Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Zimowy NoCny PoYeb

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Balcer JacekSzczecin1977Szczecińska Energetyka Cieplna6 km  MTak 
2 Baran TomaszMierzyn197616 km  MTak 
3 BARYŁA DOROTAWolin1968KS WYSPA WOLIN16 km  KTak 
4 Baryła  PiotrWolin1968KS WYSPA WOLIN6 km  MTak 
5
 
Białek PawełSzczecin1991KB Hermes Gryfino16 km  MTak 
6 Biernacki  Andrzej Mostkowo 1976Swim2Tri16 km  MTak 
7 Bil MariuszSzczecin1991Swim2tri 32 km  MTak 
8 Błądek SławomirWitkowo Drugie198548 km  M 
9 Bochen Danuta Helsinge197948 km  KTak 
10 Bochen Daniel Helsinge197916 km  MTak 
11 Bociej ArkadiuszSzczecin199632 km  M 
12 Bośko PaulinaSzczecin199016 km  KTak 
13 Braciszewska KatarzynaGreasted199332 km  KTak 
14 Brzezicka KorneliaWolin1983KS WYSPA WOLIN16 km  KTak 
15 BUDZIŃSKI BARTOSZSzczecin1988Swim2tri32 km  MTak 
16
 
Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz16 km  MTak 
17 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979Idę Dalej32 km  KTak 
18 Ciesielska KatarzynaSzczecin19816 km  KTak 
19 Czerwiński PawełPolice1994Psy Pecona6 km  MTak 
20 Czyżewski  Tomasz Szczecin197832 km  MTak 
21 Daniluk EwaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie16 km  KTak 
22 Depko DanielPrzelewice1976Pyrzyce biegają16 km  MTak 
23 Dobrowolski MateuszSzczecin1994Fizjobiegacze Szczecin32 km  K 
24
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971KS WYSPA WOLIN16 km  MTak 
25 Droździński  Konrad Szczecin 1983Wieczorne Bieganie32 km  MTak 
26 Dudzik TomaszSzczecin1988Fizjobiegacze Szczecin 32 km  M 
27 Dzidziul IgorHAMAR197816 km  MTak 
28 Eidorowicz JustynaSzczecin197016 km  KTak 
29 Fafuła BartłomiejSzczecin1985NCDC16 km  MTak 
30 Fechner KrzysztofSzczecin19742 BABY 2 CHŁOPÓW6 km  MTak 
31 Gibas  Jacek Szczecin 1971KS Wyszka 16 km  MTak 
32 Gierlik GrzegorzPrzecław1976NCDC16 km  MTak 
33 Glebkowicz AgnieszkaSzczecin1979Przebiegłe Jenoty32 km  K 
34 Gładysz Jarosław Kobylanka1987Mustangi Kobylanka16 km  MTak 
35 Głowiński JakubSzczecin19846 km  M 
36 Grochowicz PrzemysławSzczecin1979Szczecińska Energetyka Cieplna16 km  MTak 
37 Harhaj PiotrStargard198416 km  MTak 
38 Helwich AgnieszkaHerlev198248 km  KTak 
39 Helwich PawełHerlev198248 km  MTak 
40
 
Hendzel MiłoszKobylanka1983Mustangi Kobylanka16 km  MTak 
41 Hnat KatarzynaSzczecin1992Szczecińska Energetyka Cieplna6 km  KTak 
42 Hrynkiewicz-Pawłaszek AnnaSzczecin1981Swim2tri32 km  KTak 
43
 
Humbla  AdamGorzów Wielkopolski 200116 km  MTak 
44 Jakubiak  AnnaSzczecin 1969TeNet Runners Team Szczecin 32 km  KTak 
45 JANKOWSKI TOMASZSZCZECIN197716 km  MTak 
46 Jaroszewska MagdalenaSzczecin1979NCDC6 km  KTak 
47 Juskowiak MikołajLeszno19846 km  MTak 
48 Juszczyk RadosławSzczecin1987Są gorsi16 km  MTak 
49 Kachniarz MarcinKobylanka1984Mustangi Kobylanka 16 km  MTak 
50 Kacperski TomaszSzczecin1993Psy Pecona6 km  MTak 
51 Kajszczarek TomaszSzczecin1991PATOPELETON16 km  MTak 
52 Kamola MaciejChoszczno1986WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM32 km  MTak 
53 Kazulak WojciechStare Polichno200316 km  MTak 
54 Kiljan GrzegorzMiędzyzdroje196716 km  MTak 
55 Kobierecki RobertGorzów Wielkopolski197616 km  MTak 
56 Kobus BartekGORZÓW WLKP.1980SZAJSS MASTERS16 km  MTak 
57 Kobus MichałGorzów Wielkopolski200316 km  MTak 
58 Kolenda KrzysztofSzczecin1977Fizjobiegacze Szczecin/Kalmar Runners32 km  MTak 
59 Koman MichałSzczecin1987Fizjobiegacze Szczecin 32 km  M 
60 Kostrzewski  Sławomir Opole 197548 km  MTak 
61 Koszewski  Krystian Szczecin 2006Monia Gym16 km  MTak 
62 Kozaczuk GrzegorzSzczecin197716 km  MTak 
63
 
