Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Węgorzyński Bieg z Węgorzem

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Baginska  Marta Trzebiatów 1981Bieg 5,6 km  K 
2 BARYŁA DOROTAWolin1968Nordic Walking – 5,6 km  KTak 
3 Bąk MiłoszZłocieniec2007Bieg 5,6 km  M 
4 Bątkiewicz BogusławPłoty1965Bieg 5,6 km Gmina Węgorzyno
 
M 
5
 
Bodnar ZbigniewSzczecin1948ExtremE WolfBieg 5,6 km  MTak 
6
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICABieg 5,6 km  M 
7 Ceberek-Płotczyk MarcelinaSzczecin1955Nordic Walking – 5,6 km  K 
8 Depko DanielPrzelewice1976Pyrzyce biegająBieg 5,6 km  MTak 
9
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin Bieg 5,6 km  MTak 
10 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMBieg 5,6 km  MTak 
11
 
Gałamaga RadosławPolice1978Grupa Azoty PoliceBieg 5,6 km  M 
12 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatówBieg 5,6 km  M 
13 JUDKIEWICZ HALINAWolin1969Nordic Walking – 5,6 km  K 
14 JUDKIEWICZ PIOTRWolin1972Bieg 5,6 km  MTak 
15 Jurzysta AnnaŁobez1994Bieg 5,6 km Gmina Węgorzyno
 
KTak 
16 Kaczmarek JanMieszkowice1970Bieg 5,6 km  M 
17 Karasiewicz ŁukaszSzczecin1988Bieg 5,6 km  MTak 
18 Karolak AndrzejTrzebiatów1956Nordic Walking – 5,6 km  MTak 
19 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów1987Bieg 5,6 km  K 
20
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom / RAZ SZCZECINBieg 5,6 km  M 
21 Linhard BożenaSierakowo1954Nordic Walking – 5,6 km  KTak 
22 Łukaszewski SebastianStargard1979Stargardzki Klub LekkoatletycznyBieg 5,6 km  MTak 
23 Madej AnnaSzczecin1988Ukl Ósemka PoliceBieg 5,6 km  KTak 
24 Maksylewicz  Daniela Łobez2003Nordic Walking – 5,6 km  K 
25 Maruszewska DariaŁobez1993Bieg 5,6 km  K 
26 Miter Wojciech Ryszewko 1986Bieg 5,6 km  MTak 
27
 
MYDLO RADOSLAWGinawa1978Bieg 5,6 km Gmina Węgorzyno
 
M 
28
 
Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976Gryfus SzczecinBieg 5,6 km Gmina Węgorzyno
 
M 
29 Niewadzik UlaSzczecin1972NIEWADZIKBieg 5,6 km  K 
30 Otoka KasiaGryfice1977PLMKS Chrobry GryficeBieg 5,6 km  K 
31 Podhajna Agnieszka Szczecin1975Idę DalejNordic Walking – 5,6 km  KTak 
32 Safaryn KrzysztofWęgorzyno1985Bieg 5,6 km Gmina Węgorzyno
 
M 
33
 
Siwak ŁukaszSzczecin1989DPT Run Team SzczecinBieg 5,6 km  MTak 
34 Szydłowska AgnieszkaPobierowo1972Sama dla Siebie Bieg 5,6 km  KTak 
35
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów1977Bieg 5,6 km  K 
36 Wasilewski AndrzejSzczecin1978Bieg 5,6 km  MTak 
37
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAMBieg 5,6 km  M 
38 Wojtoniszak LukaszChociwel1988Bieg 5,6 km  MTak 
39 Wojtoniszak KarolinaChociwel1992Bieg 5,6 km  K 
40
 
Wójciak Mirosław Gryfice1957RunGRYF GRYFICENordic Walking – 5,6 km  M 
41 Ziółkowska Sylwia Szczecin1973Puszczyk BukowyNordic Walking – 5,6 km  KTak