Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg z okazji 70 –lecia K.S. STAL Gorzów Wielkopolski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak JozefJózek   Kiełpin1978gorzow  MTak 
2 Adamczyk Przemysław Gorzów Wlkp1980  MTak 
3 Adamowicz Adam Gorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów  MTak 
4 Ampuła Paweł Gorzów Wlkp.1979  MTak 
5
 
Androniak EdytaEdith Witnica1982Rozbiegajmy Witnicę  K 
6 Andruszków MarekMarecki Skwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp  MTak 
7 Andrzejczyk Ryszard Wyszyna1964  MTak 
8 Apanowicz BartoszApan Międzyrzecz1989SportoVlog  MTak 
9 Arcab Marzena GORZÓW WLKP1976  K 
10
 
Aszenberg  Michał  Gorzów wielkopolski 1981Stal  MTak 
11 Babij Krzysztof Kostrzyn nad Odrą1981  MTak 
12 Bala Michal Gorzow Wielkopolski1988  MTak 
13
 
Banach MirosławBANY GORZÓW wlkp1981  MTak 
14 BANASIAK MIRKA WITNICA1973ROZBIEGAJMY WITNICĘ  K 
15 Banicka Agata Gorzów Wielkopolski1990  KTak 
16 Barabasz GrzegorzGRZESIEK Gorzów Wielkopolski1984  MTak 
17
 
Baranowicz JustynaDŻASTA RÓŻAŃSKO1988  KTak 
18 Baranowska NataliaNatalia Gorzów Wlkp.2003  K 
19
 
Barański DamianDamian Gorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA  MTak 
20 Barbasza Jakub Gorzów Wielkopolski1997  MTak 
21 Barna Grzegorz Gorzów Wielkopolski1985  M 
22
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HRmax BARLINEK  MTak 
23 Bartosik MaciejBĘDĘ TATĄ  Barlinek1986   MTak 
24 Bednarczyk Zbigniew Rzepin1958rzepin  MTak 
25 Belgrau Szymon Międzyrzecz1994www.RehaBalance.pl  MTak 
26 Bielawski Kamil GORZOW WIELKOPOLSKI1984  M 
27 Biłko Piotr Gorzów Wielkopolski1974BIŁOS  MTak 
28 Błażejczyk ZbigniewZyga Gorzów Wlkp.1972OSK Błażejczyk  MTak 
29
 
Bogusz Paweł Skwierzyna1982   MTak 
30 Bogusz MałgorzataGosia Skwierzyna1981  KTak 
31
 
Borduna Łukasz Drezdenko1978   MTak 
32 Bosiak Dorota Gorzów Wielkopolski1975  K 
33 Bossy Jacek Gorzów Wielkopolski 1962brak  M 
34 Bożek Marek Gralewo1981  M 
35
 
Bożyk DamianJULEK Skwierzyna1985STAL GORZÓW  MTak 
36 Broniecka Anna  Gorzów Wielkopolski 1980  K 
37 Brzozowski Artur Gorzów Wlkp.1972  MTak 
38 BRZYKCY ZbigniewSQ3DWH Skwierzyna1958  MTak 
39 Burda Rafał Słupca1988  MTak 
40 Bury MariannaMAJKA Strzelce Krajeńskie1972  KTak 
41 Bury JacekJACEK Strzelce Krajeńskie1969Lecę bo chcę...  MTak 
42 Butrymowicz Kamila Barlinek1985  K 
43 Byczek JakubBYKU Gorzów Wielkopolski2000  MTak 
44 Cedro Anna Gorzów Wlkp.1975  KTak 
45
 
Cejba Jan Gorzów Wlkp1976   M 
46 Cetnar Zbigniew  Gorzów Wlkp.1945  M 
47 Chećko JacekChećko Gorzów Wielkopolski1989dzikie dziki gorzów  MTak 
48 Chmielewska GrażynaKDK FITNESS Grażka Różanki1960  K 
49 Chromiński Maciej Gorzów Wlkp.1978brak  MTak 
50 Cicha Małgorzata Gorzów wlkp1978  KTak 
51 Ciechanowicz MirekBÓG, HONOR, OJCZYZNA Gorzów Wlkp1978  M 
52
 
Ciepliński Radosław Osiedle Poznańskie1974  MTak 
53 Cierach LeszekLESZEK Gorzów Wielkopolski1984   MTak 
54 Ciołek Grzegorz Dębno1985  MTak 
55 Ciołek Katarzyna Dębno1980  KTak 
56 Ciszek-Kozłowska MagdalenaMagdalena Kunowice1976  KTak 
57 Cukiernik PrzemysławCUKIER Zielona Góra1982  MTak 
58 Cyrwus  Andrzej Andre  Gorzów Wielkopolski 1981  M 
59 Czajczyńska Klaudia Szczecin1996  KTak 
60 Czerniawski HubertHubert Gorzów2000  MTak 
61 Czystowska MagdalenaMagda Gorzów Wlkp1977  KTak 
62 Czystowska WiktoriaWiki Gorzów Wielkopolski2000  KTak 
63 Dąbrowska Karolina Szczecin1986Szczecin  KTak 
64 Dąbrowska Eliza Międzyrzecz1977  KTak 
65 Dąbrowski Tomasz Wysoka1970  MTak 
66 Dekiert Michał Kłodawa1988  MTak 
67 Dębski MarcinMemphisto Drezdenko1976FC NAZNACZENI  MTak 
68 Dębski Jarosław Gorzów Wielkopolski1984  MTak 
69 Dryszel PawełPaweł Gorzów Wielkopolski1983  MTak 
70 Drzewiecka Adrianna  Gorzów1975  KTak 
71 Drzewiecki DariuszMorela Łupowo1975Pretorian Gorzów   MTak 
72 Drzewiecki  Kacper  Gorzów wlkp 2003  MTak 
73 Drzewiecki  Sławomir  Gorzów wlkp 1976  MTak 
74 Drzewiecki  Michał Cebula  Łupowo2001  M 
75 Dubel JacekJack Strzelce-Krajeńskie1981KB-PENTO  K 
76
 
Dubiec HubertSKILLZU Skwierzyna1992  MTak 
77 Dubiel Joanna Gorzów Wlkp.1981Syberian Husky Team  KTak 
78
 
Dubiel Janusz Krzyż Wielkopolski1965  MTak 
79 Dubino Tomasz  Miedzyrzecz1974  MTak 
80 Dubis Jarosław Gorzów Wlkp.1966  MTak 
81 Dubis Pawel Gorzów wlkp.1964  MTak 
82 Dudek Andrzej Gorzow Wlkp.1985  MTak 
83 Dudziak Łukasz Gorzów WLkp1981  MTak 
84 Dwojewski Adrian Barlinek1994HRmax BARLINEK  MTak 
85 Dygas Przemko Gorzów Wlkp.1974  MTak 
86 Dymek Ewa Chełst1995  KTak 
87
 
Dyniak  Wiesław  Ośno Lubuskie 1977MORSY OŚNO LUBUSKIE  MTak 
88 Działek Czesław  Stare Polichno1975   MTak 
89 Dzik TomaszTomek Gorzów Wlkp1994  MTak 
90 Dźwigalski MarcinMarcin Dźwigalski Strzelce Krajeńskie1980  M 
91 Farynowicz Aleksandra Poznań1993  K 
92 Fijołek Monika Gorzów Wielkopolski1976  KTak 
93
 
Filipiak ŁukaszCZARNY Nowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"  MTak 
94 Flaszyński MateuszMati Witnica1991   MTak 
95
 
Fołta Adrian Gorzów Wielkopolski 1983  MTak 
96 Frankowska Karolina  Gorzów Wielkopolski1984  KTak 
97
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechOgarPolski  Czechów1963Wierzbicki Running Project  MTak 
98 Furmaniak RoksanaRoksi Gorzów Wlkp.1981  KTak 
99 Gaik MateuszMateusz  Brzozowiec1995  MTak 
100 Gajda Franciszek Gorzów Wlkp.1966  MTak 
101
 
Gajewski EugeniuszEugeniusz Gorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ  MTak 
102 Galina WiolettaWiola Mierzęcin1974  KTak 
103 Gardy Jarosław Gorzów Wlkp.1969  MTak 
104 Gasiewicz Anna Golice1967  K 
105 Gasiewicz Roman Golice1965  M 
106 Gawronski RadoslawRad Gorzow Wlkp1985Stal Gorzow :)  MTak 
107
 
Gerlecki PiotrPicu Barlinek1987  MTak 
108 Gerlecki MarekMAREK Barlinek1961  M 
109 Gładysz Artur Gorzów1991  MTak 
110 Gonerski Piotr Gorzów Wlkp..1990  MTak 
111 GORSZKA DAMIANDamian Gorszka SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie  MTak 
112 Górny Sebastian  Gorzów Wielkopolski1976  MTak 
113 Grabowski GrzegorzGRABA Gorzów Wlkp.1979  MTak 
114 Gredka Klaudia Smogóry1998  KTak 
115 Gredka Krzysztof Ośno lubuskie1972  MTak 
116
 
Grobelski DawidHOSSE Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW  MTak 
117 Grygiel WiesławWieslaw Osiek1971huragan  MTak 
118 Gryz Kazimierz Sulęcin1972Bukovia Wielowieś   M 
119 Gucia Kamila Gorzów1985  KTak 
120 Gumowska IgaKAJA Gorzów1984  KTak 
121 Gumowski JacekKAJA Gorzów1983  MTak 
122 Gwiazda SylwekGwiazda Szczecin 1979  MTak 
123 Hałub GrzegorzGrzeniu Słubice1978   M 
124 Hojka Piotr Gorzów Wielkopolski1984Rowing Running Team   M 
125 Hołownia Bogusław GORZÓW WIELKOPOLSKI1956  MTak 
126 Hołyński LeszekHOŁEK Przeclaw1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie  MTak 
127 Hołyński KamilKamil Zbąszynek1975  MTak 
128 Horeglad ŁukaszTURBO-KA Gorzów1983  MTak 
129 Horodecka MonikaMonia Deszczno1994  KTak 
130
 
Hreczuk Radosław Deszczno1993  MTak 
131 Huszcza BernardetaBENIA Dębno1979Akcja motywacja   KTak 
132 Hynek ŁukaszKAFAR Gorzów Wielkopolski1978  MTak 
133
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982  MTak 
134 Jach Tomasz Brzozowiec1984  M 
135 Jach Andrzej Gorzów Wlkp.1957  M 
136 Jackiewicz Sylwia Gorzów wlkp.1976  KTak 
137 Jackowski DanielRAJCA. MASZYNA. Międzyrzecz1989IRT Międzyrzecz KM Sport  MTak 
138 Jałowska Alicja Gorzów Wlkp.1999  K 
139 Jałowski TomaszTomasz Jałowski Gorzów Wielkopolski1967GTMB AMATOR GORZÓW WLKP.  MTak 
140 Janda Wojciech Sulęcin1969Rozpacz Ostrów  MTak 
141 JANICKI Kamil RAPTOR Zarzyń1982  M 
142 Janicki KrzysztofCoala Gorzów Wlkp.1970  MTak 
143
 
Jankowska Katarzyna Gorzów Wlkp.1976  KTak 
144 Jankowski Dariusz Gorzów Wlkp.1973  MTak 
145
 
Jasiński MariuszMARIO Wawrów1979  MTak 
146 Jaworski Jerzy Gorżów Wlkp.1955Stal Gorzów  MTak 
147 Jedrzejewska Agata,,Agata Sałata " Gorzów Wlkp.2000  KTak 
148
 
Jordan MarekMarek Dębno1970   MTak 
149 Józefowski Adam Gorzów Wielkopolski1982  MTak 
150 Józwa Krzysztof Gorzów Wlkp.1980  MTak 
151 Junski Kamil Gorzow wielkopolski1983  MTak 
152
 
Kaczmarczyk Jerzy Drezdenko1969  MTak 
153 Kaczmarek AndrzejAndrzej Gorzów Wlkp1964  MTak 
154 Kaczor PatrykKaczy Zabór1991  MTak 
155 Kałamaja Wojtek Walcz1983Wałecka Ściema  MTak 
156 Kamoda KarolCARLCADA Gorzów Wielkopolski1979  M 
157 Karczmarski MateuszAlgrafOCR Skwierzyna1987Algraf Team  M 
158 Karczmarz RafałRafał Gorzów1999  MTak 
159
 
Karski Paweł Chwalęcice1978  MTak 
160
 
Kęcik Karol Kowalów1988  M 
161 Kędzierski Jarek Kostrzyn nad Odrą1969  M 
162 Kępka Waldemar Santocko1953  MTak 
163
 
Klentak WojciechWOJTEK Gorzów Wlkp1980  MTak 
164 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954Pionier Witnica  MTak 
165 Kolęda AndrzejAndrzej Kolęda Gorzów Wielkopolski1992  MTak 
166 Kołodziej Sylwia Drezdenko1997  K 
167 Kołodziński PawełGIT Gorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW  MTak 
168 Kołudzki Łukasz Drezdenko1986  MTak 
169 Komo-libio AnnaKomo- Libio Strzelce kraj1973  KTak 
170 Kompanowski Wojtek Lubiszyn2000  MTak 
171 Kompanowski Mariusz Lubiszyn1970  MTak 
172 Konieczny MarcinDragon0981 Międzyrzecz198115bUP  MTak 
173 Konopska Patrycja Gorzów Wlkp.1983  KTak 
174 Kopienka Radosław  Gorzów Wielkopolski 1977  MTak 
175 Korczak RobertRobi Balboa Barlinek1963Amicus AR  MTak 
176
 
Korczyc Grzegorz  Gorzów Wielkopolski1982MORS ESKIMO & DZDIETA   MTak 
177 Kowalczuk Artur  Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW  M 
178 Kowalczyk Agnieszka(: AGA :) Gorzów Wlkp.1980  KTak 
179
 
Kowalewska SylwiaTOŚKA Strzelce Krajeńskie1973Biegacze do Żabki  KTak 
180 Kowalicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1983  KTak 
181 Kowalski Norbert Gorzów Wielkopolski1989  MTak 
182 Koza DariuszDaro Drezdenko1985   MTak 
183 Kozajda Tomasz Deszczno1982  MTak 
184
 
Kozak Mirosław Szczecin1981  MTak 
185 Kozłowski MaciejMaciej Kunowice1976  MTak 
186
 
Kraszewski Jakub Gorzów Wielkopolski1983  MTak 
187
 
Krawczak  Oskar Stargard 1998  M 
188 Krawczyk  Iwona Gorzów Wielkopolski 1974  KTak 
189
 
KRAWCZYŃSKI DANIEL KOSTRZYN NAD ODRA1978  MTak 
190 Kresowiecki Marcin Kłodawa1979Bayern  MTak 
191
 
Kristel PiotrKENIJCZYK  Strzelce Krajeńskie1978   M 
192 Kropiński Robert ROBIK Drezdenko 1982FSD RUN DREZDENKO  MTak 
193
 
Król MaciejKrólik Gorzów Wielkopolski1986  MTak 
194 Krumplewski WitoldKrumpel Gorzów Wielkopolski1972  MTak 
195 Krupa Konrad Górzyca1992  M 
196
 
Krzemień Emilia Baczyna1985  K 
197 Krzywak Ania"ANIA" Gorzów1979  KTak 
198 Krzyżański Daniel Wolsztyn1979  MTak 
199
 
Księżak Piotr Gorzów Wlkp.1977  MTak 
200
 
Kucharski Piotr Glinik gm. Deszczno1969   MTak 
201 Kucharski JakubKuchaar Glinik1998  MTak 
202 Kuczyńska Wiktoria Gorzów Wlkp.1999  K 
203 Kuczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1970  K 
204 Kulawiec Grzegorz Gorzów Wielkopolski1973  M 
205 Kulbicki Grzegorz Dębno1978   MTak 
206 Kulczyk FranciszekBizon Pyrzany1994Klub Kibica Pyrzany  MTak 
207
 
Kupisz Joanna Gorzów Wlkp.1982  KTak 
208 Kurek Dominik Dębno1972Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno  M 
209 Kurłowicz  Daniel Gorzow Wlkp1998  M 
210 Kusińska Alicja Stare Polichno1975Polichno Team  KTak 
211 Kusińska Karolina Stare Polichno1970Polichno Team  KTak 
212 Kusiński Sylwester Stare Polichno1969Polichno Team  MTak 
213 Kuska Magdalena Kłodawa1976  KTak 
214 Kuś Adam Wysoka1997  MTak 
215 Kuziak Adam Gorzów Wlkp1982  M 
216
 
Kwaśnik Mariusz Gorzów wlkp.1978  MTak 
217 Kwiatkowski Łukasz Gorzów Wielkopolski1984  MTak 
218 Lasota Krzysztof Gorzów Wlkp.1982  MTak 
219 Leder ŁukaszLEDER Gorzów Wielkopolski1996  MTak 
220 Leszkiewicz Ewa Sulęcin1975  KTak 
221 Leszkiewicz GrzegorzHaber Sulęcin1974  MTak 
222 Lewandowska Anna Gorzów Wlkp1982  K 
223 Lewandowski Waldemar Gorzów Wlkp.1980  MTak 
224 Libelt Agata Gorzów Wielkopolski1979  KTak 
225
 
Łangowski Mateusz Chroościk1976Cookie Monsters  M 
226
 
Łatuszyński Daniel Drezdenko1977   MTak 
227 ŁUKASZCZYK-SKAFIRIAK DOROTADORCIA ZIELONA GÓRA1982amator  KTak 
228 łukaszuk MarcinMasa Gorzów wlkp1982  MTak 
229 Macioszek Sebastian Gorzów Wielkopolski1977  M 
230 Madeksza MaciejMADEK Olsztyn1978  MTak 
231 Magdziarek-Kostecka Ewa Gorzów Wlkp.1967  KTak 
232 Majchrzak  Przemysław Majcher Gorzów Wlkp. 1979  M 
233
 
Majewski Andrzej Gorzów Wlkp.1974  MTak 
234 Majłowska Irena Gorzów Wlkp.1953   KTak 
235 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.1950  MTak 
236 Majłowski PiotrPiotrek M. Borek1994  MTak 
237 Majzlik Mirka Drezdenko1966Salon fryzjerski "STYL"  K 
238 Malinowski MariuszMalina Gorzów wlkp1976  MTak 
239 Marciniak  KasiaKasiek Dębno1980   KTak 
240
 
Masewicz GrzegorzGreg "ZOFANNA" Gorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.  MTak 
241 Masłowska MagdalenaMadzia GORZÓW WLKP1975  KTak 
242 Masłowski MarcinMarcin Gorzów1976  MTak 
243 Matuła-Dziduch Agnieszka Kostrzyn nad Odrą1985  KTak 
244
 
Matusiak MartaMarta  Gorzów Wlkp1985  K 
245 Mazur AnnaTravelAnQa Gorzów Wielkopolski1981  KTak 
246 Mazur MarcinMarcin Gorzów WLKP1982  M 
247
 
Mądry Bartłomiej Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki  MTak 
248 Mądrzak BogumiłBogumił 64' Rudnica1954  MTak 
249 Merda TomaszTomasz Merda Gorzów Wielkopolski1979  MTak 
250 Michalak MagdalenaMagda Dobiegniew1984Biegacze do Żabki  KTak 
251 Michalak  TomaszTKM Gorzów Wlkp1965  MTak 
252 Michalski TomaszTomek Gorzów1983  MTak 
253
 
Migdalczyk JarosławJaro  Gorzów WLKP1969  MTak 
254 Mikołajczak ŁukaszOGI Gorzów Wlkp.1982  MTak 
255 Mikołajewska MartaMARTA Gądno1980Kostrzyński Klub Biegacza  KTak 
256 Misjan Malwina Gorzów Wielkopolski1996KS Team Baryła Gorzów  K 
257 Miś Katarzyna Gorzów Wlkp.1977  KTak 
258 Mitruk Marcin  Gorzów Wielkopolski1977BBL Gorzów Wielkopolski  MTak 
259 Mleczak Przemysław Bielkowo1997  MTak 
260 Modelska Justyna Strzelce Krajeńskie1975  KTak 
261
 
Molska Małgorzata Kłodawa1968BBL Gorzów  KTak 
262 Możejko Ireneusz Gorzów Wlkp1972  MTak 
263 MRÓZ ROMANMRÓZ GORZÓW WLKP.1976  MTak 
264 Mucharski Tomasz Szczecin1990  MTak 
265 Myszczak LeszekLeszek  Sulęcin1981  MTak 
266
 
Nadolski GrzegorzGrzegorz Nadolski Chwalęcice1978   MTak 
267 Nagórna GabrielaGabi Kostrzyn nad Odrą1976  KTak 
268 Nagórny ArkadiuszArek Kostrzyn nad Odrą1977  MTak 
269 Nagórny JakubMały Kostrzyn nad Odrą2002  MTak 
270 Najdora PawełNajdziu Gorzów Wielkopolski1992  MTak 
271 Napierała Michał Gorzów Wielkopolski1998  M 
272 Niemczyk MagdalenaMiss_independent_runs Nowa Sól1993  KTak 
273 Nowacki KamilKamil Gorzów2000  MTak 
274 Nowak Karolina Rychnów1984  KTak 
275 Nowak ArturRysiu Międzyrzecz1985  MTak 
276 Nowak Mariusz Gorzów Wlkp1989  MTak 
277 Nowak Oskar Witnica2002Rozbiegajmy Witnicę  M 
278 Nowak Karol Gorzów Wielkopolski1993  MTak 
279 Nowak PawełPaweł Gorzów1991Dolinki  M 
280
 
OFFMAN ANETA Sulęcin1971  KTak 
281 Okonek Izabela Gorzów Wlkp.1971  KTak 
282 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp.1949   MTak 
283 Ole JacekDoktor  Gorzów Wlkp1969  MTak 
284 Olejniczak Alekandra Gorzów Wlkp.1985  KTak 
285 Olejniczak PawełOLO Gorzów Wlkp.1978  MTak 
286 Olejniczak MirekNiko Gorzów Wielkopolski1979  KTak 
287 Olender KatarzynaCzarna Gorzów Wlkp1983  KTak 
288 Olender ŁukaszBandzior Gorzów Wlkp1982  MTak 
289
 
Olkiewicz DanielOluś  Dobiegniew1999BBL GORZÓW  MTak 
290
 
Ordon Izabela Gorzów Wielkopolski1978  KTak 
291 Osmałek Krzysztof Ozzy Gorzów 1973  MTak 
292 Osowski TomekTomek Dębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno  MTak 
293
 
Ossowicz  Ewelina Gorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.  KTak 
294 Palczarski MarcinSiwy Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW  MTak 
295 Paluch PiotrPiotr Gorzów1970  MTak 
296
 
Paplicka Katarzyna  Gorzów Wlkp.1982   KTak 
297
 
Paplicki Michał Gorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW  MTak 
298 Paradowski DarekParadowski.D Gorzów1973  MTak 
299 Parkoła Krzysztof Gorzów Wlkp.1979  MTak 
300 Paron  PaulaPaula Gorzów Wielkopolski 1986  K 
301 PASTUSZEK PIOTRHERBENA GORZÓW WLKP.1973  MTak 
302 Pastuszek Szymon GORZÓW WLKP.2000  M 
303 Pawelczyk RadosławRADZIO Gorzów Wlkp.1982  MTak 
304 Pawlak HenrykHeniu Strzelce Kraj1962BBL Gorzów Wlkp  MTak 
305 Pawlak Bogusław Kolczyn1970Postomia_Kolczyn  MTak 
306 Pawlak Emilia Gorzów Wielkopolski1978  KTak 
307
 
Pawlicka KasiaSteel girl Gorzów Wlkp.1999  KTak 
308
 
Pawlicka ŻanetaPawlicka Gorzów Wlkp.1977BBL GORZÓW  KTak 
309 Pecyna KarolKarlos Gorzów Wielkopolski1996  M 
310 Pełech Krzysztof Gorzów Wlkp.1979   MTak 
311 Piasecki PawelESCOBAR Bogdaniec1980  MTak 
312 Piątek Monika Mironice1983OKO  KTak 
313 PIĄTEK ZDZISŁAW MARWICE1965  MTak 
314 Piątkowski Remigiusz  Gorzów1982  MTak 
315
 
Piczak ŁukaszLUXU Przynotecko1992SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND  MTak 
316
 
Piczak MateuszMATRIX Przynotecko1999   MTak 
317 Pietkiewicz KrzysztofKris Kłodawa1964  MTak 
318
 
Pietkiewicz Paweł  Szczecin198312 Brygada Zmechanizowana  MTak 
319 Pietrzak IzaIza  Gorzow wlkp1976  KTak 
320
 
Pikuła SebastianBastek Gorzów Wielkopolski1982   MTak 
321 Pikuła GrzegorzGregor Różanki1985  MTak 
322 Pirko Milena Milka Gorzów Wielkopolski1992  KTak 
323 Pituła WaldemarWaldek GORZÓW WIELKOPOLSKI1975  MTak 
324 Piżecki Piotr Gorzów Wlkp1973  MTak 
325 Płoński Jakub Gorzów Wielkopolski1983  MTak 
326 Pniewski Tomek Drezdenko1974FSD RUN  MTak 
327
 
Podsada EdytaEDZIA Gorzów Wlkp1978  KTak 
328 Popiela MichałPopek Deszczno1994  M 
329
 
Postemski DawidPosti Gorzów Wielkopolski1986  MTak 
330
 
Potaman-Turczyńska Dorota Gorzów Wielkopolski1974  KTak 
331 Potopa TomaszTomek Gorzów1983  MTak 
332 Poznańska LUCYNANina Kołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin  KTak 
333 Prażanowski Grzegorz Deszczno1983  M 
334 Prüfer Paweł Gorzów Wielkopolski1972  MTak 
335 Przybylski TomaszGESS.PL Gorzów Wlkp.1979GESS.PL  MTak 
336 Przybylski PrzemysławDZIKUS Gorzów Wielkopolski1986Dzikie Dziki Gorzów   MTak 
337 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp.1973Stalowe Łydki  MTak 
338
 
Przybysz Rafał Gorzów WLKp1969  MTak 
339 Przybysz PiotrPiotr Sulęcin1985  MTak 
340 Pucek  Dominik  Drezdenko1985  MTak 
341 Pupel Roksana Drezdenko 1995AZS AWF GORZÓW WLKP  K 
342 Pura RobertRobert Gorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów  MTak 
343 Pura Paweł Baczyna1978   MTak 
344 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962   MTak 
345 Radys Paulina Międzyrzecz1990  KTak 
346 Ratajczak Agnieszka Poznań1983  KTak 
347 Rąblewski Marcin Witnica1983Rozbiegajmy Witnicę  MTak 
348 Rega Magdalena Drezdenko 1994Salon fryzjerski "STYL"  K 
349 Rojek OlaAlex Gorzów Wielkopolski2000Azs awf Gorzów Wielkopolski  KTak 
350
 
Rojewski MateuszROJEK Szczecin1987  MTak 
351 Romas CzesławCzesław Gorzów Wlkp.1950  MTak 
352 Różański Paweł32roza Skwierzyna1990Stalowcy  MTak 
353 Różyło DawidDawid Deszczno1994  MTak 
354 Rusin KamilRUSEK Brzozowiec1987  MTak 
355 Rut ŁukaszŁukasz Zielona Góra1982Go & Jump Zielona Góra  MTak 
356 Rut ArturArtur Gorzów Wielkopolski1976Nie lubię ale biegam ;-)  MTak 
357 Rybski Mariusz RYBA Szczecin1979  MTak 
358 Ryngwelska ElzbietaNADUNIA 2010 Gorzow Wlkp1960  KTak 
359 Ryniak Alexandra Wroclaw1986  KTak 
360 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974  KTak 
361
 
Rzepecki Patryk Gorzów Wlkp1980-  MTak 
362 Sadowska Anna Gorzów Wielkopolski 1984  KTak 
363 Sadowski  Karol Marzena Gorzów Wlkp.2006  MTak 
364
 
Sakowska Magdalena Chojna1970  KTak 
365
 
Sakowski Grzegorz Chojna1966  MTak 
366 Samotyja PawelPaweł Samotyja Modrzyca1976   MTak 
367 Samulska Agata Gorzów Wielkopolski1968  KTak 
368 Sankowski Daniel Gorzów Wielkopolski1979  MTak 
369 Sawczuk DanielOptyk centrum dobrego widzenia Gorzów1977  MTak 
370 Sawczuk AgnieszkaOptyk centrum dobrego widzenia Gorzów1981  KTak 
371 Sawko Mateusz Sulęcin1985  MTak 
372 Serafin SebastianSeba Witnica1987   MTak 
373
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983  MTak 
374 Siemiernik Dariusz Kostrzyn nad odrą1975  MTak 
375 Sikorska IzabelaKRÓLOWA MRÓWEK Międzyrzecz1981  KTak 
376
 
Sikorski GrzegorzSIKOREK Ostrów1980  MTak 
377
 
Sikorski Krzysztof Międzyrzecz1980   MTak 
378 Sip Tomasz Gorzów Wielkopolski1979  MTak 
379 Sitnicki DariuszDariusz Międzyrzecz1976  M 
380 Siwiec TomaszTOMANIU Ługi1988Zmęczeni na starcie Dobiegniew  MTak 
381 SIWIŃSKI ZENON Witnica1969  MTak 
382 SKAFIRIAK ANDRZEJSKAFA  ZIELONA GÓRA1981amator  MTak 
383 Skałecka MagdalenaMadziarrra Barlinek1988  KTak 
384
 
Skałecki AdamJohny Barlinek1984ESTO BARLINEK  MTak 
385 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp.1946  MTak 
386 Skórski Janusz Krzeszyce1974  MTak 
387 Skwirut DanielDANIO Choszczno1978  MTak 
388 Słapek Weronika Strzelce Krajeńskie1984  KTak 
389 Słowik Krystian Sulęcin 1981  MTak 
390
 
Słowiński PrzemyławPrzemo  Gorzów1977   M 
391 Smolec Ewelina Lipie Góry1984  KTak 
392 Snacka Marietta Gorzów Wlkp.1973  KTak 
393
 
Snacka MariettaLetu Gorzów Wlkp.1973  KTak 
394 Snacka KingaKinia Gorzów Wlkp.1998  KTak 
395 Sobczyńska AnitaANITA Gorzów Wlkp.1977  KTak 
396 Sobecka MarzenaMarzenka Wałcz1976  KTak 
397 Sobecki TomaszTomek Wałcz1970  MTak 
398 Sobków Monika Gorzów Wlkp1979Stal Gorzów  KTak 
399 Solarek Krzysztof  Gorzów1987  MTak 
400 Sołtys MariuszMariusz Szczecin1978  MTak 
401 Sopata PatrykPIŁKARZ Drezdenko1995Salon Fryzjerski Styl Drezdenko  MTak 
402
 
Sosnowski MarcinMarcinChef.PL Gorzów Wielkopolski1991  MTak 
403 Stańczyk Kazimierz Lipki Wielkie1966  MTak 
404
 
Staszak RadosławData/Tropyx Gorzów Wielkopolski1979   MTak 
405 Staszewska  Anna Gorzów Wielkopolski1987  KTak 
406 Stempiej MaciejMaciej Strzelec Kraj1983  MTak 
407 Stojanowski PawełFlapek Pyrzany1991Klub kibica Pyrzany  M 
408 Stoły- Truszczyńska Dagmara Czechów1974  KTak 
409 Strychanin GrzegorzStrywald  Wawrów1973  M 
410 Strzałkowski Bartosz Kłodawa1976  MTak 
411
 
Strzelczyk Krzysztof Karsko1977HRmax BARLINEK  MTak 
412 Suchecka Elżbieta Witnica1965Rozbiegajmy Witnicę  KTak 
413 Sudak Krzysztof Krzysiek Gorzów Wlkp1981  MTak 
414
 
Suduł JarosławLeon Gorzów wlkp1972BBL Gorzów Wielkopolski  MTak 
415 Synak LubomirLuby Szczecin1976  MTak 
416 Synak Ewa Szczecin1977EM Team  K 
417 Szczeciński Roman Gorzów Wlkp.1974  MTak 
418 Szczerba Michał Barlinek1981   MTak 
419 Szczotka AlanAlan Gorzów2001  MTak 
420 Szczuciński Przemysław Gorzów Wielkopolski1974   MTak 
421 Szewczyk TomaszTomek Kostrzyn nad Odra1982  MTak 
422 Szkwarek Anna Gorzów Wlkp.1976  KTak 
423 Szlachcikowska Agnieszka Gorzów Wlkp.1974  KTak 
424 Szpyruk KrzysztofSzpyra Gorzów Wlkp.1976  MTak 
425
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski1982  MTak 
426 Szydełko Janusz Gorzów wlkp1971  MTak 
427 Szymanski Wojciech Gorzow Wlkp1980  M 
428 Szymański RafałRAFIX Gorzów Wielkopolski1977  MTak 
429 Szymczak JarekJarek Gorzów Wlkp.1979  MTak 
430 Śmierzchalski Ryszard Gorzów Wlkp.1978  MTak 
431 Śron Sylwia  Miedzyrzecz1977  KTak 
432
 
Świątkowska JoannaJoanna ;-) Gorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski  KTak 
433
 
Świerzko Artur Gorzów Wielkopolski1975OLO-MED  MTak 
434 Tarwid Barbara Gorzów Wielkopolski1981  KTak 
435 Teclaw Daniel Strzelce Krajenskie1979  MTak 
436 Terpiłowski Łucjan Wawrów1958  MTak 
437 Tomaske MonikaMonia Miedzyrzecz1984  KTak 
438 Torzewski Darek Bąbel Dębno1975Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno  M 
439 Trychta Bartłomiej  Zemsko1987  MTak 
440 Trzosek KrzysztofKrzysiek Janczewo1980  MTak 
441 Turowska Ela Gorzow wlkp1980BBL GORZOW WLKP  KTak 
442 Uchański  Jacek UCHAŃSKI  Gorzów Wielkopolski 1986  MTak 
443
 
Uchański JarekUGO  Gorzów Wlkp1976WTÓRPOL GORZÓW  MTak 
444 Walenczak DanielDaniel Gorzów Wielkopolski1979  MTak 
445
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981   KTak 
446 Walkowiak ŁukaszWalec Wieluń1973  MTak 
447 Wandzilak Mateusz Strzelce Krajeńskie1990  MTak 
448
 
Waszak MałgorzataMAŁGOŚKA Gorzów Wlkp,1973  K 
449 Wawrzyniuk MariuszMario  Skwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów  M 
450 Wdowiak DominikPrezes Górki Noteckie1996  M 
451 Wesołowska DorotaVesolovski Białcz1970Vesolovski Family Team  K 
452 Wesołowski KarolKAROLUSS Santocko1980BBL Gorzów  MTak 
453
 
Wesołowski SławekVesolovski Białcz1996Vesolovski Family Team  MTak 
454 Wiatrowska Aneta Dębno1981   KTak 
455 Wieczorek MateuszBambi Murzynowo1996   MTak 
456 Wielkoszyński KrystianKris Gorzów Wlkp.1983  M 
457
 
Wilczyńska  Urszula  Gorzów wlkp.1985  K 
458 Wiśniewski Michał Gorzów Wielkopolski1987  MTak 
459 Witkowski Andrzej Gorzow wlkp1967  MTak 
460 Witkowski KrzysztofWiciu Chodzież1986  MTak 
461 Wojciechowski Paweł Zimin1971TFP Sport Team  M 
462 Wojtysiak Adam Gorzów Wlkp. 1969   MTak 
463 Wołczecka  Michalina  Gorzów Wielkopolski 1987  K 
464
 
Wota AdamSzybki i piękny Gorzów Wlkp.1970  MTak 
465 Woźniak Joanna Międzyrzecz1975  KTak 
466 Woźniak BartoszBartolo Kłodawa1978  MTak 
467 Wysoczański BolesławBOLEK Sulęcin1956  MTak 
468 Wywrocki MateuszMati Ośno Lubuskie1993Morsy Ośno Lubuskie  MTak 
469
 
ZABAGŁO Leszek Gorzów Wielkopolski1966   MTak 
470 Zagdan Michał Magik Drezdenko1987Smurfit Kappa Adventure Team Poland  MTak 
471 Zajączkowski PiotrPITER Gorzów Wlkp1972Syberian Husky Team  MTak 
472 Zakaszewska Jolanta Witnica1966Rozbiegajmy Witnicę  KTak 
473 Zakrzewska Sylwia Szczecin1986FSD RUN  KTak 
474 Zakrzewski Grzegorz Drezdenko1994FSD RUN  MTak 
475 Zakrzewski Piotr Gorzów wlkp1966------------  MTak 
476 Zakrzewski Krzysztof Gorzów wlkp1967  MTak 
477 Zaremba SylwesterSylwek Poznań1981endoholics  MTak 
478 Zawadzka EmiliaDRAFT GEODEZJA Gorzów 1982  KTak 
479 Zawadzki MarekDRAFT GEODEZJA Gorzów 1979  MTak 
480
 
Zdanowski DariuszDAREK Kostrzyn nad Odrą1978  MTak 
481 Zell JacekZELL AUTOPOMOC Chwalęcice1964  MTak 
482 Zell MonikaNikamo Chwalęcice1988  K 
483 Zerek MarcinPAZER Rzepin1989RZEPIN  MTak 
484 Zielinska KingaKinga Choszczno1983  KTak 
485 Zielińska Elżbieta Ludzisławice1983  KTak 
486 Zieliński AdamZielony Choszczno1980  MTak 
487 Zieliński JakubZIELAK Gorzów Wielkopolski1996  MTak 
488 Ziobrowski Grzegorz Gorzów Wlkp1974Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki  MTak 
489 Ziółkowska KarolinaNina Bobrówko1995  KTak 
490 Zmarzlik Bartosz Gorzów1995  MTak 
491 Zosiuk MaciejZosião Górki Noteckie1995  MTak 
492 Zosiuk Milena Gorzów Wielkopolski1990  KTak 
493 Zosiuk Paweł Gorzów Wielkopolski1991  MTak 
494 Żabierek Tomek Gorzów Wlkp.1978   MTak 
495 Żłobinski MarcinKibic Gorzów Wlkp1990  M 
496 Żłobiński Mariusz Maszewo1981  M 
497 Żłobiński Tomasz Vasyl Gorzów Wlkp.1978Dzikie Dziki Gorzów  MTak 
498
 
Żmija Liliana"CZERWONA" Zwierzyn1990   K 
499
 
Żminkowski Jarosław Gorzów Wlkp1969ZAWARCIE  MTak 
500
 
Żurkowska IwonaIWONA Myślibórz1968  KTak 
501
 
Żurkowski TomaszTomek  Myślibórz1967  MTak 
502 Żyjewski Henryk Różańsko1966  MTak