Krysiak DawidSzczecin1980NCDC16 km  MTak 
64
 
Krześniowski MarcinSzczecin19786 km  MTak 
65
 
Krzywoń  Paweł Szczecin 198416 km  MTak 
66 Kubera RomanSzczecin197716 km  MTak 
67 Kujawa BartoszWarzymice198416 km  MTak 
68 Kujawa SylwiaWarzymice19846 km  KTak 
69 Kujawa HannaWarzymice20106 km  KTak 
70 Kujawska MagdaSzczecin1976 6 km  KTak 
71
 
Kustra PaulinaPolice1988BBL POLICE6 km  KTak 
72 Kwieciński NorbertSzczecin197648 km  MTak 
73 Kwieciński FeliksWolin199148 km  MTak 
74 Lech GrzegorzSzczecin1988Fizjobiegacze Szczecin32 km  MTak 
75 Lendzionowski ArturSzczecin197616 km  MTak 
76 Lewandowski JanuszSzczecin1959Parkrun Szczecin6 km  M 
77 Licak Łukasz Szczecin 197848 km  M 
78 Linhard BożenaDobrzany19546 km  KTak 
79 Linhard WaldemarDobrzany19576 km  MTak 
80 Litra MateuszSzczecin1991Monia Gym16 km  MTak 
81 Ławniczak Sebastian Police 197716 km  MTak 
82
 
Maculewicz NorbertSzczecin1987Techno Rave Runner32 km  M 
83 Maj EwaSzczecin1981Jakotakobiega16 km  KTak 
84 Majewska OlaSzczecin199232 km  KTak 
85
 
Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz48 km  MTak 
86 Maksylewicz DanielaŁobez2003Trucht łobez6 km  K 
87 Makuchowski ArkadiuszSzczecin198948 km  MTak 
88 Marciniak  MonikaGorzów Wielkopolski 1975Bbl Lasy Bogdaniec 16 km  K 
89 Marcinkowski  Marek Szczecin 1979HQ MNC48 km  M 
90 Marczak CezarySzczecin1982Vulcan team16 km  MTak 
91 Mateńko BartoszSzczecin1987Są gorsi16 km  MTak 
92 Mielnik WojtekSzczecin1981TTSzczecin48 km  MTak 
93
 
Mikołajczyk  MartaGorzów Wielkopolski 19856 km  KTak 
94 Mirota Krzysztof Szczecin198116 km  MTak 
95 Miszczuk EwelinaWysoka Kamieńska19766 km  KTak 
96 Mocny TomaszSzczecin1984Hard Working Truckers16 km  M 
97
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198116 km  MTak 
98 Muranowicz MarekPiaseczno1971Pimpek Team16 km  MTak 
99 Myślewski JanuszSzczecin1980Niebko Terror32 km  MTak 
100
 
Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976Gryfus Szczecin32 km  MTak 
101 Nadolna MonikaSzczecin1978Parkrun Szczecin16 km  KTak 
102 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin48 km  MTak 
103 Niemiro DominikaPolice198416 km  KTak 
104 Nowicki  Marcin Gorzów Wielkopolski 1980Go2Tri16 km  MTak 
105 Olejniczak KonradSzczecin1975Fizjobiegacze Szczecin 32 km  MTak 
106 Opaluch GrzegorzSzczecin19766 km  MTak 
107 Orzechowski  Adam Szczecin 1991Patopeleton32 km  MTak 
108 Osadca  Michał Choszczno1983Syn I Ojciec Wieczna Sztama 16 km  M 
109 Pająk FilipSzczecin1980NCDC6 km  MTak 
110
 
Pałosz DanielWolin1973KS WYSPA WOLIN16 km  MTak 
111 Parol GrzegorzSzczecin197716 km  M 
112 Patalas MateuszPiaseczno2005Pimpek Team16 km  MTak 
113 Patalas  Agnieszka Piaseczno 1974Pimpek Team 16 km  KTak 
114 Pawłowska-Zalejska JustynaSzczecin1984Monia Gym16 km  KTak 
115 Pelc MarekSzczecin 198312 BZ6 km  MTak 
116 Piotrowski ŁukaszSzczecin199016 km  M 
117 Płuciennik PiotrMierzyn1975Szczecińska Energetyka Cieplna16 km  MTak 
118 Psujek TomaszSzczecin1985NCDC16 km  MTak 
119
 
Puchalski GrzegorzSzczecin1988RunFourFun6 km  MTak 
120 Pyrek  Rafał Bezrzecze1976RUN FOR Fun Bezrzecze 16 km  MTak 
121 Rejer RobertSzczecin1975SEC6 km  MTak 
122 Rolla DorianWarzymice197632 km  MTak 
123 Rychłowska MagdalenaPiła1973W stronę Ultra48 km  KTak 
124 Rychłowski RyszardPiła1971W stronę Ultra16 km  MTak 
125 Samsel AgnieszkaSzczecin1992NCDC6 km  KTak 
126 Schodowski JakubSzczecin1998NCDC16 km  MTak 
127 Sikorski MarcinSZCZECIN1977TT Szczecin48 km  MTak 
128
 
Siwek JarekSZCZECIN1972Parkrun Szczecin48 km  MTak 
129 Soroka-Mituła GrażynaSzczecin1973Słoneczne Babeczki6 km  KTak 
130
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym16 km  MTak 
131 Stawirej ŁukaszSzczecin1980Szczecińska Energetyka Cieplna6 km  MTak 
132 Susza MałgorzataSzczecin197948 km  KTak 
133
 
Szarmach DariuszSzczecin197432 km  MTak 
134
 
Szczesniak MariuszSzczecin1978Lone Wolf48 km  MTak 
135 Szelągiewicz ArekSzczecin1975Ci od rudego kota16 km  MTak 
136 Szelągiewicz  Patrycja Szczecin 200216 km  KTak 
137 Szelągiewicz Marcin Szczecin 2009Ci od rudego kota16 km  MTak 
138 Szelągiewicz  Małgorzata Szczecin 1975Ci od rudego kota6 km  KTak 
139 Szelągiewicz Magdalena Szczecin1986Ci od Rudego Kota6 km  KTak 
140 Szotowicz SebastianSzczecin1980TT Szczecin48 km  M 
141
 
Szufranowicz MirosławSzczecin1978Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą32 km  MTak 
142 Szymańska  AniaSzczecin 1971Gryfus 16 km  KTak 
143 Talarek RobertSzczecin1977SMT Szczecin32 km  MTak 
144 Tarnawski MarcinNiedźwiedź1980Mustangi Kobylanka16 km  MTak 
145 Tokarski RafałSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie 16 km  MTak 
146 Trofimova  Victoria Szczecin 1986Running Red Sguirrel 32 km  KTak 
147 Tylman  Piotr Czaplinek 1982Rundorfina48 km  MTak 
148 USZPOLEWICZ MONIKASZCZECIN19802 BABY 2 CHŁOPÓW6 km  KTak 
149 Wasilewski AndrzejSzczecin1978Wilki z Ciechocinka32 km  MTak 
150 Więcławski  Tomasz Szczecin 1975Spinacz16 km  MTak 
151 Wirkus MarekSzczecin199516 km  MTak 
152 Witek ErykSzczecin1979QCe Sparty, Monia GYM z Kuźnią Talentów Adama16 km  MTak 
153 Wodnicki GrzegorzSzczecin199516 km  MTak 
154 Wojnarowicz  Monika Chociwel 1986Vege Runners48 km  KTak 
155 Wolski MarcinSzczecin1988DGS Diagnostics Team32 km  MTak 
156 Wysmolinski RafalBiernatki197732 km  MTak 
157 Zagrodzki MichałBielkowo199816 km  MTak 
158 Zalejski TomaszSzczecin1977Monia Gym16 km  MTak 
159
 
Zarębski MarcinSzczecin1980Puszczyk Bukowy32 km  MTak 
160 Zarębski MirosławPyrzyce1966Pyrzyce biegają16 km  MTak 
161 Zelek-Pałosz MagdalenaWolin1976KS WYSPA WOLIN16 km  KTak 
162 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am16 km  MTak 
163 Zieliński BartoszSzczecin1971TT Szczecin48 km  MTak 
164 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 16 km  MTak 
165 Żak PiotrSzczecin198532 km  MTak 
166
 
Żuk KrzysztofKołobrzeg1986STARY I MŁODY POYEB32 km  MTak