Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 3 Bieg Korczaka - KOMUNIKAT SPECJALNY O ZMIANIE TERMINU!

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Rafał Police1981Spiner Police  MTak 
2 Adamiak ArturANTEK Szczecin1990Ampio Team  MTak 
3 Adamiak RafałJordan Szczecin1987Ampio Team  MTak 
4 Arlukiewicz GrzegorzGREGORY Police1989  MTak 
5
 
Balcerzak PrzemysławBalcereK Police1983UKL Ósemka Police  MTak 
6 Banasiak AdriannaRuda Szczecin1982  KTak 
7 Bartkowiak-Lewicka Paulina SZCZECIN1983Stairs up  KTak 
8
 
Bartoszewski PawełL-bUG RUN Szczecin1980L-bug RUN  MTak 
9 BARTYNA KRYSTYNA POLICE1956UKL Ósemka Police  KTak 
10 Bąkowska Sylwia Police1977  KTak 
11 Bąkowska Daria Police2006  KTak 
12
 
Bielecka MonikaTupTup Team  Szczecin1978TupTup Team  KTak 
13 Bielka Weronika Szczecin1997  KTak 
14 Biernacka Helena Police1961GALERIADOTI  KTak 
15 Bieszke PawełCombiker  Wojcieszyce1963niezrzeszony  MTak 
16 Błąd-Waszkiewicz WandaKACHNA Szczecin1980  KTak 
17 Bobrowski Wojciech Police1983SKB Dzik  MTak 
18
 
Bodnar Zbigniew Szczecin1948  MTak 
19 Bodnar Danuta Szczecin1955  KTak 
20
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA Industry PDC Goleniów  MTak 
21
 
Brewińska- Graczyk Adriana Gryfino1978  KTak 
22 Brewiński Olivier"Brewus" Gryfino2007  MTak 
23 Brożyna MiłoszMiłosz Szczecin1993  MTak 
24 Bruss Mateusz Szczecin1992  MTak 
25 Brzoza MaciekMAŁY HERKULES Police1979  MTak 
26 Bujacz Angelika Szczecin1970Ampio Team  KTak 
27 Bulasińska Irena Police1967  KTak 
28 Burchacki Maciej Szczecin1993  MTak 
29 BUTRYN ZUZANNA  Babinek2008  KTak 
30 Charęza MarcinMarcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin  MTak 
31 Chiżyk Krzysztof Nowe Warpno1976Nowe Warpno TRI  M 
32 Chmielewska Sabina Police1980  KTak 
33 Chmielewska AgnieszkaAgnieszka Police1974Chmielewski Team-BBL Police Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
34 Chudzik Jakub Szczecin2009  MTak 
35 Chybowska Renata Szczecin1978Kompas Team  KTak 
36 Cichecka JoannaAsia Police1963NordicoweLove  KTak 
37 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL Police  KTak 
38 Cieśla Agnieszka Szczecin1987  KTak 
39 Cieśla PawełFester Szczecin1987  MTak 
40 Cieślak Adam Gryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino  MTak 
41 Cieślak Helena Gryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino  KTak 
42 Cyba ŁukaszŁukasz Grimstad1978Ampio Team  MTak 
43 Czarnecka Natalia Szczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie  KTak 
44 Czerwińska-Cendrowska Karolina Szczecin1984  KTak 
45 Czerwiński Dariusz Police1969LoveLasy Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
MTak 
46 Czub PawełGEPARD Rożnowo Nowogardzkie1996Dzikie Koty  MTak 
47 Ćwiklińska Maja Szczecin2016Ampio Team  KTak 
48 Ćwikliński ŁukaszŁUKASZ Szczecin1985Ampio Team  MTak 
49 Dembińska Danuta Amazonka Dana Police1952POLICKIE AMAZONKI  KTak 
50 Denisiuk Krzysztof Szczecin1957Szczecin  MTak 
51 Drac-Tatoń Anna Szczecin1975  KTak 
52 Drozdek JoannaAsica Szczecin1974Kompas Team  KTak 
53 Dryńkowska EmiliaEmily Police1990  KTak 
54 Dymel PiotrLEW Szczecin1996Dzikie Koty  MTak 
55 Falenski  Rafał  Szczecin 1978  MTak 
56 Fijałkowska MonikaMonia Police1982  KTak 
57 Filipiak PrzemekPrzemuś Police1981  MTak 
58 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM  MTak 
59 Frymus JacekJacek Szczecin1971  MTak 
60 Frymus AniaAnia Szczecin1971  KTak 
61 Futyma Karolina Futymka Police1988Dziewczyny z Kijkami  KTak 
62 Futyma PawelPaweł  POLICE1982Ampio Team   MTak 
63 Gadomska HonorataHoncia Nowe Warpno1979Ampio Team  KTak 
64 Gadomski  Marcin Gadom Nowe Warpno1978Ampio Team  MTak 
65 Gajek Anna  Morzyczyn1982Morzyczyn  KTak 
66 Gajkowski Dawid Police1985  MTak 
67 Galant GrzegorzGALO Szczecin1985  MTak 
68 Gancke Filip Police2000  MTak 
69 Garncarek Monika Stepnica1984Dmuchawiec Goleniów  KTak 
70 Gazecka KrystynaNordicoweLove Police1950   KTak 
71 Getka SewerynSewer Szczecin1977Ampio Team  MTak 
72 Getka Michał Sz1992Ampio Team  MTak 
73 Getka Patryk Police1997Ampio Team  MTak 
74
 
Gibas-Jastrzębska IwonaInka Szczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecine  KTak 
75
 
Gładzik Anna Anna Kompas Team Szczecin1982Kompas Team  KTak 
76
 
Gładzik AleksanderO L O  Wołczkowo1984Kompas Team  MTak 
77 Gorgol ŁukaszGORGOLINIO :) Police1986Biegam bo lubię  MTak 
78 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin  MTak 
79 Górecka-Pawlak JuliaEdyta Szczecin2016  KTak 
80 Górska AgnieszkaAga Szczecin1976NordicoweLove Police  KTak 
81 GRĘDZIŃSKI Artur Artur  Szczecin1978Kolarze Z Górki"CIŚNIJ"TEAM  MTak 
82 Grygorcewicz Jan Police1963Police  MTak 
83 Grygorcewicz JanJanek Police2007UKL-ósemka Police  MTak 
84 Grzegorczyk Leszek CezaryLECHU - ECOPOL Police1948ECOPOL  MTak 
85 Grzegorczyk JaroslawJarecki Wolczkowo1978Wierzbicki Running Project   MTak 
86 Grzegorczyk MajaMaja Wolczkowo1978Wierzbicki Running Project   KTak 
87 Grzeszczak  Małgorzata GOSIEK Szczecin 1991  KTak 
88 Grzywaczewska Sylwia Gryfino1993NordicAnia Team  KTak 
89 Gumowska KarolinaSarna Karolina Police1984UKL Ósemka Police Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
90 Gumowski DanielGuma Police1979  MTak 
91 Hadryś MateuszTygrys Gorzów Wlkp.1995Dzikie Koty  MTak 
92
 
Haman KacperDuszek Szczecin1985  MTak 
93 Hawrylak PatrycjaHavrri Szczecin1998Havrri Team  KTak 
94 Imirowicz JulitaJulita Police1959Polickie Amazonki  KTak 
95 Jabłońska SylwiaSyśka Myślibórz1977MKP Myślibórz  KTak 
96 Jagielski KarolCarlos Szczecin1980FCB  M 
97 Jakimiuk Mariola Szczecin1966  KTak 
98 Janek Justyna  Gryfice1992   KTak 
99 Janka Joanna Tanowo1974  KTak 
100 Janowska Czesława KSIĘŻNICZKA CZ! Police1960 Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
101 Janowska-Szybiak KarolinaKAROLA Police1986ŻDWC - Życie Daje Wiele Celów  KTak 
102 Jarczewska Renata Renata  Goleniów 1967-  KTak 
103 Jardzioch Urszula Szczecin1986  KTak 
104 Jarkiewicz Magdalena Szczecin1981  KTak 
105 Jasiński RobertGodzil  Police1975Flex Police   KTak 
106 Jatczak KatarzynaKaśka Police1982Jatczak Team  KTak 
107 Jaworska JustynaJUSTINE Police1981Kompas Team  KTak 
108 Jaworska Katarzyna Szczecin1993  KTak 
109 Jerka-Żebiałowicz Bożena Szczecin1962  KTak 
110 Jóźwicka AnetaAnetka Szczecin1973  KTak 
111 Jucha Iza Police1964  KTak 
112 Juruć Paulina Szczecin1984  KTak 
113 Jurys Krzysztof Szczecin1970  KTak 
114 Jurys Elzbieta Szczecin1969  KTak 
115 Kaliszuk HonorataHonorka 74-3201983Barlinek  KTak 
116 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin  KTak 
117 Kamzelski Bartosz Szczecin1996Ampio Team  MTak 
118 Kaniewski AdamSerwal Siedlce1996Dzikie Koty  MTak 
119 Karpow AdaAda Szczecin1981  KTak 
120 Kasperowicz  Aleksandra  Kurów1983Vege Runners  KTak 
121 Kasperowicz Marcin Kurów1976  MTak 
122 Kasprzak MarekMareczek Szczecin1961  MTak 
123 Kawka AleksandraBaza Gardno1996  KTak 
124
 
Kaźmierczak Norbert Stargard1976TupTup Team   MTak 
125 Kędzierska AlicjaKendra Dołuje1991Ampio Team  KTak 
126 Kęsy Wiesław Police1955MY z Podwórka Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
MTak 
127 Kieliszek Gabriela Czarna Łąka1955  KTak 
128 Kieliszek Anna Szczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie  KTak 
129 Klimek Paweł Paweł Pilchowo1980  MTak 
130 Klityńska AgnieszkaAGA Dobra1980niezrzeszony  KTak 
131 Kolasa AgnieszkaAgusia Police1974  KTak 
132 Kolodziejczak Agnieszka Szczecin1983  KTak 
133 Komorowski Michał Szczecin1986  MTak 
134 KONDZIOŁA Maria SZCZECIN1949nie nalezę  KTak 
135 Konopacka Paulina Police1987  KTak 
136 Korowiec  Michał Korek Szczecin1986  MTak 
137 Kotarska Małgorzata Police1960NordicoweLove  KTak 
138 Kowalewski Krystian Xmen Szczecin1976Ampio Team  MTak 
139 Kozań Paweł"PABLO" POLICE1985  MTak 
140 Krause AndrzejANDRZEJ Goleniów1975Dmuchawiec Goleniów  MTak 
141 Królak Beata Police1962SP 8 Police Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
142 Królak Aleksandra Police1990   KTak 
143 Królczyńska MałgorzataAmazonka Gosia Police1956Polickie Amazonki  KTak 
144
 
Krupa  Roksana Roksana Police1993  KTak 
145 Krupiński MarcinZupa Police1980SKB Dzik  MTak 
146 Krupska JudytaJudka Myślibórz1977  KTak 
147 Krupski KrzysztofPery Nowogródek Pomorski 1974  MTak 
148 Kruszewicz Dalida Szczecin1975Ampio Team  KTak 
149 Kruszewicz Aleksander Szczecin1976Ampio Team  MTak 
150 Kruszewicz-Kowalewska AlinaAlina Julia Szczecin1979Ampio Team  KTak 
151 Krzaczkowska MagdalenaMADZIULA Szczecin1978  KTak 
152 Krzychowiec Agata SZCZECIN1976  KTak 
153 Krzywiec Marcin Police1984  MTak 
154 Krzywiec  Grzegorz Police1987Team Spiner Police  MTak 
155
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice  MTak 
156
 
Kuchta PiotrP. K. Szczecin1988KB Pionier Szczecin  MTak 
157 Kuderska Iwona Police1971  KTak 
158 Kulik BogdanTy i ja Szczecin1964  KTak 
159 Kurjata Anna Szczecin1985  KTak 
160 Kuźmińska WeronikaKuźmińska Police2000  KTak 
161 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają  KTak 
162
 
