Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II BIEG ULICZNY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁĘKA OPATOWSKA „DLA NIEPODLEGŁEJ”

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bak MichałLututów198810 km  MTak 
2 Błach RolandKępno1975KS Leniwiec10 km  MTak 
3 Bystry GrzegorzBaranów1975KS LENIWIEC10 km  MTak 
4 Czajkowski StanisławJelcz-laskowice195010 km  MTak 
5 Czworowska ViolettaKępno197410 km  KTak 
6 Dawid ŁukaszKępno1981KS Leniwiec10 km  M 
7 Dera RafałPotaśnia197510 km  MTak 
8 Dudek AndrzejOstrów Wielkopolski1961Niezrzeszony10 km  MTak 
9 Ferdynus Marcin Opatów199110 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
10 Fiołka TomaszKępno 198410 km  M 
11 FLORCZAK MIROSŁAWKĘPNO1974Ks Leniwiec10 km  MTak 
12 Florczak PawełKepno 1980KS Leniwiec 10 km  M 
13 Foksa MarekOstrzeszów1956Borki Morawa10 km  MTak 
14 Fortuna  Małgorzata Bąków1990Kluczborska grupa biegowa 10 km  KTak 
15 Froń EmiliaBaranów 199910 km  K 
16 Gajda JacekOstrzeszów1981Aktywny Ostrzeszów10 km  M 
17 Gania Aleksander Kępno197710 km  MTak 
18 Gąszczak MariuszKępno1979KS LENIWIEC 10 km  MTak 
19 Gąszczak TadeuszGliwice193710 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
20 GREDA JOZEFSYCOW194610 km  MTak 
21 Hadryś GrażynaOpatów198210 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
22 HELICKI ANDRZEJOstrów Wielkopolski1964Niezrzeszony10 km  MTak 
23 Horosiewicz  Bartosz Łęka Mroczeńska 198610 km  MTak 
24 Jakubowska JolantaWieluń1963Wieluń Biega10 km  KTak 
25 Jarczak DawidPiaski1988ZAKWAS TEAM10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
26 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski198110 km  K 
27 JERCZYŃSKI TOMASZŁĘKA OPATOWSKA1978Nowoczesna10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
28 Jeziorny RrszardWIELUN1963wielun biega10 km  MTak 
29 Jusypenko MichałWrocław1980JUS_TEAM10 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
30 Karkoszka BartoszOstrzeszów1980Aktywny Ostrzeszów10 km  M 
31 Kawoń  Andrzej Namysłów 195410 km  MTak 
32 Kister KrzysztofGodziesze200110 km  M 
33 Kister BłażejGodziesze197410 km  M 
34 Klamecki DanielByczyna197810 km  MTak 
35 Kłak WojciechPiaski197710 km Gmina Łęka Opatowska
 
M 
36 Kowalczyk MichałOlszowa1999ZAKWAS TEAM10 km  M 
37 Królik ZenonOstrów Wielkopolski1946sam sobie sterem10 km  MTak 
38 Kubicki Mariusz Kluczbork1976Kluczborska grupa biegowa10 km  MTak 
39 Kurzawa PrzemysławPROŚLICE198710 km  M 
40 Lechowski JanJelcz-laskowice1958KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE10 km  MTak 
41 Leszczyńska JuliaByczyna199510 km  KTak 
42 Lubojańska MartynaGrębanin2000Zs nr 1 Ostrzeszów10 km  KTak 
43 Łuczak  Marcin Ostrzeszów1980Aktywny Ostrzeszów 10 km  MTak 
44 Mandat JanekOleśnica1959KB Lupus Oleśnica10 km  MTak 
45 Marczak MaciejDORUCHÓW1999Aktywny Ostrzeszów10 km  M 
46 Marek KowalinskiLaski1973Sparta Ultra Team10 km  M 
47 Matillek MiłoszMiędzybórz1989Międzyborska Grupa Biegowa10 km  MTak 
48 Mazur DariuszWrocław198710 km  M 
49 Mazurkiewicz DawidKluczbork199010 km  M 
50 MĄCZKA TOMEKBYCZYNA198010 km  MTak 
51 Mądry JakubKępno200010 km  MTak 
52 MEJER JACEKSuchy Las1982Drużyna Szpiku10 km  MTak 
53 Mielczarek StanisławKalisz1957niezrzeszony10 km  MTak 
54 Mrugała AndrzejJasienie1991Kluczborska Grupa Biegowa10 km  MTak 
55 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km  MTak 
56 Nowak MagdalenaDuisburg198610 km  K 
57 Nowak MagdalenaOpatów200010 km  KTak 
58 Olejnik SebastianWieluń198010 km  MTak 
59 Opatowska ŁękaŁęka Opatowska201810 km  M 
60 Owczarek KubaKępno199510 km  MTak 
61 PAWLAK KAZIMIERZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI1959Night Runners 10 km  M 
62 PODEJMA RAFAŁLaski1974SPARTA ULTRA TEAM10 km  MTak 
63 Prokopiuk RobertJesionka197510 km  MTak 
64 Pryszmont  RafałOpatów197810 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
65 Pryszmont DawidOpatów 200210 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
66 Redkiewicz ZbigniewSieradz198410 km  MTak 
67 RYBCZYŃSKA EDYTADROŻKI1973LO KĘPNO10 km  KTak 
68 RYBCZYŃSKA MARTYNADROŻKI197010 km  KTak 
69 Rybczyńska PaulinaKobyla Góra1970Ryba Team10 km  KTak 
70 RYBCZYŃSKI WIKTORDROŻKI1999LO KĘPNO10 km  MTak 
71 Rygiel Krzysztof Wrocław197410 km  MTak 
72 RZEPCZYŃSKI WIESŁAWRACIBÓRZ194810 km  MTak 
73 Sikora  ArturOstrów Wielkopolski199510 km  M 
74
 
Sinecki KrystianSyców1984RUN-LOG.COM/Syców10 km  MTak 
75 Sitek WaldemarBukownica1981Opatow Biega10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
76 SKAŁECKI PRZEMYSŁAWUCIECHÓW1986KS LENIWIEC10 km  MTak 
77 Sokołowska  Barbara Namysłów 197310 km  KTak 
78 Stramowski RafałŁęka Opatowska198610 km  M 
79 STRYJAKIEWICZ ROMANBARANÓW197010 km  MTak 
80 Świątek MaciejKępno1989KS Gepard Kepno10 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
81 Świtoń MariańBukownica1960Bukownica Biega10 km  K 
82 Talaga MichałRawicz1977esds runners10 km  MTak 
83 Timashov VolodymyrDonieck198110 km  M 
84 Udala  Pawel Opatów 1976-10 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
85 Urbański  SlawomirPiaski197110 km  M 
86 Waluśkiewicz ArturWrocław196710 km  M 
87 Wodnik AndrzejŁęka Opatowska195510 km Gmina Łęka Opatowska
 
MTak 
88 WRÓBEL MAŁGORZATASIEMIANICE198010 km  KTak 
89 Wylęga  Dominik Łęka Mroczeńska1982KS Gepard Kepno10 km  MTak 
90 Zając AleksandraŁęka Opatowska198910 km Gmina Łęka Opatowska
 
KTak 
91 Zaremba TadeuszGliwice195410 km  MTak 
92
 
Zawadzki AdrianTrzebiatów199610 km  M 
93 Zawierta JarosławOstrzeszów1986Aktywny Ostrzeszów10 km  MTak 
94 Zawierta AngelikaOstrzeszów1986Aktywny Ostrzeszów10 km  KTak 
95 ŻŁOBIŃSKA ANETASŁUPIA POD KĘPNEM197910 km  K