Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski Michał Skwierzyna1993For Run Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
2 Andruszków MarekMARECKI  Skwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkppółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
3 Andrzejczak Ela Debno1967Akcja motywacja półmaraton  KTak 
4 Augustyniak Agnieszka Gorzów Wielkopolski1997półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
KTak 
5 Baer Waldemar Sulechów1962półmaraton  M 
6
 
Banach MirosławBANY GORZÓW wlkp1981półmaraton  MTak 
7
 
Bandur GrzegorzGrzegorz Bandur Gorzów Wlkp.1988KB MANIAC POZNAŃpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
8 Banicka Agata Gorzów Wielkopolski1990półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
9
 
Barański DamianDamcio Gorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGApółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
10 BĄBELEK MARIUSZMariusz MIĘDZYRZECZ1991MMS Team triathlon półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
11 Biernacki Andrzej Mostkowo1976półmaraton  MTak 
12
 
Borkowska ElżbietaELCIA Ołobok1967Borkoś TEAMpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
KTak 
13
 
Borkowski DamianKONIEC BIEGU Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
14
 
Bożyk DamianRYŻU Skwierzyna1985STAL GORZÓWpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
15
 
Brudnicki Krzysztof Gorzów Wlkp.1978Biegacze do Żabkipółmaraton  M 
16 Brzoski Łukasz Trzebiszewo1983GMINA SKWIERZYNApółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
17 Bury JacekGUCIO Strzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
18 Bury MariannaPSZCZÓŁKA MAJA Strzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
19 BURY Tomasz Swarzędz1985półmaraton  KTak 
20 Cader Arkadiusz Zielona Góra1974Pip Industry Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
21
 
Cal PiotrPIOTR CAL Świebodzin1969Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walkipółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
22 Celejewski KrzysztofCzarny Lipki Wielkie1967półmaraton  MTak 
23 Chełstowski JanJan Chełstowski Skwierzyna1998Zespół szkół technicznych Skwierzynapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
24 Chkhaberidze-Szczepański GiorgiGIORGI Zielona Góra1983Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
25 Chrzaszcz Andrzej Kostrzyn nad Odrą1975Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
26 Chrząszcz KatarzynaKasia Kostrzyn nad Odrą1973Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
27 Chudziak Krzysztof  Gorzów Wlkp.1980półmaraton  M 
28 Cieślak Łukasz OśnoLubuskie1979półmaraton  MTak 
29 Cieślak KrzysztofBOLT JUNIOR Rzepin1984Ciemna Strona Mocypółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
30 Cieślak JakubZDROWE! Rzepin1982ZDROWE!półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
31 Czarnecki Dariusz Jarnatów1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
32 Czubiniak Tomek Skwierzyna1984półmaraton  M 
33 Ćwirko-Gross Agnieszka Kłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
34 Daronin Pavlo Goleniow1981półmaraton  MTak 
35 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SŁĄWEK  SKWIERZYNA1987ULICApółmaraton  MTak 
36 Drzazga DariuszDarek Kłodawa1967amatorpółmaraton  MTak 
37 Figlarek Damian Wolsztyn1979Wolsztyńska Akademia Biegowapółmaraton  MTak 
38
 
Figura TomekMONIUCHA Gorzów Wlkp.1979OLO-MEDpółmaraton  MTak 
39 Filipienko MalgorzataMałgorzatka Strzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
40
 
Fołta AdrianADRIAN Gorzów Wielkopolski 1983półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
41
 
Frączkiewicz-Sągajłło Wojciech Czechów1963Wierzbicki Running Projectpółmaraton  MTak 
42 Gałganek MateuszGajusz Trzciel1991półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
43 Gaweł BarbaraBasiurek TROSZYN1979półmaraton  KTak 
44
 
Gaweł Tomasz Mieszkowice1978półmaraton  MTak 
45 Gąsior JanJahu Międzyrzecz1988półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
46 Gostyński Bogumił SULECHÓW1962 półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
47 Gościniak Łukasz Zbąszyń1981półmaraton  MTak 
48 Górnicki ŁukaszŁUKASZ Skwierzyna1976MMS Team Traiathlonpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
49 Gracz ArturARTUR Świebodzin1974ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWApółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
50 Gredka KlaudiaKlaudia Smogóry1998półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
51
 
Grunt  Małgorzata  Berlin1980DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  KTak 
52 Hajdukiewicz Rafał Świebodzin1988półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
53 Hałka Justyna Łobez1980półmaraton  KTak 
54 Hałka Arkadiusz Łobez1976półmaraton  MTak 
55 Hładki KonradDudek Świebodzin1985półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
56 Hojka PiotrPIOTR HOJKA  Gorzów Wielkopolski1984Rowing Running Team półmaraton  MTak 
57 Hryciuk ŁukaszWafel Dębno1986półmaraton  MTak 
58
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
59 Jabłoński Michał Trzebicz Nowy1989półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
60 Jackiewicz AgnieszkaSiwa Aga Kostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
61 Jackiewicz ArturPrezes KKB Kostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
62 Jackowski DanielRAJCA MASZYNA Międzyrzecz1989IRT Międzyrzecz KM Sportpółmaraton  M 
63
 
Jałoszyński WojciechWOJTINECK Skwierzyna1974MMS Team triathlon półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
64 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
65 Jasiewicz WiolettaWiola Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
KTak 
66 Jawin Jarosław JARO Kostrzyn nad Odrą1973Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  MTak 
67
 
Jaworski JakubSyberia Husky Team Krasowiec1990 półmaraton  MTak 
68 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski1981półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
69 Jurga Bartosz Gorzów Wlkp.1987Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
70 Kaczmarek ArturARTIX  Międzyrzecz1975EDI Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
71 Kaczorowski Jan Dębno1984Akcja Motywacja półmaraton  M 
72 Kardzis MaciejMaki Zielona Góra1981półmaraton  MTak 
73 Kata Łukasz Łukasz  Zielona Góra1984Harpagan ZG półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
74 Kata Katarzyna Zielona Góra1983HARPAGAN ZGpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
75 Kępka Waldemar Santocko1953półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
76
 
Klentak WojciechWojtek Klentak Gorzów Wlkp1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
77 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954Pionier Witnicapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
78 Kłysz MaurycyMAURY Przyprostynia1986półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
79 Kochański TomaszKOCIS  Lubrza1974Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
80 Komarnicka Izabela Witnica1994półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
81 Kompanowski MariuszMały Lubiszyn1970Nkb Chyży Nowy Tomyśl/Drużyna Jezusapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
82 Kompanowski WojciechSend Nudes :( Lubiszyn2000ZSTiO Gorzów Wlkp.półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
83 Konieczny SławomirSŁAWEK Gorzów Wlkp.1975półmaraton  MTak 
84 Kopeć Bogdan Gorzów wlkp.1970półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
85 Kopeć MonikaMonia Gorzów Wielkopolski1982półmaraton  KTak 
86 Korbanek KrzysztofOLO-MED Gorzów Wlkp.1990OLO-MEDpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
87 Korniluk Izabela Zielona Góra1973półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
KTak 
88
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
89
 
Kosiński MateuszMATEO SURF Szczecin1990półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
90 Kostrzewski GrzegorzKostek Gorzów Wlkp.1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
91 Kotlenga Damian Skwierzyna1981półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
92 Kowalczuk LukaszLukasz Swiebodzin1979półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
93 Kowalczuk TomaszTomasz Żagań1978KP PSP Żarypółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
94 Kowalski Jan Skwierzyna1990półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
95 Kowalski Adam Płock1981półmaraton  MTak 
96 Kozajda Tomasz Deszczno1982Deszczno Warriorspółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
97 Kożuch Dariusz Łagów1974półmaraton  M 
98
 
Krajewski  SebastianSebolcar.pl Gorzów Wlkp 1977półmaraton  M 
99
 
Kristel PiotrKENIJCZYK Strzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIEpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
100 Kromski KamilKAMIL Zielona Góra1986półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
101 Królak MarekMAREK KRÓLAK Strzelce Krajeńskie1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
102
 
Kucharska KingaPetarda Glinik gm. Deszczno1995 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
103
 
Kucharski PiotrPiotr Kucharski Glinik gm. Deszczno1969 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
104 Kulbicki Grzegorz Barnówko1978Akcja Motywacjapółmaraton  MTak 
105
 
Kupisz JoannaCekinowa Panienka Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolskipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
106 KUSZCZYK EDWIN MIĘDZYRZECZ1973Team Kopećpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
107 Kw Szymon Szczecin1977półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
108 Kwaśniewski Tomasz Sulechów1973Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
109 Lasecka Anna Gorzów Wlkp1981półmaraton  K 
110 Laskowski MarcinGLADIATOR Gorzów Wielkopolski 1977półmaraton  MTak 
111 Lech Radosław Świebodzin1976BBL ŚWIEBODZIN półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
112
 
Leszczyński Michał21x21 " OCZKO" Deszczno1978Syberian Husky Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
113 Lewandowski Leszek Myślibórz1963MYŚLIBÓRZpółmaraton  M 
114 Lewandowski Waldemar Gorzów Wlkp.1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
115 Lewicki MaurycyMAURYCY  Osieczna2000Strefasportu.plpółmaraton  MTak 
116 Linek Leszek Dębno1983Akcja motywacja półmaraton  MTak 
117
 
Lis DamianLISU Żelechów1999Mgła Jemiołówpółmaraton  M 
118 Lutostański AdamADAMEK Bobowicko1988KS Kasztelanka / Kb Piast Miedzyrzeczpółmaraton  M 
119 Lutostański AdamADAMEK Bobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
120 Łagowski PawełPaweł Łagowski Skwierzyna1987półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
121 Łowejko Łukasz Zielona Góra1982Harpagan ZG półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
122 ŁOWEJKO MONIKA ZIELONA GÓRA1981HARPAGAN ZGpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
123 Łuczka Zbigniew Kłodawa1959MKS Puszkinpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
124 Łukaszewicz Romuald Skwierzyna1967półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
125 Łukaszewicz Maciej Skwierzyna1987Nieruchomości Wielkopolskipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
126 Łukaszewicz Natalia Skwierzyna1989Nieruchomości Wielkopolskipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
127 łukaszuk MarcinMasa Gorzów wlkp1982półmaraton  MTak 
128 Majłowska Irena Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
129 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.1950półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
130
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty1981półmaraton  MTak 
131 Marcinkiewicz MaciejRabin Gorzów Wielkopolski1982AdSport Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
132 Markiewicz MariuszMariusz Karnin1975półmaraton  M 
133
 
MARZEC KAROLINAKarola DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  KTak 
134 Masiukiewicz JacekSPIKA Skwierzyna1981Algraf Race Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
135 Maslej MichałMICHAŁ MASLEJ Święty Wojciech1986półmaraton  M 
136 Matuszczak SebastianSebuś Kostrzyn nadOdrą1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
137 Matuszewski KrystianMatu Skwierzyna1992półmaraton  M 
138 Maziejuk SylwesterMAZI Międzyrzecz1982półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
139
 
Mądry BartłomiejDjbartq Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabkipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
140 Mądrzak  Bogumił Rudnica1954Kosmos78 Rudnicapółmaraton  MTak 
141 Metelski Robert Skwierzyna1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
142
 
Mikołajczuk JacekJ,Mikołajczuk Gorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  MTak 
143 Mistrzak Anna Świebodzin1980 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
144 Mleczek RobertROBERT Skwierzyna1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
145
 
Molska MałgorzataMałgosia Kłodawa1968BBL Gorzówpółmaraton  KTak 
146 Moskalik KrzysztofKRZYSIEK Dębno1975POLGET TEAMpółmaraton  M 
147 Mucha RobertROBERT Drezdenko1969FSD RUN DREZDENKOpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
148 Mucha JerzyJerzy Team Ola Międzyrzecz1959półmaraton  MTak 
149 Mucha Malwina Swarzędz1989półmaraton  KTak 
150 Myszczyński JakubJakub Skwierzyna1993półmaraton  MTak 
151 Narkun Ewa Iłowa1983półmaraton  K 
152 Nowaczyk Damian Torzym1985Lubuskie Centrum Pulmonologiipółmaraton  MTak 
153 Nowakowski Marcin Gorzów Wielkopolski1984półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
154
 
