L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Piotr | Świnoujście | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
2 | Adamowicz | Daniel | Adamowicz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
3 | Babiński | Robert | Babka | Gryfino | 1978 | Running Sappers | Bieg 10 km | M | Tak | ||
4 | Balicki | Piotr | Oleśnica | 1972 | Penny Gondek Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
5 | Balul | Piotr | Ogień z D | Lubin | 1978 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | Bieg 10 km | M | Tak | ||
6 | Banucha | Agata Banucha | SZCZECIN | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | ||||
7 | Barański | Przemysław | PRZEMO | Trzebiatów | 1993 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
8 | Bartnik | Paweł | Szczecin | 1959 | RAZ SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | |||
9 | Bartosz | Marek | Kraków | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
10 | Bączyk | Adam | Grubynabramkę | SZCZECIN | 1977 | MoniaGym | Bieg 10 km | M | Tak | ||
11 | Bączyk | Monika | Monia Gym | Szczecin | 1978 | MoniaGym | Bieg 10 km | K | Tak | ||
12 | Bąk | Marta | Stuchowo | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | ||||
13 | Bątkiewicz | Bogusław | Płoty | 1965 | Bieg 10 km | M | |||||
14 | Bednarz | Katarzyna | Kołobrzeg | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
15 | Bialozyd | Andrzej | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
16 | Białczak | Tomasz | BIAŁY | Nowogard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
17 | Białożyd | Bożena | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
18 | Bieć | Robert | Dziwnów | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
19 | BŁAŻEJCZYK | AGNIESZKA | Łódź | 1965 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
20 | BOMBA | PRZEMYSLAW | SZCZECIN | 1979 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
21 | Borysiuk | Arkadiusz | Hosearcadio | Kamień Pomorski | 1986 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
22 | Brusiłowicz | Dagmara | DAGMARKA | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | Gmina Kamień | K | Tak | ||
23 | Brzozowski | Wojciech | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
24 | Bulak | Mateusz | Parkowo | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
25 | BURDZY | MIECZYSLAW | NIE MAM | STARGARD SZCZ | 1946 | SZWLA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Burnat-Szczęsna | Aneta | Świnoujście | 1970 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
27 | Buszmicz | Magdalena | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
28 | Bysiak | Weronika | Kamień Pomorski | 1998 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
29 | Bzdak | Mariusz | Mariusz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
30 | Caruk | Damian | Kamień Pomorski | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
31 | Celoch | Marta | Marta | Kamień Pomorski | 1982 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | ||
32 | Centkowska-Derda | Anna | Cenia | Świnoujście | 1981 | Bieg 10 km | K | ||||
33 | Charlej | Ireneusz | IRENEUSZ | Mierzyn | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
34 | Chlebowski | Hubert | Wicimice | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
35 | CIECIELĄG | JAROSŁAW | STRAŻAK NB | Nysa | 1968 | NYSA BIEGA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
36 | Ciemna | Regina | Regina | Świnoujście | 1949 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
37 | Cioch | Barbara | Basia | Kamień Pomorski | 1989 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | |||
38 | Cybulski | Tomasz | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
39 | Cybulski | Grzegorz | Grzegorz Cybulski | Lublin | 1975 | Największa Armia Świata | Bieg 10 km | M | Tak | ||
40 | Czaja | Magdalena | Wolin | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | |||
41 | Czerwiński | Mirosław | Miras | Trzebiatów | 1972 | Bieg 10 km | M | ||||
42 | Czosnowski | Krzysztof | GRYFINO | 1978 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
43 | Czyrny | Łukasz | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
44 | Danak | Przemysław | Bumbarasz | Kostrzyn nad Odrą | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
45 | Dawidowska | Magdalena | Daria313 | Nowogard | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
46 | Dawidowski | Michał | CZARNE CHMURY | Nowogard | 1978 | ENDORFINA Nowogard | Bieg 10 km | M | |||
47 | Dąbrowska | Joanna | Jovana | Poznań | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
48 | Denisiuk | Krzysztof | Szczecin | 1957 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
49 | Derda | Robert | Marinero | Świnoujście | 1972 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
50 | Dobak | Stefan | Szamotuły | 1946 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
