Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Bieg Kolorowej Skarpety

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow3,21 km  MTak 
2 Adamczak OlaKiełpin gmina deszczno2000Kiełpin3,21 km  KTak 
3 Adamska JolaGorzów Wlkp.19873,21 km  KTak 
4 Adamski Adam Gorzów Wlkp.19793,21 km  MTak 
5 Anyżewska MarzenaGorzów Wielkopolski1980 3,21 km  KTak 
6
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE3,21 km  KTak 
7 Bajak AleksandraWitnica 19913,21 km  K 
8 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę3,21 km  MTak 
9 Baranowska NataliaGorzów Wlkp.20033,21 km  K 
10 Bechta  DominikaGorzów Wielkopolski 19953,21 km  K 
11 Białas MarzenaGorzów Wielkopolski 19773,21 km  KTak 
12 Biesiekierski MarcinGorzów Wielkopolski 19933,21 km  M 
13
 
Bloch-Ziętek MariolaLubno19803,21 km  KTak 
14 Bobin JustynaGorzów Wielkopolski19773,21 km  KTak 
15 Bogusiak AdaGorzów Wlkp.19853,21 km  KTak 
16 Borkowski KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI19773,21 km  MTak 
17 Bożyk TomaszTorzym19873,21 km  KTak 
18 BROWARNA SYLWIAGorzów 19893,21 km  KTak 
19 Butrymowicz KamilaBarlinek1985BBL Barlinek3,21 km  K 
20 Cetnar Michał Gorzów Wlkp.19833,21 km  MTak 
21
 
Chciuk RafalKostrzyn Nad Odrą 1987Kostrzyn 3,21 km  M 
22 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19823,21 km  K 
23 Chodubska AleksandraDębno19923,21 km  KTak 
24 Chodzińska MarzenaPrzytoczna1982FSD RUN3,21 km  KTak 
25 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega3,21 km  M 
26
 
Chwalisz TomaszGorzów Wielkopolski19703,21 km  MTak 
27 Cyran MarzenaWitnica1983Biegnę dla Michala 3,21 km  KTak 
28 Czernicki DamianStrzelce krajeńskie1998 3,21 km  M 
29 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975Green Bike3,21 km  M 
30
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19923,21 km  MTak 
31 Danił KamilaGorzów Wielkopolski19933,21 km  KTak 
32 Dankowska  Marlena ŁAGÓW 1982RU-MOR 3,21 km  K 
33 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983MRLP3,21 km  KTak 
34 Dettoma AleksandraGorzów Wielkopolski1989Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
35 Dobrzyńska MartaGorzów Wielkopolski19823,21 km  K 
36 Domżalska Elżbieta Łagów 1980RU-MOR 3,21 km  K 
37 Drab  BeataWysoka19873,21 km  KTak 
38 Drozda DanutaGorzów Wielkopolski19893,21 km  K 
39 Dziakiewicz AnnaGorzów Wielkopolski19883,21 km  KTak 
40 Dziubak MichałDeszczno1995Catch the Dreams-Dogonić Marzenia3,21 km  MTak 
41 FEDYSZYN DARIA SULĘCIN 19923,21 km  K 
42 Fieńko KatarzynaPełczyce19893,21 km  K 
43
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 1983 3,21 km  MTak 
44 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19843,21 km  KTak 
45 Garnowski MateuszBarlinek19803,21 km  MTak 
46 Garnowski IgnacyBarlinek20103,21 km  MTak 
47 Gawrońska AngelikaGorzów Wlkp.19913,21 km  KTak 
48 Gąsiorowska MałgorzataMiędzyrzecz19863,21 km  K 
49 Gierczak PaulinaDeszczno1978Deszczno Lejdis3,21 km  KTak 
50 Gierczak AnnaGlinik2006Deszczno Lejdis3,21 km  KTak 
51
 
Gnitecka JoannaGorzów Wlkp.19833,21 km  KTak 
52 GNITECKI OSKARGORZÓW 20093,21 km  M 
53 Goczewska Joanna Aneta TORZYM 19783,21 km  KTak 
54 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin3,21 km  M 
55 Górecka KamilaKostrzyn nad Odrą 19823,21 km  K 
56
 
