Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Letni NoCny PoYeb

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bilski Sławomir Mierzyn198128 km  MTak 
2 Błądek  Sławomir Witkowo Drugie 198528 km  M 
3 Bośko PaulinaSzczecin199014 km  KTak 
4 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin197928 km  KTak 
5 Czajkowski MagdalenaSzczecin198114 km  KTak 
6 Czyżewski TomaszSzczecin197828 km  MTak 
7 Depko DanielPrzelewice1976Pyrzyce biegają28 km  MTak 
8 Dobersztyn BłażejSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin 28 km  MTak 
9 Dobersztyn Franciszek Szczecin200414 km  MTak 
10 Dobrek WojciechSzczecin1966Wieczorne bieganie28 km  MTak 
11 Dziczek  Ireneusz Szczecin 1964RAZ Szczecin28 km  M 
12 Gembicka MałgorzataSzczecin1981Wilki z Ciechocinka14 km  KTak 
13 Iwaszkiewicz MagdalenaSzczecin1987Puszczyk Bukowy28 km  KTak 
14 Izak KatarzynaStargard197814 km  K 
15 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ Szczecin28 km  K 
16 Jeziorańska Monika Szczecin197614 km  KTak 
17
 
Jordan MarekDębno1986ICT POLAND14 km  M 
18 Kaczmarkiewicz IwonkaMönchengladbach 1980Kliniken Maria Hilf GmgH14 km  KTak 
19 Kamionka AndrzejSzczecin198314 ZBOT 28 km  MTak 
20 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980SZAJSS MASTERS28 km  MTak 
21
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978 14 km  MTak 
22
 
Krzywoń  Paweł Szczecin 198414 km  MTak 
23 Kubiak  Michał Szczecin198228 km  MTak 
24 Kwieciński NorbertSzczecin197642 km  MTak 
25
 
Lebioda  AlicjaSzczecin1980 Speed Ski14 km  KTak 
26 Łebkowski KarolGryfino1980Wilki z Ciechocinka14 km  MTak 
27 Łuczka JoannaSzczecin198114 km  KTak 
28 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198928 km  MTak 
29 Malec MariuszStargard 1973Niezdiagnozowani W Szale 42 km  MTak 
30 Misiak MaciejSzczecin197814 km  MTak 
31 Mitura ArturSzczecin197514 km  MTak 
32 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin42 km  MTak 
33 Ochota RafałStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.42 km  M 
34 Ogrodziński PrzemysławSzczecin198214 km  MTak 
35 Olbrychowska PaulinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie W Szczecinie14 km  KTak 
36 Olejniczak KonradSzczecin1975Fizjobiegacze Szczecin 42 km  MTak 
37 Olędzki ArturSzczecin197814 km  MTak 
38
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Medycy na Start14 km  KTak 
39 Pawłowska-Zalejska JustynaSzczecin198428 km  KTak 
40 Puzowski BartoszStargard198514 km  MTak 
41 Rolla DorianWarzymice197628 km  MTak 
42 Rycerski RafałCzaplinek1983Dominik Grządziel Team42 km  MTak 
43 Sadkowski PawełMaków1970Zabiegany Skaryszew42 km  M 
44
 
Siwak ŁukaszSzczecin1989DPT Run Team Szczecin14 km  MTak 
45
 
Siwek JarekSZCZECIN1972Parkrun Szczecin42 km  MTak 
46
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym28 km  MTak 
47 Szymańska  Anna Szczecin 1971Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus14 km  KTak 
48 Tylman PiotrCzaplinek1982Rundorfina42 km  MTak 
49 Tyrcha SzymonSzczecin1987Przeciętny Amator42 km  MTak 
50 Wasilewski AndrzejSzczecin1978Wilki z Ciechocinka28 km  MTak 
51
 
Wierciak PiotrSzczecin1988Fizjobiegacze Szczecin28 km  MTak 
52 Wiktorowicz MariuszStargard198414 km  MTak 
53 Wojnarowicz  Monika Chociwel 1986Moczymordy Chociwel42 km  KTak 
54 Wolski MarcinSzczecin198814 km  MTak 
55 Zalejski TomaszSzczecin197728 km  MTak 
56 Zeler PiotrGorzów Wlkp.1980SZAJSS MASTERS14 km  MTak 
57 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am14 km  MTak 
58 Żak PiotrSzczecin198514 km  MTak