Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Trwają zapisy do "II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego"

Data dodania: Kategoria: News

Trwają zapisy do "II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego"

II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia 2017 roku o godzinie 16:00. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 10 kilometrów ulicami Kamienia Pomorskiego. Organizatorami przedsięwzięcia są Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Biegacza Kamień Pomorski.

 

„II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego to propozycja dla osób, które preferują imprezy biegowe i z różnych powodów nie startują w półmaratonach lub maratonach. Trasa zawodów jest urozmaicona licznymi podbiegami i zbiegami. Dla zawodników mamy przygotowanych 400 pakietów startowych i jesteśmy przekonani, że Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na stałe wpisze się w kalendarz biegowy” - powiedział Marek Szymański, prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.

 

II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego z pewnością jest alternatywą dla tłumnych w ostatnim czasie imprez biegowych. Bardzo dobra organizacja, szeroka i atrakcyjna trasa oraz brak ścisku podczas pokonywania kolejnych kilometrów, to cechy które wyróżniają ten bieg. Wszyscy zawodnicy będą mogli poczuć swobodę podczas zawodów, a jednocześnie będzie im towarzyszył nieodłączny duch sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Dodatkowo po biegu każdy zawodnik będzie miał możliwość wylosować atrakcyjną nagrodę:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 3 dni w Ośrodku Wypoczynkowym "Wielki Błękit" w Łukęcinie,
  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness & SPA w Międzywodziu,
  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Pensjonacie Villa Park Spa & Wellness w Wisełce,
  • voucher o wartości 500 złotych na odbycie 8-godzinnego kursu carvingu na poziomie podstawowym,
  • 2 rowery Arkus Beryl 290 Disc,
  • zegarek sportowy polar M400 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7,
  • zegarek sportowy polar M400,
  • 5 zestawów suplementów Colway International  zawierających  ColamiD (BCAA) oraz Naturalną Witaminę C z Kolagenem,
  • i to jeszcze nie koniec.

 

Aby zapisać się na zawody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.biegkamien.pl Szczegółowe informacje znajdują się również na oficjalnym Fanpage biegu: https://facebook.com/Bieg-Szlakiem-Zabytk%C3%B3w-Kamienia-Pomorskiego-1372869146080484/