Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V Bieg Mikołajkowy

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1  Błasika MateuszSzczecin1987Run expert Team10 km Powiat Police
 
M 
2  Stachewicz  HenrykPolice194910 km  MTak 
3  Tarczyński JarosławPolice197310 km  MTak 
4
 
Adamowicz SylwiaBezrzecze1976Torpedy 10 km Powiat Police
 
KTak 
5
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
6 Adrian-Czaboryk MonikaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  KTak 
7 Akacka MalwinaSzczecin198910 km  KTak 
8 Andryszczyk AnitaPolice199010 km Powiat Police
 
KTak 
9 Andrzejczak ElaDebno1967Akcja motywacja 10 km  KTak 
10 Andrzejczak MaciejSzczecin1963niezrzeszony10 km  M 
11 Angielska AnnaSzczecin198510 km  KTak 
12 Anioła PiotrSzczecin197310 km  MTak 
13
 
Antoniak AdrianŚwinoujście1993Albatrosy10 km  MTak 
14 Antoniak MarcinŚwinoujście1982Albatrosy10 km  MTak 
15 Anyszewski Dominik Police1987UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
16
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
17 Arlukiewicz GrzegorzPolice198910 km Powiat Police
 
MTak 
18 Babicz WojtekSzczecin1979BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
19 Babiński SławekSzczecin1974Hanmon.pl10 km  MTak 
20 Bachmatiuk HonorataSzczecin1978RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
21 Bagińska MonikaSzczecin197610 km  K 
22 Balcarczyk MarcinDębno198410 km  M 
23 Banaś MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
24 Baniak JoannaStargard199110 km  KTak 
25 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
26 Bany MirelaDrawsko Pomorskie1988ZDRun 10 km  KTak 
27 Barczak IreneuszPrzecław197410 km  MTak 
28 Barczak AnnaPrzecław197410 km  KTak 
29 Bargiel BartoszStara Dąbrowa198910 km  MTak 
30 Bartkiewicz MalgorzataSzczecin198710 km  K 
31
 
Bartkowiak MarianResko196210 km  MTak 
32
 
Bartnicka BeataStargard1986Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
33
 
Bartnik JarosławSzczecin1975NordicAnia Team10 km  MTak 
34 Bartoiński PiotrSzczecin1964RAZ Szczecin10 km  MTak 
35 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK10 km  MTak 
36
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK10 km  MTak 
37 Baszak KrzysiaSzczecin198110 km Powiat Police
 
K 
38 Baszuro  Magdalena Szczecin 198810 km  KTak 
39 Batorowicz MariolaWolin198110 km  K 
40 Batóg Iwona Dębno198110 km  K 
41 Bawtro-Rosiak KarolinaBerlin198310 km  K 
42 Bąbel OktawianSzczecin197610 km  MTak 
43 Bączyk  Monika Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
44 Bączyk AdamSZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
45 Bebko DanielSzczecin198310 km  MTak 
46 Berdzik MarcelaPyrzyce198510 km  K 
47 Berezowski PiotrWolin198810 km  MTak 
48 Będkowski PiotrSzczecin199010 km  MTak 
49 Białasik MariaTrzcianka198610 km  KTak 
50 Białczak TomaszNowogard1984Nie Powiem10 km  M 
51 Białek BeataŻarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
52 Białkowska KatarzynaSiadło Dolne197710 km  KTak 
53 Białkowska GabrielaSzczecin1986Łowcy Kilometrów10 km  KTak 
54 Bichta KatarzynaStare Czarnowo1984Monia Gym10 km  KTak 
55 Bielańska DorotaStargard1967Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
56 Bielańska Paulina Stargard 1994"Stargard ja się nie ścigam"10 km  KTak 
57 Bielański MirekStargard 1960Stargard10 km  MTak 
58 Bielański KrzysztofSTARGARD1958Stargard10 km  MTak 
59 Bielecka Elżbieta Szczecin198310 km  KTak 
60 Bielinowicz BartoszPrzecław 197310 km Powiat Police
 
MTak 
61
 
Bielski SebastianNowogard1993Team Iskierka10 km  MTak 
62 Biełowiec Adrianna Szczecin1992Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
63 Bieniek KamilPolice1984Stop Wycince Drzew10 km Powiat Police
 
MTak 
64
 
Biernaczyk MałgorzataSzczecin 198010 km  K 
65 Bizunowicz KrystianGoleniów1978Rozbiegany Goleniów10 km  M 
66 Błachnio KrzysztofSzczecin1965RAZ Szczecin10 km  MTak 
67 BŁAŻ ANNABarlinek197510 km  KTak 
68 BŁAŻ ANDRZEJBARLINEK197110 km  MTak 
69 Błaż MarcinBarlinek 197810 km  M 
70 Bochenko MonikaMierzyn197810 km  K 
71 Bocianowska-Niemczyk PaulinaSzczecin198810 km  KTak 
72 Bodys JacekSzczecin198610 km  MTak 
73 Bogacka MałgorzataPolice198110 km Powiat Police
 
KTak 
74 Bogdańska KatarzynaSzczecin199110 km  K 
75 Bogusław ŁukaszWałcz199010 km  M 
76 Bojarski KamilChojna199610 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
77 Bokszczanin AnetaSzczecin1980SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
78 Borek NataliaSzczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
79 Borek JoannaPolice199110 km Powiat Police
 
KTak 
80 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek10 km  MTak 
81 Borkowska MonikaStargard199110 km  KTak 
82
 
Borkowski AndrzejStargard1989BS Family Team10 km  MTak 
83 Borowska KarolinaPuciceGoleniów198610 km  KTak 
84 BOROWSKA KAROLINASZCZECIN198010 km  KTak 
85 Borowski TomaszSzczecin2000SKS HUSARIA10 km  MTak 
86 Bratko PrzemysławSzczecin199210 km  MTak 
87 Bratowska MartaBobolin gm. Kołbaskowo198710 km Powiat Police
 
KTak 
88 Braun  Grzegorz Gryfice 1970RunGryf Gryfice 10 km  M 
89 Brenda JarosławSzczecin1967Unity Line Runners Team10 km  MTak 
90 Brenda GrzegorzSzczecin1993Unity Line 10 km  MTak 
91 Brewka JoannaBezrzecze197910 km  KTak 
92 Brodzik AdamPolice197910 km Powiat Police
 
M 
93 Bronicka Małgorzata Gryfino1970Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
94 Brusiłowicz DagmaraSzczecin1974Wieczorne bieganie10 km  KTak 
95 Brykczyński BłażejSzczecin1977Fizjobiegacze Szczecin 10 km  M 
96
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
97 Brzeska MagdalenaSzczecin198810 km  K 
98 Brzezicka KorneliaWolin198310 km  K 
99 Brzezińska AnnaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
100 Brzoza MaciekPolice197910 km Powiat Police
 
MTak 
101 Brzychcy IzabelaGorzów Wlkp.198010 km  KTak 
102 Brzychcy  DariuszGorzów wlkp197410 km  MTak 
103 Budziński ŁukaszSobieradz199510 km  MTak 
104 Bujalska AnnaSzczecin197910 km  KTak 
105 Bukartyk KacperGorzów Wlkp.199610 km  M 
106 Buksik SławomirSzczecin197910 km  MTak 
107 Bulasińska IrenaPolice196710 km Powiat Police
 
KTak 
108 Bulikowski TomaszSzczecin1979BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
109
 
Bułatowicz BartekPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
110 Burda ŁukaszSzczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
111 Burnat-Szczęsna  AnetaŚwinoujście 197010 km  KTak 
112 Bury DanielStargard1984Stargard Ja się nie scigam10 km  MTak 
113
 
Butryn KrzysztofChoszczno1976Choszczno - Ja się nie ścigam !10 km  M 
114 Byner RafałSzczecin197510 km  MTak 
115 Byner KasiaSzczecin197910 km  KTak 
116 Bzdak MariuszSzczecin1984Biegiem na służbę10 km  MTak 
117 Bzdawka JoannaŚwinoujście1976Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
118 Całka BarbaraPrzecław197110 km Powiat Police
 
KTak 
119
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
120
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km Powiat Police
 
KTak 
121 Ceniuch MagdalenaSzczecin199710 km  KTak 
122 Ceniuch SylwesterPolice1969Sklep mięsny "U Doroty " w Policach10 km Powiat Police
 
MTak 
123 Chabros JacekSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
124 Chamier-Ciemińska JustynaSzczecin198310 km  KTak 
125 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
126 Charif MagdalenaSzczecin198410 km  KTak 
127 Charlej IreneuszMierzyn197210 km  MTak 
128 Chawziuk MagdalenaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
129 Chełminiak SławomirCzarna Łąka1979Biegam Sobie 10 km  MTak 
130 Chlebowski HubertPłoty198810 km  MTak 
131 Chłapowska SaraSzczecin200010 km  KTak 
132 Chłapowski JacekSzczecin196910 km  MTak 
133 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Powiat Police
 
KTak 
134 Chmielewska KatarzynaPolice195810 km  KTak 
135 Chmielewska - Usewicz EwaPolice197810 km Powiat Police
 
KTak 
136 Chmielewski TomaszSzczecin198510 km  MTak 
137 Chmielowiec KarolinaPolice198510 km  K 
138 Chodyniecki TomaszWarzymice198310 km  MTak 
139 Chomont MagdalenaGoleniów1978No Gravity10 km  KTak 
140 Chomont RafałGoleniów1978No Gravity10 km  MTak 
141 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  MTak 
142 Choynacka-Sańka AlicjaSzczecin198110 km  KTak 
143 Chrobak AnnaPolice198310 km  KTak 
144 Chrobocińska ElżbietaSzczecin196610 km  KTak 
145 Chrzan PiotrSzczecin1973Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM10 km  MTak 
146 Chrzanowska EmiliaKrzemlin198210 km  KTak 
147 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
148 Chudobski PiotrNowe Worowo198810 km  M 
149 Chudzik AnnaPolice197910 km  KTak 
150 Chudzik WojciechPolice197410 km  MTak 
151 Chwiej AgataŚwinoujście1982Agasia biega10 km  KTak 
152 Chwiej MarcinŚwinoujście1982MISIEK BIEGA10 km  MTak 
153 Cicha MałgorzataGorzów wlkp197810 km  KTak 
154 Cichocka MartaSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
155 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin10 km  MTak 
156 Cichomski KrzysztofPolice198010 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
157 Cichowicz DawidMierzyn1984TPM10 km Powiat Police
 
MTak 
158
 
Ciemcioch PawelUxbridge197910 km  MTak 
159
 
Ciemna JoannaWolin197410 km  KTak 
160 Ciemna ReginaŚwinoujście194910 km  KTak 
161 Ciemny Tadeusz Swinoujscie195010 km  MTak 
162 CIEPŁUCHA MARCINSZCZECIN1976Szczecin Bukowe10 km  M 
163 Ciereszko EwaSzczecin1976RAZ Szczecin10 km  KTak 
164 Cierpiszewski TomaszSzczecin198310 km  MTak 
165
 
Cieśla BeataGoleniów1963Rozbiegany Goleniów10 km  KTak 
166 Cieślak HelenaGryfino196410 km  KTak 
167 Cieślak AdamGryfino1962wieczorne bieganie gryfino10 km  MTak 
168 Cybulski TomaszSzczecin198610 km  M 
169 Cynowski PatrykSzczecin198710 km  MTak 
170 Czajkowska DianaSzczecin1983Zespół Niespokojnych Nóg10 km  K 
171 Czapiewski JarosławSzczecin197910 km  M 
172 Czapiewski PawełBydgoszcz1978choszczeńska dziesiątka 10 km  MTak 
173 Czapla TomaszSzczecin198110 km  MTak 
174 Czarnecka TeresaSzczecin198410 km  KTak 
175 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km  KTak 
176 Czarnecka BarbaraSzczecin198410 km  K 
177 Czerkawski JarosławSzczecin196710 km  MTak 
178 Czerniawska MalwinaKostrzyn nad Odrą198510 km  K 
179 Czerwińska AgnieszkaKołobrzeg1992SZ-KG10 km  K 
180 Czerwiński DariuszPolice1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach10 km Powiat Police
 
MTak 
181 Czyż AdamSzczecin197510 km  MTak 
182 Czyżewski MateuszSzczecin198410 km  MTak 
183 Daronin PavloGoleniow198110 km  MTak 
184 Daronin AndriiGoleniów196810 km  MTak 
185 Daszewski FilipDębno1998Husaria Race Team10 km  MTak 
186 Daszewski LechDębno1963Jare Staruchy10 km  MTak 
187 Dawidowski MichałNowogard1978ENDORFINA Nowogard10 km  M 
188 Dąbroś MałgorzataSzczecin1984UKL Ósemka Police10 km  KTak 
189 Dąbrowski JerzySzczecin1950szczecin10 km  MTak 
190 Dąbrowski ŁukaszSzczecin1989Kongsberg Maritime Poland10 km  MTak 
191 Dąbrowski SławekDobra197210 km Powiat Police
 
MTak 
192 Dąbrowski WiktorSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  MTak 
193 Dąbrowski MateuszDrawsko Pomorskie198610 km  MTak 
194
 
Dejnak MariolaGryfice195910 km  KTak 
195 Deląg DanielaChojna1984Active Chojna10 km  KTak 
196 Dembowski MagdalenaLubeka197710 km  KTak 
197 Depa BogusławaSzczecin1975Snupi i Przyjaciele10 km  KTak 
198 Derenowska StefaniaGryfice196710 km  KTak 
199 Derenowska-Bober  AnnaDębno197110 km Powiat Police
 
KTak 
200
 
DEREŃ GRZEGORZŚWIDWIN1976K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
201
 
Dębczyński MichałSzczecin1981Wild Horse Zürich10 km  MTak 
202 Długokęcki MateuszGryfino1981Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą10 km  MTak 
203 Dmochowska PatrycjaSzczecin199310 km  KTak 
204 Dmytryk ŁukaszGryfino1985AMPIO TEAM10 km  M 
205
 
Dobaczewska EwaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  KTak 
206 Dobrek IzabelaSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  KTak 
207 Dobrek WojciechSzczecin1966Wieczorne bieganie10 km  MTak 
208 Dobrycki PiotrSzczecin1976BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
209 Dolatowski DominikKamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
210 Doleżan DominikaDrawsko Pomorskie1973ZDRun Extreme10 km  KTak 
211 Dołżańska SandraPolice1984UKL ,,Ósemka,, Police10 km Powiat Police
 
K 
212 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KS Uznam10 km  KTak 
213 Dominiak TomaszSzczecin197910 km  MTak 
214 Domżalska AnetaSzczecin197510 km  KTak 
215 Domżalski NorbertSzczecin197210 km  MTak 
216 Dorawa BarbaraChoszczno197610 km  KTak 
217 Dorawa RobertChoszczno197310 km  MTak 
218 Drabarek AgataŚwinoujście1989Biegacze Świnoujście10 km  K 
219 Drabarz MichałSzczecin1977Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
220 Drabarz RadosławSzczecin1982Zawadzkiego10 km  MTak 
221 Draczyński ZygmuntŁobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
222 Drzewiecka AgnieszkaŚwinoujście1971Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
223
 
Drzewiecki ArkadiuszŚwinoujście1966Biegacze Świnoujście10 km  MTak 
224 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
225
 
Dudczak AndrzejPolice198510 km  MTak 
226 Dudka RobertSzcecin198910 km  MTak 
227 Dudzik AnnaSZCZECIN198010 km Powiat Police
 
KTak 
228 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
229 Dunaj  PrzemekSzczecin197510 km  MTak 
230 Duraj MariaBanie1981Banie10 km  K 
231 Duraj BartoszBanie1980Duraj Team10 km  M 
232 Durczak AnetaGryfino1974Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
233 Duszkiewicz DominikaŚwinoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
234 Dybus Thomas HenriHelgoland1971Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
235 Dydyński  Daniel Szczecin198410 km  M 
236 Dziadecka JoannaŁĘGI1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
237 Dźwigał MagdalenaSzczecin198210 km  KTak 
238
 
Elbińska Krawczuk MonikaŚwinoujście1977Ks Uznam Świnoujście10 km  KTak 
239 Elert MariuszSzczecin1988Paprykarze10 km  MTak 
240 Fafuła BartłomiejPolice198510 km Powiat Police
 
MTak 
241 Falkiewicz AgnieszkaSzczecin198310 km  KTak 
242 Falkiewicz PawełSzczecin197010 km  MTak 
243 Fałowski BartoszPolice200110 km  MTak 
244
 
Fałowski KamilSzczecin1981GVT10 km  MTak 
245 Farana EmiliaSzczecin198010 km  KTak 
246 Fąferek PiotrSzczecin1987SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
247 Ferenc MalgorzataSzczecin197810 km  KTak 
248 Fidosz LidiaStargard1975JA SIĘ NIE ŚCIGAM STARGARD10 km  K 
249 Fiedorowicz Patrycja Szczecin197710 km  KTak 
250 Fiedorowicz DamianSzczecin197510 km  MTak 
251 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
252 Firlik MirosławMiędzywodzie1966KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
253 Fleszar DariuszSzczecin1971RAZ Szczecin10 km  MTak 
254 Flis Danuta Choszczno196710 km  KTak 
255 Flis MirosławChoszczno196310 km  MTak 
256 Frąckowiak HannaPolice1982UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
KTak 
257 Frąckowska BeataBezrzecze1968Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Powiat Police
 
KTak 
258 Frydryszak  WojciechChojna 19821bpzmot 12 BZ10 km  M 
259 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
260 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence10 km  MTak 
261 Gabor KrzysztofGryfino1984Gryfino10 km  MTak 
262 Gajek Anna Morzyczyn1982Morzyczyn10 km  KTak 
263 Galant PiotrChojna197010 km  MTak 
264 Gałązka AnnaPolice1986 10 km  KTak 
265 Gancarczyk JacekWarzymice197210 km Powiat Police
 
MTak 
266 Garbacz KrzysztofGoleniów197010 km  MTak 
267
 
Garbicz PawełPolice199410 km Powiat Police
 
M 
268 Gasiewicz AnnaGolice1967Król Gór10 km  KTak 
269 Gasiewicz RomanGolice1965Król Gór10 km  MTak 
270 Gaszewski PatrykNowogard1984Nie Powiem10 km  MTak 
271 Gawera  SzymonPyrzyce 198412bz 10 km  M 
272
 
Gąciarski KrystianSzczecin1990FIZJOBIEGACZE SZCZECIN10 km  MTak 
273 Gągalski ArkadiuszSzczecin1981 10 km  MTak 
274 Gębala PiotrPolice198510 km Powiat Police
 
MTak 
275 Gębicka Agata.gebicka@gmail.comStargard1989STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !10 km  KTak 
276 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  MTak 
277
 
Gibas-Jastrzębska IwonaSzczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecine10 km  KTak 
278 Gidelska MichalinaPolice198810 km  K 
279 Gierchowska MonikaSzczecin1992BBL Police10 km  KTak 
280 Giermakowski MaciejSzczecin198310 km  MTak 
281 Głazek SewerynSzczecin1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
282 Głogowska AgnieszkaGoleniów197510 km  K 
283 Głuchowska AnitaPolice198610 km Powiat Police
 
KTak 
284 Głuszczak BartekSzczecin199210 km  M 
285 Gocał AnitaPolice198910 km Powiat Police
 
KTak 
286 Godek CezarySzczecin198410 km  MTak 
287 Goliński KrzysztofSzczecin1981K.B. "SPRINT" Świdwin10 km  MTak 
288 Goluch IlonaPyrzyce1978Pyrzyce biegają10 km  K 
289 Gołąbiowski JarekŚwinoujscie1968Biegacze Świnoujście10 km  MTak 
290 Gołębiewska MonikaMarianowo1983SZWLA10 km  KTak 
291 Gonerko JoannaSzczecin197910 km  KTak 
292 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
293 Gorska  Magdalena Szczecin 1978MNC NE10 km  K 
294 Goworski JerzySzczecin199010 km  MTak 
295 Góra KatarzynaNowe Brynki1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
296 Górniak JoannaJęczydół1968Runners from Jęczydół10 km  KTak 
297 Górniak DariuszJęczydół1967Runners from Jęczydół 10 km  MTak 
298 Górniak PrzemysławJęczydół199312 BZ10 km  MTak 
299
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście10 km  KTak 
300 Górski ŁukaszSzczecin199110 km  MTak 
301 Grabkowski KrystianŚwinoujście198810 km  M 
302 Grabowska PaulinaSzczecin1988Błękitny Delfinek10 km  K 
303 Gradys KonradChoszczno198410 km  M 
304 Graf ArturŚwinoujście1974Bikers Świnoujście10 km  M 
305 Gralak JoannaSzczecin198210 km  KTak 
306 Gralak GrzegorzSzczecin197010 km  MTak 
307 Grudzińska EwaMierzyn1988TDP10 km  KTak 
308 Grużewski WacławStargard1950Stargard ja się nie ścigam.10 km  MTak 
309 Gryckiewicz JanDrawsko Pomorskie200110 km  MTak 
310
 
Grygielewicz LeszekBezrzecze196310 km  MTak 
311 Grygorcewicz WładysławPolice195410 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
312 Grygorcewicz JanPolice196310 km Powiat Police
 
MTak 
313 GRYTA JANINAMIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
314 Grzesiek AlicjaSzczecin198310 km  K 
315 Grzesiuk RafałSzczecin197410 km  MTak 
316 Grzesiuk AniaSzczecin197610 km  KTak 
317 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN197510 km  MTak 
318 GUGAŁKA ALEKSANDRASZCZECIN198010 km  K 
319 Gumienny AndrzejSzczecin1957Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
320 Gumowski DanielPolice197910 km  MTak 
321 Gutowski SebastianŚwidwin1977GucioR-Run10 km  MTak 
322 Gutt MarlenaGorzów Wlkp.1977PUE TEAM 10 km  KTak 
323 Gutt SebastianGorzów Wlkp.1977PUE TEAM10 km  MTak 
324 Guz Karolina Police198010 km  KTak 
325
 
Guzikiewicz MirosławGoleniów1972Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
326 Hajdukiewicz JarekPolice196910 km  MTak 
327 Halski WaldemarSzczecin196610 km  M 
328 Hałada MarcinSzczecin197610 km  M 
329 Hapka AleksandraSzczecin198110 km  K 
330 Harasimowicz SławekGoleniów1978NO GRAVITY10 km  MTak 
331 Haściło KrzysztofSzczecin1977Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
332 Hatowski RyszardGryfino1953KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
333 HAWROT SYLWESTERGOLENIÓW1968CROWN GOLENIÓW10 km  M 
334 Hawrylak MarcinSzczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km  MTak 
335 Helbik JoannaSzczecin199010 km  KTak 
336 Henke AgataSzczecin199010 km  KTak 
337
 
HERCZYŃSKI RomanSzczecin1965Wielgowo Rowerowo10 km  MTak 
338 Hertel-Ochota MarlenaStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  K 
339
 
Hetmański ArekPolice1982LoveLasy10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
340 Hinnel GrzegorzSzczecin194810 km  M 
341 Hoffmann MartaStargard1988Stargard ja się nie ścigam!10 km  KTak 
342 Hołyński LeszekPrzecław1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
343 Horanin Karolina Szczecin1992SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
344 Hoszczaruk AnnaStargard198810 km  KTak 
345 Hrynkiewicz-Pawłaszek AnnaSzczecin198110 km  KTak 
346 Hurnowicz JoannaUniemyśl199310 km Powiat Police
 
K 
347 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 10 km  KTak 
348 Iskra AngelikaSzczecin200010 km  KTak 
349 Iszczak KazimierzSzczecin197410 km  MTak 
350 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn1975KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE10 km  MTak 
351 Izmajłowicz MartaSzczecin1985SSC Dansk Supermarked. 10 km  KTak 
352 Jabłońska AgnieszkaChojna1974Active Chojna10 km  KTak 
353 Jadczyszyn AgataSzczecin198910 km  KTak 
354
 
Jadrysiewicz KrzysztofChoszczno198010 km  MTak 
355 Jagiełłowicz Kamil Gorzów199510 km  M 
356 Jaguszewski DominikSzczecin1981Mobica10 km  M 
357
 
Jaksina AnnaSz-n197710 km  K 
358 Jakubczyk PaulinaSzczecin198710 km  KTak 
359 Jakubczyk PawełSzczecin198510 km  MTak 
360 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ Szczecin10 km  KTak 
361 Jakubowska JoannaWolczkowo197510 km  KTak 
362 Jakubowska AnnaSzczecin198310 km  KTak 
363
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km  M 
364 Janas KacperSzczecin198710 km  MTak 
365 Janczarek RafałSzczecin198510 km  MTak 
366 Janiak JoannaSzczecin199110 km  KTak 
367
 
Janiak PiotrSzczecin1985MKL Maraton Świnoujście10 km  MTak 
368 Janicki PawełSzczecin1991SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
369 Janka JoannaTanowo197410 km Powiat Police
 
KTak 
370 Janke EwaSzczecin1983ZS CrossFit Szczecin10 km  KTak 
371 Janke ŁukaszSzczecin1984ZS CrossFit Szczecin10 km  MTak 
372 Jankowska MonikaTrzebież198010 km  KTak 
373 JANOWICZ AGNIESZKASZCZECIN1982 10 km  KTak 
374 Janukowicz TomaszBierzwnik1987Runner's Bierzwnik10 km  MTak 
375 Janulewicz  Jolanta Police197510 km Powiat Police
 
K 
376 Janus GrzegorzSzczecin198410 km  M 
377 Jarczewski DamianPolice198810 km Powiat Police
 
MTak 
378 Jarema JacekKamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
379 Jarocki BartoszSzczecin199110 km  MTak 
380 Jarosławska SandraGoleniów199010 km  KTak 
381 Jarosławska JowitaSzczecin198610 km  KTak 
382
 
Jaroszewicz GrzegorzPolice1973SKLEP MIĘSNY U DOROTY W POLICACH10 km Powiat Police
 
MTak 
383 Jaroszewicz Aleksandra Police1998PARKRUN SZCZECIN10 km Powiat Police
 
KTak 
384 Jaruszewska JagodaŚwinoujście1999Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
385 Jaruta DorotaSzczecin1987Run Expert Team10 km  KTak 
386 Jasiecki  Przemysław Świnoujscie 197410 km  MTak 
387 Jasik Agnieszka Police197710 km  KTak 
388 Jasina LeszekSzczecin197310 km  MTak 
389 Jasińska NataliaSzczecin198210 km  KTak 
390 Jasiński MichałSzczecin199010 km  MTak 
391 Jasiuchna AleksandraŚwinoujście1988Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  KTak 
392 Jasiuchna MarekŚwinoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  MTak 
393 Jasiukiewicz  EleniPolice198510 km Powiat Police
 
KTak 
394 Jastrzebski DanielSzczecin197710 km  MTak 
395 Jastrzębska KamilaLubięcin199510 km  KTak 
396 Jaszczyk ŁukaszSzczecin198810 km  MTak 
397 Jaśkiewicz KatarzynaSzczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
398 Jaśkiewicz KlaudiaSzczecin199310 km  K 
399 Jaz AnetaChojna1999Active Chojna10 km  KTak 
400 Jaz IwonaChojna1974Active Chojna10 km  KTak 
401 Jaz JustynaChojna1999Active Chojna10 km  KTak 
402 Jaz PaulinaChojna1997Active Chojna10 km  KTak 
403 Jeleński GrzegorzTrzebież199210 km  MTak 
404 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
405 Jesswein FilipSzczecin198910 km  MTak 
406 Jeziorek AgnieszkaBanie197710 km  KTak 
407 JĘDRUCH RAFAŁSZCZECIN197610 km  MTak 
408 Jędrzejak MaciejŚwinoujście197610 km  MTak 
409 Jonasik JoannaPyrzyce1988Pyrzyce Biegają10 km  K 
410 Jonasik TomaszPyrzyce198410 km  M 
411 Jóźwiak MagdalenaSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
412 Jóźwiak MaciejSzczecin1971Orlęta AK10 km  MTak 
413 Jóźwicka AnetaSzczecin197310 km  KTak 
414 Judek KrzysztofMierzyn195310 km  MTak 
415 Jurkiewicz DamianSzczecin197610 km  MTak 
416 Jurys ElzbietaSzczecin197010 km  KTak 
417 Juszkiewicz MałgorzataSzczecin197110 km  KTak 
418 Kacalska ZuzannaSzczecin1987Decathlon Prawobrzeze10 km  KTak 
419 Kaczkowski RomanSzczecin197010 km  MTak 
420 Kaczmarek BeataBezrzecze1975torpedy10 km Powiat Police
 
KTak 
421 Kaczmarek ArturBezrzecze1970Torpedy10 km  MTak 
422 Kaczmarek Jakub Stargard1997Stargard. Ja się nie ścigam 10 km  M 
423 Kaczmarek ŁukaszSzczecin198610 km  M 
424 Kaczmarkiewicz PawełSzczecin198910 km  MTak 
425 Kaczyński HenrykGryfice195310 km  MTak 
426 Kaleczyc MaciejSzczecin1994TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
427 Kaliciak MartaGryfino1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
428 Kalinowska Karolina Szczecin198710 km  KTak 
429 Kalinowski SylwesterMoskorzyn198810 km  MTak 
430 Kalinowski DanielMoskorzyn197410 km  MTak 
431
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice10 km  M 
432 Kamiński ARturDrawsko Pomorskie1988ZDRun Extreme10 km  M 
433 Kamola MaciejChoszczno198610 km  MTak 
434 Kanicki MarcinStargard Szczeciński197710 km  MTak 
435 Karcz KamilaSzczecin197810 km  K 
436 Karczmarek BartłomiejŚwinoujście198210 km  MTak 
437
 
Karol SławekPolice196210 km  MTak 
438 Karpinski MaciejSzczecin196710 km Powiat Police
 
M 
439 Karpiński TomaszGoleniów197510 km  MTak 
440 Karwan EwaSzczecin197810 km  K 
441 Karwowski ZygmuntSzczecin198310 km  MTak 
442 Kasperowicz MarcinKurów197610 km  MTak 
443 Kasperowicz  Aleksandra Kurów1983Vege Runners10 km  K 
444 Kasprowicz KatarzynaKoszalin1998Bałtyk Koszalin10 km  KTak 
445 Kasprzak ElaPolice1956Run Expert Team10 km Powiat Police
 
KTak 
446 Kasprzak MarekSzczecin196110 km  MTak 
447 Kasprzak ArturMierzyn1976Run Expert10 km Powiat Police
 
MTak 
448 Kaźmierczak KrzysztofGryfino1972KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
449 Kedzierska DariaSzczecin198510 km  K 
450 Kedzierski MieczysławSzczecin1959Wieczorne Bieganie w SZczecinie10 km  MTak 
451 Kelar ŁukaszSzczecin1991KB Pionier szczecin10 km  MTak 
452 Keller Elwira Police198710 km  KTak 
453 Kędzielewski LukaszSzczecin1981Zawadzkiego Szczecin10 km  M 
454 Kędzierski SebastianStargard1980Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
455 Kępka WojciechSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
456 KĘPKA MirosławŚWIDWIN1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
457 Kielbratowska KalinaSzczecin1982Drink Team10 km  K 
458 Kielczyk KasiaSzczecin1977Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
459 Kieliszek AnnaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
460 Kierszka AgnieszkaSzczecin197610 km  KTak 
461 Kieszek KarolinaSzczecin199210 km  K 
462 Kijana KarolinaSzczecin198210 km  KTak 
463 Klaban SzymonWąbrzeźno197910 km  MTak 
464 Klapouch KarolinaSzczecin198710 km  K 
465 Klejber MaciejSzczecin198710 km  MTak 
466 Knap CzarekSzczecin1968Hoża Team10 km  MTak 
467 Knez MarekStargard1974BRIDGESTONE STARGARD10 km  MTak 
468 Kocur JoannaSZCZECIN1976Dream Team10 km  KTak 
469 Kolasa AgnieszkaPolice197410 km  KTak 
470 Kolczyński PawełBydgoszcz1990TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
471 Kołodziejczyk BARTOSZPiła1985OnionRunners10 km  MTak 
472
 
Kołodziejski PatrykSzczecin1980Szczecin10 km  MTak 
473 Kołtuniak MalwinaGoleniów 198710 km  KTak 
474 Kołtuniak HubertGoleniów197810 km  MTak 
475
 
Kołucki ArkadiuszGryfino198412 Brygada Zmechanizowana10 km  M 
476 Komarowski SebastianDębno197310 km  MTak 
477 Kondela PawełChoszczno197510 km  MTak 
478 Konieczna AgnieszkaSzczecin196610 km  KTak 
479 KONIECZNA PAULINACHOSZCZNO198610 km  KTak 
480 Konieczna KingaBezrzecze197410 km  KTak 
481 Koniewski JarosławStargard1986"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
482 Konopczyński PiotrSzczecin198010 km  MTak 
483 Kopacka KatarzynaSzczecin198910 km  KTak 
484 Kopacki JakubSzczecin198810 km  MTak 
485
 
Kopaniecki MariuszPolice1981BBL POLICE10 km Powiat Police
 
M 
486 Kopcewicz HenrykGoleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
487 Kopcewicz RobertGoleniów196610 km  MTak 
488 Kornel MajaSzczecin198010 km  KTak 
489 Korniejew PiotrPyrzyce1980BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
490 Kosińska MałgorzataSzczecin196310 km  K 
491
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
492 Kosmaczewska AgnieszkaSzczecin198910 km  KTak 
493 Kosmaczewski RyszardSzczecin198910 km  MTak 
494 Kosmalska MagdalenaSzczecin1978SKS Husaria10 km  K 
495 Kosmalski JarosławSzczecin1979SKS Husaria10 km  MTak 
496 Kosmowska AlicjaSzczecin1989SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
497 Kostrzeba EwaMyślibórz199310 km  KTak 
498 Kościńska ElżbietaBezrzecze197910 km  KTak 
499 Kościński JacekBezrzecze197310 km  MTak 
500 Kościuczuk KatarzynaSzczecin199210 km  KTak 
501 Kotarski WiesławPolice1956Grupa Azoty Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
502 Kotarski BartłomiejSzczecin1978Łowcy Kilometrów10 km  MTak 
503 Kotlarz MateuszStargard1988Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
504
 