Olejniczak Robert Gorzów Wlkp1978OLO-MEDpółmaraton  MTak 
155 Olszak RobertRobert Dębno1974Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębnopółmaraton  M 
156 Olszański RomanJaskij Zielona Góra1966półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
157 Osowski Tomek Dębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębnopółmaraton  MTak 
158 Papuga Sebastian Gorzów Wlkp.1985półmaraton  MTak 
159 Pawlak HenrykHENIU Strzelce Kraj1962BBL Gorzów Wlkppółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
160 Pełech KrzysztofKrzysiek Gorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
161
 
Piczak ŁukaszPACEMAKER 1:50  Przynotecko1992FSD RUN DREZDENKOpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
162
 
Piczak Mateusz Przynotecko1999FSD RUN DREZDENKOpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
163
 
Pikuła Sebastian Gorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Projectpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
164 PIOTROWSKI JAROSŁAW ZIELONA GÓRA1979Ob.Leśni Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
165 Pluskota JarosławJarosław Pluskota Skwierzyna1974półmaraton  M 
166 Poczaj-Bil MONIKAMoniczka  Skwierzyna1976półmaraton  KTak 
167
 
Podsada EdytaEDZIA Gorzów Wlkp1978półmaraton  KTak 
168
 
Pokrywiecki ŁukaszPzdr dla Skw! Boleszkowice1988Vest-Fiber Dębnopółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
169
 
Potaman-Turczyńska Dorota Gorzów Wielkopolski1974półmaraton  KTak 
170 Prażanowski Grzegorz Deszczno1983Deszczno Warriorspółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
171
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
172 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp.1973Stalowe Łydkipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
173
 
Przybysz RafałSEKRET Gorzów WLKp1969półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
174 Pura Paweł Baczyna1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
175 Pysiak Damian  Słubice1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
176 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962Chantrelpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
177 Radys PaulinaMASZYNA TEAM  Międzyrzecz1990półmaraton  K 
178 Redziak Janusz Templewo1970półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
179 Rogala Tomasz  Pieski1986półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
180 Romaneczko  Michał  Skwierzyna1979półmaraton  MTak 
181 Romaneczko  Agnieszka  Skwierzyna1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
182 Roszak BartłomiejBartek Bledzew1977półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
183 Roztajewska PatrycjaPatrycja Żychlin1988półmaraton  KTak 
184 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
185 Rutkowski MaciejMaćko Sulęcin1993KB Piast Międrzyrzeczpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
186 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
187 Samulska AgataAgata Gorzów Wielkopolski1968półmaraton  KTak 
188 Sawicki Mateusz Savio Skwierzyna1989MMA Devil Miedzychòdpółmaraton  M 
189 Siemiatowska Elżbieta Świebodzin1985półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
190
 
Sikorski KrzysztofKrzysiek Międzyrzecz1980 półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
191 Sikorski GrzegorzSikorek Ostrów1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
192 Sip Tomasz Gorzów Wielkopolski1979półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
193 Sitek PiotrSiciu Gorzów Wlkp.1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
194
 
Skałecki Przemysław Gorzów Wielkopolski1983panzerFAUstpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
195 Skiba MichałMichał Skiba Gorzów Wielkopolski2000półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
196 Słowik Aldona Skwierzyna1984półmaraton  K 
197 Sobański Dawid Skwierzyna1991Algraf Race Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
198 Sobczynski AdamADACH Miedzychod1987półmaraton  M 
199
 
Solarek KrzysztofŻÓŁWIK Gorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  MTak 
200 SOMMER TOMASZ WIEN1979Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
201 Sopata PatrykPiłkarz Drezdenko1995Salon Fryzjerski Styl Drezdenkopółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
202 Stańczyk Kazimierz Lipki Wielkie1966półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
203 Stawarz Paweł Oleśnica1969KB LUPUS Oleśnicapółmaraton  M 
204
 
Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 1982półmaraton  M 
205 Stoły- Truszczyńska Dagmara Czechów1974półmaraton  K 
206 Stramski Stanisław Międzyrzecz1982półmaraton  MTak 
207 Struska KatarzynaKasia Rzepin1976półmaraton  KTak 
208 Struski Stanisław Zielona Góra1947Niezrzeszonypółmaraton  MTak 
209 Strychanin Grzegorz Wawrów1973półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
210 Strzelczyk Piotr Międzyrzecz1955RTCK Wiktor Arrowpółmaraton  M 
211 Suchecka ElżbietaEla Witnica1965Rozbiegajmy Witnicępółmaraton  KTak 
212
 
Suduł JarosławLeon Gorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project półmaraton  MTak 
213 Surowiec Robert Gorzów Wielkopolski1971Gorzowskie bieganie czwartkowepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
214
 
Szarapanowski Damian Nowa Wioska1978Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
215 Szczerba MichałMichał  Barlinek1981ulkspółmaraton  MTak 
216 Szewczyk Michal Jenin1983panzerFAUstpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
217
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski1982półmaraton  MTak 
218 Szulc Sebastian Szczepów1974MTS-Drużyna Szpiku KGHMpółmaraton  M 
219
 
Szurgocińska NikolinaSzalona Chojna1993KB Hermes Gryfinopółmaraton  K 
220 Szydełko Janusz Gorzów wlkp1971półmaraton  MTak 
221
 
SZYDLIK Krzysztof SKWIERZYNA1972półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
222 Szymczak Maciek Gorzow Wlkp1979Olomedpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
223 Śliwiński Daniel Witoszyn1985półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
224
 
Świerzko Artur Gorzów Wielkopolski1975OLO-MEDpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
225 Terpiłowski Łucjan Gorzow Wlkp.1958półmaraton  MTak 
226 Trociński Arkadiusz Gorzów Wlkp.1966półmaraton  M 
227
 
Turbak PawełBziuniu Team Sulęcin1999Bziuniu Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
228 Turczyński Wojciech Gorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project półmaraton  MTak 
229 Turowski TomaszTuro Zielona Góra1976półmaraton  M 
230
 
Uchański JarekJAREK Gorzów Wlkp1976WTÓRPOL GORZÓWpółmaraton  MTak 
231 Walczak Paweł Poznań1987Antares Zalasewopółmaraton  MTak 
232
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
233 Walkowiak Jacek Zielona Góra1972Osemkipółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
234 Warszawski RadosławRadzik Gorzów Wielkopolski1987półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
235 Wasielewski WojciechWojtek Gorzów Wielkopolski1971półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
236 Wawrzyniuk MARIUSZ Skwierzyna1979KS Team Baryła Gorzówpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
237
 
Wesołowski SławekVesolovski Biega Białcz1996Vesolovski Biega Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
238 Wiatrowska Aneta Dębno1981akcja motywacjapółmaraton  KTak 
239 Wieczorek Mateusz Murzynowo1996Algraf Race Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
240 Wierzbicki  Krzysztof  Świebodzin 1984BBL Świebodzinpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
241 Wiśniewski Łukasz Zielona Góra1980Team Draczyńskipółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
MTak 
242 Witczak- Flajszer Agnieszka Miedzychod1986półmaraton  KTak 
243 Wojtasik KasiaKatRUNia Debno1980półmaraton  KTak 
244 Wojtysiak AdamADAM Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
245 Wręczycka-Siarek Alicja  Gorzów1979półmaraton  K 
246
 
Wróbel Mateusz Kostrzyn nad Odrą1995KKB - Kostrzyński Klub Biegacza półmaraton  MTak 
247
 
Wujda MirosławErni  Dębno1975Erni Rulezpółmaraton  MTak 
248
 
ZABAGŁO LESZEK Gorzów Wielkopolski1966 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
249 Zajączkowski PiotrSyberian Husky Gorzów Wlkp1972Syberian Husky Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
250 Zakaszewska JolantaJOLA Witnica1966Rozbiegajmy Witnicępółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
251 Zakrzewski Krzysztof Gorzów wlkp1967półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak 
252
 
ZDANOWSKI DARIUSZDARECKI KOSTRZYN NAD ODRĄ1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
253 Zerek Marcin Rzepin1989półmaraton  M 
254 Ziółkowska Karolina Bobrówko1995półmaraton  KTak 
255 Zywert MateuszMateusz Rokitnica1987półmaraton  M 
256 Żabierek TomekTOMEK Gorzów Wlkp.1978Wierzbicki Running Project półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
257 Żołyński ŁukaszSMEGES KKB :)  Gorzow wlkp1981KKB - Kostrzyński Klub Biegacza półmaraton  M 
258
 
Żurkowska IwonaKRÓLOWA Myślibórz1968 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
KTak 
259
 
Żurkowski TomaszTOMEK Myślibórz1967Wierzbicki Running Project półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
MTak