Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Wielkanocny Bieg Zająca

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamiak EwaWiduchowa1960NW Widuchowa5 km Nordic Walking
 
KTak 
2 Babiński RobertGryfino1978Royal Runners Team5 km  M 
3 Balcarczyk EmiliaDębno1986Dębnowskie Człapaki5 km  KTak 
4 Banaszak-Górska KingaPilchowo1973Biegunki5 km  KTak 
5 Bartczak JustynaTrzcinna19795 km  K 
6
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M 
7 BARTOSIK OLIWIERBARLINEK2004BBL BARLINEK5 km  M 
8 BARTOSZ MAREKTRZCIŃSKO-ZDRÓJ19955 km  M 
9 Bejster PrzemysławSzczecin1958Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
10 Belt TomaszSzczecin19795 km  MTak 
11 Bernacka-Szydlik KarolinaSzczecin1984Biegunki5 km  KTak 
12 BERNACKI MARIUSZGRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
13 Białek BeataWiduchowa1976KB HERMES GRYFINO5 km  KTak 
14 Białek  AleksandraŻarczyn19975 km  KTak 
15 Bielawska AnnaTrzcińsko Zdrój19845 km  KTak 
16 Bieniek KamilPolice1984Police5 km  MTak 
17 Błasik DariaTrzcińsko-Zdrój2005FANI FORMY5 km  KTak 
18 Błasik Damian Trzcińsko-Zdrój2004FANI FORMY5 km  MTak 
19 Błaszczyk StefanChojna1959NIEZRZESZONY5 km Nordic Walking
 
MTak 
20 Błoniarczyk KrzysztofChojna1967AGB NYGUS5 km  M 
21 Borek JakubBarlinek1990Barlinecki Kenijczyk 5 km  M 
22 BULSA MARCINBanie1978Pyrzyce biegają5 km  MTak 
23 Burghardt RenataGryfino1971 5 km  KTak 
24 Butrymowicz KamilaBarlinek19855 km  K 
25 Butryn  ZuzannaBabinek20085 km Nordic Walking
 
K 
26 BUTRYN AGNIESZKABABINEK19805 km Nordic Walking
 
KTak 
27
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968 5 km  KTak 
28 Chmielewska GrażynaRóżanki19605 km  KTak 
29 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  MTak 
30 Chruściewicz JustynaSzczecin 19825 km  KTak 
31 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin5 km  M 
32 Cichowska JadwigaLisie Pola1990Polne Lisy5 km  K 
33 Cichowski MieczysławLisie Pola1987Polne Lisy5 km  MTak 
34 Czarnula  CzarnaGryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 5 km  KTak 
35 Depa BogusławaSzczecin19755 km Nordic Walking
 
KTak 
36 Dudek DariuszChojna19775 km  MTak 
37 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977 5 km  KTak 
38 Dylewska  Anna Lisie Pole 19875 km  K 
39 DŻANOJAN ARTURTrzcińsko-Zdrój2004FANI FORMY5 km  MTak 
40 DŻANOJAN KARINATrzcińsko-Zdrój2005FANI FORMY5 km  MTak 
41 Ferfet ElizaChojna1984Szkoła języków Obcych Professional School Chojna5 km Nordic Walking
 
KTak 
42 Fieńko KatarzynaPełczyce1989 5 km  KTak 
43 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  MTak 
44 Fijołek MonikaGorzów Wielkopolski19765 km  KTak 
45 Gabor KrzysztofGryfino1984Gryfino5 km  MTak 
46
 
Gałamaga RadosławPolice1978 5 km  M 
47 Garczynska  Malgorzata Chojna1972Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna5 km  KTak 
48 Gibowska PaulinaKostrzyn nad Odrą19925 km  K 
49
 
Giniewski PiotrPolice19755 km Nordic Walking
 
MTak 
50 Glubs  Wioletta Chojna 19755 km  KTak 
51
 
Gładkowska IrynaSzczecin19785 km Nordic Walking
 
K 
52 Góra GracjanSzczecin19875 km  MTak 
53
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście5 km  KTak 
54 Górski Bernard Mierno 1962-5 km  MTak 
55 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 5 km  MTak 
56 Grzegorczyk MajaWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 5 km  KTak 
57 Grzegorczyk Leszek CezaryPolice19485 km Nordic Walking
 
MTak 
58 Guzikowski TomaszSzczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking
 
MTak 
59 Gwardiak BartłomiejGoleniów1992Prime Cargo Poland5 km  M 
60
 
Hałas RenataSzczecin19695 km  KTak 
61
 
Huszcza  PiotrNowielin 1978Pyrzyce biegają5 km  MTak 
62 Iwan AdriannaMieszkowice19965 km  KTak 
63 Iwan JagodaMieszkowice20015 km  KTak 
64 Jaszczyszyn  DanutaTrzcińsko-Zdrój19685 km  KTak 
65 Jaszczyszyn AdrianTrzcińsko-Zdrój19905 km  MTak 
66 Jaz AnetaChojna1999AGB NYGUS5 km  KTak 
67 Jaz JustynaChojna1999AGB NYGUS5 km  KTak 
68 Jaz PaulinaChojna1997AGB Nygus5 km  KTak 
69 JĘDRUCH RAFAŁSZCZECIN19765 km  MTak 
70 Jędruch BeataSzczecin19775 km Nordic Walking
 
KTak 
71 Jurek BarbaraDębno19645 km  KTak 
72 Kaczmarek JanMieszkowice19475 km  MTak 
73 KAŁACHURSKA MAŁGORZATA Chojna 2000FANI FORMY5 km  KTak 
74 Kamela IzabelaMieszkowice1994Kuny Stare Łysogórki 5 km  KTak 
75 Kamińska MagdalenaSzczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking
 
KTak 
76
 
KAPŁANIAK  ADRIANSzczecin 1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
77 Kapral AndrzejChojna1981BRAK5 km  MTak 
78 Kłonowska MonikaTrzcińsko- Zdrój1986FANI FORMY5 km  KTak 
79 Kłonowska EmiliaTrzcińsko-Zdrój20065 km  KTak 
80 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19775 km  MTak 
81 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  KTak 
82 Kowalewska JoannaNowe Czarnowo1983Royal Runners Team5 km  KTak 
83 Kowalska MariaTrzcińsko Zdrój 19785 km  KTak 
84 Kramer Iwona Osinów Dolny1991Kuny5 km  K 
85 Krysiak HalinaSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
86
 
Krysiak DawidSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
87
 
Kubik KrystianGryfice1993 5 km Nordic Walking
 
M 
88 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Dębnowskie Człapaki5 km  K 
89 Kucharska AnnaDębno 1982Dębnowskie Człapaki5 km  KTak 
90 Kucharski DamianDębno1979Dębnowskie Człapaki5 km  MTak 
91 Kula  Łukasz Dębno 19915 km  M 
92 Kulig KrzysztofDołgie1977 5 km  MTak 
93 KULKA WIOLADĘBNO1987DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI5 km  KTak 
94 Kurowski SebastianTrzcińsko Zdrój1983MKS Orzeł T-Z5 km  M 
95 Kuźbik JakubSzczecin1984Puszczyk Bukowy5 km  MTak 
96 Kwaśniewski Grzegorz Cedynia1998Kuny Stare Łysogórki 5 km  MTak 
97 Lewandowska PaulinaGryfino19855 km  KTak 
98 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  MTak 
99 Lewandowski GrzegorzGryfino19605 km  MTak 
100 Lipertowicz Sebastian Police19835 km  MTak 
101 Liput Michał Nawodna20035 km  MTak 
102 Lorent  AgnieszkaGryfino 1983Drużyna Szpiku5 km  K 
103
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976 5 km  KTak 
104 Machola BartłomiejSzczecinl1981Monia Gym5 km  MTak 
105 Machola KatarzynaSzczecin1978Monia Gym5 km  KTak 
106 Madej AgnieszkaWiduchowa1973Nordic Walking Widuchowa5 km Nordic Walking
 
KTak 
107 Madera KrzysztofChojna1984AGB NYGUS5 km  MTak 
108 Madzio ZbigniewMyślibórz 19685 km  MTak 
109 Makarewicz GrzegorzGorzów Wielkopolski19745 km  M 
110 Maksimiec RafałBanie19765 km  MTak 
111 Makuch JoannaSiadło Dolne19865 km Nordic Walking
 
K 
112 Małolepsza  Weronika Gryfino 20075 km  K 
113 Marciniak  KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno5 km  K 
114 Marek BartoszTrzcińsko-Zdrój19955 km  MTak 
115 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski5 km  MTak 
116 Marszałek Paweł Dębno1975Dębnowskie Człapaki5 km  M 
117 Masłyk Małgorzata Pyrzyce19675 km Nordic Walking
 
KTak 
118 Matuszak Krzysztof Szczecin1974MATUSZAK TEAM5 km  MTak 
119 Matuszak KamilaSzczecin2001MATUSZAK TEAM5 km  KTak 
120 Matuszak AnitaSzczecin1975MATUSZAK TEAM5 km  KTak 
121 Matuszak MateuszSzczecin2005MATUSZAK TEAM5 km  MTak 
122 Michalczuk KarolinaSzczecin19885 km  KTak 
123 Miecznikowski PatrykBanie19945 km  MTak 
124 Mikitów PaulaTrzcińsko-Zdrój19865 km  KTak 
125 Mikołajczyk AlicjaTrzcińsko-Zdrój1984AGB NYGUS5 km  KTak 
126 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN5 km  M 
127 Misiewicz BożenaChojna19615 km Nordic Walking
 
KTak 
128
 
Mistelski KarolSzczecin19935 km  MTak 
129 Narejko PawelWarzymice19925 km  MTak 
130 Narejko RobertChojna19675 km Nordic Walking
 
MTak 
131 Nauman DorotaGorzów wlkp20055 km  K 
132 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K 
133 Nelza-Podyma NataliaChojna19885 km  KTak 
134
 
Niekorek SebastianNowielin1977Pyrzyce Biegają5 km  MTak 
135 Nowacki DamianStare Łysogórki 19925 km  MTak 
136 Olszewska ElzbietaGryfino19825 km  KTak 
137 Orłowska  EwaPrzyjezierze 1993Drużyna Filipa 5 km  KTak 
138 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno5 km  MTak 
139 Otoka KasiaSzczecin1977FANI FORMY5 km  K 
140 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K 
141 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
142 Pacyna RobertKozielice1973BiegiMojeŻycie5 km  MTak 
143 Padok MagdalenaSzczecin19795 km  K 
144 Padoł  WeronikaChojna20055 km  KTak 
145 Pańko AndrzejWiduchowa1993KB HERMES GRYFINO5 km  MTak 
146 Pasternak AlicjaKrzywin19875 km  K 
147 Pejska-Babińska JustynaGryfino1981Royal Runners Team5 km  K 
148 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958 5 km  M 
149 Przybylska AleksandraLipiany1986CJS Tłumaczenia Myślibórz5 km  KTak 
150 Przyłuska MirosławaSzczecin1952RAZ Szczecin5 km  KTak 
151 Pupel RoksanaGorzow wlkp 19955 km  KTak 
152 Pytel AnnaSzczecin1991Biegunki5 km  KTak 
153 Raciborski MarekGryfino1971TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku 5 km  MTak 
154 Redlarska AnnaPrzecław1983Kobiece Bieganie5 km  K 
155 Roczon RobertMierzyn1972Robert Roczon5 km  MTak 
156 Rolbiecki KarolPyrzyce1980Pyrzyce biegają5 km  MTak 
157
 
Romanowicz PiotrResko 1977RunGryf Gryfice5 km  MTak 
158 Rzeszowska-Bindas PaulinaChojna19905 km  KTak 
159 Sajdłowska AldonaStrzelce Krajeńskie19795 km  KTak 
160 Sajdłowski DariuszStrzelce Krajeńskie19755 km  MTak 
161 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo5 km  M 
162 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  MTak 
163 SAWICKI BARTOSZ GORZÓW 19915 km  M 
164 Sell EwaGoleniów 1978Goleniów5 km  K 
165 Shapoval  OLEKSANDR Nedoharky, Obwód połtawski19985 km  MTak 
166 Siudyło BartłomiejSzczecin19865 km  M 
167 Skarżyńska AnnaChojna19935 km  KTak 
168 Skarżyńska DanutaChojna19695 km  KTak 
169 Skoczylas  Natalia Szczecin 19935 km  KTak 
170 Skoczylas PatrykSzczecin1992INCOM POLSKA5 km  MTak 
171 Skorski LukaszTroszyn19855 km  M 
172
 
Skowroń-Giniewska KatarzynaPolice19775 km Nordic Walking
 
KTak 
173 SLODOWNIK  Konrad Chojna 1981Szkoła języków Obcych Professional School Chojna5 km  MTak 
174
 
Sławiński PawełChojna19895 km  M 
175 Soroczyńska Anna Stary Kostrzynek1986Kuny5 km  K 
176 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wielkopolski5 km  KTak 
177
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking
 
M 
178
 
Strzelec TomaszGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  M 
179 Szczawik  Barbara Widuchowa1963Krok Za Krokiem. Nordic Walking Widuchowa5 km Nordic Walking
 
KTak 
180 Szczypek OlaSzczecin1985SMT5 km  KTak 
181 SZCZYPEK SławomirMosty-Osiedle19765 km  MTak 
182
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project5 km  MTak 
183
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project 5 km  KTak 
184 Szewczyk MagdalenaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
185
 
Szostak MarcinSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
186 Szostak MałgorzataSzczecin1962Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
187 Szostak GrzegorzSzczecin1958Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
188
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino5 km  K 
189 Szymańska KatarzynaSzczecin19825 km  K 
190 Śliwiński  Maciej Trzcińsko-Zdrój 19975 km  M 
191 Świtalska EdytaSzczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 5 km  KTak 
192 Trautman KrystianSzczecin19865 km  M 
193 Trochimiuk JustynaMoryń1979AGB NYGUS5 km  KTak 
194 Trochimiuk AndrzejMoryń1978AGB NYGUS 5 km  MTak 
195 Turczyk MartaPełczyce19875 km  KTak 
196 Turczyk MarcinPełczyce19845 km  MTak 
197 Tuzinek KamilaMoryń 19875 km  KTak 
198 Urbańska  Agnieszka Trzcińsko Zdrój19835 km  KTak 
199 Urzędowski PiotrPyrzyce19885 km  MTak 
200 Warsińska MonikaGryfino19815 km  KTak 
201
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M 
202 Werpachowska JoannaChojna19945 km  KTak 
203 Widziajlo  Katarzyna Cedynia 1994Kuny 5 km  K 
204 Winnik MarekChojna19835 km  MTak 
205
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  K 
206 Wiśniewska  Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 1978bez klubu5 km  KTak 
207 Wojtaszak SylwiaGryfino19765 km  KTak 
208 Wojteczko MagdalenaCzaplinek1979Rundorfina5 km  K 
209 Wojtysiak OlaLubno19855 km  K 
210
 
Wolicki KamilChojna1983km chojna5 km  M 
211 Wolska MartaSzczecin19825 km  KTak 
212
 
Woźniak IwonaResko1977RunGryf Gryfice5 km  KTak 
213 Woźnica  KonradCzelin19925 km  MTak 
214 Wójcik KalinaBanie19855 km Nordic Walking
 
KTak 
215 Wójcik KrzysztofBanie1982Dąbrowski Team5 km  MTak 
216 Wróbel PawełDębogóra1978FamilyFront5 km  MTak 
217 Wróbel Pałasz SylwiaDębogóra1978FamilyFront5 km  KTak 
218 Zgoda JerzyTrzcińsko-Zdrój19615 km  MTak 
219 Zielinski MarcinMierzyn1979Fizjobiegacze5 km  M 
220
 
Zielińska RenataWrzosowo1967Willa Rubin5 km  KTak 
221 ŻURAWSKI KACPERTrzcińsko-Zdrój 2002FANI FORMY5 km  MTak 
222
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY5 km  K 
223
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY5 km  M 
224
 
Żywicka  Barbara Szczecin19720085 km  K