Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu MYŚLIBORSKA MILA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski DanielSzczecin1999Raz Szczecin/ 12 Batalion Dowodzenia Bieg 10 km  MTak 
2 Adomaitis AndriusMyszliborz 1981Andrius AdomaitisBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
3 Andrzejczak ElaDębno1967Dębnowskie CzłapakiBieg 10 km  KTak 
4
 
Bagińska EwelinaGórzyca1989WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEBieg 10 km  K 
5 Baniel WioletaKostrzyn Nad Odrą1991Bieg 10 km  KTak 
6 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy WitnicęBieg 10 km  M 
7 Batóg IwonaDębno1981IwonkaBieg 10 km  K 
8 Bekier AdamKostrzyn nad odra1986Bieg 10 km  M 
9 BERNACKI  MARIUSZ DOŁGIE1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO Bieg 10 km  MTak 
10 Białek BeataŻarczyn1976KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  K 
11 Blacharski ArkadiuszTorzym1992Team KopećBieg 10 km  M 
12 Borkowski DawidChoszczno1984CH10Bieg 10 km  MTak 
13 Boroń-Cisek AnnaMyślibórz1971Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
14 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą 1961Twój Styl - Produkcja KartonuBieg 10 km  MTak 
15 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km  M 
16 Ciołek KatarzynaDębno1980Akcja MotywacjaBieg 10 km  KTak 
17 Cisek RadosławMyślibórz1976Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
18
 
Czerniawski MarcinMieszkowice1984SADZENIAK TEAM Bieg 10 km  MTak 
19 Czosnowski KrzysztofGRYFINO1978KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  MTak 
20 Dołmat  Edward66-4001962Bieg 10 km  M 
21 Drochomirecki PawełGorzów Wlkp.1988Bieg 10 km  MTak 
22 Duda PiotrMyślibórz1976Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
23 Feldhahn DennySchöneiche bei Berlin (Niemcy)1986Bieg 10 km  MTak 
24
 
Gadomski PawełSzczecin2002MKS HERMES GRYFINOBieg 10 km  MTak 
25 Godek TomaszRopczyce1983Jak nie MY to kto?Bieg 10 km  MTak 
26
 
Hryciuk ŁukaszDębno1986Stowarzyszenie Maraton DębnoBieg 10 km Strażacy
 
M 
27 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running TeamBieg 10 km  MTak 
28 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacjaBieg 10 km  KTak 
29 Janczura WiolettaDębno1976Biegam bo lubięBieg 10 km  KTak 
30 Janczura ArturDębno1974Biegam, bo lubię Bieg 10 km  MTak 
31 Jarosiński DawidMyślibórz1978KP PSP MyślibórzBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
Strażacy
 
MTak 
32 Jaśkowiec MarianNowogródek Pomorski1959Bieg 10 km  MTak 
33
 
Jordan MarekDębno1986ICT POLANDBieg 10 km  M 
34 Judek KrzysztofMierzyn1953Bieg 10 km  MTak 
35 Kaczmarek JanMieszkowice1947Aktywni MieszkowiceBieg 10 km  M 
36
 
Karcz ArturMrzeżyno1979 Bieg 10 km  M 
37
 
Kazidróg Robert Stargard1978RK78 STARGARDBieg 10 km  MTak 
38
 
Kazimierczak TomaszChwalęcice1975Holistic Agnieszka MillerBieg 10 km  M 
39 Kluczyński ZbigniewKostrzyn nad odrą1964bezBieg 10 km  MTak 
40 Komoda Dawid Myślibórz2003WMLKS Pomorze StargardBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
41 Kotowicz JakubGorzów Wielkopolski 1985Bieg 10 km  MTak 
42 Kowalczyk KamilaGorzów Wlkp.1989Wierzbicki Running ProjectBieg 10 km  K 
43 Kowalczyk MichałGorzów Wielkopolski1987Kowalczyk TEAMBieg 10 km  M 
44 KULIG KRZYSZTOFDOŁGIE1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINOBieg 10 km  MTak 
45
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982Team KopećBieg 10 km  KTak 
46 Kuśmierczyk JoannaKostrzyn nad Odrą1989Bieg 10 km  K 
47 Kwak SławomirDąbroszyn1976EdytaBieg 10 km  MTak 
48 Kwak SławomirDąbroszyn1976EdytaBieg 10 km  M 
49 Leśniak MateuszChoszczno1991Choszczeńska 10Bieg 10 km  MTak 
50 Lewandowski Alexander Myślibórz2006Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
51 Lubasińska AgnieszkaStargard1982Bieg 10 km  KTak 
52 Lubasiński TomaszStargard1977Bieg 10 km  MTak 
53
 
Łuc AndrzejSzczecin1978AIR ZONE / POLSKA RUNNING TEAMBieg 10 km  MTak 
54
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976KB Hermes Gryfino Bieg 10 km  K 
55 Madzio ZbigniewMyślibórz1968Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
56 Majewska EwelinaMyślibórz1996Cross Trening MyślibórzBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
57 Mazur-Mokrzycka KamilaMieszkowice1984Bieg 10 km  KTak 
58 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 RudnicaBieg 10 km  MTak 
59
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL GorzówBieg 10 km Strażacy
 
KTak 
60 Murawski PawełSzczecin199012 Brygada ZmechanizowanaBieg 10 km  MTak 
61 MURAWSKI ZbigniewSzczecin1966Murawski TeamBieg 10 km  MTak 
62 Obielak MateuszOstrowiec 1997Bieg 10 km  MTak 
63 Opulski WiesławMyślibórz1966Bieg 10 km  M 
64 Organka MarcinWęgorzyno1979Trucht ŁobezBieg 10 km  MTak 
65 Ostolski MarcinMyślibórz1978Cross Trening MyślibórzBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
66 Ostrowski SylwesterStargard1975"Stargard ja się nie ścigam"Bieg 10 km  MTak 
67 Paduszyńska WiolettaGorzów Wielkopolski1985Team Baryła 17 WBZBieg 10 km  KTak 
68
 
Pawlak AdrianGorzów 1994Bieg 10 km  MTak 
69 Piotrowski EdwardLisie Pole1961SOSWBieg 10 km  MTak 
70 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk TeamBieg 10 km  MTak 
71 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  MTak 
72 Płóciennik SzymonMyślibórz2003Stal Gorzów FCBieg 10 km  MTak 
73 POCHRANOWICZ BARBARADębno1977Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP DĘBNO Bieg 10 km  K 
74
 
Pokrywiecki ŁukaszDębno1988Stowarzyszenie Maraton DębnoBieg 10 km  MTak 
75 Potasznik ArturSzczecin1972Maratończyk Team SzczecinBieg 10 km  M 
76 Potrykus HubertMyślibórz1994Osadnik MyslibórzBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
77 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  MTak 
78
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project Bieg 10 km  MTak 
79 Rosadzińska RenataDębno1979Bieg 10 km  KTak 
80 Rosadziński MaciejDębno1977Bieg 10 km  MTak 
81
 
Rudziński JacekGryfino1969KB HERMES GRYFINOBieg 10 km Strażacy
 
MTak 
82 Rutkowski PawełPyrzyce1988Bieg 10 km  MTak 
83 Sek Wojciechowski Marcin Stargard1976bez klubuBieg 10 km  MTak 
84 Sikora RobertBarlinek1962HRmax BarlinekBieg 10 km  MTak 
85 Sitek PiotrGorzów Wlkp.1978Bieg 10 km  MTak 
86 Skiba AniaWitnica1996Bieg 10 km  KTak 
87 Skwarna RobertMyślibórz1984NiezrzeszonyBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
88 Skwarzyński JacentyGryfino1953KB Hermes GryfinoBieg 10 km Strażacy
 
MTak 
89 Sobański ArkadiuszMyślibórz1974SCS MyślibórzBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
90 Sobański JakubSzczecin2003AZS Szczecin Bieg 10 km  M 
91 Sobczak KacperMyślibórz2003Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
92 Stadnik JacekKROSNO ODRZAŃSKIE1991Sklep dla biegaczy Run PlanetBieg 10 km  M 
93 Staniszczak ŁukaszSzczecin1993Staniszczak TEAMBieg 10 km  MTak 
94 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski1983Bieg 10 km  MTak 
95 Strzyga  Mariusz Stargard 1973Stargard. Ja się nie ścigam. Bieg 10 km  MTak 
96 Szczerba MichałBarlinek1981Bbl Barlinek Bieg 10 km  M 
97 Śliwiński MarcinChojna1983AGB NYGUS /CHOJNABieg 10 km  M 
98
 
Śniec RobertSzczecin1973Bieg 10 km  MTak 
99
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975Bieg 10 km  MTak 
100 Talaga TomaszDębno 1983Bieg 10 km  MTak 
101 Terpiłowski ŁucjanWawrów1958Bieg 10 km  MTak 
102 Tomaszewski RyszardRzepin1984Bieg 10 km  MTak 
103 Urbanowski TomaszMyślibórz1978Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
104
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAMBieg 10 km  M 
105 Wesolowski KonradSzczecin1981Sz-nBieg 10 km  M 
106 Wilkowski TomaszPyrzyce1987Pyrzyce Biegają Bieg 10 km  MTak 
107 Włosek BarbaraMyślibórz1958Bieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
108 Wocal MichałGORZÓW WIELKOPOLSKI1980Bieg 10 km  MTak 
109 Wojnach AndrzejSZCZECIN197079 minut po pięćdziesiątce Bieg 10 km  M 
110 Wojtkiewicz MichałMyślibórz1994Bieg 10 km  M 
111
 
Wota AdamGorzów Wlkp.1970biegusie.... mBieg 10 km  MTak 
112 Zarzycki TomaszMyślibórz1992Bieg 10 km  M 
113 Zatoń OlgaŚwidwin1985Biegaj z Mańkiem TeamBieg 10 km  K 
114 Zdrzenicka BeataMyślibórz1974KSFBieg 10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
115 Żywicki CzesławRzepin1969Bieg 10 km Strażacy
 
MTak