L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejczak | Jessica | Chojna | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
2 | Bacior | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
3 | Baczulis | Magdalena | Szczecin | 1977 | KOS BnO Szczecin | Bieg 10 km | K | ||||
4 | Bagińska | Ewelina | Matka Wariatka | Górzyca | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
5 | Bałdyga | Sławek | SŁAWEK | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
6 | Bartczak | Justyna | Justyna bartczak | Trzcinna | 1979 | KSF | Bieg 10 km | K | |||
7 | Batóg | Iwona | Iwoneczka | Dębno | 1981 | Dębnowskie Człapaki | Bieg 10 km | K | |||
8 | Bekier | Szymon | Szymon | Szczecin | 1978 | Biegam rekreacyjnie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
9 | Bernacka | Renata | Trzcińsko-Zdrój | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | ||||
10 | BERNACKI | MARIUSZ | GRYFINO | 1976 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
11 | Białek | Beata | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | Tak | |||
12 | Bielański | Krzysztof | CRONIMET.PL | Stargard | 1958 | CRONIMET.PL | Bieg 10 km | M | Tak | ||
13 | Bielański | Mirosław | MIROSŁAW | Stargard | 1960 | PACZOCZIKEJKOS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
14 | Bodnar | Zbigniew | Forrest Gump | Szczecin | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
15 | Boguniewicz | Witold | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
16 | Borek | Jakub | Kenijczyk | Barlinek | 1990 | Barlinecki Kenijczyk | Bieg 10 km | M | |||
17 | Brożyna | Miłosz | BROŻYNA | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
18 | Bunn | Alexander | Alexander | Berlin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
19 | Burchardt | Natalia | NATI | Wrocław | 1987 | Bieg 10 km | K | ||||
20 | Chmielewska | Agnieszka | AGNIESZKA | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | K | Tak | ||
21 | Chmielewski | Janusz | Trener Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | M | Tak | ||
22 | Cieślak | Adam | Gryfino | 1962 | Legendary Power Szewc Gryfino | Bieg 10 km | M | ||||
23 | Cieślak | Helena | Gryfino | 1964 | Legendary Power Szewc Gryfino | Bieg 10 km | K | ||||
24 | Czajczyńska | Klaudia | Biegający.dietetyk | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
25 | Czerniawski | Lech | Leszek | Gorzów Wlkp. | 1989 | Biegamy na wszelki wypadek | Bieg 10 km | M | |||
26 | Daraż | Marcin | MARCIN | Stargard | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
27 | Dluzniewska | Joanna | Jodie | Gdansk | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
28 | Dłubek | Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
29 | Długokęcki | Mateusz | V-ce Prezes | Gryfino | 1981 | Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą | Bieg 10 km | M | |||
30 | Dobrowolska | Iwona | IWONKA | Dobiegniew | 1971 | Zmęczeni na Starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | K | Tak | ||
31 | Dobrowolski | Grzegorz | Dobiegniew | 1969 | Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | M | Tak | |||
32 | Dokov | Peter | Schwedt | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
33 | Draczyński | Zygmunt | Łobez | 1948 | LŁKB TRUCHT | Bieg 10 km | M | Tak | |||
34 | Drochomirecka | Sandra | SANDRA | Gorzów Wlkp. | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
35 | Drochomirecki | Paweł | SKUTA | Gorzów Wlkp. | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
36 | Duchowski | Robert | 100% EKIPA GRYFINO | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
37 | Dunajewski | Marek | Rzepin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
38 | Dylewska | Monika | Barlinek | 1977 | BBL Barlinek | Bieg 10 km | K | ||||
39 | Dylewski | Adrian | Dylof | Barlinek | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
40 | Dymek | Mirella | Mirabelka | Golenice | 1986 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
41 | Fidut | Kasia | Kasia | Warzymice | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
42 | Fila | Małgorzata | Małgorzata | Myślibórz | 1981 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
43 | Filipowski | Dariusz | SKYDAFI | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
44 | Franckiewicz | Arkadiusz | Franek | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
45 | Gaik | Mateusz | Mateusz | Brzozowiec | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
46 | Galas | Damian | Myślibórz | 1989 | OSP Kierzków | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza Strażacy | M | Tak | ||
47 | Gawdziński | Łukasz | Janczewo | 1981 | --- | Bieg 10 km | M | Tak | |||
48 | Głębicki | Lech | LEON | Gorzów Wlkp. | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
49 | Górka | Piotr | Myślibórz | 1970 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
50 | Grzelak | Marcin | Szczecin | 1976 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | ||||
51 | Grzelak | Katarzyna | RybkaG | Szczecin | 1977 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
52 | Grzesik | Eugeniusz | INVICTUS | Koszalin | 1966 | KM PSP Koszalin | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |
53 | Grzeszczak | Małgorzata | GOSIEK | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
54 | Gula | Paweł | Paweł | Bierzwnik | 1996 | Zmęczeni na Starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | M | Tak | ||
55 | Horbatowski | Grzegorz | Kazik | Rzepin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
56 | Hryciuk | Łukasz | Wafel | Dębno | 1986 | Bieg 10 km | M | ||||
57 | Hulewicz | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1988 | Hulewicz Running Team | Bieg 10 km | M | ||||
58 | JACURA | MAREK | DEBNO | 1978 | MAR-TRANS | Bieg 10 km | M | Tak | |||
59 | Jakóbczyk | Ewelina | Ewela | Gorzów Wlkp. | 1992 | BBL Gorzów Wlkp. | Bieg 10 km | K | |||
60 | Janczura | Wioletta | WIOLA | Dębno | 1976 | Biegam bo lubię | Bieg 10 km | K | Tak | ||
61 | Janczura | Artur | ARTUR | Dębno | 1974 | Biegam, bo lubię | Bieg 10 km | M | Tak | ||
62 | Jarosiński | Dawid | Myślibórz | 1978 | KP PSP Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza Strażacy | M | Tak | ||
63 | Jemczura | Marcin | Dębno | 1990 | Netto Grupa Biegowa 42,195, Dębno | Bieg 10 km | M | Tak | |||
64 | Judek | Krzysztof | Mierzyn | 1953 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
65 | Juszczak | Michał | Gorzów Wlkp. | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
66 | Kaczmarek | Kamila | Kami | Derczewo | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
67 | Kaczmarek | Jan | Mieszkowice | 1947 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
68 | Kaczorowski | Jan | Dębno | 1984 | Dębnowskie Człapaki | Bieg 10 km | M | Tak | |||
69 | Kaczyński | Artur | KACZOR | Pilchowo | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
70 | Kapuściński | Zbigniew | Run The Mountains | Szczecin | 1972 | Alpen Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
71 | Kasprzyk | Bogdan | Mścice | 1973 | JRG 2 Koszalin | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | ||
72 | Kawałek | Marek | MARECZEK | Międzyrzecz | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
73 | Kaźmierczak | Krzysztof | Gryfino | 1972 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
74 | Kłonowska | Monika | Monia | Trzcińsko- Zdrój | 1986 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | |||
75 | KOBUS | ADAM | GARDNO | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
76 | Koch | Piotr | Gorzów Wlkp. | 1974 | ZrobimTo.pl | Bieg 10 km | M | Tak | |||
77 | Kolej | Monika | Gorzow Wlkp. | 1976 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Bieg 10 km | K | ||||
78 | Komar | Anna | Ania | Pyrzyce | 1977 | Pyrzyce Biegają | Bieg 10 km | K | Tak | ||
79 | Korzeniewski | Jarosław | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Team Kopeć | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | ||
80 | Kos | Artur | R_E_D_O_X | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
81 | Kowalczyk | Paweł | KOWAL | Radziszewo | 1983 | Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą | Bieg 10 km | K | |||
82 | Kowalczyk | Mateusz | Mateo | Dębno | 1998 | Netto Grupa Biegowa Dębno 42,195 | Bieg 10 km | M | |||
83 | Kowalewska | Sylwia | Strzelce Krajeńskie | 1973 | Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | K | Tak | |||
84 | Kowalik | Dawid | Dawidek | Police | 1984 | Grupa Kompas Team OPEN | Bieg 10 km | M | |||
85 | Kraskiewicz | Tomasz | Tomasz | Szczecin | 1969 | Bulk Cargo Port Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
86 | Kubat | Daniel | Barlinek | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
87 | Kubiak | Tomasz | Szczecin | 1981 | KW PSP Szczecin | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | ||
88 | Kubik | Krystian | KRYSTIAN | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | ||||
89 | Kubiś | Kamil | Gryfino | 1977 | 5K | Bieg 10 km | M | Tak | |||
90 | KUCHARSKA | ANNA | Smerfeta | DĘBNO | 1982 | Dębnowskie Człapaki | Bieg 10 km | K | |||
91 | Kucharski | Damian | Damian | Dębno | 1979 | Dębnowskie Człapaki | Bieg 10 km | M | |||
92 | Kula | Łukasz | ŁUKI | Dębno | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
93 | Kulig | Krzysztof | KRZYŚ | Dołgie | 1977 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
94 | Kupisz | Joanna | Gorzów Wlkp. | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
95 | Lal | Małgorzata | Małgosia | Pyrzyce | 1970 | Pyrzyce Biegają | Bieg 10 km | K | |||
96 | Langiewicz | Jacek | Police | 1957 | MKJ Police | Bieg 10 km | M | Tak | |||
97 | Leszczyński | Michał | Deszczno | 1978 | Syberian Husky Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Leśniak | Mateusz | Choszczno | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
99 | Lewandowski | Leszek | Myślibórz | 1963 | MYŚLIBÓRZ | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
100 | Lewandowski | Waldemar | WALDI | Gorzów Wlkp. | 1980 | IMC PRO TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
101 | Lubas | Rafał | Gryfino | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
102 | Łuc | Andrzej | Szczecin | 1978 | POLSKA Running Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
103 | Łukasiewicz | Agnieszka | Agnieszka | Gryfino | 1976 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | Tak | ||
104 | Łukaszewski | Sebastian | Stargard | 1979 | SZWLA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
105 | Madzio | Zbigniew | Zybi | Myślibórz | 1968 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
106 | Magadzia | Marek | MARECZEK | Gryfino | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
107 | Maj | Krzysztof | Szczecin | 2000 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
108 | Maj | Anna | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
109 | Malecki | Mirosław | Maleckim | Gryfino | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
110 | Małodobry | Krzysztof | Barlinek | 1966 | Wkurw_team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
111 | Marciniak | Kasia | Kasiek | Dębno | 1980 | Stowarzyszenie Maraton Dębno | Bieg 10 km | K | |||
112 | Markowski | Krzysztof | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
113 | Martin | Mateusz | Dębno | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
114 | Martyna | Janusz | Tanowo | 1969 | Tanowo | Bieg 10 km | M | Tak | |||
115 | Marynowski | Marcin | Szczecin | 1973 | ENEA Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
116 | Masłowski | Marcin | Gorzów | 1976 | parkrun Gorzów | Bieg 10 km | M | Tak | |||
117 | Matczak | Patryk | Gorzów Wielkopolski | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
118 | Matyjaszek | Ania | Gorzów Wielkopolski | 1994 | Bieg 10 km | K | |||||
119 | Mazur | Emiliusz | Darłowo | 1976 | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |||
120 | Mazur | Damian | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
121 | Mazurek | Aleksandra | Ola | Szczecin | 1995 | Bieg 10 km | K | ||||
122 | Miaskowska-Magadzia | Katarzyna | KASIUNIA:) | Gryfino | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
123 | Michalak | Magdalena | Dobiegniew | 1984 | Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | K | Tak | |||
124 | Michałowski | Jan | Gryfino | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
125 | MIELCZAREK | DANIEL | KARNIN | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
126 | Mierzwińska-Kudła | Marta | Dębno | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
127 | Migalska Stankiewicz | Lucyna | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | K | |||||
128 | Mikołajczak | Joanna | ASIA | Staw | 1985 | KSF | Bieg 10 km | K | Tak | ||
129 | Mikołajczyk | Alicja | Trzcińsko-Zdrój | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
130 | Molska | Małgorzata | Małgosia | Kłodawa | 1968 | BBL Gorzów | Bieg 10 km | Strażacy | K | ||
131 | Możdżeń | Paweł | Paweł Możdżeń | Mieszkowice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
132 | Niewiadomski | Konrad | AC Milan | Dębno | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
133 | Niewiadomski | Mateusz | Małpa | Gorzów Wlkp. | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
134 | Niewiński | Łukasz | NIVEA | Myślibórz | 1987 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
135 | NOWAK | WIESŁAW | "VASLIK" | SZCZECIN | 1949 | Rowery Turowski | Bieg 10 km | M | Tak | ||
136 | NOWAKOWSKA | NATALIA | NATALIA | Słubice | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
137 | Nowakowski | Wojciech | Poznań | 1978 | NIGHT RUNNERS | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Nowicki | Maciej | Myślibórz | 1982 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
139 | Oprzalska | Kamila | KAMCIA | Pamięcin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
140 | Ordon | Izabela | Izunia | Gorzów Wielkopolski | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
141 | Orłowska | Aniela | Anielka | Mirowo | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
142 | Osowiec | Marcin | Pyrek | Dębno | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
143 | Osowiec | Michał | Michu | Dębno | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
144 | Ostrowski | Wieslaw | Szczecin | 1948 | Bieg 10 km | M | |||||
145 | Pacyna | Renata | Renata Kozielice biega | Kozielice | 1973 | husariafigchtteam | Bieg 10 km | K | Tak | ||
146 | Pańko | Andrzej | Widuchowa | 1993 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
147 | Pasternak | Rafał | Rafał Pasternak | Gryfino | 1982 | Team Odra Gryfino | Bieg 10 km | M | |||
148 | Pelc | Marek | Szczecin | 1983 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | M | Tak | |||
149 | Piątkowski | Michał | Dębno | 1982 | IMC PRO TEAM | Bieg 10 km | M | ||||
150 | Plata | Tadeusz | Szczecin | 1951 | Maratończyk Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
151 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Płóciennik | Szymon | Szymek | Myślibórz | 2003 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
153 | PODBERESKI | BOGDAN | PODBERESKI | Dębno | 1968 | POLGET TEAM DĘBNO | Bieg 10 km | M | |||
154 | Poliszewski | Bartosz | Bartas | Gorzów Wlkp. | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
155 | Potasznik | Artur | Szczecin | 1972 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
156 | Pruszanow | Marcin | KB HERMES GRYFINO | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
157 | Przybysz | Rafał | SRKRET | Gorzów WLKp | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
158 | Przygrodzki | Grzegorz | Góralice | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
159 | Psiuk | Benedykt | Benek | Dębno | 1978 | Bieg 10 km | M | ||||
160 | Racinowska | Sylwia | Gryfino | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
161 | Rajfur | As | AS | Daleszewo | 1983 | Elitarny Klub Biegacza Powolni z nadwagą | Bieg 10 km | K | |||
162 | Rakowski | Andrzej | Myślibórz | 1969 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
163 | ROMISZEWSKI | Piotr | Pancho83 | Myślibórz | 1983 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
164 | Rosiński | Marcin | ROSEK | Sulęcin | 1979 | Biegające Roski | Bieg 10 km | M | |||
165 | Rudziński | Jacek | Jacek KW PSP Sz-n | Gryfino | 1969 | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | ||
166 | Rusin | Kamil | RUSEK | Brzozowiec | 1987 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Bieg 10 km | M | Tak | ||
167 | Rutkowska | Emilia | Myślibórz | 2001 | Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
168 | Rybicki | Janusz | Police | 1950 | Bieg 10 km | M | |||||
169 | Rzepkowski | Adam | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
170 | Sawicki | Bartosz | BARTOSZ | Gorzów Wielkopolski | 1991 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Bieg 10 km | M | Tak | ||
171 | Sielawa | Dawid | RYBKA | Kierzków | 1996 | OSP Kierzków | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |
172 | Siemiernik | Dariusz | Kostrzyn nad odrą | 1975 | TYMO | Bieg 10 km | M | ||||
173 | Sitarz | Marcin | Pełczyce | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
174 | Sitarz | Alicja | Pełczyce | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
175 | Sitek | Piotr | Siciu | Gorzów Wlkp. | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
176 | Skwarna | Robert | Myślibórz | 1984 | niezrzeszony | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
177 | SLODOWNIK | Konrad | Konrad słodownik | Chojna | 1981 | Szkoła języków Obcych Professional School Chojna | Bieg 10 km | M | |||
178 | Sobański | Arkadiusz | Myślibórz | 1974 | SCS Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
179 | Stodolny | Paweł | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
180 | Szar | Aneta | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
181 | Szczeciński | Roman | Gorzów Wlkp. | 1974 | Bieg 10 km | M | |||||
182 | Szcześniak | Zenon | Police | 1970 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | |||
183 | SZCZYPEK | Sławomir | Mosty-Osiedle | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
184 | Sztachelski | Łukasz | SZTACHEL | Gorzów Wielkopolski | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
185 | Szulc | Tomasz | @tomkowz_runner | Tychowo | 1990 | tomkowz_runner | Bieg 10 km | M | Tak | ||
186 | Szymaś | Michał | 0pel | Dębno | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
187 | Szyszka | Henryk | Dębno | 1960 | BALSA TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
188 | Terpiłowski | Łucjan | Gorzów Wlkp. | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
189 | Tomaszewski | Tomasz | Rzepin | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
190 | Turowski | Paweł | ZŁOTY | Łobez | 1991 | TRUCHT ŁOBEZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
191 | Tylman | Paulina | Mysliborz | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
192 | Urbanowski | Tomasz | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||||
193 | Wahn | Przemysław | Przemek | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
194 | Walentynowicz | Monika | Gorzów Wlkp. | 1981 | Gorzowskie Bieganie Czwartkowe | Bieg 10 km | K | Tak | |||
195 | Waniewska | Monika | Gryfino | 1977 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | Tak | |||
196 | Wardyn | Jarosław | Jarek | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
197 | WARZYCH | Magdalena | RZEPIN | 1977 | Bieg 10 km | K | |||||
198 | Wawrzyniuk | Mariusz | Skwierzyna | 1979 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | ||||
199 | Wąchała | Damian | Team Raczyński | Krosno Odrzańskie | 1988 | Team Raczyński/5bsap | Bieg 10 km | M | |||
200 | Windysz | Agnieszka | Debno | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
201 | Witkowska | Gosia | Gosia | Gorzów Wielkopolski | 1977 | Bieg 10 km | K | ||||
202 | Wojciechowska | Anna | WITNICA | 1979 | Rozbiegajmy Witnicę | Bieg 10 km | K | ||||
203 | Wojciechowski | Robert | Kocham Karolinę | Strzelce Krajeńskie | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
204 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | |||||
205 | Wojtysiak | Ola | Olcia | Gorzów Wielkopolski | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
206 | Woźniak | Wojciech | Kłodawa | 1987 | Bieg 10 km | M | |||||
207 | Wróblewski | Krzysztof | Pełczyce | 1989 | Ziomki z jednej łąki | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Wróblewski | Jarosław | Szczecin | 1973 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
209 | Wujda | Mirosław | Erni | Dębno | 1975 | Erni Rulez | Bieg 10 km | M | Tak | ||
210 | Zaborowska | Małgorzata | ŻYLETA | Gryfice | 1988 | OSP Płoty | Bieg 10 km | Strażacy | K | Tak | |
211 | Zajączkowski | Piotr | Piter | Gorzów Wlkp | 1972 | Syberian Husky Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
212 | Zakrzewski | Patryk | Szczecin | 1978 | Dominikanie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
213 | Zemankiewicz | Łukasz | Faza | Szczecin | 1981 | Kanał 6 am | Bieg 10 km | M | Tak | ||
214 | ZEMBIK | GRZEGORZ | GRZEGORZ Z HERMESA | GRYFINO | 1967 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
215 | Ziółkowska | Karolina | Karolka | Bobrówko | 1995 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
216 | Żurkowska | Iwona | Myślibórz | 1968 | KLUB RODZINNY | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
217 | Żurkowski | Tomasz | Myślibórz | 1967 | KLUB RODZINNY | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
218 | Żywicka | Barbara | 008 | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K | ||||
219 | Żywicki | Czesław | TATA KASI | Rzepin | 1969 | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak |