Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowycz BogusławBojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
2 Ampuła KonradNowe Skalmierzyce1997półmaraton  M 
3 Ampuła KonradNowe Skalmierzyce1997półmaraton  M 
4 ANDRZEJEWSKI TOMASZSulechów1990OEX runners teampółmaraton  MTak 
5 Antkowiak  Mirosław Krosno Odrzańskie 1967półmaraton  MTak 
6 Antkowiak  Mirosław Krosno Odrzańskie 1964półmaraton  M 
7 Bachorski RemigiuszCiosaniec1984Sława Biegapółmaraton  KTak 
8
 
Bachorski SławomirSława1979półmaraton  MTak 
9 Baer TomaszBabimost 1968KolecTeam półmaraton  KTak 
10
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEpółmaraton  K 
11 Bagińska LauraSzczecin1991Gryfus Szczecinpółmaraton  K 
12 Balcerek MariuszStęszew1986DeGaSa VegeRunners Stęszewpółmaraton  MTak 
13 Bartkiewicz PawełNowa Sól1971TEAM TIRpółmaraton  M 
14 Baworowski MarcinZielona Góra1976półmaraton  MTak 
15 Bazel MichałŚwiebodzin1977SECO/WARWICKpółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
16 Bąk PrzemysławŚwiebodzin1986półmaraton  MTak 
17 Blacharski ArkadiuszTorzym1992półmaraton  M 
18 Błoński  Daniel Sieniawa 1976WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
19 BOBKIEWICZ ROBERT SŁUBICE1978półmaraton  KTak 
20 BOBKIEWICZ ROBERTSŁUBICE1978półmaraton  K 
21 Boch JacekZbąszyń 1972Klub Kolarski Fala Parkpółmaraton  M 
22 Bordych JacekKożuchow1969Borel Marathon Teampółmaraton  K 
23 Borkowska BożenaSulechów1968Sulma Sulechówpółmaraton  KTak 
24
 
Borkowska ElżbietaOłobok1967Borkoś TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
25 Borkowski PiotrSulechów1962Sulma Sulechówpółmaraton  MTak 
26
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓWpółmaraton  M 
27 Brzdąk Maciej Słubice1977Tata Rudegopółmaraton  K 
28 BRZESKI ARTURPODMOKLE MAŁE1972półmaraton  K 
29 Brzeziński BolesławCzerwieńsk1944półmaraton  MTak 
30
 
Cal PiotrŚwiebodzin19695K Every Daypółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
31 Ceglarek TomaszWolsztyn1977półmaraton  MTak 
32 Chowaniec WojciechŚwiebodzin1988półmaraton  M 
33 Chylińska - Kasza  Julita Łęgowo 1981półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
34 Chylińska-Kasza JulitaŁęgowo1981półmaraton  K 
35 Cicha  SandraKalsk1984półmaraton  KTak 
36 Ciesielski  ZbigniewŚwiebodzin1988półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
37 Ciesielski ZbigniewŚwiebodzin1988półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
38 Cybruch WojciechKrosno Odrzańskie1982półmaraton  M 
39 Czarnecki DariuszLubniewice1974półmaraton  KTak 
40 Czerniak BartoszGorzów Wielkopolski1988Niezrzeszonypółmaraton  K 
41
 
Czubkowski MariuszPrzytoczna1982ISKRA PRZYTOCZNApółmaraton  MTak 
42 Dagil TomaszKostrzyn nad Odra1982półmaraton  M 
43 Dankowski AmadeuszZielona Góra1990Krwiobieg(anie)półmaraton  MTak 
44 Dawid JerzySulechów1946półmaraton  M 
45 Dąbrowski MarcinMiędzyrzecz1984KMB Międzyrzeczpółmaraton  MTak 
46 Derda SylwiaSzczaniec2000półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
47 Dominiak Ryszard Sulechów 1961Zabiegany Sulechów półmaraton  K 
48
 
Drogosz MaciejMiędzyrzecz1970Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  MTak 
49 Drozdek IwonaKobylanka1968chartypółmaraton  K 
50 Drozdek WłodekKobylanka1968chartypółmaraton  M 
51 DUDKA ZENONZIELONA GORA1969KLUB SPORTOWY CROSS SYRENKApółmaraton  M 
52 Dudkowski KamilGorzów Wielkopolski1988półmaraton  MTak 
53 Dziemieszkiewicz PatrykŚwiebodzin1982półmaraton  K 
54 Dzyganowicz EwaChwarszczany1979Maliny Kalinypółmaraton  KTak 
55 Fabijańczyk LidiaBrudzewo1986Bbl Zbąszynek półmaraton  KTak 
56 Fiedorowicz  TomaszZielona Góra 1979BOHAR PALETY RUNNERS półmaraton  M 
57 Fligier KatarzynaZielona Góra1972półmaraton  KTak 
58 Frąckowiak RafałNowa Sól1992półmaraton  MTak 
59 Galek WojciechŁagów1990Łagów teampółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
60 Garbowski PiotrSulechów1981półmaraton  MTak 
61 Gaweł Tomasz Świebodzin 1979Świebodzin półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
62 Gąsior MarcinŚwiebodzin1999KU AZS Uniwersytet Szczeciński półmaraton  MTak 
63 Gąsiorowski MichałMiędzyrzecz 1984półmaraton  M 
64 Giecołd Mariusz Lubrza1982SP 3 Świebodzinpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
65 Głębicki LechGorzów Wlkp.1976półmaraton  MTak 
66 Głuchowski  Grzegorz Sulechów 1986półmaraton  MTak 
67 Golonka PawełNowa Sól1983KB Wikon Nowa Sólpółmaraton  MTak 
68 Gorna MalgorzataŚwiebodzin1974półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
69 Gostyński BogumiłSULECHÓW1962Zabiegany Sulechówpółmaraton  MTak 
70 Goździejewska NataliaŻagań1992półmaraton  KTak 
71 Górka BeataSłubice1980Czas Apokalipsypółmaraton  KTak 
72 Grabarek ArturŚwiebodzin1985półmaraton  KTak 
73 Grabowa PaulinaŚwiebodzin1994półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
74 Grabowy PawełŚwiebodzin1999półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
75 Gracz  Paweł Zbąszynek 1983półmaraton  MTak 
76 Gracz ArturŚwiebodzin1974półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
77 Greczycho MilenaZbąszynek1992półmaraton  KTak 
78 Grupiński  Michał Lubasz1995Kama Run Czarnków półmaraton  MTak 
79 Grybko MariuszMiędzyrzecz1989półmaraton  MTak 
80
 
Grydziuszko MarcinMarcinowice1975Marcin Marcinowicepółmaraton  M 
81 Gurzynski Krzysztof Swiebodzin1974Madapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
82 Hajdukiewicz Rafał Świebodzin1988Wierzbicki Running Projectpółmaraton  MTak 
83 Hołyński KamilZbąszynek1975półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
84 Horwat  AgnieszkaSulechów 1986półmaraton  K 
85 Jabłońska MonikaZielona Góra1799półmaraton  K 
86 JACKOWSKI DANIELMIEDZYRZECZ1989MIEDZYRZECKIE GAZELEpółmaraton  KTak 
87
 
Jagodziński MichałRogoziniec1976Qqryq Rogoziniecpółmaraton  MTak 
88 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  KTak 
89 Jankowiak BartoszZielona Góra1991półmaraton  MTak 
90 Jankowski KamilWilkowo1984OBSTAWIAMY TYŁY TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
91 Jasiak KrzysztofGrabin1976Bytnica na Startpółmaraton  MTak 
92 Jastrzębski Łukasz Świebodzin 1978półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
93 Jastrzębski Kamil Borów Wielki 1978Borów Wielki półmaraton  M 
94 Jodłowska EwaKrosno Odrzańskie1980Kmb42półmaraton  K 
95 Jodłowska EwaKrosno Odrzańskie1980Kmb42półmaraton  KTak 
96 Jodłowski MarekKrosno Odrzańskie1979Kmb42półmaraton  MTak 
97 Jurkowska AgataZajezierze1981półmaraton  K 
98 Jurkowski PiotrZajezierze1979półmaraton  M 
99 Juszczak NataliaGorzów Wielkopolski1980WRodzinieSiłapółmaraton  K 
100 Kaczmarczyk MartaŚwiebodzin1978BBL Świebodzinpółmaraton  KTak 
101 Kaczmarek KrzysztofBabimost1975Babimojski Klub Biegowy Bakcylpółmaraton  MTak 
102 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowicepółmaraton  MTak 
103 Kaczmarek MariuszSulechów1959Sulmapółmaraton  MTak 
104 Kaczmarek MateuszŚwiebodzin1988półmaraton  MTak 
105 Kaczor PiotrKotowice1976TiM-TiRpółmaraton  MTak 
106 Kaliszewicz PiotrChwarszczany1982 półmaraton  MTak 
107 Karcewicz  Agnieszka Chociwel 1979półmaraton  K 
108 Kierzek PrzemysławZielona Góra1979KS Biegun Kpółmaraton  M 
109 KLECHA IzaBrzezie/Sulechowa1979półmaraton  K 
110 Klemke  Dawid Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  MTak 
111 Klimczak RobertPszczyna1993półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
112 Klóska  Maria Kalsk1980półmaraton  KTak 
113 Klucowicz EdwardBojadła1962Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
114 Kluczynski  Krzysztof Kalsk1973Aktywny Kalskpółmaraton  M 
115 Kluj Agata Świebodzin1996półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
116 Kny TeresaZbąszynek1973półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
117 Kołogrecki  JakubSulechów1989Mudsquad 4x4półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
118 KOPCZYŃSKI MarcinSycowice1981Bractwo Biegaczy Zielona Górapółmaraton  MTak 
119 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAMpółmaraton  M 
120
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Team Kopećpółmaraton  M 
121 Kosarzycka  Joanna Łęgowo 1978półmaraton  K 
122 Kostański PiotrSulechów1996półmaraton  MTak 
123 Kostrzewska AgataGubin1984półmaraton  KTak 
124 Kowalczuk TomaszŻagań1978WierzbickiRunningProjectpółmaraton  MTak 
125 Kowalczyk DorotaŚwiebodzin1975półmaraton  KTak 
126 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989półmaraton  K 
127 Kowalczyk MichałGorzów Wlkp.1987BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  MTak 
128 Kozłowski DariuszSulechów1964SuPeKom Sulechówpółmaraton  MTak 
129 Kożuch DariuszŁagów1974półmaraton  MTak 
130 Kożuch RadosławŁagów1972półmaraton  K 
131 Kożuch RadosławŁagów1972półmaraton  K 
132 Krasiński PiotrGUBIN1984półmaraton  MTak 
133 Król  Krzysztof Babimost 1959Niezrzeszonypółmaraton  KTak 
134 Kruczek Monikaświebodzin1977półmaraton  KTak 
135
 
Krzesiński RadosławŚwiebodzin1977ORTO-ACTIVpółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
136 Krzyżyk AgnieszkaZielona Góra1980TRIO FORTISpółmaraton  K 
137 Krzyżyk AdamZielona Gora1976TETRYCY PLUSpółmaraton  K 
138 Książek SebastianSulechów1979Runner sam po lesiepółmaraton  MTak 
139
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryficepółmaraton  M 
140 Kuchta IzabealaRadomia1978półmaraton  KTak 
141 Kuczyński MirosławMiędzyrzecz197917WBZpółmaraton  MTak 
142 Kulikowski EdwardSłubice1962półmaraton  M 
143 Kulikowski JakubSłubice1991półmaraton  M 
144 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team półmaraton  MTak 
145 Kurzyński PiotrNowy Tomyśl1980TEAM BEROTUpółmaraton  MTak 
146 Kwaśniewski TomaszSulechów1973Zabiegany Sulechówpółmaraton  MTak 
147 Lacroix WiesławZielona Góra1984ZGUltrapółmaraton  MTak 
148 Lemański PiotrŚwiebodzin1980półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
149 Lepka DariuszSulechów1994półmaraton  MTak 
150 Lewandowski RobertŚwiebodzin1982półmaraton  KTak 
151 Lubieniec MateuszSulechów1980półmaraton  MTak 
152 Ławniczak  Paweł Zbąszyń 1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ półmaraton  KTak 
153
 
Ławniczak PawełZbąszyń1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ półmaraton  M 
154 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkinpółmaraton  MTak 
155 Łukomska NataliaSulechów1993półmaraton  K 
156 Łukomski DariuszSulechów1969półmaraton  M 
157 Łysiak PiotrZielona Góra1972półmaraton  KTak 
158 Maciejewski  Krzysztof Szczecin1983półmaraton  M 
159 Marcinkowski Paweł Świebodzin1982półmaraton  M 
160 Marczak MariuszZielona góra1957Runplanet Zielona Górapółmaraton  KTak 
161 Markiewicz MariuszKarnin1975półmaraton  M 
162 Matkowski OskarŚwiebodzin1993półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
163 Matuk MariuszGórzyca1977Foxy Fitpółmaraton  M 
164 MAZUREK ZBIGNIEWBOBOWICKO1970półmaraton  MTak 
165 Mączka LechMiędzyrzecz1970półmaraton  M 
166 Medejszo Mariusz Nowa Sól1975nowosolska grupa biegowapółmaraton  MTak 
167 Mendera NataliaSulechów1999Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  K 
168 MENDERA GRAŻYNASULECHÓW1976 półmaraton  K 
169 Menzel ZofiaLubrza1958ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
170 MĘCZYŃSKI PIOTRŁĘCZYCA19695 PUŁK ARTYLERIIpółmaraton  M 
171 Michniewicz Łukasz Krosno Odrz. 1987półmaraton  MTak 
172 MICHNOWICZ EwelinaKrosno Odrzańskie1992półmaraton  KTak 
173 Mielcarz TomaszZielona Góra 1984Husaria Race Teampółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
174 Migdał JanZbąszynek1959TKKF Łabęd Zbąszyńpółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
175 Mileszko WojciechŚwiebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  M 
176
 
Mokijewski JerzyMieszkowice1972Nadodrzańska Grupa Biegowa-gmina Mieszkowice półmaraton  MTak 
177 Mozolewski DanielStary Raduszec1985Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
178 Myszczyński JakubSkwierzyna1993---półmaraton  MTak 
179 Niedźwiecki RobertŚwiebodzin 1970półmaraton  MTak 
180 Niewęgłowska BernadetaSkąpe1969-półmaraton  K 
181 Nosek MarcinWrocław1976półmaraton  MTak 
182 Nowacka Barbara Obra 1974Wolsztynski Klub Biegowy półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
183 Nowakowski MarcinOsiedle Poznańskie1984półmaraton  M 
184 Nowik KamilŚwiebodzin1974SECO/WARWICKpółmaraton  MTak 
185 NOWOROLNIK ADAMZIELONA GÓRA1977ZGZBpółmaraton  M 
186
 
Noworyta RadosławNowa Wioska1975Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
187 Nykiel RafałNowa Wioska1976Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
188 Obuchowski PiotrŚwiebodzin1977półmaraton  K 
189 Ogaza WaldemarŚwiebodzin1972Niezrzeszonypółmaraton  KTak 
190 OLESIAK ROMANKROSNO ODRZAŃSKIE197342 KMB Krosno Odrzańskiepółmaraton  MTak 
191 Oleszek NorbertŚwiebodzin1982Browar Świebodzinpółmaraton  MTak 
192 Orłowski DamianSZCZAWNO1997RFT SZCZAWNOpółmaraton  MTak 
193 Orłowski ŁukaszWrocław1987półmaraton  MTak 
194
 
Ossowicz MarcinBarlinek1986półmaraton  M 
195 Ostrówka MariuszZielona Góra1975półmaraton  MTak 
196
 
Oszczyk MarcinZielona Góra1980półmaraton  M 
197 Paduszyńska WiolettaGorzów Wielkopolski1985Wierzbicki Runing Project, 17WBZpółmaraton  K 
198 Panyło MałgorzataŚwiebodzin1976półmaraton  KTak 
199 Panyło MieczysławŚwiebodzin1947półmaraton  M 
200
 
Pawelec MariuszZielona Góra1972KB Forrest Gumppółmaraton  MTak 
201 Pencak BartoszZielona Góra1988półmaraton  MTak 
202 Pewny AdamZielona Góra1978SECO/WARWICKpółmaraton  M 
203 Piasecki  JakubZielona góra1989półmaraton  M 
204 Piaskowski MarcinKrosno Odrzańskie 1981BBL Krosno Odrzańskie półmaraton  M 
205 Pietrasik DawidSzczecin1981półmaraton  MTak 
206 Pietrusiewicz MarcinSulechów1981UKS JEDYNKApółmaraton  MTak 
207 Piosik ŁukaszZielona Góra1981Maruderzy Anty Racing-Teampółmaraton  MTak 
208 Piosik ArturBabimost1976KolecTEAMpółmaraton  M 
209 POCHRANOWICZ BARBARADębno1977Stowarzyszenie Maraton Dębno półmaraton  K 
210 PODEMSKI WOJCIECH OPALEWO1981DZIKpółmaraton  KTak 
211 Podobiński FilipZielona Góra1980półmaraton  MTak 
212
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Team Kopeć/Postomia Kołczynpółmaraton  K 
213 Pruś MieczysławSulechów1988półmaraton  MTak 
214
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project półmaraton  M 
215 Przybyszewska LidiaŚwiebodzin1980Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  KTak 
216 Pyta GrzegorzGrodzisk Wlkp.1960niezrzeszonypółmaraton  KTak 
217 Radys  Paulina Międzyrzecz1990półmaraton  KTak 
218 RAKOWSKI PIOTRPOLICE1962półmaraton  MTak 
219
 
Rau UrszulaWolsztyn1986półmaraton  K 
220 Rauba AlicjaSulechów1970półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
221 Respondek AnnaZielona Góra1983półmaraton  K 
222 Rogacka  Agnieszka Sulechów1976półmaraton  KTak 
223 Rolla DorianWarzymice1976półmaraton  MTak 
224 Romanowski ArturCibórz1974półmaraton  MTak 
225 Roszak Bartłomiej Gorzów 1977BBL GORZÓW półmaraton  M 
226 Roślik JakubŚwiebodzin1987półmaraton  MTak 
227
 
Rutkowski MaciejSulęcin1993Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  MTak 
228 Rychlik ZbigniewSława1965Sławapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
229 RYCHŁA BarbaraSULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton  KTak 
230 Rymorz-Januszewska  AnnaGorzów Wlkp.1980półmaraton  KTak 
231 Rzywucka JolantaPiła19774 Run Team Piła półmaraton  KTak 
232 Sala AdrianNowa Sól1991Żagańska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
233 Sala  Damian Nowa Sól1989SS Bodak 1889półmaraton  M 
234 Salmanowicz ZdzisławZielona Góra1951półmaraton  KTak 
235 SALMANOWICZ ZDZISŁAWZielona Góra1951RunPlanet Zielona Górapółmaraton  MTak 
236 Sarbowski RobertKargowa1979Zimnolubnipółmaraton  MTak 
237 Semklo DariuszSulechow1972półmaraton  MTak 
238 Semkło DariuszKije1972półmaraton  M 
239 Sidorowicz IreneuszŚwiebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
240 Sikora TomaszSieniawa1976WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
241
 
Sikorski GrzegorzOstrów1980Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  M 
242
 
Sikorski KrzysztofMiędzyrzecz1980Międzyrzeckie Gazele półmaraton  MTak 
243 Sitek PiotrGorzów Wlkp.1978półmaraton  MTak 
244 Siwa MichałŚwiebodzin1988półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
245 Siwik AndrzejŻary1973Forever Youngpółmaraton  KTak 
246
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton  M 
247 Słowikowski DanielSwiebodzin1976półmaraton  MTak 
248 Smerdka KamilObra1997półmaraton  MTak 
249 SOMMER TOMASZWIEN1979półmaraton  M 
250 Sowa MarcinZielona Góra1983Speed Joanna półmaraton  KTak 
251 Srokowski Mateusz Mieszkowice 1992Nadodrzanaka Grupa Biegowa - Gmina Mieszkowice półmaraton  M 
252 Stachowiak AgnieszkaŚwiebodzin1996BBL Świebodzinpółmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
253 Stadnik JacekZielona Góra1991Sklep dla biegaczy Run Planetpółmaraton  MTak 
254 Starczewska IzabelaSwiebodzin1970Wierzbicki Runing Projektpółmaraton  KTak 
255 Starczewski Krzysztofświebodzin1971ultra diabły team lubrzapółmaraton  MTak 
256 Stawański MarcinZielona Góra1981ZGZBpółmaraton  MTak 
257 Sternik FabianNowa Sól1992KGHM ZG RUNpółmaraton  MTak 
258 Stępniak  LesławSzczecin 1978półmaraton  M 
259 Swiglo HenrykRakow1960półmaraton  M 
260 Szadkowski  Dawid Sieniawa 1984WICHER SIENIAWA TEAMpółmaraton  M 
261 Szafraniec TomaszMiędzyrzecz1970Międzyrzeckie Gazelepółmaraton  MTak 
262
 
Szarapanowski DamianNowa Wioska1978ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton  MTak 
263
 
Szarapanowski MarcinSzczecin1977ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
264 Szatkowski PawełNiwiska1980HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
265 Szczepaniak MarcinSłubice1979półmaraton  K 
266 Szczepaniak StanisławZielona Góra1978półmaraton  MTak 
267 Szczepaniak GrzegorzZielona Góra1974półmaraton  MTak 
268 Szczepuła  Stanisława Sulechów 1975półmaraton  KTak 
269 Szcześniak  Marek Gubin 1974półmaraton  KTak 
270 Szczuciński PrzemysławGorzów Wlkp.1974półmaraton  KTak 
271 Szmańda KatarzynaWroniawy1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  KTak 
272
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski1982półmaraton  MTak 
273 Sztegner  Barbara Świebodzin 1978półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
274
 
Szumski ZbigniewŚwiebodzin1964półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
275 Szustak AnetaSulechow1975półmaraton  KTak 
276 Szymkiewicz RobertMiedzyrzecz1968Miedzyrzeczpółmaraton  MTak 
277 Szymkowiak BartoszZbąszynek1989półmaraton  K 
278 Szymkowiak BartoszZbąszynek1989półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
279 Szymkowiak AndrzejZbąszynek1962półmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
280 Śledź  AdamSulechów1995TRIAMO/ BKB BAKCYLpółmaraton  MTak 
281 Świerk PrzemysławŚwiebodzin1977Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
282
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975półmaraton  MTak 
283 Tarasek SławomirNowa Sól1979KB WIKON NOWA SÓLpółmaraton  KTak 
284
 
Tecław RobertJasień1969Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiberpółmaraton  M 
285 Terlikowski  PiotrSulechów 1985półmaraton  M 
286 Tomaszewski RyszardRzepin1984półmaraton  MTak 
287 Tomaszewski TomaszRzepin1973półmaraton  MTak 
288 TOMCZAK KATARZYNASULECHÓW1981Zabiegany Sulechówpółmaraton  KTak 
289 Tomońska JoannaCigacice1970półmaraton  K 
290 Tomońska-Malinowska JoannaCigacice1980półmaraton  KTak 
291 Topolnicki EugeniuszZielona Góra1959półmaraton  K 
292 Topolnicki EugeniuszZielona Góra1959półmaraton  MTak 
293 Tratwal AdrianŚwiebodzin199417 WBZpółmaraton  MTak 
294
 
Trojanowski ArturBobrowniki1987HUSARIA RACE TEAMpółmaraton  M 
295 Tutajewicz RobertKrosno Odrzańskie1979półmaraton  M 
296
 
Tymul JakubSzczecin1978TymTriTeampółmaraton  M 
297 Uchman-Golik JoannaŚwiebodzin1982BBL Świebodzinpółmaraton  K 
298 Urban ŁukaszGubin1982BBL Gubinpółmaraton  KTak 
299 Urbański KarolŚwiebodzin1996półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak 
300 Uruski JanNowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
301 Wabinski AdrianZielona Góra19885 pułk artyleriipółmaraton  MTak 
302 Walczak RyszardZielona góra19501950półmaraton  M 
303 Walentowski PawełStrzyżewo1976DRUŻYNA SZPIKUpółmaraton  M 
304
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981 półmaraton  K 
305
 
Wałecka AgnieszkaSulechów1974Biegam z Córkąpółmaraton  K 
306 Warwas ArturOłobok1966półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
307 Warzych MagdalenaRzepin1977półmaraton  KTak 
308 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp1984WATAHApółmaraton  MTak 
309 Wąsińska JustynaZielona Góra1969Forever Youngpółmaraton  KTak 
310 Wesseli Sławomir Świebodzin1980Szybciej Nie Mogę półmaraton Powiat Świebodziński
 
K 
311 Wielgosz LeszekNowa Sól1963półmaraton  MTak 
312 Wierzbicki RemigiuszŚWIEBODZIN1960Wierzbicki Running Projektpółmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
313 Wilk ArkadiuszŚwiebodzin 1978półmaraton  KTak 
314 Wituła ŁukaszZbąszyń1988TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  MTak 
315 Woch AgnieszkaCzerwieńsk1973półmaraton  KTak 
316 Wojcieszyński TomaszBaczyna1974półmaraton  MTak 
317 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce półmaraton  M 
318 Woźny RadosławWolsztyn1987półmaraton  KTak 
319 Wójtowicz WiktorŚwiebodzin2000półmaraton  MTak 
320 Wróbel MarzenaPszczew1980niezrzeszonapółmaraton  KTak 
321 WRÓBLEWSKI JANUSZPOŁUPIN1969RFT SZCZAWNOpółmaraton  MTak 
322 Wróblewski FabianToporów2002półmaraton Powiat Świebodziński
 
MTak 
323
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  MTak 
324 Zaborowski SławomirZielona Góra1977Bohar Palety Runnerspółmaraton  M 
325 Zakrzewski JanZielona Gora1959półmaraton  K 
326 Zakrzewski JanZielona Gora1959półmaraton  M 
327
 
Zapała BogdanSulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  MTak 
328 Zawadzki RobertGorzów Wielkopolski1980Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton  MTak 
329 Zborowski MarcinŁagów1987Adient Świebodzinpółmaraton  M 
330 Zielińska Małgorzata Zielona Góra1982AVON Teampółmaraton  KTak 
331 Ziombra Przemysław Rzepin 1988Rzepin półmaraton  K 
332 ZIOMBRA PRZEMEKRzepin1988Rzepin półmaraton  K 
333 ZIÓŁOWSKI  DAMIANSULECHÓW 1980półmaraton  KTak 
334 żbik PiotrTrzebiechów1967półmaraton  M 
335 Żurek GrzegorzŚwiebodzin1989swiebodzinskibiegacz.plpółmaraton Powiat Świebodziński
 
M 
336 Żytkiewicz JacekŚwiebodzin1968półmaraton Powiat Świebodziński
 
KTak