Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 6

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
3 Babiszkiewicz MikołajGorzów Wlkp1977GAWRA5 km  M
4 Babiszkiewicz JakubGORZÓW WLKP20055 km  M
5
 
Bandur GrzegorzGorzów Wlkp.1988KB MANIAC POZNAŃ5 km  M
6 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
7 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 5 km  M
8
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
9
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
10 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK5 km  M
11 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
12
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW5 km  M
13 Bździon KamilKostrzyn nad Odrą1989Fit Foxy5 km  M
14 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
15 Celejewski KrzysztofLipki Wielkie19675 km  M
16 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.1945Niezrzeszony5 km  M
17 Chawawko TomaszDębno19745 km  M
18
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
19 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
20 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19815 km  M
21
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
22 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
23 Ćwirko-Gross AgnieszkaKłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
24 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
25 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981NSNP Gorzów Wielkopolski5 km  M
26 Dryszel PawełGorzów Wielkopolski19835 km  M
27 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 5 km  M
28 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 19765 km  M
29 Drzewiecki  Michał Łupowo20015 km  M
30 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
31 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
32 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
33
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
34 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
35 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
36
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
37 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project5 km  M
38 Hajdukiewicz RafałŚwiebodzin1988 5 km  M
39 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  K
40
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run5 km  M
41 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team5 km  K
42 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team5 km  M
43
 
Kazimierczak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19765 km  K
44
 
Kazimierczak MarcinGorzów Wielkopolski1975Ludzie Dla Miasta5 km  M
45 Klej EwaGorzow Wlkp.1981parkrun Gorzów 5 km  K
46
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL GORZÓW5 km  M
47 Kłysz MaurycyPrzyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ5 km  M
48 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
49
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project5 km  M
50 Kostrzewski BartekGorzów Wielkopolski20035 km  M
51 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19755 km  M
52
 
Kowalski MarekGowzów Wlkp.19655 km  M
53 Kowalski AdamGorzów Wlkp.20065 km  M
54 Kozajda TomaszDeszczno1982Deszczno Warriors5 km  M
55
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
56 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19905 km  K
57
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
58 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
59
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19825 km  K
60 Kurasz MartaLubniewice19935 km  K
61 Kuś AdamWysoka1997BE3/Cityzen_ Triathlon & Running Team5 km  M
62 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
63 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
64
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM5 km  M
65 Lech MartaŚwiebodzin19895 km  K
66 Lech RadosławŚwiebodzin19765 km  M
67
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
68
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
69
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
70 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski19815 km  K
71
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
72 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
73 Mistrzak AnnaŚwiebodzin1980 5 km  K
74
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
75 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
76
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
77 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
78 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K
79
 
Nowicki RobertWawrów1974nowik5 km  M
80 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno5 km  M
81 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
82 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
83
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
84
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
85 Parkoła KrzysztofGorzów Wlkp.19795 km  M
86 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19865 km  K
87 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979 5 km  M
88 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958 5 km  M
89 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
90
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Sylwester Runner Team5 km  M
91
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
92 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
93 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
94 Roztajewska PatrycjaPoznań19885 km  K
95 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
96 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
97 Sawicka IzabelaGorzów Wlkp1983parkrun5 km  K
98 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
99 Sawicki Mateusz Skwierzyna1989MMA Devil Miedzychòd5 km  M
100 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
101 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
102
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW5 km  M
103 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów 5 km  K
104
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
105 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 5 km  K
106
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
107 Stefański GrzegorzDeszczno19915 km  M
108
 
Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
109
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
110 Szar AnetaDębno19775 km  K
111 Szerment ErykGorzów19805 km  M
112
 
Szuca AgataStrzelce Krajeńskie1993KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
113 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
114
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie5 km  M
115 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19805 km  M
116 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19795 km  M
117
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
118 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
119
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
120
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
121 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19875 km  M
122
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 1973PARKRUN5 km  K
123 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
124 Wieczorek JacekGorzów Wielkopolski19765 km  M
125 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
126 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984 5 km  M
127 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
128 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
129 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 2000MUKS PUSZKIN5 km  K
130 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.19785 km  M
131
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
132 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
133 Zerek MarcinRzepin19895 km  M
134 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin5 km  M
135 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K