Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Helenowski Bieg Przełajowy

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 BOBROWICZ ArturBOBSON Goleniów1984Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
2 Borus Tomasz Goleniów19849 km Gmina Goleniów
 
MTak 
3 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police9 km  KTak 
4 Chmielewski JanuszJanusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police9 km  MTak 
5 Chomont Magdalena Goleniów1978No Gravity9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
6 Chomont Rafał Goleniów1978No Gravity9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
7 Chorążewski SebastianMały GOLENIÓW1974Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
M 
8 Cichocka AngelikaCichocka :p  Jenikowo19919 km  KTak 
9 Czub Paweł Rożnowo Nowogardzkie19969 km  MTak 
10 Daronin Pavlo Goleniow19819 km  M 
11 Daszewski LechLELEK Dębno1963FIREEAGLES9 km  MTak 
12 Dąbrowski Piotr Goleniów19799 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
MTak 
13 Duda-Religa Ewelina Szczecin1976OZKB9 km  KTak 
14 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski9 km  MTak 
15
 
Gałamaga RadosławLOVELASY RADEK Police1978LoveLasy9 km  MTak 
16
 
GAPINSKI Rafał Szczecin1975ProGdar Marathon Team9 km  MTak 
17 Gębala Stanisław Goleniów19579 km Gmina Goleniów
 
MTak 
18 Gielnik Jarosław Załom19619 km Gmina Goleniów
 
MTak 
19 Gławenda MilenaMILENKA ;)  Jarchlino19829 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
KTak 
20 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie9 km  MTak 
21 Gulbinowicz PawełGulbi Goleniów19799 km Gmina Goleniów
 
MTak 
22
 
Guzikiewicz MarcinMarcin Goleniów1978Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
23
 
Guzikiewicz MirosławBIG MIRO Goleniów1972Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
24 Jesionka  Jarosław Jarecki Nowogard 19769 km  MTak 
25 Jurczak ŁukaszŁukasz Goleniów19839 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
MTak 
26 Kachnowicz-Bukała IzabelaIZA Goleniów 1974Rozbiegany Goleniów 9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
27 Kania-Jesionka AnnaDziubas Nowogard19789 km  KTak 
28 Klimczak DamianKlimuś Dobropole19999 km  MTak 
29 Kluska Monika Nowogard19789 km  KTak 
30 Kołtuniak Hubert Goleniów19789 km Gmina Goleniów
 
MTak 
31 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
32 Kosmalski MaciejKOSA Szczecin19825 Pułk Inżynieryjny9 km  MTak 
33 Krause PiotrPiotrek :)  Goleniów19889 km  MTak 
34
 
Kubiaczyk IreneuszKORZEŃ Mosty19779 km Gmina Goleniów
 
MTak 
35 Kulinicz Agnieszka Goleniów1979Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
36
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Szczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie9 km  KTak 
37 Kwintal Janek Krępsko19739 km Gmina Goleniów
 
MTak 
38 LOBA Jerzy Dziwnów1948Dziwnów9 km  MTak 
39 Łysoń Andrzej Stargard1980ATR Agrohandel9 km  M 
40 Makaś Sebastian Goleniów19869 km Gmina Goleniów
 
MTak 
41 Matwiejczyk PiotrPCHEŁA Stargard19759 km  MTak 
42
 
Mikołajczuk JacekJ.Mikołajczuk Gorzów Wielkopolski2000Algraf Race Team9 km  M 
43 Momot Grzegorz Świnoujście1963Świnoujście9 km Osiedle Helenów
 
MTak 
44 Mścichowska AgnieszkaAGNIESZKA Goleniów1982Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
45 Nowacki DamianTutu Stare Łysogórki 19929 km  M 
46
 
Nowak DanielKenijczyk  Goleniów1982Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
MTak 
47
 
Nowak KlaudiaKlaudia  Goleniów1983Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
KTak 
48 Orłowski  Bolesław Bolesław Nowogard19479 km  MTak 
49 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam9 km  KTak 
50
 
Pawliński PiotrPio_Run_Fun Police1985GRUPA AZOTY POLICE9 km  MTak 
51 Pawłowska Agnieszka Goleniów1972Progdar9 km  KTak 
52 Poźniak Beata Goleniów19839 km Gmina Goleniów
 
KTak 
53 Pryk RafałRafał Goleniów1975Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
54 Przytuła Jarosław Goleniów19859 km Gmina Goleniów
 
MTak 
55 Religa Konrad Goleniów2000Berserkers Team9 km  MTak 
56
 
Rybicki Janusz Police1950SKB DZIK POLICE9 km  MTak 
57 Rycak Bartosz Police19935 PUŁK INŻYNIERYJNY 9 km  MTak 
58 Rychłowski PiotrK e r t o i P Mierzyn1980Leniwe Buły Mierzyn9 km  MTak 
59 Sadowska Beata Szczecin19689 km  KTak 
60 SAWICKI Krzysztof SZCZECIN19879 km  M 
61
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin9 km  MTak 
62 Stojecki BartoszGrey Fox Goleniów1975Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
63 Strzelczyk RafałRAFAŁ Stepnica19799 km  M 
64 Szymańska Anna Goleniów1958Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
Osiedle Helenów
 
KTak 
65 Ślesicka  Beata  Szczecin 19799 km Gmina Goleniów
 
KTak 
66 Śliwińska Justyna Śliweczka Goleniów19919 km Gmina Goleniów
 
KTak 
67 Świderska-Bańka Anna Goleniów19769 km  KTak 
68 Tarnożek RóżaRóża Goleniów19739 km Gmina Goleniów
 
KTak 
69
 
Tomczyk AlinaAla ND Nowogard19789 km  KTak 
70
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 19769 km  MTak 
71 Wilk JustynaJUSTYNKA Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA9 km  KTak 
72 Witorzęć Dariusz Łęgi19739 km  MTak 
73 Zielonka Maja Goleniów1981Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
KTak 
74 Zielonka Grzegorz Goleniów1982Rozbiegany Goleniów9 km Gmina Goleniów
 
MTak 
75
 
Żywicka  Barbara Basia Szczecin19729 km  KTak