L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski | Daniel | Szczecin | 1999 | Raz Szczecin/ 12 Batalion Dowodzenia | Bieg 10 km | M | Tak | ||
2 | Adomaitis | Andrius | Myszliborz | 1981 | Andrius Adomaitis | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
3 | Andrzejczak | Ela | Dębno | 1967 | Dębnowskie Człapaki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
4 | Bagińska | Ewelina | Górzyca | 1989 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Bieg 10 km | K | |||
5 | Baniel | Wioleta | Kostrzyn Nad Odrą | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
6 | Baran | Patryk | Witnica | 1994 | Rozbiegajmy Witnicę | Bieg 10 km | M | |||
7 | Batóg | Iwona | Dębno | 1981 | Iwonka | Bieg 10 km | K | |||
8 | Bekier | Adam | Kostrzyn nad odra | 1986 | Bieg 10 km | M | ||||
9 | BERNACKI | MARIUSZ | DOŁGIE | 1976 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
10 | Białek | Beata | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | |||
11 | Blacharski | Arkadiusz | Torzym | 1992 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | |||
12 | Borkowski | Dawid | Choszczno | 1984 | CH10 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
13 | Boroń-Cisek | Anna | Myślibórz | 1971 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
14 | Bukiel | Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | 1961 | Twój Styl - Produkcja Kartonu | Bieg 10 km | M | Tak | ||
15 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | M | |||
16 | Ciołek | Katarzyna | Dębno | 1980 | Akcja Motywacja | Bieg 10 km | K | Tak | ||
17 | Cisek | Radosław | Myślibórz | 1976 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
18 | Czerniawski | Marcin | Mieszkowice | 1984 | SADZENIAK TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
19 | Czosnowski | Krzysztof | GRYFINO | 1978 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
20 | Dołmat | Edward | 66-400 | 1962 | Bieg 10 km | M | ||||
21 | Drochomirecki | Paweł | Gorzów Wlkp. | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
22 | Duda | Piotr | Myślibórz | 1976 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | |||
23 | Feldhahn | Denny | Schöneiche bei Berlin (Niemcy) | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
24 | Gadomski | Paweł | Szczecin | 2002 | MKS HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
25 | Godek | Tomasz | Ropczyce | 1983 | Jak nie MY to kto? | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Hryciuk | Łukasz | Dębno | 1986 | Stowarzyszenie Maraton Dębno | Bieg 10 km | Strażacy | M | ||
27 | Hulewicz | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1988 | Hulewicz Running Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
28 | Huszcza | Bernardeta | Dębno | 1979 | Akcja motywacja | Bieg 10 km | K | Tak | ||
29 | Janczura | Wioletta | Dębno | 1976 | Biegam bo lubię | Bieg 10 km | K | Tak | ||
30 | Janczura | Artur | Dębno | 1974 | Biegam, bo lubię | Bieg 10 km | M | Tak | ||
31 | Jarosiński | Dawid | Myślibórz | 1978 | KP PSP Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza Strażacy | M | Tak | |
32 | Jaśkowiec | Marian | Nowogródek Pomorski | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
33 | Jordan | Marek | Dębno | 1986 | ICT POLAND | Bieg 10 km | M | |||
34 | Judek | Krzysztof | Mierzyn | 1953 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
35 | Kaczmarek | Jan | Mieszkowice | 1947 | Aktywni Mieszkowice | Bieg 10 km | M | |||
36 | Karcz | Artur | Mrzeżyno | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
37 | Kazidróg | Robert | Stargard | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
38 | Kazimierczak | Tomasz | Chwalęcice | 1975 | Holistic Agnieszka Miller | Bieg 10 km | M | |||
39 | Kluczyński | Zbigniew | Kostrzyn nad odrą | 1964 | bez | Bieg 10 km | M | Tak | ||
40 | Komoda | Dawid | Myślibórz | 2003 | WMLKS Pomorze Stargard | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
41 | Kotowicz | Jakub | Gorzów Wielkopolski | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
42 | Kowalczyk | Kamila | Gorzów Wlkp. | 1989 | Wierzbicki Running Project | Bieg 10 km | K | |||
43 | Kowalczyk | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1987 | Kowalczyk TEAM | Bieg 10 km | M | |||
44 | KULIG | KRZYSZTOF | DOŁGIE | 1977 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
45 | Kupisz | Joanna | Gorzów Wlkp. | 1982 | Team Kopeć | Bieg 10 km | K | Tak | ||
46 | Kuśmierczyk | Joanna | Kostrzyn nad Odrą | 1989 | Bieg 10 km | K | ||||
47 | Kwak | Sławomir | Dąbroszyn | 1976 | Edyta | Bieg 10 km | M | Tak | ||
48 | Kwak | Sławomir | Dąbroszyn | 1976 | Edyta | Bieg 10 km | M | |||
49 | Leśniak | Mateusz | Choszczno | 1991 | Choszczeńska 10 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
50 | Lewandowski | Alexander | Myślibórz | 2006 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | |||
51 | Lubasińska | Agnieszka | Stargard | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
52 | Lubasiński | Tomasz | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
53 | Łuc | Andrzej | Szczecin | 1978 | AIR ZONE / POLSKA RUNNING TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
54 | Łukasiewicz | Agnieszka | Gryfino | 1976 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | |||
55 | Madzio | Zbigniew | Myślibórz | 1968 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
56 | Majewska | Ewelina | Myślibórz | 1996 | Cross Trening Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | |
57 | Mazur-Mokrzycka | Kamila | Mieszkowice | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
58 | Mądrzak | Bogumił | Rudnica | 1954 | Kosmos78 Rudnica | Bieg 10 km | M | Tak | ||
59 | Molska | Małgorzata | Kłodawa | 1968 | BBL Gorzów | Bieg 10 km | Strażacy | K | Tak | |
60 | Murawski | Paweł | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
61 | MURAWSKI | Zbigniew | Szczecin | 1966 | Murawski Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
62 | Obielak | Mateusz | Ostrowiec | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
63 | Opulski | Wiesław | Myślibórz | 1966 | Bieg 10 km | M | ||||
64 | Organka | Marcin | Węgorzyno | 1979 | Trucht Łobez | Bieg 10 km | M | Tak | ||
65 | Ostolski | Marcin | Myślibórz | 1978 | Cross Trening Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
66 | Ostrowski | Sylwester | Stargard | 1975 | "Stargard ja się nie ścigam" | Bieg 10 km | M | Tak | ||
67 | Paduszyńska | Wioletta | Gorzów Wielkopolski | 1985 | Team Baryła 17 WBZ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
68 | Pawlak | Adrian | Gorzów | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
69 | Piotrowski | Edward | Lisie Pole | 1961 | SOSW | Bieg 10 km | M | Tak | ||
70 | Plata | Tadeusz | Szczecin | 1951 | Maratończyk Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
71 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
72 | Płóciennik | Szymon | Myślibórz | 2003 | Stal Gorzów FC | Bieg 10 km | M | Tak | ||
73 | POCHRANOWICZ | BARBARA | Dębno | 1977 | Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP DĘBNO | Bieg 10 km | K | |||
74 | Pokrywiecki | Łukasz | Dębno | 1988 | Stowarzyszenie Maraton Dębno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
75 | Potasznik | Artur | Szczecin | 1972 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
76 | Potrykus | Hubert | Myślibórz | 1994 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | |||
77 | Pruszanow | Marcin | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
78 | Przelazły | Sylwester | Gorzów Wlkp. | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Rosadzińska | Renata | Dębno | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
80 | Rosadziński | Maciej | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
81 | Rudziński | Jacek | Gryfino | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |
82 | Rutkowski | Paweł | Pyrzyce | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
83 | Sek Wojciechowski | Marcin | Stargard | 1976 | bez klubu | Bieg 10 km | M | Tak | ||
84 | Sikora | Robert | Barlinek | 1962 | HRmax Barlinek | Bieg 10 km | M | Tak | ||
85 | Sitek | Piotr | Gorzów Wlkp. | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
86 | Skiba | Ania | Witnica | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
87 | Skwarna | Robert | Myślibórz | 1984 | Niezrzeszony | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
88 | Skwarzyński | Jacenty | Gryfino | 1953 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |
89 | Sobański | Arkadiusz | Myślibórz | 1974 | SCS Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
90 | Sobański | Jakub | Szczecin | 2003 | AZS Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
91 | Sobczak | Kacper | Myślibórz | 2003 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
92 | Stadnik | Jacek | KROSNO ODRZAŃSKIE | 1991 | Sklep dla biegaczy Run Planet | Bieg 10 km | M | |||
93 | Staniszczak | Łukasz | Szczecin | 1993 | Staniszczak TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
94 | Staszewski | Piotr | GorzówWielkopolski | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
95 | Strzyga | Mariusz | Stargard | 1973 | Stargard. Ja się nie ścigam. | Bieg 10 km | M | Tak | ||
96 | Szczerba | Michał | Barlinek | 1981 | Bbl Barlinek | Bieg 10 km | M | |||
97 | Śliwiński | Marcin | Chojna | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
98 | Śniec | Robert | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
99 | Świerzko | Artur | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
100 | Talaga | Tomasz | Dębno | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
101 | Terpiłowski | Łucjan | Gorzów Wlkp. | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
102 | Tomaszewski | Ryszard | Rzepin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
103 | Urbanowski | Tomasz | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
104 | WASZCZUK | TOMASZ | SZCZECIN | 1980 | WASZCZUK TEAM | Bieg 10 km | M | |||
105 | Wesolowski | Konrad | Szczecin | 1981 | Sz-n | Bieg 10 km | M | |||
106 | Wilkowski | Tomasz | Pyrzyce | 1987 | Pyrzyce Biegają | Bieg 10 km | M | Tak | ||
107 | Włosek | Barbara | Myślibórz | 1958 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | ||
108 | Wocal | Michał | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
109 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | 79 minut po pięćdziesiątce | Bieg 10 km | M | |||
110 | Wojtkiewicz | Michał | Myślibórz | 1994 | Bieg 10 km | M | ||||
111 | Wota | Adam | Gorzów Wlkp. | 1970 | biegusie.... m | Bieg 10 km | M | Tak | ||
112 | Zarzycki | Tomasz | Myślibórz | 1992 | Bieg 10 km | M | ||||
113 | Zatoń | Olga | Świdwin | 1985 | Biegaj z Mańkiem Team | Bieg 10 km | K | |||
114 | Zdrzenicka | Beata | Myślibórz | 1974 | KSF | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | |
115 | Żywicki | Czesław | Rzepin | 1969 | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak |