Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Gryf Arena RUN

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bagińska  Marta Trzebiatów 19815 km Powiat Gryfice
 
KTak 
2 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów1982Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
3 Bagiński JarosławTrzebiatów19745 km Powiat Gryfice
 
MTak 
4 Banach AndrzejGryfice1968RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
M 
5 BARYŁA DOROTAWolin19685 km  K 
6 Bechler TomaszMielno19765 km  KTak 
7 Bednarczyk SylwiaSzczecin19775 km  K 
8 BEENACKI MARIUSZGryfino1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
9
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA Industry PDC Goleniów5 km  MTak 
10 Braun  Grzegorz Gryfice 1994 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
11 Brunda RomanSzczecin19875 km  M 
12 Brunda BartoszGryfice19825 km Powiat Gryfice
 
MTak 
13
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970KB Kamień Pomorski5 km  M 
14 Caban TomaszKozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  M 
15 Chojnacka MariaKamień Pomorski19865 km  KTak 
16 Cieszyńska MarikaSzczecin1991RAZ Szczecin5 km  K 
17 Czyrny ŁukaszKarnice19815 km Powiat Gryfice
 
MTak 
18 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KS Uznam5 km  K 
19 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KSBiegacze5 km  K 
20 Draczyński ZygmuntŁobez1948Trucht Łobez5 km  MTak 
21 Dzierzynski GrzegorzGryfice20115 km  M 
22 Fido MonikaGryfice19775 km Powiat Gryfice
 
KTak 
23
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  M 
24 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19775 km Powiat Gryfice
 
MTak 
25 Giza PiotrGrąd 19845 km  MTak 
26 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin5 km  M 
27 Górska AgnieszkaSzczecin1976 5 km  KTak 
28 Grzegorczyk RafałGryfice19715 km Powiat Gryfice
 
MTak 
29 Grzegorzak Monika Świdwin1978Parkun Świdwin 5 km  KTak 
30 Grzesiczak  Filip Nowogard 20105 km  M 
31 Gumienny AndrzejSzczecin1957śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
32
 
Heller ZdzisławKoszalin1956herbmaratonow.pl5 km  MTak 
33 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  MTak 
34 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
35 Iwanicki Łukasz GRYFICE19855 km Powiat Gryfice
 
MTak 
36 Jackowiak PawełNowogard19845 km  MTak 
37 Jankowska MagdalenaTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
38 Jankowski MarcinTrzebiatów19795 km Powiat Gryfice
 
MTak 
39 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Śrundunia Szczecin5 km  KTak 
40 Jędrzejczyk FranciszekTrzebusz19715 km Powiat Gryfice
 
MTak 
41
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice 5 km Powiat Gryfice
 
M 
42
 
Karcz ArturMrzeżyno1979 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
43 Karpiński MarcinKamień Pomorski19915 km  MTak 
44 Kaźmierczak WładysławGryfice19585 km Powiat Gryfice
 
MTak 
45 KĘPKA MirosławŚwidwin1970FAJNE ZIOMKI ŚWIDWIN5 km  MTak 
46 Kępka AdrianWiekowo19955 km  KTak 
47 Kęsik MichałKoszalin1979Zdarte Podeszwy5 km  MTak 
48 Klauza PiotrGoleniów2017PiotrekBIEGA.PL 5 km Powiat Gryfice
 
M 
49 Klimczak DamianDobropole19995 km  M 
50 Kołakowski DariuszŚwidwin1972FAJNE ZIOMKI ŚWIDWIN5 km  MTak 
51 Kołodyńska  SandraTrzebiatów19895 km Powiat Gryfice
 
KTak 
52 Kołodyński PawełTrzebiatów 19885 km  MTak 
53 Kopcewicz HenrykGoleniów1954Crown Goleniów5 km  KTak 
54
 
Kozioł MarzenaGorawino1984ZdrowoRozbiegana 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
55 Kraus DamianGryfice1996Spartanie Dzieciom5 km Powiat Gryfice
 
M 
56
 
Krawczak  OskarStargard 19985 km  MTak 
57 Królik WaldemarTrzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
58 Krynicka MagdalenaTrzebiatów19965 km  K 
59 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19875 km Powiat Gryfice
 
KTak 
60
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978 5 km  MTak 
61
 
Kubik KrystianGryfice19935 km Powiat Gryfice
 
MTak 
62 Kucharczyk RobertGryfice1970RunGryf5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
63 Kucharczyk ElaGryfice1972Run Gryf5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
64 Kulig Krzysztof Dołgie 1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
65 Kwak SławomirDąbroszyn1976Edyta5 km  M 
66 Lenarcik MałgorzataSzczecin1973 5 km  K 
67 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.1983LEWANDOWSCY TEAM5 km  KTak 
68 Lewandowski SebastianDolice1988amator5 km  M 
69 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.1980LEWANDOWSCY TEAM5 km  MTak 
70 Lewandowski GabrielGorzów Wlkp.2009ALKS AJP Gorzów Wielkopolski5 km  MTak 
71 Lewińska Anna Trzebiatów19805 km  KTak 
72
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
73 Lipka Radosław SZCZECIN19815 km  M 
74
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  M 
75
 
Lisicki JanSzczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA5 km  M 
76
 
Łaska PiotrTrzebiatów 19833 Batalion Zmechanizowany/MLUKS Trzebiatów 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
77 Majzel TomaszSzczecin1965Szczecin5 km  MTak 
78 Malinowska  Małgorzata Świdwin 19615 km  KTak 
79 MATYSIAK LESZEKTrzebiatów19685 km  MTak 
80 Mazurski PawełGryfice19895 km Powiat Gryfice
 
