Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  MTak 
2 Antkowiak Krystian Dachowa198510 km  MTak 
3 Balinowski KornelKornel Nowa Sól198210 km  M 
4 Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
5 Bzdak MariuszMa Rio Szczecin1984Biegiem Na Służbę 10 km Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
6
 
Cel EdytaLADY BIRD Ostoja1970OSTOJA10 km Mundurowi
 
KTak 
7 Charowski Marcin Stargard198010 km  M 
8 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
9
 
Dyczyński LeszekDLA HANII Szczecin1981MTR Szczecin Team10 km Mundurowi
 
M 
10 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
11 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km Mundurowi
 
M 
12 Jacyna Miroslaw Szczecin Dabie1964Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus10 km  MTak 
13 JAŚKIEWICZ JAKUBKUBA Parczew197710 km  MTak 
14
 
Jędruch Kasia Szczecin1986KMP Świnoujście10 km Mundurowi
 
KTak 
15 Kaczyński Henryk Gryfice195310 km  M 
16 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
17 Kopcewicz Robert Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  M 
18 Kośmiński PawełPaweł Szczecin197810 km  M 
19 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
K 
20 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962KB Kamień Pom.10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
21 Kubiś Kamil Gryfino19775K10 km Mundurowi
 
M 
22 Kuźmińska MajaPscola Szczecin1982MoniaGym10 km  K 
23
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Szczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
KTak 
24 Lal Monika Gryfice196410 km  KTak 
25 Lasocki ŁukaszLukaszwBiegu.pl Aleksandrów Łódzki1981Mocni w Duchu - Zabiegani10 km  M 
26
 
Lewandowski MarekLewy 72 Zbąszyń1972TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE10 km  M 
27 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  MTak 
28
 
Lipertowicz AdriannaADA Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km  K 
29 Lipertowicz Sebastian Kogucik Police1983LoveLasy10 km  M 
30
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
31
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
MTak 
32 Majewski DawidCzacza Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
33 Matuszewski DanielMATUSZEWSKI Chomino199610 km Powiat Kamień
 
M 
34 MICKIEWICZ ADAMMICEK  Mrzeżyno198710 km Mundurowi
 
M 
35
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 198010 km  K 
36 Miklaszewicz Szerment MagdalenaMADZIA BWM Gorzów1981BWM Team10 km  K 
37
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km  M 
38 Muraszow DanielDla Grzesia Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
Mundurowi
 
MTak 
39 Myślicki RafałMyśliwy Świerzno198910 km Powiat Kamień
 
M 
40 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN194910 km  M 
41 Nowicka Ewa Szczecin198110 km  K 
42 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  MTak 
43 Oleszek Krzysztof Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
44 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  M 
45 Otoka Kasia Szczecin197710 km  K 
46 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
47 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
48 Panasiuk Krzysztof Stargard198110 km Mundurowi
 
M 
49 Piechaczek IzabelaPiecholina Goczałkwoice-Zdrój198410 km  K 
50 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
51 Przemyślak WiktoriaWIKUSIA Lubawka2001 10 km  K 
52 Przemyślak WeronikaWERONISIA Lubawka2001 10 km  K 
53 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
54
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  M 
55
 
Saja PrzemysławPrzemo Nowogard1984Nowogardzki Klub Biegacza "ENDORFINA"10 km  M 
56 Skuza GrzegorzGreg Szczecin1971niezrzeszony10 km  MTak 
57
 
Sobieraj Anna Wolin1996KB Pionier Szczecin10 km Powiat Kamień
 
K 
58 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
59
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
60 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  K 
61 Szadowiak JakubKapok Kamień Pomorski1993Energy Gold Team10 km Gmina Kamień
 
M 
62
 
SZCZĘCH MariuszSZCZĘCH Świnoujście198410 km Mundurowi
 
M 
63 Szerment ErykERYK BWM Gorzów1980BWM Team10 km  M 
64 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
65 Szpeyer Sławomir Kraków196410 km  MTak 
66 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin198210 km  K 
67 Szymański Łukasz Łukasz Pobierowo198910 km  M 
68
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice198510 km  K 
69
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
70
 
Trawiński KrzysztofRun_trawka76 Kamienna Góra1976KS SZORTY10 km  M 
71
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
72 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
73
 
WUJTAK DOMINIKDominik LUBIN1983KGHM ZG RUN10 km  MTak 
74
 
Zawadzki Adrian Trzebiatów1996Trzebiatoff Biega10 km  M 
75 Zielińska Bogumił Mieroszów1963Grupa Biegowa Mieroszów10 km  MTak 
76
 
Zielińska RenataRenia Bielice196710 km  K 
77 Zimny Tomasz Szczecin195610 km  MTak 
78 Żebrowska  Agnieszka  Stargard 198810 km  K 
79
 
Żywicka  Barbara Jamajka Szczecin197210 km  KTak 
80
 
Żywicki Janusz Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak