1 | | Adamski | Michał | | Skwierzyna | 1993 | For Run Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
2 | | Andruszków | Marek | MARECKI | Skwierzyna | 1986 | KM PSP Gorzów Wlkp | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
3 | | Andrzejczak | Ela | | Debno | 1967 | Akcja motywacja | półmaraton | | K | Tak |
4 | | Baer | Waldemar | | Sulechów | 1962 | | półmaraton | | M | |
5 | | Banach | Mirosław | BANY | GORZÓW wlkp | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
6 | | Bandur | Grzegorz | Grzegorz Bandur | Gorzów Wlkp. | 1988 | KB MANIAC POZNAŃ | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
7 | | Banicka | Agata | | Gorzów Wielkopolski | 1990 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
8 | | Barański | Damian | Damcio | Gorzów Wlkp. | 1991 | Gorzów BIEGA | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
9 | | BĄBELEK | MARIUSZ | Mariusz | MIĘDZYRZECZ | 1991 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
10 | | Biernacki | Andrzej | | Mostkowo | 1976 | | półmaraton | | M | Tak |
11 | | Borkowska | Elżbieta | ELCIA | Ołobok | 1967 | Borkoś TEAM | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak |
12 | | Borkowski | Damian | KONIEC BIEGU | Ołobok | 1988 | Borkoś TEAM | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
13 | | Bożyk | Damian | RYŻU | Skwierzyna | 1985 | STAL GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
14 | | Brudnicki | Krzysztof | | Gorzów Wlkp. | 1978 | Biegacze do Żabki | półmaraton | | M | |
15 | | Brzoski | Łukasz | | Trzebiszewo | 1983 | GMINA SKWIERZYNA | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
16 | | Bury | Jacek | GUCIO | Strzelce Krajeńskie | 1969 | wyluzowani biegacze | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
17 | | Bury | Marianna | PSZCZÓŁKA MAJA | Strzelce Krajeńskie | 1972 | wyluzowani biegacze | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
18 | | BURY | Tomasz | | Swarzędz | 1985 | | półmaraton | | K | Tak |
19 | | Cader | Arkadiusz | | Zielona Góra | 1974 | Pip Industry Team Zielona Góra | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
20 | | Cal | Piotr | PIOTR CAL | Świebodzin | 1969 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
21 | | Celejewski | Krzysztof | Czarny | Lipki Wielkie | 1967 | | półmaraton | | M | Tak |
22 | | Chełstowski | Jan | Jan Chełstowski | Skwierzyna | 1998 | Zespół szkół technicznych Skwierzyna | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
23 | | Chkhaberidze-Szczepański | Giorgi | GIORGI | Zielona Góra | 1983 | Galloway Team Zielona Góra | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
24 | | Chrzaszcz | Andrzej | | Kostrzyn nad Odrą | 1975 | Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
25 | | Chrząszcz | Katarzyna | Kasia | Kostrzyn nad Odrą | 1973 | Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |
26 | | Chudziak | Krzysztof | | Gorzów Wlkp. | 1980 | | półmaraton | | M | |
27 | | Cieślak | Jakub | ZDROWE! | Rzepin | 1982 | ZDROWE! | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
28 | | Cieślak | Łukasz | | OśnoLubuskie | 1979 | | półmaraton | | M | Tak |
29 | | Cieślak | Krzysztof | BOLT JUNIOR | Rzepin | 1984 | Ciemna Strona Mocy | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
30 | | Czarnecki | Dariusz | | Jarnatów | 1974 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
31 | | Czubiniak | Tomek | | Skwierzyna | 1984 | | półmaraton | | M | |
32 | | Ćwirko-Gross | Agnieszka | | Kłodawa | 1977 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |
33 | | Daronin | Pavlo | | Goleniow | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
34 | | DRUZYŃSKI | SŁAWEK | SŁĄWEK | SKWIERZYNA | 1987 | ULICA | półmaraton | | M | Tak |
35 | | Drzazga | Dariusz | Darek | Kłodawa | 1967 | amator | półmaraton | | M | Tak |
36 | | Figlarek | Damian | | Wolsztyn | 1979 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | półmaraton | | M | Tak |
