Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IX GRYFICKA DZIESIĄTKA FESTIWAL BIEGOWY - BIEG 5 KM

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszkiewicz Damian Stargard20025 km  M 
2 Antonowicz Aneta Pobierowo19765 km Powiat Gryficki
 
KTak 
3 Baginska  Marta  Trzebiatów 19815 km Powiat Gryficki
 
K 
4 Baginska  Marta Trzebiatow19815 km Powiat Gryficki
 
K 
5 Basta Joanna Gorzów Wlkp.1970Basta Team5 km  KTak 
6 Bober Łukasz Szczecin1980Wodogrzmoty5 km  MTak 
7 Braun Krzysztof Jabłonowo1989BraunSpaw5 km Powiat Gryficki
 
MTak 
8 Brunda BartoszBB KING Gryfice1982BB KING5 km  M 
9 Brunda-Kochel Aleksandra Szczecin19795 km  K 
10 Chojnacka MariaMaja Kamień Pomorski19865 km  KTak 
11
 
Dąbrowska-Terej Magdalena Kłodzino1983Łutututu5 km  KTak 
12 Domanowski  Krzysztof  Nowogard 1988Bez klubu5 km Powiat Gryficki
 
MTak 
13 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM5 km  M 
14
 
GASEK WiesławParkrun Świdwin Świdwin1960UKL Feniks Świdwin 5 km  MTak 
15 Gawkowski PIOTR Starogard Gdański19935 km  K 
16 Gawkowski Piotr  Starogard Gdański19935 km  M 
17 Gontarz  KatarzynaKacha Świnoujście 19945 km  K 
18 Kaliszan AnnaANULKA  Karnice198115 km Powiat Gryficki
 
K 
19
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979Mrzeżyno Runing Team5 km Powiat Gryficki
 
M 
20 Kłopotek Lena Bartkowo2006Extreme Family5 km  KTak 
21 Knop DamianDamian Koło1989Truchcikiem po Polsce5 km  MTak 
22 Krynicka-Grzyb Małgorzata Gosia  Trzebiatów19875 km Powiat Gryficki
 
KTak 
23 Kucharczyk ElżbietaELA Gryfice1972RunGryf5 km Powiat Gryficki
 
KTak 
24 Kuriata Rafał Zielona Góra19905 km  M 
25 Kustra Patrycja Stargard2004Stargardzki Klub Lekkoatletyczny 5 km  K 
26 Kwas  WiktoriaWiktoria  Otok 20015 km Powiat Gryficki
 
K 
27 Leśniowski-Parfianowicz  Grzegorz Salvagente Sp. zoo Szczecin 1990Salvagente Leśne Wilcze Jednorożce 5 km  MTak 
28 Lewandowska KamilaKamila Gorzów Wlkp.1983LEWANDOWSCY TEAM5 km  K 
29 Lewandowski WaldemarWaldi Gorzów Wlkp.1980LEWANDOWSCY TEAM5 km  M 
30
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973Crazy Fish5 km Powiat Gryficki
 
KTak 
31 Melnik Elżbieta  Płoty1983Run gryf 5 km  KTak 
32 Melnik Elżbieta Melnik Płoty1983RanGryf 5 km Powiat Gryficki
 
K 
33 Miszczuk EwelinaEffka Wysoka Kamieńska19765 km  K 
34 Nadolny DawidDawid Szczecin2007Parkrun Szczecin5 km  MTak 
35 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin5 km  M 
36 Niekrewicz  EdytaRun With Us Gryfice 1989Run With Us 5 km Powiat Gryficki
 
KTak 
37 Orczykowska Anna Kołobrzeg19805 km  K 
38 Pierścionek  Weronika "Werka"  Dargosław 19975 km Powiat Gryficki
 
K 
39 Piotrowski EugeniuszEugeniusz Świdwin1956UKL Feniks Świdwin5 km  MTak 
40 Pyterek  KasiaKasiek Szczecin 1981Kasia5 km  KTak 
41
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście19845 km  MTak 
42 Sawkulicz TomaszTomek Gryfice19995 km Powiat Gryficki
 
M 
43 Sioła DanutaDanutka Gryfice19735 km Powiat Gryficki
 
K 
44 Soczówka  Agnieszka  Stargard 1984TERMINATORun5 km  K 
45 Stargecki MichałChojnice biegają Chojnice1989Samouk5 km  M 
46 Terej SebastianSEBIX Kłodzino1980Łutututu5 km  MTak 
47 Tomczyk PawełPaweł Tomczyk Gubin1982Gubiński Klub Rowerowy "Bidon"5 km  M 
48
 
WASZCZUK TOMASZTOMASZ WASZCZUK SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M 
49 Wielgus Tomasz Gryfice19775 km Powiat Gryficki
Pracownik Spółdzielczej Grupy Bankowej
 
MTak 
50 Wielgus Robert Gryfice2006MKS Sparta Gryfice5 km Powiat Gryficki
 
MTak 
51 Wojtczak RafałRafalski Elbląg1970Pułk Wsparcia Elbląg5 km  M 
52 Wojtoniszak Lukasz Chociwel19885 km  M 
53 Wójtowicz MarcinMarcin Gryfice19995 km Powiat Gryficki
 
MTak 
54 Zajdel Mirosława Zawadzkie1966Zawadzkie Biegnie5 km  KTak 
55 Zapieraczyńska MałgorzataGosia Rzgów19935 km  K 
56
 
Zaremba Katarzyna Skalno19845 km Powiat Gryficki
 
K