KOTOWSKA IWONARECZ198610 km  KTak 
505 Kotowski DominikPolice1987KSW TEAM POLICE10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
506 Kowalczyk TomaszSzczecin1980Coral Reef Team10 km  MTak 
507 Kowalczyk MirosławaŁozice196610 km  KTak 
508
 
Kowalczyk PawełŁobez1976HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  MTak 
509
 
Kowalczyk KingaŁobez1978HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  KTak 
510 Kowalczyk JanStolec197710 km  MTak 
511 Kowalczyk MarcinWałcz198610 km  MTak 
512 Kowalczyk PawełSzczecin1983ELITARNY KLUB BIEGACZA - POWOLNI Z NADWAGĄ10 km  MTak 
513 Kowalewska EwaSzczecin197410 km  KTak 
514 Kowalska RoksanaGryfino1988Wieczorne Bieganie w Gryfinie 10 km  KTak 
515 Kowalska BarbaraSzczecin198310 km  KTak 
516 Kowalska DorotaKamien Pomorski196510 km  KTak 
517 Kowalski ZdzisławKamien Pomorski196210 km  MTak 
518 Kowiel MariuszSzczecin198410 km  KTak 
519 Kozak MartaDrawsko Pomorskie1982ZDRun Extreme10 km  KTak 
520 Kozanecka IwonaSzczecin195910 km  KTak 
521 Kozłowska  Paulina Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 10 km  KTak 
522 Kozłowski AdamSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
523 Koźmic RyszardPolice1953WSAP10 km  MTak 
524
 
Kramer KrzysztofSzczecin1985SKB Dzik10 km  MTak 
525
 
Krasnodębski KonradNowe Warpno1977LoveLasy10 km  MTak 
526 Krawczyk KrzysztofBierzwnik1978Runner's Bierzwnik10 km  MTak 
527 Krawczyk KatarzynaGRYFINO1980Klub Biegacza Hermes Gryfino10 km  K 
528 Krawczyk KrzysztofGRYFINO1978KM PSP SZCZECIN - JRG310 km  M 
529 Kroehnke ArturSzczecin197510 km  M 
530 Kropidłowski Florian Police193510 km  MTak 
531 KRÓL MaciejŚwinoujście197210 km  MTak 
532 Król Gerard Police197210 km  MTak 
533 Królak BeataPolice196210 km Powiat Police
 
KTak 
534 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
KTak 
535 Królikowska MartaSzczecin1977EM Team10 km  K 
536 Krówka AnnaGryfino1982Gryfino10 km  KTak 
537
 
Kruczek MonikaPyrzyce1984Pyrzyce biegają10 km  KTak 
538 Krukar DorotaPoznań198710 km  KTak 
539 Krukowska - Świątek  Joanna Szczecin 1980SKS Husaria10 km  K 
540 Kruzynski DariuszPolice1971BBL TEAM POLICE 10 km Powiat Police
 
MTak 
541 Krygier MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
542 Kryński AndrzejStargard1960Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  MTak 
543 Krywald RafalDobra197710 km Powiat Police
 
MTak 
544 Krzemień IreneuszŚwinoujście196610 km  MTak 
545
 
Kubiaczyk IreneuszMosty197710 km  MTak 
546 Kubiak-Wolna MałgorzataMierzyn197610 km Powiat Police
 
KTak 
547
 
Kubicka KarolinaNowogard1987Drużyna Szpiku10 km  KTak 
548
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice10 km  MTak 
549 Kubisiak DamianWolin198110 km  M 
550
 
Kubisztal WojtekDrawno1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
551
 
Kubler AndrzejBezrzecze1982RDLP w Szczecinie10 km Powiat Police
 
MTak 
552 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Akcja motywacja 10 km  K 
553 Kucharz ŁukaszMinehead1982Happiness10 km  MTak 
554 Kuchta PiotrWałcz197210 km  MTak 
555
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
556 Kucier KatarzynaSzczecin198810 km  KTak 
557 Kuciński TomaszSzczecin19723:33 Team10 km  M 
558 Kudra GrażynaSzczecin195910 km  KTak 
559 Kujawa EwelinaNowogard1978Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km  KTak 
560 Kujawa JoannaSZCZECIN199010 km  K 
561 Kulig KrzysztofDołgie1977modlitwa biegania gryfino10 km  MTak 
562 Kulpa KrzysztofSzczecin197610 km  M 
563 Kupiński MieczysławGryfino1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
564 Kurlapska Agnieszka Nowogard198410 km  KTak 
565 KUROWSKA IZABELABERKANOWO1978FitOska10 km  KTak 
566 Kurpiewski PiotrKołobrzeg1993SZ-KG10 km  M 
567
 
Kustra TomaszKłodzino1977KERMI Polska10 km  MTak 
568 Kuszyk MałgorzataSzczecin1977Autonomiczna Akademia Aikido10 km  K 
569 Kuśmierska LuizaSzczecin198910 km  KTak 
570 Kutera MarcinSzczecin198210 km  MTak 
571 Kuźnik WeronikaSzczecin198710 km  KTak 
572 Kwaśniewski MarcinPolice1979TDP10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
573 Kwaśniewski MariuszStargard1987SZWLA Stargard10 km  MTak 
574
 
Kwiatkowska AleksandraSZCZECIN1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
575 Kwiatkowski MarcinSzczecin1999TeamDecathlonUstowo10 km  MTak 
576 Kwiatkowski DariuszGryfino1964Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
577
 
Kwiecień  Magda Szczecin 1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
578 Kwieciński KrzysztofSzczecin1984SMT Szczecin10 km  MTak 
579 Kwintal JanekKrępsko197310 km  MTak 
580 Labuda KoraliaŻarnowo198710 km  KTak 
581 Lackorzyńska AlaSzczecin198910 km  KTak 
582 Lal MonikaGryfice1964RunGryf Gryfice10 km  KTak 
583 Lamorski MateuszSzczecin1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
584 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police10 km Powiat Police
 
MTak 
585 Lasek AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
586 Lasota JakubOkonek198610 km  M 
587
 
Latuszek SebastianSzczecin198810 km  M 
588 Lączak JustynaSzczecin 1979Asseco Active Team10 km  KTak 
589 Lemiński ArturPrzecław1977Uro/Run10 km Powiat Police
 
M 
590 Lesiecka JustynaSzczecin198810 km  KTak 
591 Leszczyński MariuszSzczecin198110 km  MTak 
592 Leszko MonikaPrzybiernów197610 km  KTak 
593
 
Leśniak DariuszSzczecin1968Szczecin10 km  MTak 
594 Lewandowska AnnaSzczecin198310 km  KTak 
595 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
596 Lewandowski GrzegorzGoleniów197510 km  MTak 
597 Lewandowski KrzysztofSzczecin198110 km  MTak 
598
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik10 km Powiat Police
 
MTak 
599 Lewandowski SebastianDolice1988amator10 km  M 
600 Lewandowski PawelStargard198710 km  MTak 
601 Lewikowska PatrycjaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
602 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  KTak 
603 Ligocki TomaszSzczecin197410 km  MTak 
604 Linkiewicz  WiolettaLinie198110 km  K 
605
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973RunGryf Gryfice10 km  KTak 
606 Lipertowicz Sebastian Police198310 km Powiat Police
 
M 
607 Lipińska SylwiaSzczecin199010 km  KTak 
608 Lipkiewicz MartynaSzczecin198810 km  KTak 
609 Lis JanGoleniów196610 km  MTak 
610 Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
611 Lis ArkadiuszPolice198610 km  MTak 
612 Lisiecki JakubSzczecin2008zanosisiem10 km  M 
613 Lisiecki  ErnestStargard1982102BOCHR BWD WKP-W10 km  MTak 
614 Lorent  AgnieszkaGryfino 1983Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
615 Lubczyńska MartaKrąpiel198010 km Powiat Police
 
KTak 
616 Lubczyński MarekŁOBEZ1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak 
617 Łachacz IrminaSzczecin1983-10 km  K 
618 Łapa-Suski KrzysiekSzczecin1986SUSfit.pl10 km  MTak 
619 Łapko AnnaŚwidwin198610 km  KTak 
620 Ława BartoszSzczecin197910 km  MTak 
621 Ławniczak Sebastian Police 197710 km Grupa AZOTY
 
MTak 
622
 
Łazaronek PrzemysławSzczecin1977Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team10 km  MTak 
623 Łazarz  MartaStargard1970"Stargard ja się nie ścigam"10 km  K 
624 Łebiński WojciechSzczecin197710 km  MTak 
625 Łocman DanielSzczecin197610 km  MTak 
626 Łogin ŁukaszSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
627
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976Wieczorne Bieganie Gryfino10 km  K 
628 Łukaszczuk PawełSzczecin198410 km  MTak 
629 Łużyńska KatarzynaSzczecin1979RAZ Szczecin10 km  KTak 
630 Łużyńska Patrycja Szczecin2000MKL Szczecin10 km  KTak 
631 Łużyński TomaszSzczecin1976TT Szczecin10 km Powiat Police
 
MTak 
632 Machowicz-Rasmussen AgnieszkaSzczecin198510 km  K 
633 Machowska AnnaSzczecin1964VOCALIS Szczecin10 km  KTak 
634 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  MTak 
635 Maciejewska GrażynaMarianowo1958SZWLA10 km  KTak 
636
 
Maciejewski HenrykMarianowo1940SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie"10 km  MTak 
637 Maciejuk Marta Gryfino198810 km  K 
638 Maciołek JarekSzczecin1976HJC10 km  MTak 
639 Maciupa KingaSzczecin1994SMT Szczecin10 km  KTak 
640
 
Mackiewicz MagdalenaSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
641
 
Mackiewicz ArturSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
642 Mackojć AgnieszkaGryfice1970RunGryf10 km  KTak 
643 MACKOWICZ ANETASZCZECIN1974REHABILITACJA WOMP SZCZECIN10 km  KTak 
644 Maćkowiak PiotrŚwinoujście198310 km  MTak 
645
 
Madaj RafalKowanówko198010 km  MTak 
646 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km  KTak 
647 Madera KrzysztofChojna1984Active Chojna10 km  MTak 
648 Madrak AnnaPolice1976POLICE10 km Powiat Police
 
K 
649 Magierska  HonorataGryfino1984Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku 10 km  KTak 
650 Maj AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
651 Maj KrzysztofSzczecin200010 km  MTak 
652 Majewska AgnieszkaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
653 Majewski MariuszŚwinoujście197710 km  M 
654 Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz10 km  MTak 
655 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.10 km  K 
656 Maksymiak AnnaSzczecin197910 km  KTak 
657 Malec MariuszStargard Szczeciński1973Stargardzki klub morsów Miedwianie10 km  M 
658 Malicki KrzysztofPolice196710 km Grupa AZOTY
 
M 
659 Malinowska MałgorzataŚwidwin1961KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  KTak 
660 Malinowska MałgorzataSzczecin199010 km  KTak 
661 Malinowska-Wasikuk AgnieszkaSzczecin197710 km  K 
662
 
Malinowski RafałSzczecin1984Szczecin Biega10 km  MTak 
663 Maliszewskii PawełSzczecin198310 km  MTak 
664 Maluga PatrykSzczecin1990SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
665 Małecka MalwinaStargard1990Bridgestone Stargard Runners10 km  KTak 
666 Małecka AnnaSzczecin197810 km  KTak 
667 Małecka KarolinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
668 Małecki SebastianSzczecin198110 km  MTak 
669 Małecki ArturStargard1978Stargard10 km  MTak 
670
 
Małocha MariuszŚwinoujście197410 km  MTak 
671 Małocha AdamŚwinoujście200610 km  MTak 
672 Małocha KlaudynaŚwinoujście200310 km  KTak 
673 Małocha SylwiaŚwinoujście197510 km  KTak 
674 Małolepsza Malwina Suchań 199310 km  KTak 
675 Mańke KarolinaPolice198710 km  KTak 
676 Markiewicz DawidSzczecin1984Nadrensee10 km  MTak 
677 Markiewicz AgniuszkaSzczecin197810 km  KTak 
678
 
Markow WitoldSzczecin1979www.nadmorze.pl10 km  M 
679 Markun MartaSzczecin199110 km  K 
680 Marszał  MichałSzczecin 197710 km  MTak 
681 Martuszewski RyszardWałcz1972 10 km  MTak 
682 Masłowska BarbaraStargard197310 km  KTak 
683 Masłowski ArturStargard197510 km  MTak 
684 Masłowski MarcinGorzów197610 km  MTak 
685 Mataj MaciejGryfino1978100 % Ekipa Gryfino10 km  MTak 
686 Matejski MarekSzczecin1980Wieczorne Bieganie 10 km  MTak 
687 Matul HannaStargard1980Kalmar Runners10 km  KTak 
688
 
Matuła MagdalenaŁobez1984 10 km  KTak 
689 Matusiak RafałSzczecin1994Biegiem na służbę10 km  MTak 
690 Matusiak HubertStargard198910 km  MTak 
691 Matuszak AnitaSzczecin1975Mango Gatki Team10 km  KTak 
692 Matuszak PiotrWołczkowo197610 km Powiat Police
 
MTak 
693 Matwiejczyk MichałStargard200710 km  MTak 
694 Matwiejczyk JakubStargard200510 km  MTak 
695 Matwiejczyk PiotrStargard197510 km  MTak 
696 Matwiejczyk ElwiraStargard197410 km  KTak 
697 Matyjaszczyk Małgorzata Rurzyca1962Rozbiegany Goleniow10 km  KTak 
698 Mazur KonradGoleniów199010 km  M 
699 Mazurek  IzabelaSzczecin 199310 km  KTak 
700 Mazurek DorotaSzczecin199410 km  KTak 
701 Mazurek  Grzegorz Moracz 197410 km  MTak 
702 Mazurkiewicz AndrzejSzczecin197910 km  MTak 
703 Mazurkiewicz MarcinSzczecin1980Coral Reef Team10 km  MTak 
704 Mażul DominikaPolice199110 km  K 
705 Mądrzyk MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
706 Mąka MonikaChojna198910 km  KTak 
707 Mechliński RadosławSzczecin198710 km  MTak 
708 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak 
709 Michalak AnnaSzczecin197910 km  KTak 
710 Michalak-Świeczkowska KatarzynaSzczecin197810 km  KTak 
711 Michalczyk PatrycjaSzczecin198810 km  KTak 
712 Michalik-Cały KasiaWarzymice198510 km  KTak 
713 Michallek DamianDrawno1988-10 km  MTak 
714 Michałowski MarcinSzczecin1980Szczeciński klub rowerowy GRYFUS10 km  MTak 
715 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
716 Mielniczuk MarcinSzczecin198610 km  MTak 
717
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  KTak 
718
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000 10 km  MTak 
719 MIKOŁAJCZYK KAROLINAKRZEMLIN198410 km  KTak 
720 Mikoś JustynaSzczecin198910 km  KTak 
721 Mikoś MałgorzataSzczecin198410 km  KTak 
722 Miksza SebastianStargard1987Dzicy Amatorzy10 km  MTak 
723
 
Mikulska Agnieszka MikulskaPolice1983UKL "Ósemka" Police10 km  KTak 
724 Mikulska GabrielaPolice200110 km  K 
725 Milanowicz MaciejWołczkowo1985BRIDGESTONE RUNNERS10 km  MTak 
726 Milchert-Leszczyńska MartaSzczecin201610 km  KTak 
727 MILER MAŁGORZATAGRYFINO198010 km  KTak 
728 Minda AgataNowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km  KTak 
729 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN10 km  M 
730 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
731
 
Misiura MichałGryfice1987RunGryf Gryfice10 km  M 
732
 
Miszczuk MałgorzataZŁOCIENIEC198710 km  K 
733 Miśnik ŁukaszDołuje1976Dołuje10 km  MTak 
734 Miśnik ZofiaDołuje 198010 km  KTak 
735 Mizgalska JoannaWęgorzyno1981Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS10 km  KTak 
736 Mizgalski KrzysztofSzczecin1962Wieczorne boegenie Szczecin10 km  MTak 
737 Mizgalski WojtekWęgorzyno1980Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 10 km  MTak 
738 Mleczek RomanSzczecin197210 km  MTak 
739 Młynarski GrzegorzRzeplino1971Pyrzycki Klub Olimpijczyka10 km  MTak 
740 Moczulska UrszulaSzczecin1985TEAM DECATHLON USTOWO10 km  KTak 
741 Mofina PiotrPolice199010 km Powiat Police
 
MTak 
742 Mokrzuńska-Łukaszczuk MartaSzczecin198410 km  KTak 
743 Molenda MarikaSzczecin198610 km  K 
744 Molka KamilNowogard1991Nowogard10 km  MTak 
745
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice10 km  MTak 
746 Mosiński MichałSzczecin198510 km  MTak 
747 Moskwa GrzegorzSzczecin197010 km  MTak 
748 Moskwa MartynaSzczecin199410 km  KTak 
749 Mròz DariuszGryfino1975Modlitwa Biegania10 km  MTak 
750 Mrozik  MikołajPrzecław200110 km  MTak 
751 MROZIK MONIKAPRZECŁAW197510 km  KTak 
752 MROZIK IRENEUSZPRZECŁAW197310 km  MTak 
753
 
Mucha PiotrSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
754 Mucha NataliaTomaszów Mazowiecki199110 km  KTak 
755 Mucha MartynaPolice199210 km  KTak 
756 Mulkowska BarbaraSzczecin198410 km  K 
757 Murawska MonikaŚwinoujście197810 km  KTak 
758
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  KTak 
759 Murawska NikolaSzczecin200010 km  KTak 
760 Murawska WiolettaPolice1966KB DZIK POLICE10 km Powiat Police
 
KTak 
761 Murawski KubaSzczecin199910 km  MTak 
762 Murawski WaldemarSzczecin195210 km  MTak 
763 Musiał RobertStargard199310 km  MTak 
764 Muszyńska RoksanaStargard199110 km  KTak 
765 Myszak TomaszSzczecin1991TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
766 Myszczyński JakubSkwierzyna199310 km  MTak 
767 Nadolna MonikaSzczecin197810 km  KTak 
768 Narejko PawelChojna199210 km  MTak 
769 Nawojowski AdamSzczecin1967brak10 km  MTak 
770 Neryng AdamSzczecin1987BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
771 Nicińska AgnieszkaSzczecin198910 km  K 
772 Niechwiadowicz ŁukaszŚwidwin199110 km  MTak 
773 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
774
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW Team Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
K 
775 Niedziałek  TomaszŻeliszew Duży1997Fc Baka Squad 10 km  M 
776 Niełacna EwelinaKrajnik1980Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
777 Niemczynow AnnaMierzyn198210 km  KTak 
778 Niemczynow PrzemekMierzyn1976Koko Dżambo i do przodu!10 km  MTak 
779 Niemierko  MagdalenaSzczecin 1977SKB Dzik10 km  KTak 
780 Niescier Dorota Police197710 km Powiat Police
 
K 
781 Niewiada  Marek Świnoujście 198010 km  M 
782 Niewiadomska MagdaWarzymice1980 10 km  KTak 
783 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak 
784 Nogal AnnaSzczecin1982WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
785 Nowacki TomaszSzczecin1975Optima10 km  MTak 
786 Nowacki DamianStare Łysogórki 199210 km  MTak 
787 Nowak ZbigniewPolice1953Klub Biegowy Dzik10 km  MTak 
788
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
789 Nowak MartaPolice199110 km  KTak 
790
 
Nowak DanielGoleniów1982Rozbiegany Goleniów10 km  M 
791
 
Nowak KlaudiaGoleniów1983Rozbiegany Goleniów10 km  K 
792 Nowak RobertStargard198510 km  MTak 
793 Nowakiewicz MartaSzczecin199010 km  KTak 
794 Nurska EwaWarzymice1991TDP10 km  K 
795 Ochal KamilaPolice198910 km  KTak 
796 Ochał ArturSzczecin1967Gryfici-team10 km  MTak 
797 Ochmańska MartaChoszczno1990Motywator10 km  K 
798 Ogłoza RemigiuszPyrzyce1995SPARTAKUS PYRZYCE10 km  MTak 
799 Olczyk BłażejDolice199610 km  MTak 
800 Olejniczak Agnieszka Szczecin1982RAZ Szczecin 10 km  KTak 
801 Olejniczak MarcinPyrzyce197910 km  MTak 
802 Olejnik PrzemekSzczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
803 Olejnik MarzenaSzczecin196810 km  KTak 
804 Olejnik IgorSowno198110 km  MTak 
805 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
806 Olędzka MonikaSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
807 Opas AdamSzczecin1980RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
808 Opas - Zajdlewicz IzaSzczecin2014RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
809 Opowicz RafałSzczecin197810 km  MTak 
810 Orchowska IzabelaSZCZECIN198410 km  KTak 
811
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197810 km  KTak 
812 Orecka AnnaSzczecin198510 km  KTak 
813 Orłowski PawełMierzyn1977Paweł Orłowski10 km  MTak 
814 Orzechowska AnnaChoszczno198210 km  K 
815 Orzepowska JoannaDrawsko Pomorskie1983ZDRun Extreme10 km  K 
816 Osiadacz Aleksandra Stargard198210 km  K 
817 Osman TomekPolice1986FC Żyrafiaki10 km Powiat Police
 
MTak 
818 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  MTak 
819 Ossolińska KatarzynaGoleniów1983Rozbiegany Goleniów10 km  K 
820 Ossowska PatrycjaPolice197910 km Powiat Police
 
KTak 
821 Ostapko MateuszWysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
822 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  MTak 
823 Ostrowski MirosławSzczecin197010 km  MTak 
824 Owczarz KrystynaBarlinek197110 km  KTak 
825 Pacholska JustynaGoleniów1981Rozbiegany Goleniów10 km  KTak 
826 Pacholska AgnieszkaGoleniów 197910 km  K 
827 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
828 Pagel KatarzynaSzczecin198710 km  KTak 
829 Pagórek Radosław Police197210 km  MTak 
830 PAJĄK KAROLINASZCZECIN1978Run expert Team10 km  KTak 
831 Pakos MartaChoszczno198710 km  K 
832 Paluchniak MichalMiedzyzdroje198010 km  M 
833 Paluszyńska  Małgorzata Szczecin196910 km  KTak 
834 Paluszyński PrzemysławSzczecin196810 km  MTak 
835
 
Pałosz DanielWolin197310 km  MTak 
836 Panaszek ElżbietaSzczecin1968Biegaczki Pijaczki10 km  KTak 
837 Pańczyk TomaszSzczecin198812 Brygada Zmechanizowana10 km  MTak 
838 Pańko AndrzejWiduchowa199310 km  MTak 
839 Paprocki MarcinDołuje1976Run expert Team10 km Powiat Police
 
MTak 
840
 
Paradowska  EwelinaNowogard 1984Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km  KTak 
841 Pasławska KatarzynaKliniska Wielkie198210 km  KTak 
842 Pasławska MagdalenaSzczecin198310 km  KTak 
843 Pasławski PawełSzczecin1980Apteka Centrum Zdrowia10 km  MTak 
844 Paszkiewicz AnnaSzczecin198510 km  KTak 
845 Paszkiewicz BartoszPolice1988FC Żyrafiaki10 km Powiat Police
 
MTak 
846 Paszkiewicz KrzysztofPniewo1972Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
847 Pasztor AniaKołobrzeg199010 km  KTak 
848 Pawelski GrzegorzSzczecin197410 km  MTak 
849
 
Pawliński PrzemysławPolice199510 km Powiat Police
 
MTak 
850
 
Pawliński PiotrPolice1985UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
851 Pawluś TomaszTanowo198010 km Powiat Police
 
MTak 
852 Pawłaszek LechSzczecin198110 km  MTak 
853 Pawłowski DarosławGryfino196210 km  MTak 
854 Peda KamilaPolice198010 km Powiat Police
 
KTak 
855 Peda LeszekPolice195210 km Powiat Police
 
MTak 
856 Pelc MarekSzczecin 198310 km  MTak 
857 Pendrak KamilStargard198810 km  MTak 
858 Perłakowski KarolBierzwnik1990Runner's Bierzwnik10 km  MTak 
859 Perrot MagdalenaSzczecin1979SIS10 km  KTak 
860 Petersburski  Krystian Police200110 km  MTak 
861 Piasecka RenataSzczecin197510 km  KTak 
862 Piasecki KrzysztofSzczecin1988Intive10 km  MTak 
863
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
864 Piątkowski Mariusz `Mierzyn1979Moryń10 km Powiat Police
 
MTak 
865 Pieczyński KrzysztofSzczecin195610 km  MTak 
866 Pietrowicz DariuszStargard1987Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
867 Piętak AgnieszkaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
868 Pikula MałgorzataŻarnowo198210 km  KTak 
869 Pilawski PiotrPolice199210 km  MTak 
870 Pilżys MalwinaRecz198710 km  K 
871 Piotrowska PaulinaGryfice199310 km  KTak 
872 Pirecki MarcinPolice1983BBL Police10 km Grupa AZOTY
 
MTak 
873 Piwowarczyk BarbaraPolice197310 km  KTak 
874 Piwowarska BogumiłaSzczecin197810 km  KTak 
875 Piwowarski DarekSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
876
 
Pląsek SylwesterPolice1971LoveLasy10 km Powiat Police
 
MTak 
877 Pluciński DamianWarnice1994Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
878 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
879 Pluto-Prądzyński PiotrSzczecin1986W pogoni do ULTRA10 km  MTak 
880 Płachta Monika Warzymice197610 km  K 
881 Płosa MonikaSzczecin198110 km  KTak 
882 Płuska MichałPolice 199910 km Powiat Police
 
MTak 
883 Podciwiński TomaszPolice198210 km  M 
884 Podlecki ŁukaszPolice198310 km Powiat Police
 
MTak 
885 Podolak MirosławGryfino1974KP PSP GRYFINO10 km  MTak 
886 Podolak IzabelaGryfino197510 km  KTak 
887 Podolak JuliaGryfino2004Delf Gryfino10 km  KTak 
888 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
889
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp1978BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K 
890 Podwyszyński Sylwester Police197310 km  MTak 
891 Podyma  MarekPolice 197310 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
KTak 
892 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962BBL Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
893 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962Grupa Azoty10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
M 
894 Polański NorbertŚwidwin197521 Blt10 km  M 
895 Polechonski KamilUniemyśl197910 km Powiat Police
 
M 
896 Policzkiewicz MaciejWarzymice198310 km Powiat Police
 
MTak 
897 Policzkiewicz AnetaWarzymice197910 km Powiat Police
 
KTak 
898 Połać IlonaCzaplinek198710 km  K 
899 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
900 Popczyk MariuszSzczecin199410 km  MTak 
901 Popczyk SebastianSzczecin199110 km  MTak 
902 Popiół IzabelaSzczecin1971-10 km  K 
903 Posiła MarcinChoszczno1979choszczeńska dziesiątka 10 km  MTak 
904 Poszumska GabrielaSzczecin199310 km  KTak 
905
 
Pośniak KatarzynaChojna1999ACTIVE Chojna10 km  KTak 
906 Potrząsaj KrzysztofSzczecin198710 km  MTak 
907 Potrzebowska IwonaSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
908
 
PRAWDA SEBASTIANSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
909 Prenta Anna Police197010 km  KTak 
910 Prędkowski PiotrCedynia1987Active Chojna10 km  MTak 
911 Prieditis MaciejSzczecin197910 km  MTak 
912 Prociak KrzysztofSzczecin1983SKB Dzik10 km  MTak 
913 Prokocka AsiaSzczecin198610 km  KTak 
914 Prokop GrzegorzDębno197410 km  MTak 
915
 
Prokopowicz Grzegorz Gryfino1973Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
916 Prostecka-Siwy IzabelaSzczecin197410 km  K 
917 Pruss KasiaSzczecin1977wkurw_team10 km  KTak 
918 Pruss SławomirSzczecin197710 km  MTak 
919 Przedpełska SylwiaSzczecin1978 10 km  KTak 
920 Przedpełska LauraSzczecin200010 km  KTak 
921 Przedpełski RemigiuszSzczecin197910 km  MTak 
922
 
Przekopowicz BartoszStargard1992102. Batalion Ochrony10 km  MTak 
923 Przybylski DamianSzczecin199010 km  MTak 
924 Przybyła IlonaSzczecin198610 km  KTak 
925 Przybysławska NataliaPolice199110 km  KTak 
926 Przybysz KatarzynaSzczecin198310 km  KTak 
927 Przystupa EdytaSzczecin198010 km  K 
928 Ptak PatrycjaGOLCZEWO1984GOLCZEWO10 km  K 
929
 
Ptak DanielGOLCZEWO1981GOLCZEWO10 km  M 
930 Puch KrzysztofBezrzecze1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
931 Pupek MałgorzataDOBRA198110 km  K 
932 Racinowska Sylwia Gryfino199410 km  K 
933 Racinowski PawełGryfino196310 km  MTak 
934 Raczyński RobertChoszczno1984Choszczeńska Dziesiątka10 km  MTak 
935 Radomiński  PiotrTanowo 197210 km Powiat Police
 
MTak 
936 Radożycki RadosławSzczecin197510 km  MTak 
937 Rajchel MarcinPolice198810 km  MTak 
938 Rajfur JoannaGryfino1983No Logo10 km  KTak 
939 RAKOWSKI PIOTRPOLICE196210 km Powiat Police
 
MTak 
940 Rasiak KatarzynaSzczecin199210 km  KTak 
941 Raszewski DamianSzczecin198110 km  M 
942 Ratajewska AgnieszkaŚwidwin1981FitOski Team10 km  KTak 
943 Ratajewski ArkadiuszŚwidwin198010 km  M 
944 Rawa DonataDobra1974Mango Gatki Team10 km  KTak 
945 Regulińska KamilaPolice1978torresbike 10 km  KTak 
946 REINHOLZ ELŻBIETASZCZECIN197910 km  KTak 
947 Rejman KatarzynaSzczecin198910 km  KTak 
948 Rejniak WojciechSzczecin1986SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
949 Rekowska DanutaBezrzecze196110 km  KTak 
950 Robak IzabelaGRYFINO1994MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  KTak 
951 Roczniak PiotrDziwnów198410 km  M 
952 Rodak MałgorzataSzczecin1972Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
953 Rodak MichałSzczecin199510 km  MTak 
954 RODAK-JEZIAK ADRIANASZCZECIN197710 km  KTak 
955
 
Rogalski MarcinSzczecin1965VOCALIS Szczecin10 km  MTak 
956 Rogulska NataliaWarzymice198710 km  KTak 
957
 
Rojewski MateuszSzczecin198710 km  MTak 
958 Rolla MagdalenaWarzymice197610 km Powiat Police
 
KTak 
959 Romańska KarolinaŚwinoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
960 Romej ElżbietaŁobez1964ŁKB "TRUCHT"10 km  KTak 
961 Ropiak RenataSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
962 Rosiak JacekBerlin196310 km  M 
963 Rosiak EwelinaSzczecin1987SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
964 Rosiak MarcinSZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
965 Rosik JoannaSzczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  K 
966 Rosik SebastianSzczecin198010 km  MTak 
967 Rosow AnnaSzczecin198210 km  KTak 
968 Rostkowski MateuszSzczecin198710 km  MTak 
969
 
Rostrygin KatarzynaSzczecin198110 km  KTak 
970 Roszak KrystynaPolice1964Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS10 km Powiat Police
 
K 
971 Roszatycki ŁukaszSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
972 Roszatycki CezarySzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
973 Rot AgnieszkaStargard 1981Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  K 
974
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 8810 km  MTak 
975 Rózga JerzySzczecin1975Viking 8810 km Powiat Police
 
MTak 
976 Rudkowski GrzegorzSzczecin198010 km  MTak 
977
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km  MTak 
978 Rudziewicz MichałSzczecin198110 km  MTak 
979 Rudziewicz UrszulaSzczecin1983Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
980 Rudzińska  Marlena Białogard 1987Tychowo Team 10 km  K 
981 Rudziński  Radosław Białogard 198010 km  M 
982 Rumian  Agnieszka Grzędzice1981Mango Gatki Team10 km  KTak 
983 Rumowska AgnieszkaDobra198510 km  KTak 
984 Rumowski TomaszSzczecin197710 km  MTak 
985 RUPIŃSKI MICHAŁSZCZECIN1991JW 453110 km  MTak 
986 Rupniak ŁukaszLubin198910 km  MTak 
987 Rusinek RadosławSzczecin197810 km  MTak 
988
 
Rutkowska PaulinkaPolice200010 km  K 
989 Rutkowski KrzysztofSzczecin1985Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
990 Rydzyńska SandraSzczecin1997NTS NEXELO JF DUET10 km  K 
991 Rzepiela AnnaPolice198710 km  KTak 
992 Rzepkowski AdamSzczecin197810 km  M 
993 Sacewicz MarekSzczecin1974Run Expert Team10 km  MTak 
994 Sacharski BartłomiejSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
995 Sadowska BeataSzczecin196810 km  K 
996 Sadowska PaulaSzczecin198810 km  KTak 
997 Sadowski DanielSzczecin197510 km  MTak 
998 Sadowski MariuszSzczecin1968Aga Team MTB10 km  M 
999 Salamon BożenaSzczecin196410 km  KTak 
1000 Sanetra DawidPolice198710 km Powiat Police
 
MTak 
1001 Saniewski DarekPolice1981UKL Ósemka Police10 km Grupa AZOTY
 
MTak 
1002 Sankowski HenrykSzczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1003 Sańka PawełSzczecin197710 km  MTak 
1004 Sapikowski MariuszGoleniów1975Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
1005 Sarabura MagdalenaPolice1978 10 km  KTak 
1006 Sawa MalwinaSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1007 Sawicka AniaSzczecin198610 km  KTak 
1008 Sawińska AnnaSzczecin1980NordicAnia Team10 km  KTak 
1009 Sądel KrzysztofSzczecin197010 km  MTak 
1010 Schneider AleksandraSzczecin198710 km  KTak 
1011 Seweryn KasiaSzczecin198310 km  KTak 
1012
 
Siadak JustynaKołbaskowo197710 km Powiat Police
 
K 
1013
 
Sidorczuk TomaszTrzebież1980Klub Biegających Leśników10 km Powiat Police
 
MTak 
1014 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 197110 km  K 
1015 Siemaszko SebastianSzczecin1988łowcy kilometrów10 km  MTak 
1016 Sieniawski ArturSzczecin198510 km  MTak 
1017 Sitek AlfredSzczecin198010 km  MTak 
1018 Sitko RafałŚwinoujście198310 km  M 
1019 Siwek ArletaMaszewo1981Gwiezdna Flota Maszewo10 km  K 
1020
 
Siwek JarekSZCZECIN1972RAZ Szczecin10 km  MTak 
1021 Siwek PiotrPolice197610 km  MTak 
1022 Siwicka AleksandraPyrzyce1981Pyrzyce biegają10 km  KTak 
1023 Siwy RobertSzczecin197410 km  M 
1024 Skalski MateuszPolice198610 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
1025 SKAŁECKI RobertŚwidwin196910 km  MTak 
1026 Skiba-Stefaniak Sylwia Police197810 km  KTak 
1027 SKONECZNY PRZEMYSŁAWSZCZECIN198510 km  MTak 
1028 Skonieczna Katarzyna Police199110 km  KTak 
1029
 
Skowyra WiolettaBarkowo1973RunGryf10 km  KTak 
1030 Skowyra ArkadiuszBarkowo1981RunGryf10 km  MTak 
1031 Skrzypkowska AnnaSzczecin198910 km  KTak 
1032
 
Skrzypkowski ŁukaszSzczecin198010 km  MTak 
1033 Smiatacz AnnaSzczecin199110 km  KTak 
1034 Sobczyk AndrzejBezrzecze197110 km  MTak 
1035 Sobczyk MiłoszBezrzecze200210 km  MTak 
1036
 
Sobieraj AnnaWolin199610 km  KTak 
1037 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km Powiat Police
 
KTak 
1038 Sobota TomaszSzczecin1986Coolbike.pl10 km  MTak 
1039 Socha  Marlena Szczecin1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  KTak 
1040 Sodnomgombo AlimaaSzczecin1962Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
1041 Soiński KamilBezrzecze197310 km Powiat Police
 
MTak 
1042 Sokołowska MagdalenaSzczecin198510 km  KTak 
1043 Sokólski MateuszGryfino1990Team Decathlon Ustowo 10 km  MTak 
1044 Sokół MirosławDębno1969Król Gór10 km  MTak 
1045 Sokół KatarzynaDębno Lubuskie1972Król Gór10 km  KTak 
1046 Sowa KrzysztofSzczecin1984Zwiedzanie przez bieganie10 km  MTak 
1047 Sowisz CezarySzczecin196710 km  MTak 
1048 Sowisz DanutaSzczecin197110 km  KTak 
1049 Spiczko MałgorzataSzczecin1984ZS Crossfit Szczecin10 km  KTak 
1050
 
Sroka RobertTrzebiatów197610 km  MTak 
1051 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  MTak 
1052 Stachowicz-Maciołek KamilaSzczecin198110 km  KTak 
1053
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak 
1054 Stanasiuk EdytaOkonek1986Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
1055 Staniszczak ŁukaszSzczecin1993Staniszczak TEAM10 km  MTak 
1056 Staniszczak PawełSzczecin 1989Staniszczak TEAM10 km  MTak 
1057 Staniszczak ZenonWarzymice1963STANISZCZAK TEAM10 km Powiat Police
 
MTak 
1058 Staniszewski SławomirSzczecin197110 km Powiat Police
 
MTak 
1059 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
1060
 
Staruch DariuszChoszczno1970CH1010 km  M 
1061 Staszewska JustynaGryfino199110 km  KTak 
1062 Staszewski TomaszGryfino198810 km  MTak 
1063 Staszynska MariannaBialogard1956BTC,,ORZEŁ"BIAŁOGARD10 km  KTak 
1064 Stattler ArkadiuszSzczecin198110 km  MTak 
1065 Stefaniak MichałSzczecin1986Puszczyk Bukowy10 km  M 
1066
 
STEFANIAK PawełSTARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
1067 Stefaniak ŁukaszSzczecin197810 km  MTak 
1068 Stefankiewicz BeataStargard197710 km  KTak 
1069 Stefankiewicz WojciechStargard197610 km  MTak 
1070 Steglińska WeronikaPolice199710 km  K 
1071 Stelmaszyk EwaWarzymice1964BZWBK Runners Team10 km  KTak 
1072 Sterna MagdalenaPolice199210 km  KTak 
1073 Stępień  Dariusz Barnisław 197310 km  MTak 
1074
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
1075
 
Stępnik RobertSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1076 Strąk  IzabelaSzczecin 1975wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  K 
1077 Stroisz AgnieszkaSzczecin1987wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1078 Strojna DorotaSzczecin1973Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
1079 Stronikowski KamilSzczecin197910 km  MTak 
1080 Strzałkowska BarbaraSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1081
 
Strzelec KonradSzczecin1989 10 km  MTak 
1082
 
Strzelec TomaszGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  MTak 
1083 Studenna JoannaGryfino1978Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
1084 Sulżyńska-Kowalczyk IzabellaSzczecin1980Coral reef team10 km  KTak 
1085 Suski Piotr Świnoujście1974Biegacze Świnoujście10 km  M 
1086 Suwała MariuszSzczecin198710 km  M 
1087 Swat AgataStargard198010 km  K 
1088 Sych MałgorzataKamień Pomorski1975KB Kamień Pom.10 km  KTak 
1089 Sychel MagdalenaPolice198010 km  KTak 
1090 Szadokierska Anna Szczecin198310 km  KTak 
1091 Szadokierski MichałSzczecin198010 km  MTak 
1092 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak 
1093 Szałkowski MariuszSzczecin197410 km  MTak 
1094 Szamocka PaulinaSzczecin199010 km  KTak 
1095
 
Szarmach DariuszSzczecin197410 km  MTak 
1096
 
Szatanek EwaDobra1976wieczorne bieganie szczecin10 km  KTak 
1097 Szawaryńska AnnaSzczecin 198110 km  KTak 
1098 Szczepaniak SEBASTIANSZCZECIN197410 km  MTak 
1099 Szczepaniak IzabelaWłocławek1990RAZ Szczecin10 km  KTak 
1100 Szczepankiewicz LauraGolina199210 km  K 
1101 Szczepankiewicz PiotrGolina 198910 km  M 
1102 Szczepanowski AndrzejSzczecin197210 km  MTak 
1103 Szczetyńska KarolinaDrawsko Pomorskie1987ZDRun Extrem 10 km  KTak 
1104 Szczukiewicz AnetaPolice199010 km  KTak 
1105 Szczuko DianaRzędziny198910 km  KTak 
1106 Szczuko KarolDobra k. Szczecina198210 km  MTak 
1107
 
Szczupaczyński ArkadiuszGRYFICE1963RUNGRYF10 km  MTak 
1108 Szczygielska DorotaResko198510 km  K 
1109
 
Szczygielski RadosławKołobrzeg1985Team Decathlon Ustowo 10 km  MTak 
1110 Szczypek OlaSzczecin1985SMT10 km  K 
1111
 
Szekieta ArkadiuszGryfice1969RunGryf Gryfice10 km  MTak 
1112
 
Szepitowski ZbigniewSzczecin198010 km  MTak 
1113 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
1114 Szlarb PawełSzczecin1964RAZ SZCZECIN10 km  M 
1115
 
Szmyt MariuszSzczecin197610 km  MTak 
1116 Szopiak MichałDolice199210 km  MTak 
1117 Szostak EdytaSzczecin198510 km  KTak 
1118 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin10 km  MTak 
1119 Szotkowski AdamSzczecin198110 km  MTak 
1120 Szotowicz AdamStargard1990Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1121 Sztandera MałgorzataStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
1122 Szudera KamilaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1123
 
Szulc GrzegorzSzczecin1984Klub Biegowy Dzik10 km  MTak 
1124 Szulc KatarzynaSzczecin1986Klub Biegowy Dzik10 km  KTak 
1125 Szulc HelenaPolice1986SMT10 km Powiat Police
 
K 
1126
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km  KTak 
1127
 
Szurmiej PiotrOśno Lubuskie1987"Debeściaki" Ośno Lubuskie10 km  M 
1128 Szwed AleksanderMierzyn197510 km Powiat Police
 
MTak 
1129 Szwedo JakubSzczecin198410 km  MTak 
1130 Szydłowski NorbertNowogard197210 km  M 
1131 Szymanski AndrzejStargard1969BS Family Team10 km  M 
1132 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  K 
1133 Szymańska AnnaGoleniów1958 10 km  KTak 
1134 Szymańska KarolinaChociwel2001BS Family Team10 km  KTak 
1135 Szymańska EwaPolice197710 km Powiat Police
 
KTak 
1136 Szymańska JolantaMosty198210 km  KTak 
1137
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
1138 Szymański PiotrStargard1997BS Family Team10 km  M 
1139 Szymański ArturChociwel1976BS Family Team10 km  MTak 
1140 Szymański SławomirSzczecin198110 km  MTak 
1141 Szymański Łukasz Pobierowo198910 km  M 
1142 Szymański PawełSzczecin198610 km  MTak 
1143 Szymkiewicz RobertMiedzyrzecz1968Miedzyrzecz10 km  MTak 
1144 Szymkowiak KrzysztofPęzino1977"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
1145 Szyszka KonradSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
1146 Szyszkowska KatarzynaSzczecin198710 km  KTak 
1147 Ślesicka  Beata Szczecin 197910 km  KTak 
1148 Śliwińska IlonaStargard1986Ja się nie ścigam 10 km  KTak 
1149 Śliwiński MarcinChojna1983Chojna10 km  M 
1150 Śliwka MałgorzataŚwinoujście197110 km  KTak 
1151 Śliżewski MarcinSzczecin196910 km  MTak 
1152
 
Ślubowski DariuszSzczecin1976RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
1153 Śluzar KarolinaMierzyn199510 km  KTak 
1154 ŚMIEJA BARTOSZSZCZECIN197610 km  MTak 
1155 Śmigiel KamilNowogard199710 km  MTak 
1156 Śpiewak KonradSzczecin198510 km  MTak 
1157 Świątek KubaSzczecin1977SKS Husaria10 km  M 
1158 Świgoń  IzabelaSuchań 1970SZWLA Stargard10 km  KTak 
1159 Świst JoannaGryfino1985Running Queen/Drużyna Szpiku10 km  KTak 
1160 Świtalska EdytaSzczecin197810 km  KTak 
1161 Talarek AgataStargard197710 km  K 
1162 Talarek MagdalenaStargard1979Provident10 km  K 
1163 Tarczyńska WandaSzczecin 198610 km  K 
1164 Tarnowska JoannaSzczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  K 
1165
 
Tarnowski KrzysztofŚwinoujście198410 km  MTak 
1166 Tatarowicz AgnieszkaSzczecin198010 km  KTak 
1167
 
Tatoń KamilaSzczecin198910 km  KTak 
1168 Tijewska EdytaSzczecin197710 km  KTak 
1169 TIJEWSKI MACIEJSZCZECIN197710 km  MTak 
1170
 
Tokarczyk MartaSzczecin1978WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
1171 Tokarczyk KatarzynaPolice198310 km  K 
1172 Tokarska Natalia Szczecin 1992SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
1173 Tokarski RafałSzczecin1967RAZ Szczecin10 km  MTak 
1174 Tokarz JoannaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1175 Tomaszewski DominikSzczecin1987Łowcy Kilometrów10 km  MTak 
1176 TOMCZYK FERDYNANDGRYFINO1963MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
1177 Tomin ŁukaszSzczecin198310 km  M 
1178 Tomska NataliaSzczecin199010 km  KTak 
1179 Traczyk ElżbietaSzczecin197910 km  K 
1180 Trejgis RobertSzczecin1987Runner's Bierzwnik10 km  MTak 
1181 Trochimiuk JustynaMoryń1979ACTIVE CHOJNA10 km  KTak 
1182 Trojanowska JuliaSzczecin199010 km Powiat Police
 
KTak 
1183 Truszkowska AleksandraStargard1991Dzicy Amatorzy10 km  KTak 
1184 TUREK AgataSzczecin1969 10 km  KTak 
1185
 
Turzyński LechSzczecin1971HQ MNC NE10 km  MTak 
1186 Twarogal KamilSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1187
 
Twarowska AlinaSzczecin1979TT Szczecin10 km  K 
1188 Twór SławomirSzczecin197810 km  MTak 
1189
 
Tymul JakubSzczecin1978Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1190 Ulass Agnieszka Mierzyn197410 km  KTak 
1191 Ulass RobertMierzyn1974brak10 km  MTak 
1192 Ulatowski TomaszSzczecin198210 km  M 
1193 Ułanowicz Katarzyna Szczecin197810 km  KTak 
1194 Ułanowicz TomaszSzczecin197110 km  MTak 
1195 Usewicz MaciejPolice1981Browarek Team Police10 km Powiat Police
 
MTak 
1196 Uszpolewicz PatrykBezrzecze1979BQ TEAM10 km  MTak 
1197 Wahn PrzemysławSzczecin198310 km  MTak 
1198 Walas MagdalenaSzczecin1988SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
1199 Walczak TadeuszPolice196710 km Grupa AZOTY
 
MTak 
1200 Walczak AgnieszkaSzczecin1978Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
1201 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  K 
1202 Waltrowski PawełSzczecin197810 km  M 
1203 Waluch KonradSzczecin1989SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
1204 Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  MTak 
1205
 
Wardyn JarosławSzczecin197610 km  M 
1206 Warkoczyński  Marcin Szczecin 1975DlaEluni10 km  MTak 
1207 Warnicki TomaszSzczecin198210 km  MTak 
1208
 
Warych EdytaSzczecin1984Rebellion Of Free Runners10 km  K 
1209 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice10 km  MTak 
1210 Wasek PrzemekBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  MTak 
1211 Wasielewska KatarzynaSzczecin199010 km  KTak 
1212
 
Wasil RafałSzczecin198710 km  MTak 
1213 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
1214 WASNER GRZEGORZSZCZECIN1983RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
1215 Wasylów KatarzynaSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1216 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  MTak 
1217 Waszek MarzenaŚwidwin1978FitOski10 km  K 
1218 Weglinski RadosławMaszewo198410 km  MTak 
1219 Wenz MichałPrzecław1992TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
1220 Wereszka MartynaSzczecin199110 km  KTak 
1221 Weryk JadwigaBezrzecze1971Na Wzgórzu10 km  K 
1222 Węgierek  HubertLubiatowo 1987W K B 102 rem-run_team10 km  MTak 
1223 Wiaderek BeataSzczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1224 Wiaderek KrzysztofSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1225 Wiatrowska AnetaDębno1981akcja motywacja10 km  K 
1226 Widuch AnnaSzczecin198610 km  K 
1227
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARDSTARGARD 1946Ryś Banda10 km  MTak 
1228 Wiedro MarcinSzczecin198010 km  MTak 
1229 Wieliczko-Solinska AnnaSzczecin198910 km  K 
1230 Wieligórka HelenaGryfino197410 km  KTak 
1231
 
Wieliński KrzysztofGryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
1232 Wiencis MałgorzataSzczecin1977RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
1233 Wierzba PiotrPrzecław1982Dream Team10 km  MTak 
1234 Wierzba EwaPrzecław1980Dream Team10 km  KTak 
1235 Wierzbicki ŁukaszSzczecin198210 km  M 
1236 Wierzbowski JakubSzczecin1989SSC Dansk Supermarked 10 km  MTak 
1237 Wierzchowski  Arkadiusz Stargard1976Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1238 Wierzycka KingaSzczecin1976BBL Szczecin10 km  KTak 
1239 Wietrzyńska AgnieszkaPyrzyce198910 km  KTak 
1240 Więcławski MieszkoSłupsk199210 km  M 
1241 Wika MartaTrzebież199010 km  KTak 
1242 Wiklak NataliaDolice199210 km  KTak 
1243 Wiktorski SebastianSkarbimierzyce198110 km  MTak 
1244 Wilczyński KrzysztofWarzymice198710 km Powiat Police
 
M 
1245 Wilczyński GrzegorzSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1246 Wilczyński KrzysztofDziwnów198610 km  MTak 
1247
 
Wiliński MarekŚwidwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
1248 Wilk AndrzejPolice198510 km  MTak 
1249 Wilk JustynaKosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA10 km  KTak 
1250 Wilk Adrian Police1998Ks Ironman cs Polska10 km Powiat Police
 
M 
1251 Wilk AnnaSzczecin199210 km  KTak 
1252 Wiśniewska Monika Szczecin198610 km  KTak 
1253 Wiśniewska MagdalenaDrawsko Pomorskie198310 km  K 
1254 Wiśniewska MałgorzataSzczecin198910 km  K 
1255 Wiśniewska-Drabarz IsmenaSzczecin1982Zawadzkiego10 km  KTak 
1256 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
1257 Wiśniewski PiotrSzczecin1979MTR SZCZECIN TEAM10 km  MTak 
1258 Wiśniowski KrzysztofSzczecin1979WIECZORNE BIEGANIE10 km  MTak 
1259 Witek ErykSzczecin1979 10 km  MTak 
1260 Witek MałgorzataSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1261 Witkoś Tomasz Police197510 km  MTak 
1262 Witkowska KamilaPolice198310 km  KTak 
1263 WITKOWSKI  MAREKDobra201710 km  MTak 
1264 WŁODARCZAK PawełSZCZECIN196210 km  M 
1265 Wochowska IzabelaSzczecin1975Klub biegacza 366 Witunia10 km  KTak 
1266
 
Wodnicka EwaGryfice1968RunGryf Gryfice 10 km  K 
1267 Wojciechowski ArturPolice1985BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
1268 Wojciechowski MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1269 Wojdak ŻanetaPolice198710 km  KTak 
1270
 
Wojdan Mirek2017GDYNIA1970Boot Camp Polska Gdynia10 km  M 
1271 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
1272
 
Wojszczyk MichałSzczecin1984Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1273 Wojtasik KasiaDebno198010 km  K 
1274 Wojtysiak MałgorzataWarzymice198710 km Powiat Police
 
KTak 
1275 Wolak PaulinaSzczecin198110 km  K 
1276 Wolny WojtekMierzyn196610 km Powiat Police
 
MTak 
1277
 
Wolny MariuszStargard198510 km  MTak 
1278 Wolski TomaszSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1279 Wołczak IwonaSzczecin198410 km  K 
1280
 
Wołoszyn KonradStepnica197610 km  M 
1281 Woszczyk RenataSzczecin197810 km  KTak 
1282 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak 
1283 Woźniak PiotrSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1284 Woźniak MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
1285 Woźny AnnaStargard197910 km  KTak 
1286 Wójcik KrzysztofBanie198210 km  MTak 
1287 Wójcik KatarzynaPolice1982Fizjobiegacze Szczecin 10 km Powiat Police
 
KTak 
1288 Wraga MariuszSzczecin197310 km  MTak 
1289 Wrona ZdzisławSzczecin196610 km  MTak 
1290 Wronska SandraStargard1991Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
1291
 
Wroński JulianStargard 1985BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
1292
 
Wróbel PawełZłocieniec1986Byle Do Mety10 km  MTak 
1293 Wróblewski JarosławSzczecin1973RAZ Szczecin10 km  MTak 
1294 Wróblewski EmilPolice199110 km Grupa AZOTY
 
M 
1295 Wrzochal DariuszDołuje1986DPD Polska10 km  MTak 
1296
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez10 km  MTak 
1297 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Hawajskie Rekiny10 km  KTak 
1298 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin197410 km  MTak 
1299 Wyroślak AgataStargard1992Stargard10 km  KTak 
1300 Wysocka  Jolanta Smoleń 198510 km  KTak 
1301
 
Zabdyr MartaSzczecin1974Mango Gatki Team10 km  KTak 
1302 Zaborowska  Dagmara Szczecin198410 km  KTak 
1303 Zaborski LeszekSzczecin1987Jatubaht Muay Thai Szczecin10 km  MTak 
1304 Zadróżna MarzenaNowogard1978Za - biegane babeczki. Nowogard10 km  KTak 
1305 Zagrocka MirosławaSzczecin198710 km  KTak 
1306 Zair SzadiSzczecin199510 km  MTak 
1307 Zając MichałSzczecin198610 km  MTak 
1308 Zając MaciejŚwinoujście198810 km  MTak 
1309 Zając WiolettaGryfice1970RunGryf Gryfice10 km  K 
1310 Zając TomaszKamień Pomorski1993#rusz4litery10 km  MTak 
1311 Zajda TomaszSzczecin198410 km Powiat Police
 
M 
1312 Zaleska BeataSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1313 Zamożny AnnaSzczecin198310 km  KTak 
1314 Zapłacki TomaszSzczecin198210 km  MTak 
1315 Zarosa KarolGryfice196910 km  M 
1316 Zawadzka MartaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
1317 Zawlik TomaszSzczecin197810 km  MTak 
1318 Zazulak AndrzejChojna196310 km  MTak 
1319 Zboralski TomaszPolice198810 km Powiat Police
 
MTak 
1320 Zelek MariuszSzczecin197510 km  MTak 
1321 Zelek DarekPolice197410 km  M 
1322 Zelek-Pałosz MagdalenaWolin197610 km  KTak 
1323 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am10 km  MTak 
1324
 
Zerzut JarosławSzczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
1325
 
Zgliński DobiesławSzczecin19811bpzmot/12bz10 km  MTak 
1326 Zgutka TomaszSzczecin1973Husaria Race Team10 km  MTak 
1327 Ziarkiewicz AnetaTrzebież199010 km Powiat Police
 
KTak 
1328 Zielazek  Sandra Gryfino 1987Wieczorne Bieganie w Gryfinie 10 km  KTak 
1329 Zieniuk BeataSzczecin1985 10 km  KTak 
1330 Zięciak MarekStargard195610 km  MTak 
1331 Ziobrowski DawidSzczecin198310 km  MTak 
1332 Ziółko EwelinaDobra199110 km Powiat Police
 
K 
1333 Zrobek MateuszPolice199210 km  M 
1334 Żak DominikaSzczecin198510 km  KTak 
1335 Żak  KarolinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1336 Żarnicki KamilTurka1986Stay Insane10 km  MTak 
1337 Żarnicki KacperDuniewo199810 km  MTak 
1338
 
Żmija LilianaZwierzyn1990KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE10 km  KTak 
1339
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968 10 km  KTak 
1340
 
Żurkowski TomaszMyślibórz196710 km  MTak 
1341 Żyluk  Bożena Szczecin 1971 10 km  KTak 
1342
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198210 km  MTak 
1343 Żyrek Jarosław Przybiernów198410 km  MTak 
1344
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 197210 km  KTak