Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWE GRAND PRIX GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO 2023/2024 - BIEG 3

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet GorzówBieg 5 km  M
2 Baliński ArkadiuszBogdaniec1990BBL Lasy Bogdaniec Bieg 5 km  M
3
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEKBieg 5 km  M
4
 
Bednarski MarekGorzów Wielkopolski 1990 Bieg 5 km  M
5 Bobin TomaszGorzów Wielkopolski1978Zochu TeamBieg 5 km  M
6 Bobin ZofiaGorzów Wielkopolski2012Zochu TeamBieg 5 km  K
7
 
Bogucka DariaGorzów Wielkopolski1999Bieg 5 km  K
8 Bonderowicz DanutaGorzów Wlkp1962Bieg 5 km Nordic Walking
 
K
9 Butrym MaksymGorzów Wielkopolski2006Bieg 5 km  M
10
 
Ciepiela WiesławGorzów Wielkopolski1963Gorzów Bieg 5 km Nordic Walking
 
M
11 Czypar DanielGorzów Wielkopolski1981Bieg 5 km  M
12
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.1992Bieg 5 km  M
13 Danił KamilaGorzów Wielkopolski1993Bieg 5 km  K
14
 
Derunov SerhiiGorzów Wielkopolski 1983Bieg 5 km  M
15 Dobrolowicz MichałGorzów Wielkopolski1984Bieg 5 km Nordic Walking
 
M
16 Dołmat  EdwardGorzów Wlkp.1962Bieg 5 km  M
17 Dunal MateuszGorzów Wlkp.1986JMTBieg 5 km  M
18 Durbajło RobertBogdaniec1984Szkoła pływania ORKABieg 5 km  M
19 Dzigorzewska IzaGorzów Wlkp.1979SP-JeniniecBieg 5 km Nordic Walking
 
K
20 Gajewski  Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 1957Bieg 5 km Nordic Walking
 
M
21 Glowaczewska  RoksanaGorzow wlkp1995Bieg 5 km  K
22 Gontarz StefanGorzów Wielkopolski 1990Bieg 5 km  M
23 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running ProjectBieg 5 km  M
24 Gutt  Sebastian Gorzow 1977Wariaty z Gorzowa i okolic Bieg 5 km  M
25 GUZEK JACEKNOWY TOMYSL1976Bieg 5 km Nordic Walking
 
M
26 Hołownia BogusławGORZÓW WIELKOPOLSKI1956Bieg 5 km  M
27
 
Humbla  AdamGorzów Wielkopolski 2001Bieg 5 km  M
28 Iwaszko AgnieszkaGorzów Wlkp.1982WARIATY z Gorzowa i okolicBieg 5 km  K
29
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983Biegam Bo Lubię LASY Bogdaniec Bieg 5 km Nordic Walking
 
M
30 Jastrzębska MonikaGorzów Wielkopolski 1984BBL Gorzów WlkpBieg 5 km  K
31 Kaczmarek AnnaCzelin1998Bieg 5 km  K
32 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOWBieg 5 km  M
33 Karczmar AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Pan Jagoda Bieg 5 km  K
34
 
Karski PawełChwalęcice1978Bieg 5 km  M
35
 
Kotowicz JakubGorzów Wielkopolski 1985GORZOWSKA SIŁABieg 5 km  M
36 Kowalczyk MichałGorzów Wlkp.1987Bieg 5 km  M
37 Kowalkowski DawidGorzów 1993Bieg 5 km  M
38
 
Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 1979Bieg 5 km  K
39
 
Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Dąbrowski Team Bieg 5 km  M
40 Kurłowicz  DanielGorzow Wlkp1998Bieg 5 km  M
41
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978Wierzbicki Running Project Bieg 5 km  M
42 Latuska KatarzynaGorzów Wlkp1971thekijesBieg 5 km Nordic Walking
 
K
43
 
Lewandowska  Anna GORZÓW WIELKOPOLSKI1989Borkoś TeamBieg 5 km  K
44 Lewandowski  SamuelStrzelce Krajeńskie 1999Bieg 5 km  M
45 Lewandowski  Zbigniew Murzynowo 1983Bieg 5 km  M
46 Mackiewicz EdytaMaszewo1986Wariaty z Gorzowa i OkolicBieg 5 km  K
47 Majchrzak RóżaJanczewo1976thekijesBieg 5 km Nordic Walking
 
K
48 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów WielkopolskiBieg 5 km  M
49 Mazurek ZbigniewBobowicko1970Bieg 5 km  M
50 Misa ZbigniewGorzów Wielkopolski1973BBL Lasy BogdaniecBieg 5 km  M
51 Misa IwonaGorzow Wielkopolski1976Bieg 5 km Nordic Walking
 
K
52
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL GorzówBieg 5 km  K
53 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki GorzówBieg 5 km  M
54 Napieralski BartoszDeszczno2012Dzikie Dziki Gorzów Junior Bieg 5 km  M
55 Nowacki DamianStare Łysogórki 1992Kuny Stare ŁysogórkiBieg 5 km  M
56 Nowak MariuszGorzów Wlkp1989Bieg 5 km  M
57 Obłąk  DawidKarnin1995Bieg 5 km  M
58 Olek  ŁukaszKostrzyn nad Odrą 1986BobanBieg 5 km  M
59 Osadnik MonikaGorzów Wlkp.1978SP-JeniniecBieg 5 km Nordic Walking
 
K
60
 
Pacholczyk MałgorzataGorzów Wlkp.1961PachołkiBieg 5 km  K
61 Pałucka  Emilia Gorzów Wielkopolski 1992WARIATY z Gorzowa i okolicBieg 5 km  K
62 Paradowska IzabelaGorzów Wlkp.1979SP-JeniniecBieg 5 km Nordic Walking
 
K
63 Paradowski SzymonGorzów Wlkp.2010Bieg 5 km  M
64 Paradowski DarekGorzów1973SP-Jeniniec/Młode WilkiBieg 5 km  M
65
 
Pawlak AdrianGorzów 1994GORZOWSKA SIŁABieg 5 km  M
66 Pawłowski RobertGorzów Wielkopolski1979DDGBieg 5 km  M
67 Piekielny MateuszGorzów Wielkopolski1990Bieg 5 km  K
68 Piotrowska  OliwiaGorzów Wielkopolski2006Bieg 5 km  K
69 Pracuk KrzysztofGorzów Wielkopolski1970Wierzbicki Running ProjectBieg 5 km  M
70 Protasiewicz  ŁukaszOśno Lubuskie198217 BZBieg 5 km  M
71 Pryliński AdamŁagodzin1972Szkoła Pływania Orka Bieg 5 km  M
72 Ptaszkiewicz KamilGorzów Wielkopolski1995Bieg 5 km  M
73 Rodak KubaWitnica2008Bieg 5 km  M
74 Rogulska AniaGorzów Wielkopolski 1970DZIKIE DZIKI GORZÓW Bieg 5 km  K
75 Roszak  Bartłomiej Gorzów Wielkopolski 1977Wierzbicki Running ProjectBieg 5 km  M
76 Rusin  Kamil Brzozowiec 1987Dzikie Dziki Gorzów Bieg 5 km  M
77 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wlkp.Bieg 5 km  K
78
 
Safiańczuk  DawidJanczewo1993Parkrun GorzówBieg 5 km  M
79 Sikora RobertBarlinek1962HRmax BarlinekBieg 5 km  M
80 Smolik MarianGorzów Wielkopolski1955Weterynaria - ManhattanBieg 5 km  M
81 Sowa  RafałGorzów wlkp 1988Bieg 5 km  M
82 Staszewska  AnnaGorzów Wielkopolski1987Bieg 5 km  K
83 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski1983Bieg 5 km  M
84
 
Stępień KonradGorzów Wlkp1985#TJMMNWBieg 5 km  M
85
 
Stojanowski PawełGorzów Wielkopolski 1991Pyrzańscy RowerzyściBieg 5 km  M
86 Stokowski  MARCIN GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986Wierzbicki Running Project Bieg 5 km  M
87
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running ProjectBieg 5 km  M
88 Sucharska IzabelaGorzów Wlkp.1976Biegamy na wszelki wypadekBieg 5 km  K
89
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project Bieg 5 km  M
90 Szczypka TomaszGorzow Wielkopolski1994Bieg 5 km  M
91 Szewczyk AnnaGorzów Wielkopolski 1981Bieg 5 km  K
92 Szlachetko JakubMurzynowo 1996Bieg 5 km  M
93
 
Szurko PrzemekGorzów wlkp198066400Bieg 5 km  M
94 Szymanski WojciechGorzow Wlkp1980Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiBieg 5 km  M
95 Szymczak AeksandraSantok1994Bieg 5 km  K
96 Śliwka  Jan Gorzów Wielkopolski1997Runners Słońsk Bieg 5 km  M
97 Ślusaeczyk KrzysztofGorzów Wielkopolski1983Beach Tenis Gorzów WielkopolskiBieg 5 km  M
98 Tchorzelewski SylwesterGorzów wlkp1978DZIKIE DZIKI GORZÓWBieg 5 km  M
99 Tymoshenko  Maksym Gorzów Wielkopolski1982Bieg 5 km  M
100
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T Bieg 5 km  M
101 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Bieg 5 km  M
102 Wocal MichałGORZÓW WIELKOPOLSKI1980GORZOWSKA SIŁABieg 5 km  M
103
 
Wojciechowski HubertSulęcin1984WeimarRunnerBieg 5 km  M
104 Wojcieszyński TomaszBaczyna1974BBL GORZÓWBieg 5 km  M
105 Woźnica  KonradCzelin1992#zaliniametyteam Bieg 5 km  M
106
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIEBieg 5 km  M
107 Żuberek MateuszGorzów Wielkopolski1987Bieg 5 km  M