Ledzion Robert Szczecin1970  MTak 
163 Ledzion Dagmara Szczecin1973  KTak 
164 Legęć JerzyJerzy Szczecin1961  MTak 
165 Legęć DanutaDanusia Szczecin1964  KTak 
166 Levchenko Denys Szczecin1984  MTak 
167 Lewicki Piotr Szczecin1981Stairs up  MTak 
168 Liśkiewicz KasiaDALKA Police1980  KTak 
169 Litwiniak Izabela Goleniów1974  KTak 
170 Litwiniak  Patrycja  Szczecin 1994Dziewczyny z Kijkami  KTak 
171 Litwiniak-Grędzińska MałgorzataMałgosia Szczecin1976Kolarze z górki Ciśnij Team  KTak 
172 Łabędź MałgorzataGosia Dobra1975Niezrzeszony  KTak 
173
 
Ławkiel Natalia Szczecin1998  KTak 
174 Ławniczak Sebastian  Police 1977  MTak 
175 Ławniczak Sylwia Police1979  KTak 
176 ŁAZOWSKA EDYTA SZCZECIN1974   KTak 
177 Łoś Jarosław  Parsów1989   MTak 
178 Łukojć Bernadetta Szczecin1971   KTak 
179 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ  MTak 
180 Maciejewska Grażyna TeresaMarianowo ul. Stargardzka 241959SKM " Miedwianie "  KTak 
181 Maciejewski HenrykMarianowo ul. Stargardzka 241940SZWLA, SKM " Miedwianie "  KTak 
182 Maik Magdalena Dobra1971DKS Poziomkowa  KTak 
183 Majchrowska Magdalena Police1986NordicoweLove Police  KTak 
184 Malicka Marzena Police1981Ampio Team  KTak 
185
 
Malinowska-Wasikuk Agnieszka Szczecin1977Matki-Wariatki  KTak 
186 Masłyk Małgorzata  Pyrzyce1967  KTak 
187 Masłyk Michał Pyrzyce1992  MTak 
188 Matysiak JolantaJola Szczecin1973  KTak 
189 MAZIUK ELŻBIETAEla SZCZECIN1964  KTak 
190 Mazur Mira Police1957  KTak 
191 Michalak Krystian Szczecin1997  MTak 
192 Michalczyk-Kaca KatarzynaMynia  Police1982NordicoweLove Police  KTak 
193 Michalska AnetaAneta Police1977  Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
194 Michalska KarolinaMiśka Police2000Kompas Team  KTak 
195 Mika ReginaAmazonka Renia Police1951Polickie Amazonki  KTak 
196 Mirowski BlazejPasiu Police1986UKL "Ósemka" Police  MTak 
197 Misiewicz Bożena Chojna1961  KTak 
198 Misiuk ZofiaRUDY_MISIAK Police2012   KTak 
199
 
Mistelski Karol*TęczowyJednorożec* Szczecin1993  MTak 
200
 
Mrożek Dominik Szczecin1997  MTak 
201 Mucha Martyna Police1992RunGryf Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
202 Nawrocki PiotrPiotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin  MTak 
203 Nawrotek Diana Szczecin1975  KTak 
204 Niezgoda Mariusz AdamAdam Police1973Kompas Team  MTak 
205 Niezgoda  AleksandraOla Police1982   KTak 
206 Noga KarolinaTuptający Hasior Szczecin1990  KTak 
207 Nowak AnetaKsięgowa Police1973NordicoweLove Police  KTak 
208
 
Opas Adam Szczecin1980   MTak 
209 Oroń GrzegorzGrzela Szczecin1991  MTak 
210 Ostrowska EwaFRYTA Szczecin1991  KTak 
211 Parchimowicz JanuszJANUSZ Przecław1955  MTak 
212 Pawlikiewicz Katarzyna Police1976Kompas Team  KTak 
213 Pawluś TomaszCzort Tanowo1980  MTak 
214 Pilarska Elżbieta Police1959Nordikowelowe  KTak 
215 Pilawski Piotr Police1992  MTak 
216 Piotrowska DorotaDorka Szczecin1979Ampio Team  KTak 
217 Piotrowska  Izabela Goleniów 1981Dmuchawiec Goleniów  KTak 
218 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin1977Ampio Team  MTak 
219 Podhajna Agnieszka  Szczecin1975  KTak 
220 Podwyszyński SylwesterSylwester Szczecin1973KW PSP Szczecin  MTak 
221 Podzielna Aleksandra ALIK Wołczkowo1980  KTak 
222 Popiołek JoannaJoanna Dobra1981  KTak 
223 Przezak Agnieszka Police1997  KTak 
224 Radczuk Karolina Police1981   KTak 
225
 
Radczuk Mariusz Police1976   MTak 
226 RAKOWSKI PIOTRPOLA & MAJA POLICE1962  MTak 
227 Rasiak Katarzyna Szczecin1992Wielgowo Na Biegowo  KTak 
228 Rećko Wioleta Szczecin1983Dziewczyny z Kijkami  KTak 
229 Rekowska Danuta Bezrzecze1961 Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
230 Rewers AleksandraOLA Stolec1981   KTak 
231 Rewers ArturARTUR Stolec1973  MTak 
232 Rogowska Iwona Szczecin1975  KTak 
233 Ronewicz GabrielaGabi Szczecin1966  KTak 
234 Rosik Joanna Szczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ  KTak 
235 Rosińska KarolinaROSIA Tanowo1986  KTak 
236 Rosińska GrażynaGRAŻKA Tanowo1963  KTak 
237 Roszatycka-Krause AgnieszkaAGNIESZKA Goleniów1978Dmuchawiec Goleniów  KTak 
238 Rubaj - Fiedziuszko Anna Szczecin1985NordicoweLove Police  KTak 
239
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście1984  MTak 
240 Rudzik GabrielaTy i ja Szczecin1980  KTak 
241 Rudzka  Karolina  Szczecin 1999  KTak 
242 Rybicka Eliza Szczecin1997  KTak 
243 Sala MirosławaMIRECZKA Police1961  KTak 
244 Sawicki JakubKuba Szczecin1985szczecin  MTak 
245
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin  MTak 
246 Sielicka Małgorzata Szczecin1969  KTak 
247 Sielicki PatrykSofton Szczecin2001  MTak 
248
 
Sienkiewicz JolantaJolka Załom1965Rozbiegany Załom  K 
249 Sikora MagdalenaMadziunia POLICE1981Dziki weekend  KTak 
250 Sobczak Paweł Ploice1982Bajkowe słoneczka PP 8  MTak 
251 Sobociński Maksymilian Police1978  MTak 
252 Sochacka SylwiaSylwia Szczecin1993  KTak 
253 Sołtys Krzysztof Nowe Linie1998Bywało Gorzej  MTak 
254 Spinalska HannaHanna Berlin1985  KTak 
255
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972   KTak 
256
 
Stachowski Andrzej Szczecin1968MoniaGym  MTak 
257 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988  MTak 
258 Steblecka MartaMarta z Kompas Team  Police1981 Kompas Team  KTak 
259
 
Stefanicki Marek Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście  MTak 
260 Sterna MagdalenaMadziara Police1992  KTak 
261 Stodziesz  Anna Liczy się tu i teraz!  Szczecin 1982  KTak 
262 Surdel Agnieszka Dobra Szczecinska1991  KTak 
263 Swjatecki JerzyJERZY Szczecin1944  MTak 
264 Sychel Magdalena Police1980 Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
265 Szczepańska Paulina Szczecin1984 Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
266 Szczerbińska Barbara Gryfino1956  KTak 
267 Szczerbiński Krystian Police1991  MTak 
268 SZCZUROWSKA JOANNA SZCZECIN1971  KTak 
269 Szczurowski Łukasz Szczecin2002  KTak 
270 Szkudlarek Elżbieta Szczecin1963  KTak 
271 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin1966  MTak 
272
 