Graffumder MarekStrzelce Krajeńskie19843,21 km  MTak 
57 Granat DominikaGorzów wielkopolski19933,21 km  KTak 
58 Granat MateuszGorzow wielkopolski19923,21 km  KTak 
59 Granat JaroslawGorzow wielkopolski19633,21 km  KTak 
60 Gromek MonikaStrzelce Krajeńskie19873,21 km  KTak 
61 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project/Dzikie Dziki Gorzow3,21 km  MTak 
62 Grzegorczyk JuliaGorzow Wlkp20083,21 km  KTak 
63
 
Gugała MonikaGorzów Wlkp.1980Parkrun Gorzów Wielkopolski3,21 km  KTak 
64 Hajnrych KatarzynaBiałcz19783,21 km  KTak 
65 Harkawik HannaGorzów Wlkp.20013,21 km  KTak 
66 Harwat TomaszSzczecin1970Parkrun Szczecin3,21 km  MTak 
67 Harwat Katarzyna Szczecin1971Parkrun Szczecin3,21 km  KTak 
68 Helwich-Kozica MagdalenaMiędzychód19823,21 km  KTak 
69 Hładyszewska ElżbietaWitnica19813,21 km  KTak 
70 Jabłońska AgnieszkaGorzów Wielkopolski1980 3,21 km  K 
71 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
72
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983BiegamBoLubię - Gorzów Wielkopolski 3,21 km  MTak 
73 Janiak  Sebastian Gorzów Wlkp 1983Tacy Sami3,21 km  KTak 
74 Janiszewska JolantaLubniewice1970Garmin Lubniewice Team3,21 km  K 
75 Janiszewska JolantaGorzów20003,21 km  KTak 
76 Janiszewski TomaszLubniewice1970 3,21 km  MTak 
77 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984 3,21 km  KTak 
78 Jastrzębska ŻanetaBarlinek19743,21 km  KTak 
79 Jastrzębska KlaudiaBarlinek19993,21 km  KTak 
80 Jurek KatarzynaDębno19903,21 km  K 
81 Kaczmarek MagdalenaOsiedle Poznańskie1992LC Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
82 Kaliciak AndrzejGorzów Wlkp19653,21 km  MTak 
83 Kałużna MagdalenaGorzów Wlkp.19793,21 km  KTak 
84 Kałużny AntoniGorzów Wielkopolski20093,21 km  MTak 
85 Kamrad PaulinaGorzów Wielkopolski19993,21 km  KTak 
86 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team3,21 km  KTak 
87 Kantarska CelinaGorzów Wielkopolski19823,21 km  KTak 
88 Kantarski MarcinGorzów Wielkopolski19773,21 km  MTak 
89
 
Karski PawełChwalęcice19783,21 km  MTak 
90 Kazubowska OlaGorzów Wlkp.1978parkrun Gorzów 3,21 km  KTak 
91
 
Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19923,21 km  KTak 
92 Kedziora  Natalia Santok2005G'Power 3,21 km  KTak 
93 Kędziora NataliaGorzów Wielkopolski1970Gpower3,21 km  K 
94 Kędziora  MajaSantok 2007G'Power 3,21 km  KTak 
95 Kędziora NataliaGorzów20003,21 km  KTak 
96 KLEMENTOWICZ JÓZEFGorzow Wlkp.19483,21 km  KTak 
97
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów3,21 km  MTak 
98 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów3,21 km  KTak 
99
 
Kmita BartoszGorzów Wielkopolski19853,21 km  MTak 
100 Kocyła WeronikaBierzwnik20023,21 km  KTak 
101 Kocyła RobertBierzwnik19753,21 km  MTak 
102 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW3,21 km  KTak 
103 Komarnicka PaulinaGORZÓW WLKP19863,21 km  K 
104 Komarnicka PaulinaGORZÓW WLKP19863,21 km  K 
105 Kopiczko PaulinaGorzów Wlkp.19973,21 km  K 
106 Korzeniewska JagodaGorzów Wielkopolski2009 3,21 km  KTak 
107
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Team Kopeć3,21 km  MTak 
108 Kościuszko  DominikaGorzów Wielkopolski 19973,21 km  K 
109 Kotwicki DamianDeszczno19743,21 km  KTak 
110 Kotwicki JakubGorzów Wlkp.20013,21 km  KTak 
111 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.19893,21 km  KTak 
112 Kowalczyk AgnieszkaGorzów Wlkp.19803,21 km  K 
113 Kowalczyk PaulinaGorzów Wielkopolski1983Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew3,21 km  KTak 
114 Kozłowski PawełStrzelce Krajeńskie1985KB Pento Strzelce Krajeńskie3,21 km  M 
115 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers3,21 km  KTak 
116 Krajewski BartoszGorzów Wlkp20113,21 km  KTak 
117 Krajewski ZbyszekGorzów Wlkp1981Rebelion3,21 km  MTak 
118 Krawczyk WioletaGorzów Wielkopolski19863,21 km  KTak 
119 Kryściak ŁukaszGorzów Wielkopolski1983Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew3,21 km  MTak 
120 Krzyszkowska MagdalenaŁupowo1994Kania Team3,21 km  KTak 
121 Kuderska ElżbietaWitnica19733,21 km  KTak 
122 KUKOROWSKA MARIAGorzow Wlkp.20133,21 km  KTak 
123 Kukorowska StefaniaOśno Lubuskie 2010Morsy Ośno Lubuskie3,21 km  KTak 
124 KUKOROWSKI KRZYSZTOFGorzow Wlkp.19783,21 km  KTak 
125 KUKOROWSKI FRANCISZEKGorzow Wlkp.20073,21 km  KTak 
126 Kukorowski GrzegorzOśno Lubuskie1975Morsy Ośno Lubuskie3,21 km  MTak 
127 Kukorowski KarolOśno Lubuskie2004Morsy Osno Lubuskie3,21 km  MTak 
128 Kukucka SylwiaGorzów wlkp19933,21 km  K 
129
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982Team Kopeć3,21 km  KTak 
130 Kurt  Grzegorz Gorzów Wielkopolski 19643,21 km  M 
131 Kuś DanielGorzów Wielkopolski1979biegam bo chcę3,21 km  MTak 
132
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.19783,21 km  MTak 
133 Lewicka JoannaGorzów Wlkp.19793,21 km  KTak 
134 Liberkowska JoannaRuchocinek1989Parkrun Gorzów 3,21 km  KTak 
135 Liczbińska MałgorzataSzczecin19963,21 km  KTak 
136
 
Lis WojciechWawrów1980Parkrun Gorzów Wielkopolski3,21 km  MTak 
137 Lis AniaWawrów19803,21 km  KTak 
138 Lis  Barbara Gorzów 19753,21 km  KTak 
139 Lisek BeataPrzytoczna1969Nie mam3,21 km  KTak 
140 Lisowski MarcinGorzów wielkopolski20033,21 km  KTak 
141 LISTOWSKA KINGAGORZÓW WLKP1981ja3,21 km  K 
142 LISTOWSKA KINGAGORZÓW WLKP19813,21 km  KTak 
143 Litowczenko Aneta Osno Lubuskie 1974Osno Lubuskie 3,21 km  KTak 
144 Litowczenko DalidaOsno Lubuskie 2007Ośno lubuskie3,21 km  KTak 
145 Łopińska MonikaGorzów Wielkopolski 19833,21 km  KTak 
146 Łyczko JustynaGorzów Wielkopolski19823,21 km  KTak 
147 Machowska MonikaGorzów Wlkp.19773,21 km  KTak 
148 Machowski JulianGorzów Wlkp.20073,21 km  KTak 
149 Machowski KrzysztofGorzów Wlkp.19753,21 km  KTak 
150 Machowski BartoszGorzów Wlkp.20083,21 km  KTak 
151 Madalińska JoannaRóżanki19943,21 km  KTak 
152 Majka MarcinWawrów19773,21 km  MTak 
153 Majlowska IrenaGorzów Wielkopolski19533,21 km  K 
154 Malawska MonikaGorzów Wielkopolski 19943,21 km  KTak 
155 Markiewicz MariuszKarnin19753,21 km  M 
156 Markowski PawełGorzów Wielkopolski1975Mtb4Fun3,21 km  M 
157 Masłowska MagdalenaGORZÓW WLKP19753,21 km  KTak 
158 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów3,21 km  MTak 
159
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19853,21 km  K 
160 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski19813,21 km  K 
161 Mąkowska DanutaKrasowiec1971Apteneo Running Time3,21 km  KTak 
162 Melonek AlicjaGorzów Wielkopolski19793,21 km  KTak 
163 Michalewicz TomaszGorzów Wielkopolski1969Dog Lovers Team3,21 km  MTak 
164 Michalewicz ElżbietaGorzów Wielkopolski1970Dog Lovers Team3,21 km  KTak 
165 Michniacki DanielŚciechów1992KMA MASZYNY3,21 km  K 
166 Michnicki DanielGorzów 20003,21 km  MTak 
167
 
