Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 5 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Afeltowicz Ania Łobez19865 km  K 
2 Andryszczyk AnitaANTOSIA Police19905 km  K 
3 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf Gryfice5 km  MTak 
4 Bobrowska KingaKinga Szczecin19955 km  KTak 
5 Bodnar ZbigniewZbyszek Szczecin19485 km  MTak 
6 Bojko AnnaANNA Jasień19725 km  KTak 
7 Chwiej Agata Świnoujście1982Agasia biega5 km  K 
8 Ciesielska Basia Kamień Pomorski19695 km  K 
9 Dobiecka Joanna Stagard1983Stargard Ja Się Nie Ścigam5 km  K 
10 Dul Magdalena Nowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  KTak 
11 Furmański Marcin Szczecin1986Green Essence5 km  MTak 
12 Galant GrzegorzGalo Szczecin19855 km  MTak 
13 Glina Rafał Suchań1979SZWLA/Stargardzki Klub Morsów5 km  MTak 
14 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
15 Grużewski Wacław Stargard1950Stargard ja się nie ścigam.5 km  MTak 
16 Guster AnnaANA Świerzno19895 km Powiat Kamieński
 
K 
17 Horoszko -Klusek  OlaParasOlka  Kamień Pomorski 19785 km  K 
18 Janczara SebastianJastrząb Stargard19825 km  MTak 
19 Jarocki Bartosz Szczecin19915 km  MTak 
20 Kankowski Łukasz Kamień Pomorski19815 km Gmina Kamień Pomorski
 
M 
21 Karcz Artur Mrzeżyno19795 km  M 
22 Karwan Ewa Szczecin19785 km  K 
23 Kasperowicz  Aleksandra  Kurów1983Vege Runners5 km  K 
24 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
25 Koal Gerd Cottbus1952NLLB Cottbus5 km  MTak 
26 Koal Ingrid Cottbus1949NLLB Cottbus5 km  KTak 
27 Korczak EdytaE.Korczak Szczecin19895 km  KTak 
28 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km  K 
29 Kosińska Małgorzata#bikefoka Szczecin19905 km  K 
30 Kosińska-Jankowiak Justyna Kołobrzeg19835 km  K 
31 Krzysztoń MaciejBOLT Murowana Goślina1979GB Gepard Murowana Goślina5 km  M 
32 Krzyżanek Magdalena Opalenica19975 km  K 
33 Kubiak Tomasz Szczecin1981KW PSP Szczecin5 km  M 
34
 
Kuchta PiotrPiotruś Szczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  M 
35 Linke Horst Hoyerswerda1932NLLB Cottbus5 km  MTak 
36 Martyniuk OlgaOlczi Gryfino19925 km  K 
37 Mazur ZbigniewZbyszek Zabrze19705 km  MTak 
38 MICKIEWICZ ADAMMICEK Mrzeżyno19875 km  M 
39 Mikulska Gawle Karina  Świnoujście19805 km  K 
40 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki5 km  K 
41 Minorowicz Paweł Szczecin1988VTS Szczecin5 km  M 
42 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
43 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN19495 km  M 
44 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa1947Klub Biegacza GOCH5 km  MTak 
45 Nowicka Ewa Szczecin19815 km  KTak 
46 Olejnik Janusz Trzebiatów19655 km  MTak 
47 Osiewicz Dawid Gryfice19925 km  M 
48 Pijarowski KrzysztofNa numerze startowym " K. PIJAROWSKI " Gorzów Wlkp.1958 5 km  MTak 
49 Pilawski Piotr Police19925 km  MTak 
50 Piotrowska DorotaDOROTA Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
51 Pobiedzińska MagdalenaEYDA  Warzymice19825 km  K 
52 Radke Karolina Połczyn Zdrój19815 km  K 
53 Stańko Agnieszka Grzędzice1985Stargard ja się nie ścigam5 km  K 
54 Stelmach KonradKonrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"5 km  MTak 
55 Stępień KatarzynaKaśka Pyrzyce1972Pyrzyce Biegają5 km  K 
56 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard5 km  KTak 
57 Szelega Agnieszka Szczecin19835 km  KTak 
58 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin19825 km  K 
59
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
60 Świtalska Edyta Szczecin19785 km  KTak 
61 URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga Stagard1983Stargard Ja Się Nie Ścigam5 km  K 
62
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARD STARGARD 1946Ryś Banda5 km  MTak 
63 Wiśniewska Monika Wiśnia  Szczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie 5 km Powiat Kamieński
 
K 
64
 
WIŚNIEWSKA MARTA SZCZECIN19765 km  K 
65 Witaszek Aleksandra Szczecin19815 km  K 
66 Wlaź Lucjan Stepnica19725 km  M 
67 Wlaź  Małgorzata  Stepnica 19825 km Powiat Kamieński
 
KTak 
68 Wojtysiak OlaOLCIA Lubno19855 km  K 
69 Wrobel Agata Gryfino19815 km  K 
70
 
ZDANOWSKI DARIUSZDARECKI KOSTRZYN NAD ODRĄ19785 km  M 
71 Zdroik Joanna Świnoujście1967Biegacze Świnoujście5 km  K 
72
 
Zerzut JarosławJARECKI Szczecin1968Puszczyk Bukowy5 km  MTak 
73 Zgraja PiotrPiotr - HOL Świnoujście Świnoujście1968parkrun Świnoujście5 km  MTak 
74
 
Zielińska RenataRenzi Bielice19675 km  K