Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Bieg „W pogoni za wiosną”

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
2 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp13 km  M 
3 Anikiej MaciejGorzów Wielkopolski199013 km  M 
4
 
Biernat DariuszKłodawa197913 km  M 
5 Blacharski ArkadiuszTorzym1992Team Kopeć13 km  M 
6 Boracki MarcinKrzyż Wielkopolski198013 km  M 
7 Borowski GrzegorzŁupowo200213 km  M 
8
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW13 km  M 
9
 
Czubkowski MariuszPrzytoczna198217 WBZ13 km Leśnik
 
M 
10
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.199213 km  M 
11 Fabian PiotrTrzciel196413 km  M 
12
 
Fedyszyn AnnaSzczecin1984 13 km  K 
13 Gardy JarosławGorzów Wlkp.196913 km  M 
14 Gierczak PaulinaDeszczno1978Deszczno Lejdis13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
15 Gredka KlaudiaSmogóry1998 13 km  K 
16 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project/Dzikie Dziki Gorzow13 km  M 
17
 
Grzybowski KrzysztofGorzów Wlkp.1957Lubuski Portal Biegowy13 km  M 
18 Gutt SebastianGorzów Wlkp.1977PUE TEAM13 km  M 
19 Gutt MarlenaGorzów Wlkp. 197713 km  K 
20 Iwaszko  Agnieszka Gorzów Wielkopolski 198213 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
21 Janiów DawidGorzów Wielkopolski1985 13 km  M 
22
 
Janusz DanielGorzów Wielkopolski198513 km Mieszkaniec gminy Deszczno
Leśnik
 
M 
23 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984 13 km  K 
24 Jessa AndrzejPęckowo1971BIEGACZE JÓZEFA NOJI13 km  M 
25 Judek DawidGorzów Wlkp199213 km  M 
26 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni Mieszkowice13 km  M 
27 Kalarus KrzysztofGlinik197013 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
28 Kazubowska MalgorzataGorzow Wlkp198013 km  K 
29 Kiernicki MateuszŚciechów199213 km  M 
30 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 197713 km  M 
31 Kozłowska  MarzenaJenin198313 km  K 
32 Kozłowski  TomaszJenin198213 km  M 
33 Krzymowski JacekGorzów Wielkopolski196913 km  M 
34
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
35 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów13 km  M 
36 Kwiatkowska SandraGorzów Wlkp.199513 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
37 Lenarczyk MagdaGorzów Wlkp199413 km  K 
38
 
Leszczyński MichałDeszczno1978Syberian Husky Team13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
39 Ławecki  DamianGorzów Wielkopolski 198013 km  M 
40 Łopińska MonikaGorzów Wielkopolski 198313 km  K 
41 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.13 km  K 
42
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
43 Masłowska MagdalenaGORZÓW WLKP1975Kawy Świata Gorzów13 km  K 
44 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów13 km  M 
45 Mąkowska DanutaKrasowiec1971Apteneo Running Time13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
46
 
Mikołajczyk  MartaGorzów Wielkopolski 198513 km  K 
47
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów13 km  K 
48 Musiał AdamDrawsko1958.13 km  M 
49 Muszynska GabrielaGorzów Wielkopolski197013 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
K 
50 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów13 km  M 
51 Nikitycz AnettaWojcieszyce1972BBL Gorzów Wielkopolski 13 km  K 
52 Owsianny TomaszDziersławice196513 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
53 Paluch AdrianSulęcin198713 km  K 
54 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów13 km  M 
55 Pietrzakowski  Robert Gorzów Wlkp197813 km  M 
56 Pigłowski DawidGorzów Wlkp.1982Kania Team13 km  M 
57 Plesiński MariuszŚwiętoszów1973 13 km  M 
58
 
Poznańska LucynaKołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin13 km  K 
59 Pranica DanielGorzów Wielkopolski1990IMC PRO TEAM13 km  M 
60
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 13 km  M 
61
 
Przybysz RafałGorzów WLKp196913 km  M 
62 ROMAS CzesławGorzów195013 km  K 
63
 
Rybicki JanuszPolice1950 13 km  M 
64 Sawicki Mateusz Skwierzyna198913 km  M 
65 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982MRLP13 km  K 
66 Sip TomaszGorzów Wielkopolski197913 km  M 
67 Sitek PiotrGorzów Wlkp.197813 km  M 
68 Smolińska AgataChwałowice1989Hard-fit cross dziupla13 km  K 
69 Sopata PatrykDrezdenko1995TurboDymoMan13 km  M 
70 Staszewska  AnnaGorzów Wielkopolski198713 km  K 
71 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski198313 km  M 
72 Stefański GrzegorzDeszczno1991 13 km Mieszkaniec gminy Deszczno
 
M 
73
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project13 km  M 
74 Studziński BłażejGorzów Wlkp.1988 13 km  M 
75
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 13 km  M 
76 Szlachetko MichałGorzów Wielkopolski199413 km  M 
77
 
Szopa MarekGorzów Wlkp.1974Team Kopeć13 km  M 
78
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów13 km  M 
79
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski198213 km  M 
80 Szymczak CzesławSkwierzyna195713 km  M 
81
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski13 km  K 
82 Tarwid BarbaraGorzów Wielkopolski198113 km  K 
83 Wiśniewska AgnieszkaGorzów Wlkp.198613 km  K 
84 Wojcieszyński TomaszBaczyna197413 km  M 
85
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.197113 km  K 
86
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982DZIKIE DZIKI GORZÓW 13 km  M 
87 Żabierek TomekGorzów Wlkp.197813 km  M