Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Ruszają zapisy na II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Data dodania: Kategoria: News

Pełną parą ruszyły przygotowania do II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Piątego sierpnia 2017 roku o godzinie 16:00 wystartuje bieg na dystansie 10 km. Dla zawodników przygotowanych zostało 500 miejsc. - Zawodnicy pobiegną ubiegłoroczną trasą ze startem i metą koło zabytkowego Urzędu Miejskiego, ul. Stary Rynek. Choć było trudno, to myślimy, że fajnie!. Dodatkowo już od marca br. rozpoczynają się bezpłatne treningi przygotowujące do kamieńskiej dychy.

 

Pragniemy nie tylko promować zdrowy styl życia, ale również chcemy zaprezentować biegaczom fantastyczne miejsca Kamienia Pomorskiego i jego unikatowe piękno. Uczestnicy będą mogli podziwiać zabytki, uroki przyrody oraz wspaniałe widoki, które z pewnością oczarują każdego.

 

Uczestnicy biegu będą mogli przygotować się do przebiegnięcia wymagającej trasy, uczestnicząc w specjalnych bezpłatnych treningach. Te mają ruszyć już w marcu br. - Będziemy się spotykać w każdy czwartek o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 1 – informuje Marek Szymański, Prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.

 

Podobnie jak w poprzednim roku podczas II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odbędzie się loteria atrakcyjnych nagród rzeczowych dla wszystkich biegaczy, którzy ukończą bieg. Loteria odbędzie się około 17:30 w dniu biegu.

 

Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Już od dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na nowej stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage'u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zachęcamy do zapisów: http://sport-time.com.pl/competitions/view?id=154