Mikołajczyk  MartaGorzów Wielkopolski 19853,21 km  KTak 
168 Miller PawełBogdaniec1991 3,21 km  MTak 
169 Miller AgnieszkaBogdaniec1991Wierzbicki Running Project3,21 km  K 
170 Misa ZbigniewGorzów Wielkopolski1973 3,21 km  MTak 
171 Mizera WeronikaGorzów Wielkopolski 2001#BBKTS3,21 km  K 
172 Mizera MonikaGorzów Wielkopolski19743,21 km  KTak 
173 Mizera WeronikaGorzów Wielkopolski20203,21 km  KTak 
174 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19823,21 km  KTak 
175 Mokrzycki Marcel Santok 2008G'Power 3,21 km  KTak 
176
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów3,21 km  KTak 
177 Mrozowicz AgnieszkaGorzów Wielkopolski19903,21 km  KTak 
178 Mrożek BartoszGorzów Wielkopolski 2002Magenta3,21 km  MTak 
179 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów3,21 km  M 
180 Napieralski BartoszGorzów Wielkopolski2012Dzikie Dziki Gorzów Junior 3,21 km  M 
181 Napieralski Krzysztof Gorzów20003,21 km  MTak 
182 Napieralski BartoszGorzów Wielkopolski20203,21 km  MTak 
183 Nauman MariolaGorzów WLKP19763,21 km  KTak 
184 Niewiadomska LauraBogdaniec20073,21 km  KTak 
185 Nowak KarolinaGorzów Wlkp.19853,21 km  KTak 
186 Nowak PiotrGorzów Wlkp1993SŁN3,21 km  M 
187 Nowakowska NataliaSłubice 19923,21 km  KTak 
188 Nowakowska WiesławaGorzów Wielkopolski1958PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI3,21 km  KTak 
189 Nowicka DorotaRzepin19873,21 km  KTak 
190 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19713,21 km  KTak 
191 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.19493,21 km  MTak 
192
 
Olechna  EdytaDürnkrut 19803,21 km  KTak 
193 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL GORZÓW3,21 km  KTak 
194
 
Olejniczak RobertGorzów Wlkp1978OLO-MED3,21 km  MTak 
195 Operacz DariuszBaczyna19693,21 km  MTak 
196
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski1978 3,21 km  KTak 
197 Ordon Zuzanna Gorzów Wlkp2010parkrun Gorzów Wlkp 3,21 km  K 
198 Ordon ZuzannaGorzów Wlkp2010parkrun Gorzów Wlkp 3,21 km  K 
199
 
Ossowicz  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
200 Padjasek SławomirBarlinek1976BBL Barlinek3,21 km  MTak 
201 Padjasek JakubBarlinek2007BBL Barlinek3,21 km  KTak 
202 Palejczyk IgorPrądocin20083,21 km  K 
203 Pastukh InnaGorzów Wielkopolski 19963,21 km  KTak 
204 Pawko ElizaGorzów Wielkopolski19913,21 km  KTak 
205 Pawko PatrykGorzów Wielkopolski19913,21 km  KTak 
206 Pawlak AnetaGorzów Wielkopolski19943,21 km  KTak 
207 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów3,21 km  MTak 
208 Piasecka KingaGorzów Wielkopolski 20013,21 km  KTak 
209
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992BRACIAK TEAM3,21 km  MTak 
210
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999BRACIAK TEAM3,21 km  MTak 
211 Pietrzak KrzysztofGorzów Wielkopolski1987Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp.3,21 km  MTak 
212 Pituła WaldemarGORZÓW WIELKOPOLSKI19753,21 km  MTak 
213 Płotek HannaSłubice 20023,21 km  KTak 
214 Płucienniczak BarbaraKamień Wielki 19943,21 km  KTak 
215 Polowczyk DorotaGorzow Wielkopolski19743,21 km  KTak 
216
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin3,21 km  KTak 
217 Poźniak AleksandraGorzów Wlkp.1987 3,21 km  KTak 
218 Przybylak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19773,21 km  KTak 
219 Przybylak PawełGorzów Wielkopolski19773,21 km  MTak 
220 Ravlyk YanaDeszczno20053,21 km  KTak 
221 Rękawek  Ewelina Sosny 19883,21 km  KTak 
222 Rękawek  JakubSosny20113,21 km  MTak 
223 Rodak  AlicjaWitnica 2001Rozbiegajmy Witnicę 3,21 km  KTak 
224 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19783,21 km  KTak 
225 Rojek OlaGorzów Wielkopolski2000Azs awf Gorzów Wielkopolski3,21 km  K 
226 Rożniata AgnieszkaGorzów Wielkopolski19943,21 km  K 
227
 
Rudowicz JustynaStanowice 19733,21 km  KTak 
228 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW3,21 km  MTak 
229 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
230
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-3,21 km  M 
231 Sadowska Marzena Gorzów Wielkopolski19763,21 km  KTak 
232 Sadowski  Karol Gorzów Wlkp.2006AZS AWF3,21 km  MTak 
233 Sajdłowska AldonaStrzelce Krajeńskie19793,21 km  KTak 
234 Sajdłowska MartaStrzelce Krajeńskie20083,21 km  KTak 
235 Sajdłowski DariuszStrzelce Krajeńskie19753,21 km  MTak 
236 Samulska AgataGorzów Wielkopolski19683,21 km  KTak 
237 Saniuk PatrycjaGorzów Wlkp.19853,21 km  K 
238 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW3,21 km  MTak 
239 Sedlaczek AnnaGorzów Wlkp.19843,21 km  K 
240 Seniuk Patrycja Gorzów20003,21 km  KTak 
241 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982MRLP3,21 km  KTak 
242 Shehynska GalynaKostrzyn nad Odrą 19883,21 km  K 
243 Sierżant KrzysztofGorzów19893,21 km  MTak 
244 Skapska SylwiaGorzów Wielkopolski 19923,21 km  KTak 
245 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.19463,21 km  KTak 
246 Skołuda DorotaRóżanki19643,21 km  KTak 
247 Skórski Bogdan Krzeszyce1965Wataha-łączy nas bieganue3,21 km  M 
248 Skrobisz AgnieszkaGorzów Wlkp.19873,21 km  KTak 
249 Skupny  MarekGorzów Wielkopolski 19953,21 km  K 
250
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19933,21 km  KTak 
251 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN3,21 km  MTak 
252 Sokołowska MartynaGorzów Wielkopolski 19853,21 km  KTak 
253 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19813,21 km  MTak 
254 Sołtys KrzysztofNowe Linie1998Bywało Gorzej3,21 km  MTak 
255 Sowa - Herzig SandraGorzów Wlkp.19883,21 km  KTak 
256 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wielkopolski3,21 km  KTak 
257 Sprogis-Pietruczuk KatarzynaSzczecin19833,21 km  KTak 
258 Stańczyk SławomirStargard19883,21 km  M 
259 Stasiak MonikaTulce19933,21 km  KTak 
260 Stasiak MarekGorzów Wielkopolski19933,21 km  MTak 
261 Stasiak BarbaraGorzów Wielkopolski19653,21 km  KTak 
262
 
Stawowa KarolinaGorzów Wielkopolski 19963,21 km  KTak 
263 Stefaniak TomaszGorzów Wlkp.19773,21 km  MTak 
264 Sterna JoannaWawrów1978parkrun Gorzów3,21 km  KTak 
265
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project3,21 km  MTak 
266 Stoły- Truszczyńska DagmaraCzechów1974BBL Gorzów Wielkopolski3,21 km  KTak 
267
 
STYBEL ANNAGorzow Wlkp19863,21 km  KTak 
268 Sucharska IzabelaGorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadek3,21 km  K 
269 Suchecka ElżbietaWitnica1965Rozbiegajmy Witnicę3,21 km  KTak 
270
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 3,21 km  MTak 
271 Sułkowska KatarzynaGorzów Wlkp.19743,21 km  KTak 
272 Sułkowski GrzegorzGorzów Wlkp.19743,21 km  KTak 
273 Swędrowska  Krystyna Sosny19613,21 km  KTak 
274 Swędrowski PatrykGorzów Wielkopolski19923,21 km  MTak 
275 Szerment  NikolaGorzów Wielkopolski 2005 3,21 km  KTak 
276
 
Szerment ErykGorzów Wielkopolski 1980 3,21 km  MTak 
277
 
Szerment MagdalenaGorzów Wielkopolski 1981 3,21 km  KTak 
278 Szlachetko MichałGorzów Wielkopolski19943,21 km  MTak 
279 Szmytkiewicz AnnaGorzów Wlkp.19823,21 km  KTak 
280
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów3,21 km  M 
281 Szulc AlicjaPoznań19753,21 km  K 
282 Szulc AlicjaGorzów Wielkopolski20203,21 km  KTak 
283 Szyszkowska KatarzynaWitnica19913,21 km  KTak 
284 Śnieg MałgorzataGorzów Wielkopolski19813,21 km  KTak 
285
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski3,21 km  K 
286
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski19753,21 km  MTak 
287 Tokarczyk JoannaGorzów Wielkopolski19823,21 km  K 
288 Tomczak DagmaraGorzow wielkopolski19893,21 km  KTak 
289 Traczyk MarzenaGorzów Wielkopolski19923,21 km  KTak 
290 Turczyk MartaPełczyce19873,21 km  KTak 
291 Turek NikodemGorzów Wielkopolski 2009Kania Cup3,21 km  MTak 
292 Turek JanGorzów Wielkopolski 2013Kania Cup3,21 km  MTak 
293 Turek  ANETA Gorzów Wielkopolski 19803,21 km  KTak 
294 Tuzinek GrzegorzChoszczno19733,21 km  MTak 
295 Tuzinek DorotaChoszczno19763,21 km  KTak 
296 Ugorek KornelGorzów Wlkp.2010 3,21 km  M 
297 Walorska PaulinaGorzów Wielkopolski19853,21 km  KTak 
298 Walorski KrzysztofGorzów Wielkopolski19853,21 km  MTak 
299 Wardziak MateuszGorzów Wielkopolski1990 3,21 km  MTak 
300
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 1973BBL Gorzów Wlkp.3,21 km  KTak 
301
 
Waścińska MalgorzataGorzów Wlkp19853,21 km  KTak 
302 Wawrzyniak  Mariusz Gorzów Wielkopolski19803,21 km  MTak 
303 Wegienek MonikaKłodawa19763,21 km  KTak 
304 Wegienek PatrycjaKłodawa20063,21 km  KTak 
305 Wencel  Katarzyna Gorzów Wlkp19913,21 km  KTak 
306 Werecka Agnieszka Gorzów Wielkopolski19753,21 km  KTak 
307 Wiech AnnaGorzów Wielkopolski19843,21 km  K 
308 Wierzbicka Emilia BarbaraGorzów Wielkopolski1983BBL Gorzów3,21 km  KTak 
309 Wisniewska Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19783,21 km  KTak 
310 Wiszniewski PiotrGorzów Wlkp.19873,21 km  MTak 
311 Wiśniewska  Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 1978-3,21 km  KTak 
312 Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wielkopolski1974Parkrun Gorzów Wielkopolski3,21 km  KTak 
313
 
Wiśniewski TomaszGorzów Wielkopolski1976 3,21 km  MTak 
314 Wiśniewski ArkadiuszGorzów Wielkopolski1973Parkrun Gorzów Wielkopolski3,21 km  M 
315 Wiśniewski ArkadiuszGorzów Wielkopolski20203,21 km  MTak 
316 Wojtysiak OlaGorzów Wielkopolski 19853,21 km  KTak 
317 Wołczecka  Michalina Gorzów Wielkopolski 19873,21 km  KTak 
318
 
Wota AdamGorzów Wlkp.19703,21 km  MTak 
319 Woźniak  Barbara Jenin19813,21 km  KTak 
320
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.19713,21 km  KTak 
321
 
Wróblewski PawełGorzów Wlkp.19863,21 km  MTak 
322 Wybacz KarolinaSosny19883,21 km  KTak 
323 Zaba JacekGorzów Wlkp.1966 3,21 km  MTak 
324
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów Wlkp.3,21 km  MTak 
325 Zakaszewska JolantaWitnica1966Rozbiegajmy Witnicę3,21 km  KTak 
326 Zakryszko AleksandraWitnica19923,21 km  KTak 
327 Zieliński DawidGorzów Wielkopolski 1991IMC PRO TEAM3,21 km  MTak 
328 Ziemba GrzegorzGorzów Wielkopolski19893,21 km  MTak 
329 Żabierek TomekGorzów Wlkp.19783,21 km  M 
330
 
Żołędziejewska AnnaOśno Lubuskie 19923,21 km  KTak 
331 Żurowska  PaulaGorzów Wlkp. 19753,21 km  KTak 
332
 
Żywicka  Barbara Szczecin1972Van Graaf biega 3,21 km  K