37 | | Figura | Tomek | MONIUCHA | Gorzów Wlkp. | 1979 | OLO-MED | półmaraton | | M | Tak |
38 | | Filipienko | Malgorzata | Małgorzatka | Strzelce Krajeńskie | 1967 | wyluzowani biegacze | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
39 | | Fołta | Adrian | ADRIAN | Gorzów Wielkopolski | 1983 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
40 | | Frączkiewicz-Sągajłło | Wojciech | | Czechów | 1963 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | | M | Tak |
41 | | Gałganek | Mateusz | Gajusz | Trzciel | 1991 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
42 | | Gaweł | Barbara | Basiurek | TROSZYN | 1979 | | półmaraton | | K | Tak |
43 | | Gaweł | Tomasz | | Mieszkowice | 1978 | | półmaraton | | M | Tak |
44 | | Gąsior | Jan | Jahu | Gorzów Wielkopolski | 1988 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
45 | | Gostyński | Bogumił | | SULECHÓW | 1962 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
46 | | Gościniak | Łukasz | | Zbąszyń | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
47 | | Górnicki | Łukasz | ŁUKASZ | Skwierzyna | 1976 | MMS Team Traiathlon | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
48 | | Gracz | Artur | ARTUR | Świebodzin | 1974 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
49 | | Gredka | Klaudia | Klaudia | Smogóry | 1998 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |
50 | | Grunt | Małgorzata | | Berlin | 1980 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | | K | Tak |
51 | | Hajdukiewicz | Rafał | | Świebodzin | 1988 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
52 | | Hałka | Justyna | | Łobez | 1980 | | półmaraton | | K | Tak |
53 | | Hałka | Arkadiusz | | Łobez | 1976 | | półmaraton | | M | Tak |
54 | | Hładki | Konrad | Dudek | Świebodzin | 1985 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
55 | | Hojka | Piotr | PIOTR HOJKA | Gorzów Wielkopolski | 1984 | Rowing Running Team | półmaraton | | M | Tak |
56 | | Hryciuk | Łukasz | Wafel | Dębno | 1986 | | półmaraton | | M | Tak |
57 | | Jabłoński | Łukasz | Apek | Słońsk | 1982 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
58 | | Jabłoński | Michał | | Trzebicz Nowy | 1989 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
59 | | Jackiewicz | Agnieszka | Siwa Aga | Kostrzyn nad Odrą | 1978 | Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |
60 | | Jackiewicz | Artur | Prezes KKB | Kostrzyn | 1980 | Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
61 | | Jackowski | Daniel | RAJCA MASZYNA | Międzyrzecz | 1989 | IRT Międzyrzecz KM Sport | półmaraton | | M | |
62 | | Jałoszyński | Wojciech | WOJTINECK | Skwierzyna | 1974 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
63 | | Jasiewicz | Tomasz | | Zielona Góra | 1977 | Galloway Team Zielona Góra | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
64 | | Jasiewicz | Wioletta | Wiola | Zielona Góra | 1980 | Galloway Team Zielona Góra | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak |
65 | | Jawin | Jarosław | JARO | Kostrzyn nad Odrą | 1973 | Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | | M | Tak |
66 | | Jaworski | Jakub | Syberia Husky Team | Krasowiec | 1990 | | półmaraton | | M | Tak |
67 | | Jurga | Bartosz | | Gorzów Wlkp. | 1987 | Gorzowskie Bieganie Czwartkowe | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
68 | | Kaczmarek | Artur | ARTIX | Międzyrzecz | 1975 | EDI Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
69 | | Kaczorowski | Jan | | Dębno | 1984 | | półmaraton | | M | |
70 | | Karczmar | Agnieszka | | Gorzów Wielkopolski | 1997 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak |
71 | | Kardzis | Maciej | Maki | Zielona Góra | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
72 | | Kata | Katarzyna | | Zielona Góra | 1983 | HARPAGAN ZG | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | |
73 | | Kata | Łukasz | Łukasz | Zielona Góra | 1984 | Harpagan ZG | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
74 | | Kępka | Waldemar | | Santocko | 1953 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
75 | | Klentak | Wojciech | Wojtek Klentak | Gorzów Wlkp | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
76 | | Kliczka | Jan | | WITNICA "GORZOWSKA" | 1954 | Pionier Witnica | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
77 | | Kłysz | Maurycy | MAURY | Przyprostynia | 1986 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
78 | | Kochański | Tomasz | KOCIS | Lubrza | 1974 | Ultra Diabły Team Lubrza | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
79 | | Komarnicka | Izabela | | Witnica | 1994 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
80 | | Kompanowski | Mariusz | Mały | Lubiszyn | 1970 | Nkb Chyży Nowy Tomyśl/Drużyna Jezusa | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
81 | | Kompanowski | Wojciech | Send Nudes :( | Lubiszyn | 2000 | ZSTiO Gorzów Wlkp. | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
82 | | Konieczny | Sławomir | SŁAWEK | Gorzów Wlkp. | 1975 | | półmaraton | | M | Tak |
83 | | Kopeć | Bogdan | | Gorzów wlkp. | 1970 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
84 | | Kopeć | Monika | Monia | Gorzów Wielkopolski | 1982 | | półmaraton | | K | Tak |
85 | | Korbanek | Krzysztof | OLO-MED | Gorzów Wlkp. | 1990 | OLO-MED | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
86 | | Korniluk | Izabela | | Zielona Góra | 1973 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak |
87 | | Korzeniewski | Jarosław | Jarek | Gorzów Wielkopolski | 1975 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
88 | | Kosiński | Mateusz | MATEO SURF | Szczecin | 1990 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
89 | | Kostrzewski | Grzegorz | Kostek | Gorzów Wlkp. | 1975 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
90 | | Kotlenga | Damian | | Zielona Góra | 1981 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
91 | | Kowalczuk | Lukasz | Lukasz | Swiebodzin | 1979 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
92 | | Kowalczuk | Tomasz | Tomasz | Żagań | 1978 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
93 | | Kowalski | Jan | | Skwierzyna | 1990 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
94 | | Kowalski | Adam | | Płock | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
95 | | Kozajda | Tomasz | | Deszczno | 1982 | Deszczno Warriors | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
96 | | Kożuch | Dariusz | | Łagów | 1974 | | półmaraton | | M | |
97 | | Krajewski | Sebastian | Sebolcar.pl | Gorzów Wlkp | 1977 | | półmaraton | | M | |
98 | | Kristel | Piotr | KENIJCZYK | Strzelce Krajeńskie | 1978 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
99 | | Kromski | Kamil | KAMIL | Zielona Góra | 1986 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
100 | | Królak | Marek | MAREK KRÓLAK | Strzelce Krajeńskie | 1974 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
101 | | Kucharska | Kinga | Petarda | Glinik gm. Deszczno | 1995 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
102 | | Kucharski | Piotr | Piotr Kucharski | Glinik gm. Deszczno | 1969 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
103 | | Kulbicki | Grzegorz | | Dębno | 1978 | | półmaraton | | M | Tak |
104 | | Kupisz | Joanna | Cekinowa Panienka | Gorzów Wlkp. | 1982 | BBL Gorzów Wielkopolski | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
105 | | KUSZCZYK | EDWIN | | MIĘDZYRZECZ | 1973 | Team Kopeć | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
106 | | Kw | Szymon | | Szczecin | 1977 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
107 | | Kwaśniewski | Tomasz | | Sulechów | 1973 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
108 | | Lasecka | Anna | | Gorzów Wlkp | 1981 | | półmaraton | | K | |
109 | | Laskowski | Marcin | GLADIATOR | Gorzów Wielkopolski | 1977 | | półmaraton | | M | Tak |
110 | | Lech | Radosław | | Świebodzin | 1976 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
111 | | Leszczyński | Michał | 21x21 " OCZKO" | Deszczno | 1978 | Syberian Husky Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
112 | | Lewandowski | Leszek | | Myślibórz | 1963 | MYŚLIBÓRZ | półmaraton | | M | |
113 | | Lewandowski | Waldemar | | Gorzów Wlkp. | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
114 | | Lewicki | Maurycy | MAURYCY | Osieczna | 2000 | Strefasportu.pl | półmaraton | | M | Tak |
115 | | Linek | Leszek | | Dębno | 1983 | Akcja motywacja | półmaraton | | M | Tak |
116 | | Lis | Damian | LISU | Żelechów | 1999 | | półmaraton | | M | |
117 | | Lutostański | Adam | ADAMEK | Bobowicko | 1988 | KS Kasztelanka / Kb Piast Miedzyrzecz | półmaraton | | M | |
118 | | Lutostański | Adam | ADAMEK | Bobowicko | 1988 | KB PIAST MIEDZYRZECZ | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
119 | | Łagowski | Paweł | Paweł Łagowski | Skwierzyna | 1987 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
120 | | ŁOWEJKO | MONIKA | | ZIELONA GÓRA | 1981 | HARPAGAN ZG | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | |
121 | | Łowejko | Łukasz | | Zielona Góra | 1982 | Harpagan ZG | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
122 | | Łuczka | Zbigniew | | Kłodawa | 1959 | MKS Puszkin | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
123 | | Łukaszewicz | Romuald | | Skwierzyna | 1967 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
124 | | Łukaszewicz | Maciej | | Skwierzyna | 1987 | Nieruchomości Wielkopolski | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
125 | | Łukaszewicz | Natalia | | Skwierzyna | 1989 | Nieruchomości Wielkopolski | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
126 | | łukaszuk | Marcin | Masa | Gorzów wlkp | 1982 | | półmaraton | | M | Tak |
127 | | Majłowska | Irena | | Gorzów Wlkp. | 1953 | ks.Team Baryła. | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
128 | | Majłowski | Aleksander | | Gorzów Wlkp. | 1950 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
129 | | Makowiecki | Marcin | Majki | Płoty | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
130 | | Marciniak | Kasia | KatRUNia | Dębno | 1980 | | półmaraton | | K | Tak |
131 | | Marcinkiewicz | Maciej | Rabin | Gorzów Wielkopolski | 1982 | AdSport Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
132 | | Markiewicz | Mariusz | Mariusz | Karnin | 1975 | | półmaraton | | M | |
133 | | MARZEC | KAROLINA | Karola | DESZCZNO | 1979 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | | K | Tak |
134 | | Masiukiewicz | Jacek | SPIKA | Skwierzyna | 1981 | Algraf Race Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
135 | | Maslej | Michał | MICHAŁ MASLEJ | Święty Wojciech | 1986 | | półmaraton | | M | |
136 | | Matuszczak | Sebastian | Sebuś | Kostrzyn nadOdrą | 1975 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
137 | | Matuszewski | Krystian | Matu | Skwierzyna | 1992 | | półmaraton | | M | |
138 | | Maziejuk | Sylwester | MAZI | Międzyrzecz | 1982 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
139 | | Mądry | Bartłomiej | Djbartq | Gorzów Wielkopolski | 1978 | Biegacze do Żabki | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
140 | | Mądrzak | Bogumił | | Rudnica | 1954 | Kosmos78 Rudnica | półmaraton | | M | Tak |
141 | | Metelski | Robert | | Skwierzyna | 1975 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
142 | | Mikołajczuk | Jacek | J,Mikołajczuk | Gorzów Wielkopolski | 2000 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | | M | Tak |
143 | | Mistrzak | Anna | | Świebodzin | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
144 | | Mleczek | Robert | ROBERT | Skwierzyna | 1975 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
145 | | Molska | Małgorzata | Małgosia | Kłodawa | 1968 | BBL Gorzów | półmaraton | | K | Tak |
146 | | Moskalik | Krzysztof | KRZYSIEK | Dębno | 1975 | POLGET TEAM | półmaraton | | M | |
147 | | Mucha | Robert | ROBERT | Drezdenko | 1969 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
148 | | Mucha | Jerzy | Jerzy Team Ola | Międzyrzecz | 1959 | | półmaraton | | M | Tak |
149 | | Mucha | Malwina | | Swarzędz | 1989 | | półmaraton | | K | Tak |
150 | | Myszczyński | Jakub | Jakub | Skwierzyna | 1993 | | półmaraton | | M | Tak |
151 | | Narkun | Ewa | | Iłowa | 1983 | | półmaraton | | K | |
152 | | Nowaczyk | Damian | | Torzym | 1985 | Lubuskie Centrum Pulmonologii | półmaraton | | M | Tak |
153 | | Nowakowski | Marcin | | Osiedle Poznańskie | 1984 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
154 | | Olejniczak | Robert | | Gorzów Wlkp | 1978 | OLO-MED | półmaraton | | M | Tak |
155 | | Olszak | Robert | Robert | Dębno | 1974 | Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno | półmaraton | | M | |
156 | | Olszański | Roman | Jaskij | Zielona Góra | 1966 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
157 | | Osowski | Tomek | | Dębno | 1988 | NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno | półmaraton | | M | Tak |
158 | | Papuga | Sebastian | | Gorzów Wlkp. | 1985 | | półmaraton | | M | Tak |
159 | | Pawlak | Henryk | HENIU | Strzelce Kraj | 1962 | BBL Gorzów Wlkp | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
160 | | Pełech | Krzysztof | Krzysiek | Gorzów Wlkp. | 1979 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
161 | | Piczak | Łukasz | PACEMAKER 1:50 | Przynotecko | 1992 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
162 | | Piczak | Mateusz | | Przynotecko | 1999 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
163 | | Pikuła | Sebastian | | Gorzów Wielkopolski | 1982 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
164 | | PIOTROWSKI | JAROSŁAW | | ZIELONA GÓRA | 1979 | Ob.Leśni Team Zielona Góra | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
165 | | Pluskota | Jarosław | Jarosław Pluskota | Skwierzyna | 1974 | | półmaraton | | M | |
166 | | Poczaj-Bil | MONIKA | Moniczka | Skwierzyna | 1976 | | półmaraton | | K | Tak |
167 | | Podsada | Edyta | EDZIA | Gorzów Wlkp | 1978 | | półmaraton | | K | Tak |
168 | | Pokrywiecki | Łukasz | Pzdr dla Skw! | Dębno | 1988 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
169 | | Potaman-Turczyńska | Dorota | | Gorzów Wielkopolski | 1974 | | półmaraton | | K | Tak |
170 | | Prażanowski | Grzegorz | | Deszczno | 1983 | Deszczno Warriors | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
171 | | Przelazły | Sylwester | | Gorzów Wlkp. | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
172 | | Przybyło | Leonard | | Gorzów Wlkp. | 1973 | Stalowe Łydki | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
173 | | Przybysz | Rafał | SEKRET | Gorzów WLKp | 1969 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
174 | | Pura | Paweł | | Baczyna | 1978 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
175 | | Pysiak | Damian | | Słubice | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
176 | | Rachlewicz | Ryszard | | Gorzów Wielkopolski | 1962 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
177 | | Radys | Paulina | MASZYNA TEAM | Międzyrzecz | 1990 | | półmaraton | | K | |
178 | | Redziak | Janusz | | Templewo | 1970 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
179 | | Rogala | Tomasz | | Pieski | 1986 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
180 | | Romaneczko | Michał | | Skwierzyna | 1979 | | półmaraton | | M | Tak |
181 | | Romaneczko | Agnieszka | | Skwierzyna | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
182 | | Roszak | Bartłomiej | Bartek | Bledzew | 1977 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
183 | | Roztajewska | Patrycja | Patrycja | Poznań | 1988 | | półmaraton | | K | Tak |
184 | | Rusin | Kamil | RUSEK | Brzozowiec | 1987 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
185 | | Rutkowski | Maciej | Maćko | Sulęcin | 1993 | KB Piast Międrzyrzecz | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
186 | | Rzeczyńska | Anna | | Gorzów Wielkopolski | 1974 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
187 | | Samulska | Agata | Agata | Gorzów Wielkopolski | 1968 | | półmaraton | | K | Tak |
188 | | Sawicki | Mateusz | Savio | Skwierzyna | 1989 | MMA Devil Miedzychòd | półmaraton | | M | |
189 | | Siemiatowska | Elżbieta | | Świebodzin | 1985 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | |
190 | | Sikorski | Krzysztof | Krzysiek | Międzyrzecz | 1980 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
191 | | Sikorski | Grzegorz | Sikorek | Ostrów | 1980 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
192 | | Sip | Tomasz | | Gorzów Wielkopolski | 1979 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
193 | | Sitek | Piotr | Siciu | Gorzów Wlkp. | 1978 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
194 | | Skałecki | Przemysław | | Gorzów Wielkopolski | 1983 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
195 | | Skiba | Michał | Michał Skiba | Gorzów Wielkopolski | 2000 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
196 | | Słowik | Aldona | | Skwierzyna | 1984 | | półmaraton | | K | |
197 | | Sobański | Dawid | | Skwierzyna | 1991 | Algraf Race Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
198 | | Sobczynski | Adam | ADACH | Miedzychod | 1987 | | półmaraton | | M | |
199 | | Solarek | Krzysztof | ŻÓŁWIK | Gorzów Wielkopolski | 1987 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | | M | Tak |
200 | | SOMMER | TOMASZ | | WIEN | 1979 | | półmaraton | | M | |
201 | | Sopata | Patryk | Piłkarz | Drezdenko | 1995 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
202 | | Stańczyk | Kazimierz | | Lipki Wielkie | 1966 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
203 | | Stawarz | Paweł | | Oleśnica | 1969 | KB LUPUS Oleśnica | półmaraton | | M | |
204 | | Stefaniuk | Tomasz | | Międzyrzecz | 1982 | | półmaraton | | M | |
205 | | Stoły- Truszczyńska | Dagmara | | Czechów | 1974 | | półmaraton | | K | |
206 | | Stramski | Stanisław | | Międzyrzecz | 1982 | | półmaraton | | M | Tak |
207 | | Struska | Katarzyna | Kasia | Rzepin | 1976 | | półmaraton | | K | Tak |
208 | | Struski | Stanisław | | Zielona Góra | 1947 | Niezrzeszony | półmaraton | | M | Tak |
209 | | Strychanin | Grzegorz | | Wawrów | 1973 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
210 | | Strzelczyk | Piotr | | Międzyrzecz | 1976 | RTCK Wiktor Arrow | półmaraton | | M | |
211 | | Suchecka | Elżbieta | Ela | Witnica | 1965 | Rozbiegajmy Witnicę | półmaraton | | K | Tak |
212 | | Suduł | Jarosław | Leon | Gorzów wlkp | 1972 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | | M | Tak |
213 | | Surowiec | Robert | | Gorzów Wielkopolski | 1971 | Gorzowskie bieganie czwartkowe | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
214 | | Szarapanowski | Damian | | Nowa Wioska | 1978 | Ultra Diabły Team Lubrza | półmaraton | | M | Tak |
215 | | Szczerba | Michał | Michał | Barlinek | 1981 | | półmaraton | | M | Tak |
216 | | Szewczyk | Michal | | Jenin | 1983 | panzerFAUst | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
217 | | Sztachelski | Łukasz | EL SZTACHEL | Gorzów Wielkopolski | 1982 | | półmaraton | | M | Tak |
218 | | Szulc | Sebastian | | Szczepów | 1974 | MTS-Drużyna Szpiku KGHM | półmaraton | | M | |
219 | | Szurgocińska | Nikolina | Szalona | Chojna | 1993 | KB Hermes Gryfino | półmaraton | | K | |
220 | | Szydełko | Janusz | | Gorzów wlkp | 1971 | | półmaraton | | M | Tak |
221 | | Szydlik | Krzysztof | | Skwierzyna | 1972 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
222 | | Szymczak | Maciek | | Gorzow Wlkp | 1979 | Olomed | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
223 | | Śliwiński | Daniel | | Witoszyn | 1985 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
224 | | Świerzko | Artur | | Gorzów Wielkopolski | 1975 | OLO-MED | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
225 | | Tarwid | Barbara | | Gorzów Wielkopolski | 1981 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
226 | | Terpiłowski | Łucjan | | Gorzów Wlkp. | 1958 | | półmaraton | | M | Tak |
227 | | Trociński | Arkadiusz | | Gorzów Wlkp. | 1966 | | półmaraton | | M | |
228 | | Turbak | Paweł | Bziuniu Team | Sulęcin | 1999 | Bziuniu Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
229 | | Turczyński | Wojciech | | Gorzów Wielkopolski | 1973 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | | M | Tak |
230 | | Turowski | Tomasz | Turo | Zielona Góra | 1976 | | półmaraton | | M | |
231 | | Uchański | Jarek | JAREK | Gorzów Wlkp | 1976 | WTÓRPOL GORZÓW | półmaraton | | M | Tak |
232 | | Walczak | Paweł | | Poznań | 1987 | Antares Zalasewo | półmaraton | | M | Tak |
233 | | Walentynowicz | Monika | | Gorzów Wlkp. | 1981 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
234 | | Walkowiak | Jacek | | Zielona Góra | 1972 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
235 | | Warszawski | Radosław | Radzik | Gorzów Wielkopolski | 1987 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
236 | | Wasielewski | Wojciech | Wojtek | Gorzów Wielkopolski | 1971 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
237 | | Wawrzyniuk | Mariusz | | Skwierzyna | 1979 | KS Team Baryła Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
238 | | Wesołowski | Sławek | Vesolovski Biega | Białcz | 1996 | Vesolovski Biega Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
239 | | Wiatrowska | Aneta | | Dębno | 1981 | | półmaraton | | K | Tak |
240 | | Wieczorek | Mateusz | | Murzynowo | 1996 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
241 | | Wierzbicki | Krzysztof | | Świebodzin | 1984 | | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |
242 | | Wiśniewski | Łukasz | | Zielona Góra | 1980 | Team Draczyński | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak |
243 | | Witczak- Flajszer | Agnieszka | | Miedzychod | 1986 | | półmaraton | | K | Tak |
244 | | Wojtysiak | Adam | ADAM | Gorzów Wlkp. | 1969 | Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
245 | | Wręczycka-Siarek | Alicja | | Gorzów | 1979 | | półmaraton | | K | |
246 | | Wróbel | Mateusz | | Kostrzyn nad Odrą | 1995 | KKB - Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | | M | Tak |
247 | | Wujda | Mirosław | Erni | Dębno | 1975 | Erni Rulez | półmaraton | | M | Tak |
248 | | ZABAGŁO | Leszek | | Gorzów Wielkopolski | 1966 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
249 | | Zajączkowski | Piotr | Syberian Husky | Gorzów Wlkp | 1972 | Syberian Husky Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
250 | | Zakaszewska | Jolanta | JOLA | Witnica | 1966 | Rozbiegajmy Witnicę | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
251 | | Zakrzewski | Krzysztof | | Gorzów wlkp | 1967 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |
252 | | Zdanowski | Dariusz | DARECKI | Kostrzyn nad Odrą | 1978 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
253 | | Zerek | Marcin | | Rzepin | 1989 | | półmaraton | | M | |
254 | | Ziółkowska | Karolina | | Bobrówko | 1995 | | półmaraton | | K | Tak |
255 | | Zywert | Mateusz | Mateusz | Rokitnica | 1987 | | półmaraton | | M | |
256 | | Żabierek | Tomek | TOMEK | Gorzów Wlkp. | 1978 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |
257 | | Żołyński | Łukasz | SMEGES KKB :) | Gorzow wlkp | 1981 | KKB - Kostrzyński Klub Biegacza | półmaraton | | M | |
258 | | Żurkowska | Iwona | KRÓLOWA | Myślibórz | 1968 | | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak |
259 | | Żurkowski | Tomasz | TOMEK | Myślibórz | 1967 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak |