Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

POBIEGNĄ CHARYTATYWNIE PO RAZ CZWARTY

Data dodania: Kategoria: News

POBIEGNĄ CHARYTATYWNIE PO RAZ CZWARTY

 

Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” organizuje „IV Charytatywny Bieg Trzech Mostów” oraz „III Regionalne Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu na 10 km”. To wszystko już 15 lipca /niedziela/ w Kamieniu Pomorskim.

 

„Pomaga każdy krok” to hasło kolejnej edycji biegu. Można pomóc biorąc udział w biegu jako zawodnik, ale również tak duża impreza jest bardzo dobrą formą promocji dla lokalnych firm. Zapraszamy do współpracy – wybierając jeden ze sponsorskich pakietów można za kwotę 600 zł, 400 zł lub 200 zł wypromować swoją firmę. Szczegóły współpracy znajdują się na naszej stronie biegu www.charytatywnybtm.pl

 

   Podczas II Charytatywnego Biegu Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim zakupiono sprzęt medyczny i rehabilitacyjny o wartości 5.140 zł i przekazano podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie, zaś rok temu wsparto kwotą 3.800 zł leczenie i rehabilitację małej Antosi. W kwietniu poznamy cel biegu na ten rok.

 

Trasa biegu znów łączy dwa mosty i kładkę na półwysep Żółciński pokazując walory przyrodniczo-krajobrazowe naszego miasta. Odległość, którą pokonają zawodnicy to 10 km. Start i meta biegu będzie zlokalizowana przy hali widowiskowo-sportowo na ul. Wolińskiej. Liczymy, że do Kamienia Pomorskiego przyjadą zawodnicy nie tylko z województwa zachodniopomorskiego, ale również z całej Polski czy z zagranicy. W ubiegłym roku gościliśmy blisko 200 zawodników i zawodniczek.

 

W ramach biegu odbędą się „III Regionalne Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu na 10 km”, nad którymi patronat honorowy objął Wojewoda Zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski. Przedsięwzięcia sportowe powinny odbywać się w naszym mieście przy współpracy jak największej ilości podmiotów – dlatego bardzo dziękujemy za wsparcie biegu ze strony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jak również Kamieńskiego Domu Kultury.

 

Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy do zapisania się na bieg. Jest to możliwe poprzez stronę internetową www.charytatywnybtm.pl lub http://www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=227   

 

Zapraszamy !