Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Data dodania: Kategoria: News

Ruszyły elektroniczne zgłoszenia do "I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego"
Urząd Miasta i Gminy Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski informują, iż ruszyły już zgłoszenia elektroniczne do "I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", który odbędzie się w sobotę 06 sierpnia br. o godzinie 16:00.
 
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zamieszczonym na stronie: http://kb-kamien.eu/ limit startujących wynosi 400 osób. Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie: http://www.sport-time.com.pl/
 
Zapisy przyjmowane będą do 31 lipca br. do godziny 23:59. Po tym terminie zgłosić się będzie można jedynie w dniu imprezy w Biurze Zawodów (w przypadku wolnych miejsc). Wpisowe wyniesie 40 złotych do końca maja br., po tym terminie będzie to kolejno 50, 60 i 70 złotych, warto więc zapisywać się jak najszybciej.
 
Wszelkie informacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronach: http://kb-kamien.eu/ oraz na stronie facebooka "Klub Biegacza Kamień Pomorski" tam też min. będą pojawiać się informacje o partnerach, sponsorach biegu oraz nagrodach.

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do udziału w "I Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".