Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Gryfusia Biegnę z FIRMĄ KRONEN

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Architekt SzymonSzymon Rzęskowo2007D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
2 Barańska Emilka Gryfice2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
3 Barański Robert Gryfice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
4
 
Borowiec ŁukaszAGATKA Nowogard1983brakD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
5 Boruta SzymonSzymon Gryfice2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
6 Dawid Łukasz Michał  Goleniów 1986Rozbiegany Goleniów D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
7 Dawid Michał Goleniów 2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
8 Derkowski BartekBartek Szczecin2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
9 Domanowska Klaudia Nowogard2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
10 Domanowski Bartosz Nowogard2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
11 Dominiak-Olszewska MałgorzataKuba Warzymice1982Kijki & szpilkiD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  K 
12 Dul Dominik Nowe Czarnowo2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
13 Dzierzynski  Grzegorz Grzesiek  Gryfice 2011D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
14 Filipowski TymoteuszTYMEK Szczecin2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
15 Filipowski NikodemNIKUŚ Szczecin2019D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
16 Franaszek KlaraKLARA Węgorzyn2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
17 Grzegorczyk ZuzannaZuzanka Gryfice2012D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  KTak 
18 Grzegorczyk JanJasiek Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
19 Grzesiczak  FILIP  Nowogard 2010D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  M 
20 Huninik Milosz Barwice1970D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
21 Huninik Adam Barwice2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
22 Ignacenko EmiliaJulia Gryfice1989D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
23 Jama Tymon  Koniewo2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
24 Jasinowska AleksandraOla 'Ninjago' Szczecin2020Rock Your Body SzczecinD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  K 
25 Jasinowski StanisławStaś ''Forest'' Szczecin2018Rock Your Body SzczecinD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
26 Kaczmarek PiotrPiecia Gryfice2010Piotr&WowoD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
27 Klauza PiotrPiotrekBIEGA.PL Goleniów2017PiotrekBIEGA.PL D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
28 Kotlarczyk PaolaInes  Płoty1970D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  K 
29 Kozłowski Mateusz Mateusz Gryfice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
30 Kozłowsko Mikołaj Mikołaj  Gryfice2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
31 Krzyżanowska ZuzannaJózia Charnowo2012Mokasyn PłotyD3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
32 Kubik AleksandraALEKSANDRA Gryfice2019PLMKS Chrobry GryficeD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
33 Kubik KatarzynaKATARZYNA Gryfice2014PLMKS Chrobry GryficeD2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
34 Kubik WiktoriaWIKTORIA Gryfice2009PLMKS Chrobry GryficeD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  KTak 
35 Kubiś ANTOSIA Gryfice2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
36 Leśniowski-Parfianowicz  Grzegorz Soniczka Szczecin 1990Salvagente Leśne Wilcze Jednorożce D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
37 Lewandowska InesIneska Gorzów Wlkp.2015LEWANDOWSCY TEAMD2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
38 Lewandowski GabrielGabryś Gorzów Wlkp.2009LEWANDOWSCY TEAMD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  MTak 
39 Linkiewicz NadiaNADIA Gryfice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  KTak 
40 Łukomski Filip Szczecin2011D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
41 Majchrzak Zuzanna Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
42 Maślij Karolina  Czaplin Mały2012D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
43 Matuszewska NadiaNadia Szczecin2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  KTak 
44 Mazurczuk AlicjaPCHEŁKA  Szczecin2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
45 Mechliński StanislawMaluch_biega Szczecin2018Maluch_biegaD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
46 Melnik KsaweryKsawery Barkowo2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
47 Melnik WiktoriaWiktoria Barkowo2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
48 Mularczyk KingaKinga Mularczyk Brojce2017D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  KTak 
49 Nadolna MonikaWiktoria Szczecin1978Parkrun SzczecinD4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  KTak 
50 Niezgoda KarolKarol Szczecin2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
51 Odrzywolska JuliaOdra Golczewo2011D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
52 Olszewski JakubKUBA Warzymice2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
53 Olszewski MateuszMATI Warzymice2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
54 Orczykowska AnnaKalina L. Kołobrzeg1980D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
55 Orczykowska AnnaKasjan L. Kołobrzeg1980D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  K 
56 Osmól MaciejMACIEJ Węgorzyn2008D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  M 
57 Osmól JakubJAKUB Węgorzyn2006D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  M 
58 Połum Agnieszka Martynka Gryfice 1978D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
59 Romańczyk  Stanisław  Płoty2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
60 Rompkowski  Filip Jabłonowo 2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
61 Sawicki MarcinMarcin Maszynista Gryfice2013Marcin MaszynistaD3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  MTak 
62 Sawkulicz Anna Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
63 Skoczylas  FilipFilip Szczecin 2018MoniaGymD1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
64 Sobierajski TomaszTomek Stargard2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
65 Sobierajski AdamAdaś Stargard2018D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  MTak 
66 Sobierajski JanJanek Stargard2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
67 Spławska Gabrysia Pikaczu Szczecin 2016KB MOSIR JASTRZĘBIE-ZDRÓJD2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
68 Stasiak JanStasiak Świnoujście 2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak 
69 Szymańska  LenaLenka Gryfice 2013D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
70 Śliwińska MarcelinaCysia Kielce2017Aqua-Med D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  K 
71 Śliwiński RafałAntonio Kielce1977Aqua MedD2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
72 Śliwiński AntoniAntonio Kielce2015Aqua-Med D1 - Do 5 lat (2020 - 2017)  M 
73 Śliwiński RafałAntonio Kielce2015Aqua-Med D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
74 Śliwiński AntoniAntonio Kielce2015Aqua-Med D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
75 Tasminski OliwierOliwier Borzyszewo Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
76 Trzeciak CezaryCezary Trzeciak Gryfice2016D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  M 
77 Tymków Karol BRZEG2011D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  M 
78 Tymków Marta BRZEG2010D4 - 12-15 lat (2010 - 2007)  K 
79 Wiśniewska MajaMaja Gryfice2012D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  KTak 
80 Wodnicka AlicjaALA Gryfice2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  KTak 
81
 
Zdankiewicz OlgaMiki Mierzyn1981D3 - 9-11 lat (2013 - 2011)  K 
82 Zielińska Daria Wolin2015D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  K 
83 Zubrzyński JakubKUBA Gryfice2014D2 - 6-8 lat (2016 - 2014)  MTak