MTak 
81 Mehal KarolGryfice20025 km Powiat Gryfice
 
M 
82 Mikulin MarcinGryfice1980 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
83 Miłoszewicz AleksandraSzczecin 19945 km  KTak 
84 Minko ArkadiuszSzczecin1988 5 km  MTak 
85
 
Misikonis KamilGryfice1985147 Ultra Bike Team5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
86
 
Mistelski KarolSzczecin19935 km  M 
87 Mróz AleksandraWarzymice1979BWT Mróz5 km  K 
88 Mucha MartynaPolice1992RunGryf5 km  KTak 
89 Murawski PawełSzczecin199012 Brygada Zmechanizowana 5 km  MTak 
90 Musiał BartekWysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
91
 
MYDLO RADOSLAWGinawa19785 km  M 
92 Niewiadomski PawełGryfice19855 km Powiat Gryfice
 
MTak 
93 Nowak MarcinKołobrzeg19795 km  M 
94 Nowak WieslawSzczecin1949ROWERY_TUROWSKI5 km  MTak 
95 NOWAKOWSKA NATALIASłubice19925 km  K 
96 Olejnik JanuszTrzebiatów19655 km  MTak 
97 Ostrowski WieslawSzczecin1947buildi5 km  M 
98 Otoka KasiaGryfice1977FANI FORMY5 km  KTak 
99
 
Pająk KrzysztofGryfice1961RunGryf Gryfice5 km  M 
100 Parchimowicz JanuszPrzecław19555 km  MTak 
101
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984śRUNdunia Szczecin5 km  KTak 
102 Pietaś SławaPolice1960Szalone Wilczyce5 km  KTak 
103 Pietruczyk ArekNowogard1971niezrzeszony5 km  MTak 
104 Piwowarczyk WojciechPyrzyce1994LMKS Żak Pyrzyce / Wojciech Piwowarczyk TEAM5 km  M 
105 Pokorski Daniel Szczecin20055 km  MTak 
106 Polański DariuszMrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów5 km  M 
107 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979śRUNdunia Szczecin5 km  K 
108 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
109 Prośniewski MirosławGryfice1981 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
110
 
Romanowicz PiotrResko 1977KS IDMAR RACING TEAM5 km  MTak 
111 Rosiak PaulinaSzczecin19895 km  KTak 
112 Rubaj - Fiedziuszko AnnaSzczecin19855 km  KTak 
113 Sawińska AnnaSzczecin1980śRUNdunia Szczecin5 km  KTak 
114 Skoneczny WaldemarMrzezyno1967Mrzeżyno5 km Powiat Gryfice
 
M 
115 Sobieralski KacperWyszobor2009Mokasyn Ploty5 km Powiat Gryfice
 
M 
116 Sobinek  Adam Gryfice19875 km Powiat Gryfice
 
KTak 
117 Sobolewska - Brunda KarolinaGryfice1987Life4fit5 km Powiat Gryfice
 
K 
118 Sobolewska-Brunda KarolinaGryfice1987Life4fit5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
119 Strażyńska-Matysiak  JoannaWolin19865 km  K 
120 Strażyński Paweł Wolin Pomorski 19885 km  MTak 
121 Strojna DorotaSzczecin1973śRUNdunia Szczecin5 km  K 
122 Szarkowski AdamPolice19825 km  M 
123 Szczepanowski AndrzejSzczecin1972śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
124 Szewc TomekNowogard19855 km  MTak 
125 Szrejder KrzysztofGryfice19805 km Powiat Gryfice
 
MTak 
126
 
Szwarc KarinaGorawino1986ChmielarzTeam5 km  KTak 
127 Szymańska  MonikaPłoty19955 km  KTak 
128 Szymański Łukasz Pobierowo1989SKS POBIEROWO 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
129 Ściesińska BeataTrzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów5 km  KTak 
130
 
Ściesiński MariuszTrzebiatów1965Aktywny Trzebiatów5 km  M 
131 Ściesiński KamilTrzebiatów1989AT - Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
M 
132
 
Świtoń MagdalenaGryfice1985 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
133 Tomczyk  Andrzej Trzebiatów1981AT-Aktywny Trzebiatów 5 km  MTak 
134 Tur MarcinŚwinoujście 19865 km  KTak 
135 Turczyńska WeronikaBielice19995 km  K 
136
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
137
 
Wałęga KrystianGryfice2002KMKL Sztorm Kołobrzeg5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
138
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
139 Warysz DominikGryfice1984 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
140 Weinar WojciechŚwidwin19935 km  M 
141 Wieczorek HubertLubków19915 km Powiat Gryfice
 
M 
142 Wilk JustynaKosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 5 km  K 
143 Wilk MichałKościuszki19875 km  M 
144 Witkiewicz ErykBiałogard19765 km  MTak 
145
 
Wodnicka EwaGryfice1968Life4fit5 km Powiat Gryfice
 
K 
146 Wojciechowska BarbaraMrzeżyno19965 km Powiat Gryfice
 
KTak 
147
 
Woźniak IwonaResko19775 km  KTak 
148
 
Woźniewska GrażynaPolice1962 5 km  KTak 
149
 
Wójcik DamianDarłowo1970Trigym Szczecin5 km  M 
150 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Wielgowo Na Biegowo5 km  KTak 
151 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin1974UKS "TRZYNASTKA" WIELGOWO5 km  KTak 
152 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo5 km  M 
153
 
Zaremba KatarzynaSkalno19845 km Powiat Gryfice
 
K 
154
 
Zdankiewicz OlgaMierzyn19815 km  KTak 
155
 
Zerzut JarosławSzczecin1968śRUNdunia Szczecin5 km  MTak 
156 Zubel AgnieszkaSzczecin1991Kitesurfing Dąbie5 km  KTak 
157 Zubrewicz  PiotrTrzebiatów 19785 km Powiat Gryfice
 
MTak