51 | Dolatowski | Dominik | OBI TEAM | Kamień Pomorski | 1980 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
52 | Dorsz | Paulina | Rybka | Złotoryja | 1989 | ZLB ZŁOTORYJA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
53 | Drabarz | Radosław | Radzioo | Szczecin | 1982 | Zawadzkiego | Bieg 10 km | M | |||
54 | Drabik | Marcin | Martix | Wrocław | 1971 | WKB PIAST | Bieg 10 km | M | Tak | ||
55 | Duchowski | Robert | 100%EG | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
56 | Duda-Religa | Ewelina | EWEL / OZKB | Szczecin | 1976 | OZKB | Bieg 10 km | K | |||
57 | Dudziak | Łukasz | Gorzów WLkp | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
58 | Durkowski | Dawid | Tato Biega | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
59 | Dutko | Paweł | Ninikowo | 1991 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | Bieg 10 km | M | Tak | |||
60 | Dyczyński | Leszek | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
61 | Dzieduszyński | Wojciech | Brzeg | 1972 | BBL Brzeg | Bieg 10 km | M | Tak | |||
62 | Elbińska Krawczuk | Monika | MONIA | Świnoujście | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
63 | Fałat | Katarzyna | Fałatka | Szczecin | 1992 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
64 | Felczak | Bogumiła | Bogna | Koziegłowy | 1963 | Bieg 10 km | K | ||||
65 | Ferenc | Daniel | Kamień Pomorski | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
66 | Ferenc | Elżbieta | Kamień Pomorski | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
67 | Filipowski | Dariusz | SKYDAFI | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
68 | Firlik | Mirosław | Międzywodzie | 1966 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
69 | Flacht | Karolina | VEGEBAR ŚWINOUJŚCIE | Międzyzdroje | 1982 | MOTYWACJA I DZIAŁANIE | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | |
70 | Fleszer | Natan | Samurai Ronin | Kostrzyn nad Odrą | 1993 | Kostrzyński Klub Karate Shotokan | Bieg 10 km | M | Tak | ||
71 | Fornal | Patryk | Patyś | Poznań | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
72 | Gajda | Sebastian | BONO | Szczecin | 1979 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
73 | Garbacz | Krzysztof | Kosmita | Goleniów | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
74 | Gardecka | Edyta | Wałbrzych | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
75 | Gardecka | Sylwia | Wałbrzych | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
76 | Gaszewski | Patryk | PATRYK | Nowogard | 1984 | Nie Powiem | Bieg 10 km | M | Tak | ||
77 | Gerc | Joanna | Kołczewo | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | |||
78 | GIBA | JACEK | ŚWINOUJŚCIE | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Gierlotka | Maciej | Katowice | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
80 | Głodowicz | Jacek | JACA | Sława | 1980 | zabiegani Sława | Bieg 10 km | M | Tak | ||
81 | Głuszczak | Kazimierz | Świnoujście | 1974 | TEAM WOJCIECHOWSKI | Bieg 10 km | M | Tak | |||
82 | Gołębiowska | Joanna | Legnica | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
83 | Górska | Anna | Świnoujście | 1974 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | |||
84 | Granops | Przemysław | Piła | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
85 | Guster | Łukasz | Kamień Pomorski | 1990 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
86 | Gzela | Olga | Koszalin | 1979 | biegnijmy.pl | Bieg 10 km | K | Tak | |||
87 | Hawrylak | Marcin | Marcin Hawrylak | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
88 | Hawrylciów | Karolina | Karolina i Wojtuś | Lubin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
89 | Herba | Zbigniew | Zbyszek | Stargard | 1953 | Holstar | Bieg 10 km | M | |||
90 | Hołyński | Leszek | Hołek | Przeclaw | 1987 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
91 | Hoppe | Bronislaw | BRONEK | Karnice | 1982 | JW3937 MRZEZYNO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
92 | Hoppe | Anna | Ania | Karnice | 1983 | Bieg 10 km | K | ||||
93 | Horoszko - Klusek | Ola | Lusia | Kamień Pomorski | 1978 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | |||
94 | Ignalewski | Wojciech | Wojtek | Bezrzecze | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
95 | Jabłońska | Mariola | Świnoujście | 1957 | Bieg 10 km | K | |||||
96 | Jakubowski | Łukasz | Kamien Pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
97 | Jamroziak | Grzegorz | Kamień Pomorski | 1981 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
98 | Jamroziak | Paweł | Golczewo | 1956 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
99 | Janowicz | Joanna | Fraszka | Kamień Pomorski | 1963 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |
100 | Jarema | Jacek | Jacusiń | Kamień Pomorski | 1971 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
101 | Jarocki | Bartosz | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
102 | Jaruszewska | Jagoda | Jagodzianka | Świnoujście | 1999 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
103 | Jokiel | Michał | J U V E N T U S | Nowy Kościół | 1987 | OLAWS Złotoryja/ ZLB Złotoryja | Bieg 10 km | M | Tak | ||
104 | Jurkiewicz | Krystian | Jurek | Kamień Pomorski | 1996 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | |||
105 | Kacprzak | Dariusz | BUNGE TEAM | Świnoujście | 1966 | BUNGE TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
106 | Kaczorek | Robert | Żory | 1973 | HRmax Żory | Bieg 10 km | M | Tak | |||
107 | Kaczorek | Ania | Żory | 1978 | HRmax Żory | Bieg 10 km | K | Tak | |||
108 | Kajzler | Magdalena | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
109 | Karcz | Artur | Mrzeżyno | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
110 | Karczewski | Krzysztof | Trzebiatów | 1960 | Bieg 10 km | M | |||||
111 | Kasperowicz | Aleksandra | Kurów | 1983 | Vege Runners | Bieg 10 km | K | ||||
112 | Kasperowicz | Marcin | UYSY | Kurów | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
113 | Kempinski | Henryk | Brus | Dziwnowek | 1967 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | |||
114 | Kijo | Patryk | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
115 | Klentak | Wojciech | Wojtek Klentak | Gorzów Wlkp | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
116 | Klimczak | Damian | Klima | Dobropole | 1999 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | |||
117 | Klimczak | Bogdan | Bodzio | Dobropole | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | |||
118 | Kolasa | Tomasz | Zimny Głazik | Kołobrzeg | 1970 | Kąpiele na spontanie | Bieg 10 km | M | |||
119 | Kolecki | Jakub | Kuba | Blazejewko | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
120 | Kołomański | Hubert | Hubert | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
121 | Konarzewska | Zuzanna | Zuzia | Międzyzdroje | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
122 | Kopcewicz | Henryk | HENIEK | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
123 | Kopcewicz | Robert | Rob | Goleniów | 1966 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
124 | Koprek | Łukasz | Koszalin | 1986 | Słoneczny Patrol Koszalin | Bieg 10 km | M | ||||
125 | Koscik | Damian | Damian | Swinoujscie | 1979 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
126 | Kosińska | Małgorzata | MAŁGOSIA | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | K | ||||
127 | Kosiński | Mateusz | Mateo | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
128 | Kot | Arkadiusz | KOCUREK | Bagna | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
129 | Kotarski | Wiesław | Police | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
130 | Kowalska | Dorota | Kamień Pomorski | 2021 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |||
131 | Kowalska | Dorota | Kamien Pomorski | 1965 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |||
132 | Krawczyk | Mateusz | Mateusz :) | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
133 | Krawczyk-Danak | Marta | Wronka | Kostrzyn nad Odra | 1982 | KGB | Bieg 10 km | K | Tak | ||
134 | KRAWCZYŃSKI | DANIEL | DANIEL KOSTRZYN | KOSTRZYN NAD ODRA | 1978 | KOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
135 | Krupa | Marcin | Marcin | Kamień Pomorski | 1982 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
136 | Krzysztofowicz | Krzysztof | Krzysztof | Arnsberg | 1985 | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
137 | Krzysztoń | Maciej | Murowana Goślina | 1979 | GB Gepard Murowana Goślina | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Ksiądz | Paweł | Pawcio | Stargard | 1979 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | M | Tak | ||
139 | Kubiaczyk | Ireneusz | Mosty | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
140 | Kubiak | Mateusz | Kamień Pomorski | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
141 | Kubik | Krystian | TYGRYS | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | ||||
142 | Kuchta | Piotr | PIETJA | Szczecin | 1988 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
143 | Kuciński | Tomasz | Kucina | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
144 | Kupczyk | Marta | Nic nie muszę ewentualnie mogę ;) | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
145 | Kupczyk | Marek | Kamień Pomorski | 1962 | K.B Kamien Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | |||
146 | Kurek | Zbigniew | Dziwnów | 1951 | CEKIN | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
147 | KURIATA | ROBERT | Złotoryja | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
148 | Kwiatkowska | Aneta | ANETA | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
149 | Kwiatkowski | Piotr | Kwiatu | Bierutów | 1980 | Bierutowska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | M | Tak | ||
150 | Latańska | Iwona | Iwona | Puławy | 1970 | Myślę, więc biegnę | Bieg 10 km | K | Tak | ||
151 | Lenik | Daniel | Tiger | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Leszczyński | Marcin | DEPKA KOŁOBRZEG | Rymań | 1971 | Szkółka Pływacka DEPKA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
153 | Lew | Piotr | Szczecin | 1970 | Atak Logistik | Bieg 10 km | M | ||||
154 | Lewandowski | Mirosław | Goleniów | 1960 | Rasch Polska Goleniów | Bieg 10 km | M | ||||
155 | Lewandowski | Marek | Zbąszyń | 1972 | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE | Bieg 10 km | M | ||||
156 | Lipertowicz | Aleksandra | KWIATOJKA | Police | 1991 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |
157 | Lis | Łukasz | Fox | Kamień Pomorski | 1983 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
158 | LOBA | Jerzy | Dziwnów | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
159 | Łabuda | Daiusz | Twardogóra | 1984 | Amator | Bieg 10 km | M | ||||
160 | Łada | Piotr | Dębno | 1987 | 5pinż | Bieg 10 km | M | Tak | |||
161 | Łysoń | Andrzej | Stargard | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
162 | MAciaszczyk | Roman | Bierutów | 1969 | Bieg 10 km | M | |||||
163 | Maciejewska | Grażyna | Grazia | Marianowo | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
164 | Maciejewski | Henryk | Heniutek | Marianowo | 1940 | SZWLA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
165 | MACKOWICZ | ANETA | ANETA | SZCZECIN | 1974 | REHABILITACJA WOMP SZCZECIN | Bieg 10 km | K | |||
166 | Madej | Anna | Ania | Szczecin | 1988 | Ukl Ósemka Police | Bieg 10 km | K | Tak | ||
167 | Magalski | Tomasz | Kamień Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
168 | Magrowska-Lis | Mariola | Grębowo | 1988 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | ||||
169 | Maj | Waldemar | Wałcz | 1978 | 100 Batalion Łączności | Bieg 10 km | M | Tak | |||
170 | Majewska | Małgorzata | GOSIEŃKA | Poznań | 1956 | mm | Bieg 10 km | K | |||
171 | Majewski | Dawid | CZACZA | Wysoka Kamieńska | 1994 | Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | ||
172 | Majewski | Sebastian | Pobierowo | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
173 | Majzel | Tomasz | Tomek | Szczecin | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
174 | Marczak | Adam | Adam | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
175 | Marszał | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
176 | Mazur | Zbigniew | Zbyszek | Zabrze | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
177 | Mentlak | Dariusz | Darson | Gryfice | 1980 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
178 | Michalak | Jacek | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
179 | MICKIEWICZ | ADAM | MICEK | Mrzeżyno | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
180 | Minko | Arkadiusz | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
181 | Misiura | Michał | Michał | Gryfice | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
182 | Mormul | Przemek | Wysoka | 1980 | Panalpina | Bieg 10 km | M | Tak | |||
183 | Murawska | Monika | Monika | Świnoujście | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
184 | Musiał | Ela | Wysoka Kamieńska | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | |||
185 | Musiał | Bartek | Wysoka Kamieńska | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
186 | Nadolny | Przemysław | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
187 | Narkun | Maria | Marysia | Międzyzdroje | 1988 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | |||
188 | NOWAK | WIESŁAW | VASLIK | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
189 | Nowak | Małgorzata | Dobra | 1980 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | ||||
190 | NOWAKOWSKI | Czeslaw | Czeslaw Poland | Warszawa | 1947 | Klub Biegacza GOCH | Bieg 10 km | M | Tak | ||
191 | Obolik | Mirosław | Rymań | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
192 | Olejnik | Przemek | Dziadzia | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
193 | Olejnik | Marzena | Dziadzia | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
194 | Oleszczak | Robert | Oles | Gryfice | 1974 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
195 | Ostapko | Mateusz | ( ͡° ͜ʖ ͡°) | Wysoka Kamieńska | 2000 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |
196 | Otoka | Kasia | KASIA SAMO ZŁO | Międzyzdroje | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
197 | Paczyńska | Joanna | Wysoka Kamieńska | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | |||
198 | Paczyński | Paweł | Wysoka Kamieńska | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
199 | Pająk | Krzysztof | Gryfice | 1961 | Bieg 10 km | M | |||||
200 | Pałosz | Daniel | DANIEL | Wolin | 1973 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
201 | Panasiuk | Krzysztof | PANAS | Stargard | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
202 | Paszkiewicz | Krzysztof | Mefisto72 | Pniewo | 1972 | Modlitwa Biegania Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
203 | Pawłowski | Marcin | Mcinex | Złotoryja | 1982 | OLAWS Złotoryja | Bieg 10 km | M | Tak | ||
204 | Pejska-Babińska | Justyna | Justa | Gryfino | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
205 | Pendrak | Kamil | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
206 | Pękalski | Tomasz | Gryfino | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
207 | Piątkowski | Przemysław | Karnin | 1978 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Piperek | Emilia | Emi | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
209 | Piskorz | Szymon | Rymań | 1985 | KP PSP Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
210 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | ||||
211 | Płażalski | Przemysław | Przemo | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
212 | Podkówka | Krzysztof | Krzysztof Podkówka | Szczecin | 1970 | xxxx | Bieg 10 km | M | Tak | ||
213 | Podleś | Rafał | Mysior | Nowogard | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
214 | Poznańska | LUCYNA | Nina | Kołczyn | 1974 | Postomia Kołczyn- Sulęcin | Bieg 10 km | K | |||
215 | Prega | Diana | Bolków | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
216 | Prus | Arkadiusz | Kamien Pomorski | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
217 | Przepióra | Alicja | ALICJA | Kołobrzeg | 1988 | 12 BZ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
218 | Przybylak | Jarek | Jarek | Pobierowo | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
219 | Ptak | Patrycja | PYŚKA | GOLCZEWO | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
220 | Ptak | Daniel | PTAKU | GOLCZEWO | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | |||
221 | Radzki | Wojciech | Goleniów | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
222 | RAKOWSKI | PIOTR | POLA & MAJA | POLICE | 1962 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
223 | Rapa | Marek | MAREK | Golczewo | 1970 | GOLCZEWO | Bieg 10 km | M | |||
224 | Rojewski | Mateusz | ROJEK | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
225 | Rózga | Michał | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
226 | Rudzewicz | Mariusz | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
227 | Rudziński | Jacek | JACEK KB HERMES | Gryfino | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | |||
228 | RUMISTRZEWICZ | ARTUR | RUMI | ŚWINOUJŚCIE | 1977 | Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
229 | Rygiewicz | Daniel | Niczonów | 1994 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | ||||
230 | Sałamaj | Piotr | Szczecin | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
231 | Santarek | Wojciech | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
232 | Sidorkiewicz | Anna | Miedzywodzie | 1971 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
233 | Sieczkowski | Michał | Szczecin | 1983 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
234 | Skąpski | Ryszard | Maratończyk 1946 | Stargard Szczeciński | 1946 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
235 | SKOWYRSKI | Janusz | ALUPROFIL | Stare Bielice 211 i | 1962 | TKKF Koszalin | Bieg 10 km | M | |||
236 | Sławik | Andrzej | Głuszyca | 1976 | Amator | Bieg 10 km | M | Tak | |||
237 | Słomian | Marcin | Dębno | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
238 | SOBCZYK | OKTAWIUSZ | Oktawiusz | SZCZECIN | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
239 | Somska | Gosia | Świnoujście | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
240 | Sowa | Krzysztof | Hot-Point.pl | Szczecin | 1984 | Fundacja Hot-Point | Bieg 10 km | M | Tak | ||
241 | Stachowiak | Amelia | FILIP I AMELIA | Brojce | 2016 | Kołobrzeg Maraton Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
242 | Staliś | Robert | ROBO | Trzebiatów | 1984 | :) | Bieg 10 km | M | |||
243 | Stefanicki | Marek | UlTTramp | Świnoujście | 1958 | Włóczykije Świnoujście | Bieg 10 km | M | |||
244 | Stępień | Dariusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
245 | STĘPNIAK | GRZEGORZ | Kamień Pomorski | 1972 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
246 | Surdacki | Piotr | PiotRUNio | Szczecin | 1976 | Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
247 | Sych | Małgorzata | Małgośka | Kamień Pomorski | 1975 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |
248 | Sych | Zbigniew | ZBYSZEK | Kamień Pomorski | 1972 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |
249 | Szarek | Ewa | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | K | |||||
250 | Szmigiel | Tomek | Tomza | Kostrzyn nad Odrą | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
251 | Sztukin | Tatiana | Rewal | 1967 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
252 | Szymańska | Katarzyna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
253 | Szymański | Marek | Prezes | Kamień Pomorski | 1984 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |
254 | Ślaski | Bartosz | VEGAN TEAM | Świnoujście | 1982 | MOTYWACJA I DZIAŁANIE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
255 | Śliżewski | Marcin | TINTOSKI | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
256 | ŚWIĄTEK | Marcin | MARCIN | Szczecin | 1987 | 12 BZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
257 | Świątek | Monika | MONIA | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
258 | Tarnowski | Krzysztof | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
259 | Tatara | Marek | Marecki | Kostrzyn nad Odrą | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
260 | TIJEWSKI | MACIEJ | MACIEJ | SZCZECIN | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
261 | Trawińska | Barbara | GAZELA | Kamienna Góra | 1980 | Kamiennogórska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak | ||
262 | Trawiński | Krzysztof | Trawka | Kamienna Góra | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
263 | Troszczyńska | Izabela | Oborniki | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
264 | Trzciński | Jacek | Goleniów | 1992 | Bieg 10 km | M | |||||
265 | Trzyńska | Małgorzata | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
266 | Trzyński | Karol | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
267 | Turkiewicz | Maciej | Lubań | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
268 | Twarogal | Kamil | Twarek | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
269 | Twarowska | Alina | Alina | Szczecin | 1979 | TT Szczecin | Bieg 10 km | K | |||
270 | Twór | Sławomir | Sławek | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
271 | Wardyn | Jarosław | Jareckibieganizmoc | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
272 | Weremij | Sławomir | Świnoujście | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
273 | WIECZORKIEWICZ | RYSZARD | STARGARD | 1946 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
274 | Więcław | Mateusz | Łobez | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
275 | Więczkowski | Wojciech | CYG@N - HUSARIA | Warszawa | 1974 | HUSARIA RACE TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
276 | Wiktorski | Sebastian | Skarbimierzyce | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
277 | Wilk | Marcin | WILKU | Złotoryja | 1985 | OLAWS Złotoryja & ZLB Złotoryja | Bieg 10 km | M | Tak | ||
278 | Wiśniewicz | Paweł | WIŚNIA | Szczecin | 1990 | 12 BZ SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
279 | Wiśniewska-Drabarz | Ismena | Szczecin | 1982 | Zawadzkiego | Bieg 10 km | K | ||||
280 | Wiśniewski | Czesław | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
281 | Wlaź | Lucjan | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
282 | Wojnach | Andrzej | ANDRZEJ | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
283 | Wojtasiewicz | Wincenty | Jurek | Tarnowiec | 1955 | Bieg 10 km | M | ||||
284 | Wolf | Jan | Kamień Pomorski | 1952 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień | M | Tak | ||
285 | Wróblewski | Krzysztof | KRZYSIEK | Kamień Pomorski | 1993 | Wiking Wolin | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |
286 | Wróblewski | Zbigniew | Kamień Pomorski | 1962 | K.B Kamien Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
287 | Wróblewski | Tadeusz | Stuchowo | 1955 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
288 | Zając | Tomasz | TOMEK | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
289 | Zalewski | Zbyszek | Kielce | 1974 | Drużyna Szwagrów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
290 | Zapędowska | Sabina | KITE TEAM SABINA | Świnoujście | 1974 | Kiteteam Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
291 | ZAPĘDOWSKI | ROBERT | KITE TEAM ZAPA | ŚWINOUJŚCIE | 1972 | Kiteteam Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
292 | Zawadzki | Marcin | Marcin 1980 | Kamień pomorski | 1980 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | |||
293 | Zdanowski | Dariusz | DARECKI | Kostrzyn nad Odrą | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
294 | Zelek-Pałosz | Magdalena | MAGDALENA | Wolin | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
295 | Zienkiewicz | Jan | Świnoujście | 1976 | Bieg 10 km | M | |||||
296 | Zimny | Tomasz | Szczecin | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
297 | Zimowski | Robert | Bełchatów | 1964 | jupiter elektrownia bełchatów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
298 | Żebrakowski | Artur | ARTUR | Rzeszów | 1978 | Spartan Race Training Group Rzeszów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
299 | Żyrek | Jarosław | ŻYREK | Przybiernów | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
300 | Żywicka | Barbara | Basia | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K | Tak |