Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg Wikinga im. Henryka Tomczaka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  M 
2
 
Adamowicz DanielDANI Szczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  M 
3 Andryszczyk AnitaANTOSIA Police199010 km  K 
4 Bączyk Adam SZCZECIN1977MoniaGym10 km  M 
5 Bączyk  Monika  Szczecin1978MoniaGym10 km  K 
6 Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
7 Berezowski Piotr Wolin198810 km Gmina Wolin
 
M 
8 Bieniek Kamil Police1984 10 km  M 
9 Bober Kamil Szczecin198510 km  M 
10 Bogacka MałgorzataGOSIA Police198110 km  K 
11 Borowska KarolinaKAROLA PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 10 km  K 
12 Brzezicka KorneliaKorcia biega :-) Wolin198310 km Gmina Wolin
 
K 
13 Bzdak MariuszMa Rio Szczecin1984Biegiem Na Służbę 10 km Gmina Wolin
 
M 
14 Bzdawka JoannaASIA Świnoujście1976BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  K 
15 Bzdawka Rafał Świnoujscie1975KPW ŚWINOUJSCIE10 km  M 
16 Chwałko Cyprian Warnowo1993przeChwałki10 km Gmina Wolin
 
M 
17 Ciemna ReginaRegina Świnoujście194910 km  K 
18 Ciemny Tadeusz  Swinoujscie195010 km  M 
19 Ciesielska  Agnieszka RUDA Świnoujście 197210 km  K 
20 Ciszewski Paweł Świnoujście198510 km  M 
21 Cybulska AnnaPANDZICA Police1989Panda i Banda10 km  K 
22 Daronin Pavlo Goleniow198110 km Gmina Wolin
 
M 
23
 
Derda RobertMarinero  Świnoujście1972TT Szczecin10 km  M 
24 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km  M 
25
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo1971BKS MANIAK WOLIN10 km Gmina Wolin
 
M 
26 Domiński Karol Turek1982Orki z Majorki10 km  MTak 
27 Drozd Michał Michał Szczecin 198710 km  M 
28
 
Drzewiecka AgnieszkaAgawa Świnoujście1971Biegacze Świnoujście10 km  K 
29
 
Drzewiecki ArkadiuszArkadio Świnoujście1966Biegacze Świnoujście10 km  M 
30 Dul Magdalena Nowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
31
 
Elbińska Krawczuk MonikaMonia Świnoujście197710 km  K 
32 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
33
 
GAPINSKI Rafał Szczecin1975ProGdar Marathon Team10 km  M 
34 GIBA JACEK ŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
35 Głowacki AdrianMagikkomputerowy Świnoujście198810 km  MTak 
36 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km  M 
37 Gołąbiowski JarekProchyra Świnoujscie1968Biegacze Świnoujście10 km  M 
38 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
39
 
Grobelski DawidHOSSE Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M 
40 GRYTA JANINA MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  K 
41 Guzowska IwonaIWA Świnoujście196510 km  K 
42 Harner Jacek Police1986Panda i Banda10 km  MTak 
43 Jabłonska Elzbieta Świnoujście1965parkrun Świnoujście10 km  K 
44 Jabłoński Mirosław  Świnoujście1963parkrun świnoujście10 km  M 
45 Jachira KrzysztofKRZYSIEK Świnoujście198410 km  M 
46 Janczara SebastianJastrząb Stargard198210 km  MTak 
47 Jarocki Bartosz Szczecin199110 km  M 
48 Jasiuchna Aleksandra Świnoujście1988Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  K 
49 Jasiuchna Marek Świnoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  M 
50 Kelar ŁukaszŁukasz Szczecin1991KB Pionier szczecin10 km Gmina Wolin
 
M 
51 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
52 Kopcewicz RobertRob Goleniów196610 km  M 
53 Kopienka Radosław Radzix Gorzów Wielkopolski 1977wolny10 km  M 
54 Korbuszewska Milena Wolin1988Orki z Majorki10 km  KTak 
55 Kowaleczko MichałKowal Szczecin198210 km  M 
56
 
Kuchta PiotrWOLF FIGHTER Szczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  M 
57 Kula Sambor Świnoujście1975Kulki team10 km  M 
58 Lange DamianImmortal Sailor Świnoujście 1985Synowie Posejdona10 km  M 
59
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
60 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
61 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  M 
62
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
63 Liszniański Daniel Płoty1978CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD10 km  M 
64 Łukaszewicz Hanna Wolin 1988Orki z Majorki10 km Gmina Wolin
 
KTak 
65 Maciejewska GrażynaGrażka Marianowo195910 km  KTak 
66
 
Maciejewski HenrykHeniutek Marianowo1940SZWLA10 km  MTak 
67 Maćkowiak Piotr Świnoujście198310 km  M 
68 Majewska Małgorzata GOSIEŃKA Poznań1956mm10 km  K 
69
 
Marchlewski ArsenArsen Szczecin1988Hasaj To!10 km Gmina Wolin
 
MTak 
70 Maszczyk MartaMartucha Gryfino1982MoniaGym10 km  K 
71 Mazurski PawełMazur Gryfice198910 km  M 
72 Michałowski Daniel Świnoujście197510 km  M 
73 Mikulska Gawle Karina  Świnoujście198010 km Gmina Wolin
 
K 
74
 
Mioduszewski ŁukaszMiodek Świnoujście1982MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
75 Mucha Martyna Police199210 km  K 
76 Murawska MonikaMonika Świnoujście197810 km  K 
77 Myślicki Rafał Świerzno198910 km  M 
78 Niewiadomski MateuszMałpa Gorzów Wlkp.199010 km Gmina Wolin
 
M 
79 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
80 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  M 
81 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  M 
82 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
83 Paczyńska Joanna Goleniów198610 km  K 
84
 
Pałosz DanielDANIEL Wolin197310 km Gmina Wolin
 
M 
85 Parol Grzegorz Szczecin197710 km  M 
86 Peda Kamila Police198010 km  K 
87 Peda Leszek Police195210 km  M 
88 Pobiedzińska MagdalenaEYDA  Warzymice198210 km  K 
89 Pokrzywiński KrzysztofPOKRZYWIŃSKI Police1962BBL Police10 km  M 
90
 
Pokrzywiński ZbigniewPOKRZYWIŃSKI Police1987BBL Police10 km  M 
91 POZDROWICZ PAWEŁ Ińsko195510 km  MTak 
92 Puff Agata Police1986Panda i Banda10 km  K 
93 Pytko Mariusz Wolin196810 km Gmina Wolin
 
M 
94 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
95
 
Rózga ZbigniewVALHALLA 88  Szczecin1977Viking 8810 km  MTak 
96 Rózga JerzyViking88 Szczecin197510 km  MTak 
97
 
Sobieraj Anna Wolin199610 km Gmina Wolin
 
K 
98 Somska GosiaGosiak Świnoujście198010 km  KTak 
99
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
100
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście10 km  M 
101 Stelmach KonradKonrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"10 km  MTak 
102 Suska SylwiaSYLWIA Świnoujście197510 km  K 
103 Suski Piotr Papaj Świnoujście197410 km  M 
104 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
105
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
106 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
107 Średziński Michał Poznań195110 km  MTak 
108
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  M 
109 Tecław RobertRobert Jasień1969niezrzeszony10 km  M 
110 Uszpolewicz PatrykSZPULI Bezrzecze1979BQ TEAM10 km  M 
111 Waszczuk TomaszWASZCZUNIU Szczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
112 Weremij SławomirSŁAWEK Świnoujście1973MKL MARATON Świnoujście10 km  M 
113 Wlazły Anna Świnoujście1993przeChwałki10 km Gmina Wolin
 
K 
114 Wojciechowski Roman Świnoujście196710 km  M 
115 Wolińska Emilia Wolin197110 km Gmina Wolin
 
K 
116 Woliński Andrzej Wolin196710 km Gmina Wolin
 
M 
117
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo197010 km  M 
118 Zabrocki Karol Świnoujście198010 km  MTak 
119 Zając MaciejKicaj Świnoujście198810 km  M 
120 Zelek-Pałosz MagdalenaMAGDALENA Wolin197610 km Gmina Wolin
 
K 
121
 
Zerzut JarosławJARECKI Szczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  M 
122
 
Zielińska RenataRenia Bielice196710 km  K 
123 Zienkiewicz Jan Świnoujście197610 km  M 
124
 
Żywicka  Barbara Jamajka  Szczecin197210 km  K