Szmyd KacperSzymciu1986 Szczecin1986V-ka chat Pogoń Szczecin  MTak 
273 Szostak DanielGEPARD Szczecin1975  KTak 
274 SZWARC-LASZCZYK Kasia Szczecin1978  KTak 
275 Szydelska Krystyna Police1952NordicoweLove Police  KTak 
276 Szymczak Marcin Szczecin1978Wkurw_Team  MTak 
277 Tatesiuk MałgorzataGOSIA Police1979Kompas Team   KTak 
278 Tkacz Bożena Police1967  KTak 
279 Tobiański Piotr Szczecin1970  KTak 
280 Tokarz JoannaJOT Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie  KTak 
281 Tomaszewski ŁukaszŁukasz Police1985  MTak 
282 Trafankowski DanielDodge Police1987  MTak 
283 Turski Bogdan Szczecin1960  MTak 
284 Tuzimek Piotr Szczecin1973  KTak 
285 Urbańska Ewa Gryfino1974  KTak 
286 Wahn PrzemysławPrzemek Szczecin1983  MTak 
287
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 1976  MTak 
288 Waryszak SławomirTrener Sławek Police1960UKL Ósemka Police  MTak 
289 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin1978  MTak 
290 Waszak KrzysztofWasiu Włocławek1995Brothers Team   MTak 
291 Wdowiak MichałMORBITAL Police1984  MTak 
292 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin  MTak 
293 WITKOWSKI ARTUR Szczecin1977KOMPAS TEAM  KTak 
294 Witorzęć Dariusz Łęgi1973  MTak 
295 Włosek Barbara Myślibórz1958Morsy Myślibórz  KTak 
296 Wnuk WandaWANDZIA Nowe Warpno1968  KTak 
297 Wojciechowska MałgorzataGosia Szczecin1970  KTak 
298 Wojnas Beata Police1977  KTak 
299 Wojtal Anna POLICE1952NordicoweLove Police  KTak 
300 Wolna DorotaKrólowa Szczecin1983ROYAL RUNNERS TEAM  KTak 
301 WOŁYŃSKI ArturJoHnY Police1990Extreme Wolf  MTak 
302 Wołyński DominikSIEMANKO! Police1987  MTak 
303 Woszczyk RenataRenatka Szczecin1978  KTak 
304
 
Woźniewska GrażynaGrażka Police1962   KTak 
305 Wójciak MarcinBywało Gorzej Szczecin1998   MTak 
306 Wójcik KalinaKala Banie1985  KTak 
307 Wrębiak  Dariusz  Szczecin1974  MTak 
308
 
Zabora PawełZABORCA Police1980SPINER POLICE  MTak 
309 Zachęcka Żaneta Police1988   KTak 
310 Zając Bożena Daleszewo1962legendary power szewc  KTak 
311 Zając ŻanetaŻan Tanowo1977  KTak 
312 Zakrocka Magdalena Szczecin1991Ampio Team  KTak 
313 Zakrocki Arkadiusz Szczecin1991Ampio Team  MTak 
314
 
Zdanuk ArturRUTRA KUNADZ Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin  MTak 
315 Zelek Darek Police1974  MTak 
316 Zemankiewicz ŁukaszFaza Szczecin1981Kanał 6 am  MTak 
317 Zielińska KatarzynaZielińska Police1991  KTak 
318 Zimoch Irena Szczecin1956  KTak 
319 Ziółkowska Sylwia  Szczecin1973Puszczyk Bukowy  KTak 
320 Zwoliński RadosławRadzioszek Szczecin1988Ampio Team  MTak 
321 Zych Daria Szczecin1996Ampio Team  KTak 
322 Zygoń AnetaANIA Police1977 Pracownik oświaty Powiatu Polickiego
 
KTak 
323 Żarnicka Renata Duniewo1967  KTak 
324 Żarnicki MirosławMirek Duniewo1959  MTak 
325 Żarnicki Kacper Duniewo1998  MTak 
326 Żundo RomanRomuluss  Police1975SPINER POLICE  MTak 
327
 
Żywicka  Barbara Van Graaf biega  Szczecin1972Van Graaf biega   KTak