Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V BIEG O STRZAŁĘ WIDANTA - RESKO 2018

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Adam Szczecin195510 km  MTak 
2 Bajek Adam Szczecin1987Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
3 Balcerzak Gabriel Ługowina198110 km Gmina Resko
 
MTak 
4 Banach AndrzejANDRZEJ Gryfice1968RunGryf Gryfice10 km  MTak 
5 Banach Agnieszka Gryfice1972RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  KTak 
6 Baran Tomasz Mierzyn197610 km  MTak 
7 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km Gmina Resko
 
MTak 
8
 
Bartkowiak Marian Resko196210 km  MTak 
9
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HR max BARLINEK10 km  MTak 
10 Bernacka-Szydlik KarolinaBlondyna Szczecin1984Fit Inaczej10 km  KTak 
11 Białczak TomaszTomasz Nowogard1984Nowogard10 km  MTak 
12 Bielańska DorotaDorotka Stargard1967Stargard ja się nie ścigam.5 km Nordic Walking  KTak 
13 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960Stargard10 km  MTak 
14 Bieniek Kamil Police1984Przeciw myśliwym10 km  MTak 
15 Błażejczyk MarcinMarcin Prusim199010 km Gmina Resko
 
MTak 
16 Bobowski Marek Mściwojów1975Unia Mściwojów10 km  MTak 
17 Bogacka MałgorzataGOSIA Police198110 km  KTak 
18 Borowiec MariuszMariusz Boro Borowiec Kołobrzeg197210 km  MTak 
19 Borowska KarolinaKAROLA PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 10 km  KTak 
20 Braun  Grzegorz Grzegorz Braun  Gryfice 1970RunGryf Gryfice 10 km  MTak 
21 Brykczyński BłażejBryku Szczecin1977Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
22 Bukowski JarekJarek Szczecin1988Running Sappers Team10 km  MTak 
23 Burnat-Szczęsna  Aneta Świnoujście 197010 km  KTak 
24 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  KTak 
25 Ceholnyk Marek Radowo małe1979M&M 10 km  MTak 
26
 
Chlebowski Hubert Wicimice198810 km  MTak 
27 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  KTak 
28 Chmielewski JanuszJanusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  MTak 
29 Chojnacka Maria Płoty197610 km  KTak 
30 Ciesielska  Agnieszka  Świnoujście 19725 km Nordic Walking  KTak 
31 Ciszewski Krzysztof Łobez198610 km  MTak 
32 Cowley Martin Aldridge196110 km  MTak 
33 Czaban Ryszarda  Resko196710 km Gmina Resko
 
KTak 
34 Czaban Jan Resko196610 km Gmina Resko
 
MTak 
35 Czerwiński Arkadiusz Resko196410 km Gmina Resko
 
MTak 
36 Czyrny Łukasz Karnice198110 km  MTak 
37
 
Dejnak Mariola Gryfice195910 km  KTak 
38 Derenowska-Czerewaty Stefania Gryfice196710 km  KTak 
39
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN1976K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
40
 
DOŁĘGOWSKI MarekBosman  Kołczewo1971BKS MANIAK WOLIN5 km Nordic Walking  MTak 
41 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
42
 
Drzewiecka AgnieszkaAGAWA Świnoujście1971Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
43
 
Drzewiecki ArkadiuszARKADIO Świnoujście1966Biegacze Świnoujście10 km  MTak 
44 Durkowski  Dawid Szczecin198410 km  MTak 
45 Dziechciarz MateuszMates Warzymice1985BAMOR Resko10 km  MTak 
46 Dzikowski Lukasz Gryfice1979GRA Runners10 km  MTak 
47 Dziuba KatarzynaDygowskie dziewczyny Dygowo19775 km Nordic Walking  KTak 
48 Dziurdz Jacek Drawsko Pomorskie197910 km  MTak 
49 Dziurdz Joanna  Drawsko pomorskie 198310 km  KTak 
50
 
Elbińska Krawczuk MonikaMonia Świnoujście197710 km  KTak 
51
 
Fido Adam Fiedzia Kołobrzeg1977JW 3937 Mrzeżyno10 km  MTak 
52 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966 10 km  MTak 
53
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechOgarPolski Czechów1963Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
54
 
Gaja KrzysztofGajus Gryfice1985 10 km  MTak 
55 Gajdzis Magdalena Resko196810 km Gmina Resko
 
KTak 
56
 
Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km Nordic Walking  MTak 
57 Gałan Leszek Złocieniec196310 km  MTak 
58 Gałan Joanna Złocieniec196610 km  KTak 
59 Gałecki JacekKarlino Biegaj Karlino1968Karlino biegaj10 km  MTak 
60 Gaszewska MartaMARTA GASZEWSKA Nowogard1985Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
61 Gaszewski PatrykPATRYK NOWOGARD Nowogard1984Nowogard10 km  MTak 
62
 
Gaweł Tomasz Mieszkowice197810 km  MTak 
63 Gaweł Barbara TROSZYN197910 km  KTak 
64 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km  MTak 
65
 
Gąciarski KrystianKRYST Szczecin1990FIZJOBIEGACZE SZCZECIN10 km  MTak 
66 Gluszyk Joanna Szczecin1976Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
67
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km Nordic Walking  KTak 
68 GOLIŃSKI ŁukaszGOLUS Świdwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
69 Gonerska Ewa Świerzno196610 km  KTak 
70 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin1978K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
71 Gromek Wiesław Resko196510 km Gmina Resko
 
MTak 
72 Gryguś Dorota Płoty197410 km  KTak 
73 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
74 Gryta DariuszDaron Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
75 Grzegorczyk Leszek Cezary Police19485 km Nordic Walking  MTak 
76 Grzegorczyk Jaroslaw Wolczkowo197810 km  MTak 
77 Grzegorczyk MajaMaja Wolczkowo197810 km  KTak 
78 Gutowski SebastianSebanio Świdwin1977K.B. "SPRINT" ŚWIDWIN10 km  MTak 
79 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
80 Hałka JustynaJustyna  Łobez1980LLKB Trucht Łobez10 km  KTak 
81 Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km  MTak 
82 Herman Paweł Mrzeżyno197410 km  MTak 
83 Hołub KamilKamil Trzebiatów1980MLUKS trzebiatów10 km  MTak 
84 Hoppe AnnaAnia Karnice198310 km  KTak 
85 Hoppe BronislawBronek Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  MTak 
86 Hulewicz Michał  Gorzów 1988 10 km  MTak 
87 Jabłonka AnnaDygowskie dziewczyny WAŁCZ19965 km Nordic Walking  KTak 
88 Jabłońska DanutaDanusia  Stargard1957Stargard5 km Nordic Walking  KTak 
89 Jankowska AgnieszkaAgusia Trzebiatów1975:)5 km Nordic Walking  KTak 
90 Jarema JacekJacusin Kamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
91
 
Jaroszewicz Grzegorz Police1973Bike Team roletki.home.pl10 km  MTak 
92 Kaczmarek MałgorzataGosia Resko198510 km Gmina Resko
 
KTak 
93 Kaczmarek Leszek Resko198410 km Gmina Resko
 
MTak 
94 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo197010 km  MTak 
95 Kaczyński Henryk Gryfice195310 km  MTak 
96 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
97 Karpis JoannaAsica Świnoujście19835 km Nordic Walking  KTak 
98 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin197710 km  KTak 
99 Kąkol MariolaMariola Łabuń Wielki 198410 km Gmina Resko
 
KTak 
100 Kępka Mirosław MIREK Świdwin1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
101 Kisz Przemysław PRZEMYSŁAW Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN10 km  MTak 
102 Klimas AgnieszkaMała Mi Gryfice1986RunGryf Gryfice10 km  KTak 
103 Kłoniecki MateuszMati Gdańsk198810 km  MTak 
104 Knap Joanna Resko196910 km Gmina Resko
 
KTak 
105 Knieć PiotrZarathustra Resko1980220V10 km  MTak 
106 Knieć ArkadiuszArek Resko1983220V10 km Gmina Resko
 
MTak 
107 Knieć LidiaMogę wszystko ! Resko19585 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
108 Kolenda KrzysztofKejKej Szczecin1977220V10 km  MTak 
109 KOŁAKOWSKI DARIUSZKOŁAKOWSKI DAREK ŚWIDWIN1972K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
110 Kołodziej Marta Nowogard1984M&M10 km  KTak 
111 Konopacka RenataKaśka  Płoty197510 km  KTak 
112 Konopacki GrzegorzJOHNY Płoty197310 km  MTak 
113 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
114 Kopka Magdalena Police198710 km  KTak 
115 Kostur Jacek Szczecin19625 km Nordic Walking  MTak 
116 Kostur Bożena Szczecin19665 km Nordic Walking  KTak 
117
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  MTak 
118
 
Kowalczyk Paweł''pkowal'' Łobez1976HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  MTak 
119
 
Kowalczyk Kinga''Kinia'' Łobez1978HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  KTak 
120 Kowalik EwelinaEwela Świebodzin1991Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
121 Kozik  Przemysław  ŚWIDWINEK 198310 km  MTak 
122 Kozłowska  Paulina Paleuka Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 10 km  KTak 
123 Kozłowski ArturKoziołek Gryfice198510 km  MTak 
124 Koźmic Ryszard Police1953WSAP10 km  MTak 
125 Kraszewska AgnieszkaAga Płoty198210 km  KTak 
126 Kraus Damian Gryfice1996Chrobry Gryfice10 km  MTak 
127 Kraus Beata Łobez198010 km  KTak 
128 Kraus Gabriel Łobez197710 km  MTak 
129
 
Krawczuk AdamAdam Świnoujście1966KS Uznam Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
130
 
Krawczuk AmeliaAmelka Świnoujście2005KS Uznam Świnoujście5 km Nordic Walking  KTak 
131 Krawczyk MateuszMATEUSZ :)  Drawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
132 Kroehnke Artur Szczecin197510 km  MTak 
133 Król GrzegorzGreg Stargard Szczeciński1977Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
134 Królak Beata Police1962SP 8 Police10 km  KTak 
135 Kruza Anna Gryfice19775 km Nordic Walking  KTak 
136 Kubiak Monika Kołobrzeg198110 km  KTak 
137
 
Kuchta EmiliaEMI Gryfice 1986RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  KTak 
138
 
Kurowski SebastianSeba Gryfice1982RunGryf Gryfice10 km  MTak 
139 Kwiatkowska MAŁGORZATA  Resko19635 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
140 Kwit JanJOHN Szczecin1960 10 km  MTak 
141 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police10 km  MTak 
142 Lewandowski Mirosław Goleniów1960Rasch Polska Goleniów10 km  MTak 
143 Lewandowski WaldemarWaldi Gorzów Wlkp.198010 km  MTak 
144
 
Limanowska Lucyna Nowogard196910 km  KTak 
145 Ling RobertLinger Goleniów197610 km  MTak 
146
 
Lipertowicz AdriannaADA Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km  KTak 
147
 
Lisicki JanJanek Szczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak 
148 Lubczyńska Marta Krąpiel198010 km  KTak 
149 Łukaszewicz Marcin Łobez199010 km  MTak 
150 Łukaszyk Eliza Kołobrzeg198710 km  KTak 
151 Łużyńska Katarzyna Szczecin1979RAZ Szczecin10 km  KTak 
152 Łużyński TomaszNjuTom Szczecin1976TT Szczecin10 km  MTak 
153
 
Mackiewicz ArturArtur M. Szczecin1975Długobieganie10 km  MTak 
154
 
Mackiewicz MagdalenaMadziulka Szczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
155 Majewska Ewa Starogard19605 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
156 Majłowska IrenaIrenka Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.10 km  KTak 
157 Majłowski AleksanderOluś Gorzów wlkp. 1950KS.TEAM.Baryła Gorzów wlkp. 10 km  MTak 
158
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty198110 km  MTak 
159 Marzec ŁukaszOLE 82 Koszalin198210 km  MTak 
160 Matuszewski DanielMatuszewski Chomino199610 km  MTak 
161 Matysiak KatarzynaFizjobiegacze  Szczecin1970Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
162 Mazurski Paweł Gryfice198910 km  MTak 
163 Michalski Krystian Kiełpino199310 km  MTak 
164 Michałowski Jakub Gryfice198410 km  MTak 
165
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 198010 km  KTak 
166 Migryt MateuszDŁUGI Resko199210 km Gmina Resko
 
MTak 
167 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km  KTak 
168 Mindal  Grzegorz  Resko197810 km  MTak 
169 Minko Arkadiusz Szczecin1988MKL SZCZECIN10 km  MTak 
170 Molska Krystyna Gryfice19595 km Nordic Walking  KTak 
171 Mucha Ewelina Resko198410 km Gmina Resko
 
KTak 
172
 
Mucha PiotrFizjo Piotr Szczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
173
 
Murawska WiolettaWiola Szczecin196910 km  KTak 
174 Murawska NikolaNiki Szczecin200010 km  KTak 
175 Musiał Ela Wysoka Kamieńska198210 km  KTak 
176 Musiał BartekBartek Wysoka Kamieńska198310 km  MTak 
177 Muszyńska AnielaKa - 60 Resko19515 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
178 Muszyńska Agnieszka Resko198310 km  KTak 
179
 
MYDLO RADOSLAW Ginawa197810 km  MTak 
180 Myślicki RafałMyśliwy Świerzno198910 km  MTak 
181 Naglacki Grzegorz Szczecin1972MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
182 Nickel BartoszBartek Łobez199110 km  MTak 
183 Niedźwiedź Alicja Klub Ka-60 Resko19565 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
184 Niedźwiedź MonikaMonika Resko198310 km Gmina Resko
 
KTak 
185 Niewiadomski PawełX. Paulus Łobez198510 km  MTak 
186 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN194910 km  MTak 
187 Nowak Włodek Nowogard1962Niezrzeszony10 km  MTak 
188 Nowicki Bartek Szczecin198410 km  MTak 
189 Ofiarski Mateusz Szczecin199110 km  MTak 
190 Około-Kułak  Ola Lobez197010 km  KTak 
191 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  MTak 
192 Oleszek TomaszOLI Goleniów1970Rasch Polska Goleniów10 km  MTak 
193 Oleszek KrzysztofKRZYŚ SJSNS Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
194 Oleszek Ewelina Stargard1987Stargard. Ja sie nie ścigam5 km Nordic Walking  KTak 
195 Opowicz RafałOPO Szczecin1978Fizjobiegacze Szczecin 10 km  MTak 
196 Orysiak TomaszMamut Łobez1988Łobez10 km  MTak 
197 Orzeł JacekJacek Dygowo197210 km  MTak 
198 ORZEŁ MARZANNADygowskie dziewczyny DYGOWO19715 km Nordic Walking  KTak 
199 Orzeł Daniel DYGOWO199510 km  MTak 
200 Osiewicz Dawid Gryfice199210 km  MTak 
201 Ostapko MateuszCaptain Mateusz Wysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
202 Otoka Kasia Szczecin197710 km  KTak 
203 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
204 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
205 Paluch Jarosław Grzędzice196210 km  MTak 
206 Pawelec Łukasz Resko1985220V10 km Gmina Resko
 
MTak 
207 Peda Kamila Police198010 km  KTak 
208 Peda Leszek Police195210 km  MTak 
209 Pietrasik Dawid Szczecin198110 km  MTak 
210 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
211 Pietrzak PaulinaPaulina Resko1993Bądź fit razem ze mną10 km Gmina Resko
 
KTak 
212 Pilecka Teresa Szczecin198110 km  KTak 
213
 
Pilecki Robert Szczecin198010 km  MTak 
214
 
Pląsek SylwesterSylwester Police1971LoveLasy10 km  MTak 
215 Pluciński WojciechWojtek Resko197910 km Gmina Resko
 
MTak 
216 Płażalska Sylwia Brojce1986RUNGRYF GRYFICE 5 km Nordic Walking  KTak 
217
 
Płażalski ŁukaszHusaria Race Team Brojce1982Husaria Race Team10 km  MTak 
218
 
Płażalski PrzemysławPrzemo Brojce1980RUNGRYF GRYFICE 10 km  MTak 
219 Polański Dariusz Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
220 Przybysz MichałMichał Maszewo1984Gwiezdna Flota Maszewo10 km  MTak 
221 Racinowska Sylwia Gryfino199410 km  KTak 
222 RACINOWSKI MACIEJ GRYFINO196410 km  MTak 
223 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
224 Rogowski RobertROBERT Szczecin1969skrzywienigoście10 km  MTak 
225 Rogowski KrystianKRYSTIAN Szczecin2001Skrzywieni goście10 km  MTak 
226 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin198310 km  KTak 
227
 
Romanowicz PiotrPitek Prusim197710 km Gmina Resko
 
MTak 
228 Romas Czesław Gorzów Wlkp.195010 km  MTak 
229 Romej ElżbietaStrzała Ela Łobez196410 km  KTak 
230 Rumiński ŁukaszGrubson Warszawa198610 km  MTak 
231 Schmidt Dariusz Kołobrzeg196410 km  MTak 
232 Sell Ewa Goleniów 197810 km  KTak 
233 Serkis Piotr Łobez1985Pneumokoki10 km  MTak 
234
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
235 Siwula BartoszBartek Resko198510 km Gmina Resko
 
MTak 
236 SKAŁECKI RobertROBERT Świdwin196910 km  MTak 
237
 
Skowyra Wioletta Barkowo1973RunGryf10 km  KTak 
238 Skowyra Arkadiusz Barkowo1981RunGryf10 km  MTak 
239
 
SMAGOWSKI WojtekWojtek Rąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
240 Sodnomgombo AlimaaAlimaa Szczecin1962fizjobiegacze szczecin10 km  KTak 
241 Soroczyńska MonikaMONIKA Resko197710 km Gmina Resko
 
KTak 
242
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972Zachodniopom.Centrum Onkologii5 km Nordic Walking  KTak 
243
 
Staliś RobertROBO Trzebiatów1984:)10 km  MTak 
244 Staliś NataliaNATALIA Trzebiatów1987:)10 km  KTak 
245 Stefaniak Łukasz Szczecin197810 km  MTak 
246 Stefaniak Małgorzata Szczecin19795 km Nordic Walking  KTak 
247
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
248
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
249 Sulewski KrzysztofKrzysiek Barczewo1985Barczewo Biega10 km  MTak 
250 Sulkowska BożenaDygowskie dziewczyny Dygowo1967Dygowie5 km Nordic Walking  KTak 
251
 
Sworobowicz Paweł Szczecin1985Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
252 Szar Aneta Dębno197710 km  KTak 
253 Szczerba Łukasz Grzybowo198410 km  MTak 
254 Szczerba AgnieszkaAGA Grzybowo19855 km Nordic Walking  KTak 
255
 
Szekieta ArkadiuszArek Gryfice1969RunGryf Gryfice10 km  MTak 
256 Szklarska Dorota Łobez197510 km  KTak 
257 Szopa Marek Resko199410 km  MTak 
258
 
Szostak MarcinMARCIN-OSOM Szczecin1988OSOM! Runners10 km  MTak 
259 Szubert BożenaPETARDA :) Stargard1986WMLKS Pomorze Stargard10 km  KTak 
260 Szydłowski MichałMajkel Rogowo199910 km  MTak 
261 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin198210 km  KTak 
262 Szymański PiotrSzymon Rosnowo1973SzymkiRun10 km  MTak 
263 Szymański Sylwester Szczecinek1973ULKS Barwice-MKL Szczecinek-TEAM Biegowy Szczecinek10 km  MTak 
264
 
Szyposzyński KamilKamilosik Świdwin1978MECENAS i przyjaciele10 km  MTak 
265 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
266
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice1985RunGryf Gryfice10 km  KTak 
267 Talarek RobertTELERANEK Szczecin1977Teleranek10 km  MTak 
268
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
269 Tekiel MarcinDexon Dygowo1980OSP DYGOWO10 km  MTak 
270 Tekiel Agnieszka Dygowo1982Dygowskie dziewczyny5 km Nordic Walking  KTak 
271 Tichanów PiotrTICHAN Gdańsk198610 km  MTak 
272 Tichanów JustynaTichanka Warszawa198710 km  KTak 
273 TIETZ PrzemekTicu Stargard1975 10 km  MTak 
274 Tober  Edyta Łobez198010 km  KTak 
275
 
Tomczyk AlinaAla ND Nowogard197810 km  KTak 
276 Trybuchowski Krzysztof Resko198110 km Gmina Resko
 
MTak 
277
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
278 Urbański Tomasz Białogard1972Karlino Biegaj10 km  MTak 
279 Wasiak SylwekSILVANO Maszewo1980Gwiezdna Flota Maszewo10 km  MTak 
280 Waszczuk TomaszWASZCZUNIU Szczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  MTak 
281 Watkowski Edmund Resko19505 km Nordic Walking Gmina Resko
 
MTak 
282
 
Więcław Mateusz Łobez199310 km  MTak 
283 Wiliński Marek ŚWIDWIN1961K.B SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
284
 
Wilklisz WojciechWojtek Szczecin197010 km  MTak 
285 Wiszniewski Wojciech Szczecin198110 km  MTak 
286 Wiśniewska MagdalenaMAGDA  Drawsko Pomorskie1983ZDRun Extreme10 km  KTak 
287 Witkiewicz Eryk Białogard197610 km  MTak 
288 Witkiewicz Magdalena Białogard1978KB 10 Białogard10 km  KTak 
289 Wojtkiewicz Mateusz Białogard1995KB 'Dziesiątka' Białogard10 km  MTak 
290 Wolińska Emilia Wolin197110 km  KTak 
291 Woliński Andrzej Wolin196710 km  MTak 
292
 
Woźniak IwonaMisia Prusim19775 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
293 Wójcik Katarzyna Dobra1982Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
294 Wyglądacz ArkadiuszSoyer Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  MTak 
295 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie Rekiny -Triathlon Team10 km  KTak 
296 Zarembska ZofiaZosiulka Resko 198710 km  KTak 
297 Zarembski DawidDawid Resko198610 km Gmina Resko
 
MTak 
298 Zielińska Danuta Łobez19545 km Nordic Walking  KTak 
299 ZIELIŃSKA ANNAANNA Łobez197210 km  KTak 
300 Złotnicka Plucińska AnnaAnna Resko197910 km Gmina Resko
 
KTak 
301 Złotnicka-Błaszczyk Marta GRYFICE/BORZYSZEWO198510 km  KTak 
302 Złotnicka-Trybuchowska Małgorzata Resko198210 km Gmina Resko
 
KTak 
303 Znamierowska MonikaMonika Resko198110 km Gmina Resko
 
KTak 
304
 
ŻYŁA Przemysław CHOSZCZNO198210 km  MTak