | Lewandowski | Piotr | Police | 1980 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
353 | Lewicki | Kamil | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
354 | Lewikowska | Patrycja | Szczecin | 1978 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
355 | Linke | Rafał | Szczecin | 1982 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
356 | Lipertowicz | Aleksandra | Police | 1991 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
357 | Lipertowicz | Sebastian | Police | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
358 | Lipińska | Sylwia | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
359 | Lisicki | Jan | Szczecin | 1959 | Fundacja DZIKA OSTOJA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
360 | Liśkiewicz | Kasia | Police | 1980 | Bieg 10 km | Nordic Walking Powiat Police | K | Tak | ||
361 | Liśkiewicz | Wioleta | Nowe Warpno | 1981 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
362 | Lizakowski | Piotr | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
363 | Lokocz | Rafał | Szczecin | 1983 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
364 | Ludwiczak | Jarosław | Kościan | 1980 | KOŚCIAN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
365 | Ludwiczak | Julita | Kościan | 1987 | KOŚCIAN TEAM | Bieg 10 km | K | Tak | ||
366 | Łabaj | Natalia | Drawsko | 1999 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
367 | Łada | Piotr | Dębno | 1987 | 5pinż | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
368 | Ławniczak | Sebastian | Police | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
369 | Łączna | Magdalena | Szczecin | 1984 | Trybon | Bieg 10 km | K | Tak | ||
370 | Łebzuch | Rafał | Łódź | 1983 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
371 | Łempicka | Karolina | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
372 | Łempicki | Maciek | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
373 | Łętowski | Mariusz | Nawodna | 1974 | KM TEAM | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
374 | Łogin | Marta | Szczecin | 1988 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
375 | Łojkowska | Paulina | Gorzów Wielkopolski | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
376 | Łowkiewicz | Malwina | Szczecin | 1988 | Motoryczne Wtorki Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
377 | Machowska | Anna | Szczecin | 1964 | VOCALIS Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
378 | Maciaszczyk | Zbigniew | Szczecin | 1950 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
379 | Maciaszek | Grzegorz | Zduńska Wola | 1970 | KW PSP Łódź | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
380 | Maciejewski | Michał | Poznań | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
381 | Mackiewicz | Artur | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
382 | Mackiewicz | Magdalena | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
383 | Mackojć | Agnieszka | Gryfice | 1970 | RunGryf | Bieg 10 km | K | |||
384 | Mackowiak | Pawel | Pelczyce | 1989 | SKB DZIK Police | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
385 | Madej | Krzysztof | Kobylnica | 1985 | Mróweczki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
386 | Madrak | Anna | Police | 1976 | KPP Police | Bieg 10 km | Nordic Walking Mundurowi Powiat Police | K | Tak | |
387 | Majcher | Piotr | Piła | 1974 | Piła Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
388 | Majewski | Maciej | Legionowo | 1966 | Bravehearts Legionowo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
389 | MAKOCKA | HALINA | Szczecin | 1954 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
390 | Malec | Mariusz | Stargard Szczeciński | 1973 | Stargardzki klub morsów Miedwianie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
391 | Małecka | Anna | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
392 | Małocha | Mariusz | Świnoujście | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
393 | Małocha | Klaudyna | Świnoujście | 2003 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
394 | Marchewka | Łukasz | Szczecin | 1986 | SKB Dzik | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
395 | Marciniak | Radosław | Płock | 1986 | Active Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
396 | Marciniak | Nikodem | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
397 | Marciniak | Wojtek | Szczecin | 1975 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
398 | Marciniak | Lidia | Szczecin | 1976 | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | K | Tak | ||
399 | Marciniak | Krzysztof | Płock | 1986 | Active Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
400 | Marciniak | Mirosław | Szczecin | 1984 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
401 | Marciniak | Krzysztof | Gorzów | 1981 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Bieg 10 km | M | Tak | ||
402 | Marczuk | Norbert | Kowale Oleckie | 1991 | 15 pplot / 16 DZ | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
403 | Markow | Witold | Szczecin | 1979 | www.nadmorze.pl | Bieg 10 km | M | Tak | ||
404 | Marszał | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
405 | Martuszewski | Ryszard | Wałcz | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
406 | Maruszewska | Kinga | Brwilno | 1988 | Active Runners | Bieg 10 km | K | Tak | ||
407 | Maruszewski | Marcin | Brwilno | 1982 | xRunners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
408 | Maryniak | Agata | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
409 | Maryniak | Michał | Szczecin | 1979 | Szczecinski klub rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | M | Tak | ||
410 | Masina | Jarosław | Krosno Odrzańskie | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
411 | Maszkiewicz | Mariusz | Wrocław | 1992 | Dziki Wrocław | Bieg 10 km | M | Tak | ||
412 | Masztaler | Tomasz | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
413 | Maślanka | Klaudia | Drawsko Pomorskie | 1992 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
414 | Matejczuk | Robert | Szczecin | 1992 | SKB Dzik | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
415 | Matuszak | Anita | Szczecin | 1975 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
416 | Matuszak | Kamila | Szczecin | 2001 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
417 | Matuszak | Mateusz | Szczecin | 2005 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
418 | Matuszewska | Anita | Nowa Sól | 1986 | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | K | Tak | ||
419 | Matwiejczyk | Piotr | Stargard | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
420 | Matwiejczyk | Elwira | Stargard | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
421 | Matwiejczyk | Jakub | Stargard | 2005 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
422 | Matwiejczyk | Michał | Stargard | 2007 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
423 | Mazur | Mira | Police | 1957 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
424 | Mazur | Karol | Drawsko Pomorskie | 1980 | 5 pinż | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
425 | Mądrawski | Tomasz | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
426 | Mąka | Monika | Chojna | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
427 | Meller | Marian | Obrowo | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
428 | Michalak | Maciej | Wrocław | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
429 | Michalak | Tomasz | Gorzów Wlkp | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
430 | Michalak | Jacek | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
431 | Michniacki | Michał | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
432 | Miczałowski | Marcel | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
433 | Mieczkowski | Marcin | Nobliny | 1973 | Samotny wilk | Bieg 10 km | M | Tak | ||
434 | Mielczarek | Krystian | Dolice | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
435 | Mikołajczyk | Klaudia | Łódź | 1995 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
436 | Miksza | Paweł | Świdwin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
437 | Milanowicz | Maciej | Wołczkowo | 1985 | BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
438 | Milejska | Marta | Zielona Góra | 1980 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
439 | Milejski | Paweł | Zielona Góra | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
440 | MILEWSKI | RAFAŁ | ORZYSZ | 1989 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
441 | MISIAK | ARTUR | PRZEJĘSŁAW | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
442 | MISIAK | DOROTA | PRZEJĘSŁAW | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
443 | Miszuk | Sebastian | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
444 | Mleczek | Roman | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
445 | Młodawski | Rafał | Susz | 1977 | Klub Polska Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
446 | Młynarczyk | Piotr | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
447 | Młynarczyk | Tatiana | Police | 1984 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
448 | Moskwa | Martyna | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
449 | Moskwa | Grzegorz | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
450 | Możdżeń | Anna | Koszalin | 1983 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | Bieg 10 km | K | Tak | ||
451 | Możejko | Dawid | Łódź | 1988 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
452 | Mucha | Piotr | Szczecin | 1979 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
453 | Murawska | Monika | Świnoujście | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
454 | Murawska | Wioletta | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
455 | Murawska | Wioletta | Police | 1966 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
456 | Muskała | Beata | Gryfino | 1968 | KWP Szczecin | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
457 | Najmark | Małgorzata | Police | 1978 | GALERIADOTI | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
458 | Nakonieczny | Grzegorz | Szczecin | 1972 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
459 | Narkun | Maciej | Słupsk | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
460 | Naskręt | Dariusz | Murowana Goslina | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
461 | Nawodziński | Grzegorz | Świdwin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
462 | Neumann | Michał | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
463 | Niemierko | Magdalena | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
464 | Niespodziana | Anna | Rogoźno | 1982 | Rogoziński Klub Biegacza | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
465 | Nogły | Artur | Mosina | 1975 | Drużyna za pisiąt groszy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
466 | Nowacki | Krzysztof | Żabno | 1990 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
467 | Nowak | Zbigniew | Police | 1953 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
468 | Nowak | Aneta | Police | 1973 | GALERIADOTI | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
469 | Nowak | Beata | Piła | 1969 | Sailing Team Ferajna | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
470 | Nowak | Bartłomiej | Piła | 1974 | Sailing Team Ferajna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
471 | NOWAK | MARTA | STARGARD | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
472 | Obrocki | Adrian | Löcknitz | 1986 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
473 | Ochota | Rafał | Stargard | 1976 | Stargard. Ja się nie ścigam. | Bieg 10 km | M | Tak | ||
474 | Ogrodowicz | Jacek | Szczecin | 1964 | Ale ... o co biega ? | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
475 | Olejniczak | Konrad | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
476 | Olfier | Elżbieta | Sucha Wieś | 1987 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
477 | Opoka | Paulina | Kraków | 1990 | BIKEBOARD | Bieg 10 km | K | Tak | ||
478 | Orłowski | Marcin | Szczecin | 1980 | Państwowa Straż Pożarna POLICE | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
479 | Ostrowski | Piotr | Barcząca | 1977 | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
480 | Otoka | Kasia | Międzyzdroje | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
481 | Owczarz | Krystyna | Barlinek | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
482 | Owczarz | Karolina | Barlinek | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
483 | Owczarz | Damian | Barlinek | 1996 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
484 | Owczarz | Szymon | Barlinek | 2001 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
485 | Pakulska | Marta | Kołobrzeg | 2002 | Osp Siemyśl | Bieg 10 km | K | |||
486 | Paliwoda | Kasia | Mierzyn | 1975 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
487 | Panasiuk | Slawomir | Sarnaki | 1971 | ulks sarnaki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
488 | Pańczyk | Tomasz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
489 | Papierz | Janek | Siemyśl | 2002 | Osp Siemyśl | Bieg 10 km | M | Tak | ||
490 | Parol | Grzegorz | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
491 | Pasławska | Magdalena | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
492 | Paszkiewicz | Anna | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
493 | Paszko | Robert | Świerzno | 1976 | OSP Świerzno | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
494 | Pawlak | Wojciech | Choszczno | 1971 | Aktywne Choszczno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
495 | Pawlak | Dawid | Choszczno | 1993 | Aktywne Choszczno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
496 | Pawluś | Tomasz | Tanowo | 1980 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
497 | Pawłaszek | Lech | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
498 | Pawłowicz | Kamila | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
499 | Pawłowicz | Czesław | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | ||
500 | Pawłowska | Monika | Pleszew | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
501 | Pawłowski | Rafał | Pleszew | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
502 | Peda | Kamila | Police | 1980 | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | ||
503 | Peda | Leszek | Police | 1952 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
504 | Pelc | Marek | Szczecin | 1983 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
505 | Perka | Michał | Prószków | 1997 | WSOWL WROCŁAW | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
506 | PIERUNEK | Tomasz | Krotoszyn | 1988 | 12 BZ Szczecin | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
507 | Piestrzewska | Monika | Łódź | 1977 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
508 | Pietkiewicz | Paweł | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
509 | Pietrowicz | Darek | Szczecin | 1987 | puszczyk bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
510 | Pietrzak | Rafał | Lublin | 1992 | Dzik Komando | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
511 | Pinczewski | Krzysztof | Stargard | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
512 | Piotrowska | Ilona | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
513 | Piotrowski | Piotr | Police | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
514 | Piotrowski | Karol | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
515 | Pirecki | Marcin | Police | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
516 | Piszcz | Krzysztof | Gdynia | 1976 | BigYellowFoot Adventure Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
517 | Piwoński | Rafał | Zambrów | 1991 | Sporteam Zambrów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
518 | PLESNER | KRZYSZTOF | Stargard | 1979 | JRG3 SZCZECIN | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
519 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
520 | Podębski | Michał | Wodzierady | 1992 | KW PSP LODZ | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
521 | Podolak | Mirosław | Gryfino | 1974 | KP PSP GRYFINO | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
522 | Podsada | Edyta | Gorzów Wlkp | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
523 | Podsiadło | Wojciech | Busko-Zdrój | 1968 | Bieg 10 km | M | ||||
524 | Podsiadło | Zofia | Busko-Zdrój | 1971 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | |||
525 | Pogocki | Seweryn | Zelów | 1979 | KW PSP ŁÓDŹ | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
526 | Pohlid-Doda | Anna | Susz | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
527 | Pokrzywiński | Zbigniew | Police | 1987 | BBL Police | Bieg 10 km | Mundurowi Powiat Police | M | Tak | |
528 | POLONIS | ANETA | POLICE | 1987 | KB DZIK POLICE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
529 | Poprawa | Joanna | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
530 | Posacka | Karolina | Nowogard | 1980 | Endorfina | Bieg 10 km | K | Tak | ||
531 | Pospiech | Paulina | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
532 | Preiss | Agnieszka | Pałczyn | 1995 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | K | Tak | ||
533 | Prena | Sławomir | Gościcino | 1986 | Kaszubskie Dziki | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
534 | Prendecka | Sylwia | Wałcz | 1984 | WAŁECKA ŚCIEMA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
535 | Prociak | Krzysztof | Szczecin | 1983 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
536 | Prociak | Magdalena | Szczecin | 1956 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
537 | Prokopczyk | Jarosław | Opole | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
538 | Promiński | Tomasz | SZCZECIN | 1977 | 12 BZ | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
539 | Prusek | Mateusz | Wisła Wielka | 1989 | AKTYWNE CHOSZCZNO | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
540 | Przedpełska | Sylwia | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
541 | Przedpełski | Remigiusz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
542 | Przewodowski | Tomasz | Szczecin | 1979 | HQMNCNE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
543 | Przybysz | Adrian | Police | 1997 | Bieg 10 km | Mundurowi Powiat Police | M | Tak | ||
544 | Przybysz | Katarzyna | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
545 | Przybysz | Marcin | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
546 | Ptak | Patrycja | GOLCZEWO | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
547 | Ptak | Daniel | GOLCZEWO | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
548 | Ptaszkiewicz | Michał | Luboń | 1985 | Dzika Drużyna | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
549 | Puff | Agata | Police | 1986 | Panda i Banda | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
550 | Quesado | Paulo | Wroclaw | 1984 | Dziki Wrocław | Bieg 10 km | M | Tak | ||
551 | Rachwalski | Piotr | Szczecin | 1983 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
552 | Radzicki | Adam | Poznan | 1995 | Drużyna za pisiąt groszy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
553 | Rajchowiak | Jakub | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
554 | RAKOWSKI | PIOTR | POLICE | 1962 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
555 | Raszczuk | Szymon | Szczecin | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
556 | Rawa | Donata | Dobra | 1974 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
557 | Rogalski | Marcin | Szczecin | 1965 | VOCALIS Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
558 | Rogien | Arkadiusz | SZCZECIN | 1971 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
559 | Rojewski | Mateusz | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
560 | Romanowicz | Piotr | Resko | 1977 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
561 | Rosik | Joanna | Szczecin | 1956 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
562 | Rostkowski | Mateusz | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
563 | Rostrygin | Katarzyna | Szczecin | 1981 | OSOM! Runners | Bieg 10 km | K | Tak | ||
564 | Roszak | Zbigniew | Gniewkowo | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
565 | Różański | Filip | Poznań | 1987 | DZIKA DRUŻYNA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
566 | Różewicz | Dariusz | Tychy | 1962 | PANCE | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
567 | Różewicz | Ewa | Tychy | 1961 | PANCE | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
568 | Ruda | Andrzej | Stargard Szczeciński | 1976 | DBWD WKP-W | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
569 | Rudziński | Jacek | Gryfino | 1969 | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | ||
570 | Rudzka | Katarzyna | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
571 | Rusin | Kamil | Brzozowiec | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
572 | Rutkiewicz | Marek | Niedźwiedź | 1966 | Stargardzki klub morsów Miedwianie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
573 | Rutkowski | Tomasz | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
574 | Rząd | Arkadiusz | Szczecin | 1974 | Trybon | Bieg 10 km | M | Tak | ||
575 | Rząd | Iwona | Szczecin | 1974 | Trybon | Bieg 10 km | K | Tak | ||
576 | Sacharski | Bartłomiej | Szczecin | 1989 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
577 | Sadowski | Jakub | Siemyśl | 2003 | OSP Siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
578 | Sadowski | Piotr | TRZYNIK | 2001 | osp siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
579 | Saganowska | Paulina | Mińsk Mazowiecki | 1990 | 23. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
580 | Saganowska | Kinga | Miñsk Mazowiecki | 1989 | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
581 | Sajkowski | Kamil | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
582 | Sakowska-Carło | Magda | Szczecin | 1982 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
583 | Sakwerda | Patrycja | Płoszczyna | 1976 | True Runners | Bieg 10 km | K | Tak | ||
584 | Salke | Arkadiusz | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
585 | Sandorska | Jagoda | Siemyśl | 1992 | Osp Siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | K | Tak | |
586 | Sankowski | Henryk | Szczecin | 1976 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
587 | Saramak | Pawel | Szczecin | 1980 | MAGNOLIA GABINETY DENTYSTYCZNE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
588 | Sarzyński | Arkadiusz | Gdańsk | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
589 | Sasak | Michał | Szczecin | 1970 | 12 bz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
590 | Sawa | Piotr | Szczecin | 1981 | Iron Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
591 | SAWICKI | Arkadiusz | Giżycko | 1975 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
592 | Sawińska | Anna | Szczecin | 1980 | NordicAnia Team | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
593 | Sawulak | Wiktor | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
594 | Scherfenberg | Łukasz | Szczecin | 1984 | ZS Zwyrole | Bieg 10 km | M | Tak | ||
595 | Scherfenberg | Katarzyna | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
596 | Schröder | Krzysztof | Koronowo | 1991 | Bieg 10 km | M | ||||
597 | Sejnota | Grzegorz | Nakło Śląskie | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
598 | Semenik | Daria | Szczecin | 1991 | Bizon team | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
599 | Sidorczuk | Tomasz | Trzebież | 1980 | Klub Biegających Leśników | Bieg 10 km | Mundurowi Powiat Police | M | Tak | |
600 | Sieczkowska | Ewa | Gołdap | 1990 | 15pplot/16dz | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
601 | Sieczkowski | Michał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
602 | Sitek | Alfred | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
603 | Siudziński | Krzysztof | Bydgoszcz | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
604 | Skrzyński | Tomek | Głogów | 1979 | BBL Głogów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
605 | SKRZYPIEC | ANDRZEJ | ŚWINOUJŚCIE | 1956 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
606 | Sobecki | Tomasz | Szczecin | 1996 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
607 | Sodnomgombo | Alimaa | Szczecin | 1962 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
608 | Soliwoda | Jacek | Kętrzyn | 1974 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
609 | Sołtys | Iwona | Dobra | 1962 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
610 | Soroka | Ewa | Szczecin | 1949 | Iron Insane | Bieg 10 km | K | Tak | ||
611 | Soroka-Mituła | Grażyna | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
612 | Sosidko | Tomek | Mińsk Mazowiecki | 1985 | 23 Baza Lotnictwa Taktycznego | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
613 | Sowa | Krzysztof | Szczecin | 1984 | Fundacja Hot-Point | Bieg 10 km | M | Tak | ||
614 | Sowała | Wojciech | Pabianice | 1984 | KW PSP LODZ | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | M | Tak | |
615 | Sowisz | Danuta | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
616 | Sowisz | Cezary | Szczecin | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
617 | Spławski | Daniel | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
618 | Stachowicz-Hawrylak | Sylwia | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
619 | Stankiewicz | Anna | Lipki Wielkie | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
620 | Stańczyk | Sławomir | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
621 | Stasiak | Mateusz | Kębłowo | 1994 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
622 | Stefańczyk | Małgorzata | Świnoujście | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
623 | Stefańczyk | Przemysław | Świnoujście | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
624 | STEMPNIAK | Katarzyna | HEL | 1981 | REBELS LEGION TEAM | Bieg 10 km | K | Tak | ||
625 | STEMPNIAK | Zbigniew | HEL | 1976 | REBELS LEGION TEAM | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
626 | Stepniak | Tomasz | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
627 | Sterna | Piotr | Police | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
628 | Stojecki | Bartosz | Goleniów | 1975 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
629 | Stolarska | Marta | Szczecin | 1990 | Husaria Race Team Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
630 | Stróżyk | Jakub | Koźmin Wielkopolski | 1983 | Koźmin Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
631 | Strzelecka | Małgorzata | PIŁA | 1972 | Sailing Team Ferajna | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | |
632 | Strzelecki | Sebastian "Kaszana" | PIŁA | 1973 | Sailing Team Ferajna | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
633 | Stysińska | Martyna | Częstochowa | 1982 | Bravehearts Legionowo | Bieg 10 km | K | Tak | ||
634 | Suchecki | Paweł | Żórawie | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
635 | Sykuła | Ernestyna | Sulęcin | 1996 | WSOWL WROCŁAW | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
636 | Szadkowska | Anna | Poznań | 1980 | Mud Goats | Bieg 10 km | K | Tak | ||
637 | Szal | Marzena | Osiecznica | 1985 | Izerska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak | ||
638 | Szal | Gracjan | Przejęsław | 1987 | Izerska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | M | Tak | ||
639 | Szalewicz | Małgorzata | Szczecin | 1966 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
640 | Szarzec | Przemysław | Nowe Warpno | 1979 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
641 | Szczawiński | Piotr | Lodz | 1988 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
642 | Szczepaniak | Paweł | Poznań | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
643 | Szczepaniak | Marcin | Konin | 1984 | xRunners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
644 | Szczepanik | Monika | Chotomów | 1976 | Bravehearts Legionowo | Bieg 10 km | K | Tak | ||
645 | Szczepanik | Piotr | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
646 | Szczepanowski | Andrzej | Szczecin | 1972 | Sportficiaki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
647 | Szczuko | Karol | Dobra k. Szczecina | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
648 | Szczygielski | Radosław | Kołobrzeg | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
649 | Szeląg | Tomasz | Mińsk Mazowiecki | 1970 | 23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
650 | Szepitowski | Zbigniew | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
651 | Szpotańska | Joanna | Dobra | 1985 | Niedzielny truchtaczek | Bieg 10 km | Powiat Police | K | Tak | |
652 | Szreder | Piotr | Pruszcz Gdański | 1975 | Daleko Jeszcze | Bieg 10 km | M | Tak | ||
653 | Szulc | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
654 | Szymańska | Katarzyna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
655 | Szymańska | Jolanta | Mosty | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
656 | Szymański | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
657 | Szymański | Jarosław | Załom | 1974 | Trybon | Bieg 10 km | M | Tak | ||
658 | Szymczak | Michał | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
659 | Szymkiewicz | Daniel | Ełk | 1987 | Cross Elite Grajewo / 15pplot | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
660 | Szymska | Małgorzata | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
661 | Szymuś | Paweł | Stargard | 1979 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
662 | Szyszka | Konrad | Szczecin | 1980 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
663 | Śliwińska | Justyna | Goleniów | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
664 | Śliżewski | Marcin | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
665 | Ślusarczyk | Natalia | Przelewice | 1985 | Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
666 | Świć | Miłosz | Łódź | 1988 | Dzik Komando | Bieg 10 km | M | Tak | ||
667 | Świderski | Zdzisław | Szczecin | 1956 | HasajTo! | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
668 | Świercz | Dariusz | Wałcz | 1966 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
669 | ŚWIERCZ | Ewa | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
670 | TIJEWSKI | MACIEJ | SZCZECIN | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
671 | Tkaczyk | Konrad | Police | 1991 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi Powiat Police | M | Tak | |
672 | Tomczak-Czuwał | Sylwia | Mierzyn | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
673 | Trzybiński | Dawid | Kołbacz | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
674 | Twarowska | Alina | Szczecin | 1979 | TT Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
675 | Tyborowski | Michał | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
676 | Ufniarz | Grzegorz | Police | 1976 | SKB DZIK Police | Bieg 10 km | M | Tak | ||
677 | Ufniarz | Katarzyna | Police | 1982 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | K | Tak | ||
678 | Ulass | Agnieszka | Mierzyn | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
679 | Ulass | Robert | Mierzyn | 1974 | brak | Bieg 10 km | M | Tak | ||
680 | Urban | Joanna | Szczecin | 1976 | Biegaczki Pijaczki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
681 | Wachowicz | Tomasz | Szczecin | 1991 | Bushikan Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
682 | Wajs | Sebastian | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
683 | Walent | Marta | Mierzyn | 1989 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
684 | Warchalowski | Arkadiusz | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
685 | Warych | Edyta | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
686 | Waryszak | Sławomir | Police | 1960 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | Nordic Walking Powiat Police | M | Tak | |
687 | Wasilewski | Andrzej | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
688 | Wasiniak | Michał | Siemyśl | 2003 | osp siemyśl | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | |
689 | WAWRZYNIAK | IRENEUSZ | STARGARD | 1980 | KS Ironman CS Polska | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
690 | Wawrzyniak | Joanna | STARGARD | 1979 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
691 | Wdowiak | Michał | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
692 | Weber | Aneta | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
693 | Weglinski | Radosław | Maszewo | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
694 | Wełna | Rafał | Drawsko Pomorskie | 1991 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
695 | Wiącek | Martyna | Krzywda | 1992 | Sporteam Zambrów | Bieg 10 km | K | Tak | ||
696 | Wieczorek | Mariusz | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
697 | Wielgoszewska | Olga | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
698 | Wielowiejska | Dagmara | Orzysz | 1980 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
699 | Wiencis | Małgorzata | Szczecin | 1977 | RAZ SZCZECIN | Bieg 10 km | K | Tak | ||
700 | Wierzchowski | Arkadiusz | Stargard | 1976 | Bridgestone Stargard Runners | Bieg 10 km | M | Tak | ||
701 | Wierzycka | Kinga | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
702 | WIESIOŁEK | GRZEGORZ | WARSZAWA | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
703 | Wika | Marta | Trzebież | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
704 | Wilczyński | Grzegorz | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
705 | Wiles | Magdalena | Police | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
706 | Wilk | Andrzej | Police | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
707 | Wiszniewski | Michał | Gryfice | 1985 | Grupa Rowerowa Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | ||
708 | Wiśniewicz | Paweł | Szczecin | 1990 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
709 | Wiśniewska | Sandra | Gdynia | 1991 | Wild Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
710 | Wiśniewski | Czesław | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
711 | Wiśniewski | Bartłomiej | Szczecin | 1986 | biegam dla Poli | Bieg 10 km | M | Tak | ||
712 | Wlaź | Lucjan | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | Strażacy MW | M | Tak | ||
713 | Włoszyński | Marek | Luboń | 1972 | Luboń | Bieg 10 km | M | Tak | ||
714 | Wojciechowski | Artur | Police | 1985 | BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
715 | Wojciechowski | Adrian | Koszalin | 1989 | WildTeam | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
716 | Wojciechowski | Przemysław | Przecław | 1972 | NML Przecław | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
717 | Wojciechowski | Krzysztof | Police | 1972 | Torres Bike Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
718 | Wojciechowski | Krzysztof | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
719 | Wojszczyk | Michał | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
720 | Wojtal | Radosław | Straszyn | 1979 | Straszyn Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
721 | Wolano | Anna | Szczecin | 1988 | Sportficiaki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
722 | Wolek | Kamil | Giecz | 1994 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
723 | Wolniak | Elżbieta | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
724 | Wolny | Wojtek | Mierzyn | 1966 | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | ||
725 | Wolska | Agnieszka | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
726 | Wolska | Aleksandra | Łódź | 1989 | DZIK KOMANDO | Bieg 10 km | K | Tak | ||
727 | Wołczak | Iwona | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
728 | WOŁK | ANDRZEJ | SZCZECIN | 1974 | Ekspedycja Nordic Walking | Bieg 10 km | Nordic Walking | M | Tak | |
729 | Woźniak | Beata | Koziegłowy | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
730 | Woźniak | Magdalena | Szczecin | 1979 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
731 | Woźniak | Wiktoria | Koziegłowy | 1999 | Fifne Pyrki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
732 | Woźniak | Olaf | Zakopane | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
733 | Wójcik | Krzysztof | Banie | 1982 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
734 | Wójcik | Rafał | Szczecin | 1972 | SKB DZIK POLICE | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
735 | Wójcik | Damian | Darłowo | 1970 | Runnerswalde Darłowo | Bieg 10 km | M | |||
736 | Wroński | Julian | Stargard | 1985 | BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
737 | Wróblewski | Jarosław | Szczecin | 1973 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
738 | Wróblewski | Michał | Borzyszewo | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
739 | Wypych | Maciej | Wołczkowo | 1981 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | Powiat Police | M | Tak | |
740 | Zabdyr | Marta | Szczecin | 1974 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
741 | Zabiszak | Michał | Miłosław | 1988 | Miłosław Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
742 | Zaborowska | Małgorzata | Gryfice | 1988 | MLUKS"Mokasyn Płoty" | Bieg 10 km | Mundurowi Strażacy MW | K | Tak | |
743 | Zaborowska-Zagórska | Magdalena | Police | 1964 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
744 | Zając | Michał | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
745 | Zarobiak | Piotr | Szczecin | 1979 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
746 | Zarobiak | Katarzyna | Szczecin | 1978 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |
747 | Zawadzki | Marcin | Kamień pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
748 | Zdeb | Barbara | Opole | 2985 | Izerska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak | ||
749 | Zdeb | Urszula | Opole | 1951 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
750 | Zerzut | Jarosław | Szczecin | 1968 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
751 | Zieliński | Grzegorz | Stare czarnowo | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
752 | Zienkiewicz | Jan | Świnoujście | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
753 | Zimoń | Urszula | Łódź | 1977 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
754 | Ziółkowska | Sylwia | Szczecin | 1973 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
755 | Zydek | Katarzyna | Łódź | 1993 | Dzik Komando | Bieg 10 km | K | Tak | ||
756 | Źrołka | Beata | Łomnica Zdrój | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
757 | Żak | Karol | Szczecin | 1990 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
758 | Żak | Dominika | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
759 | ŻELISKO | ŁUKASZ | BARTOSZYCE | 1990 | 1bpzmot/12BZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
760 | Żołno | Magda | Gorzów Wlkp. | 1966 | Bieg 10 km | Nordic Walking | K | Tak | ||
761 | Żuk | Joanna | Przelewice | 1982 | Klub sportowy Fitness i Zdrowie | Bieg 10 km | Mundurowi | K | ||
762 | Żywicka | Barbara | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
763 | Żywicki | Janusz | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak |