Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  MTak 
2 Androwiak TymoteuszTYMON Świdwin198110 km  M 
3 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin10 km  K 
4
 
Balicki Piotr Oleśnica1972Penny Gondek Team10 km  MTak 
5 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg197410 km  KTak 
6 Białek Beata Żarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
7
 
Borysiuk ArkadiuszHosearcadio Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
8 Buca Jakub Szczecin196710 km  M 
9 Burnat-Szczęsna  Aneta Świnoujście 197010 km  KTak 
10 Bysiak Weronika Kamień Pomorski199810 km  KTak 
11 Caruk DamianDamian Caruk  Kamień Pomorski197510 km  MTak 
12
 
Celoch Marta Kamień Pomorski198210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
13 Charęza MarcinMarcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
14
 
Chlebowski Hubert Wicimice198810 km  M 
15 Czynszak KrystianKRYSTIAN Stargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
16 Czyrny ŁukaszŁukasz Karnice198110 km  M 
17
 
Danak Przemysław Bumbarasz Kostrzyn nad Odrą 1976KGB10 km  M 
18 Danielak Andrzej Świerzno197710 km  M 
19 Danielewski  Damian Stargard 198110 km  M 
20
 
Dębczyński MichałŁysy Szczecin1981Wild Horse Zürich10 km  MTak 
21 Dobak Stefan Szamotuły194610 km  MTak 
22 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
23 Duchowski Robert100%EG Gryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
24 Ferenc DanielFERY Kamień Pomorski197710 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
25 Ferenc ElżbietaElusia Kamień Pomorski197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
26 Filipowski DariuszSKYDAFI  Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
27 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
28
 
Gaja KrzysztofPANCERNIK Gryfice1985 10 km  MTak 
29 Gałecki JacekKarlino Biegaj Karlino1968Karlino biegaj10 km  M 
30
 
GIBA Jacek Świnoujście1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
31 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km  M 
32 Gosławska Sylwia Łobez197710 km  K 
33 Gosławski MichałMichumaster Łobez200110 km  MTak 
34 Granops PrzemysławPrzemo Piła197110 km  MTak 
35 Granops Kajetan Piła200210 km  MTak 
36 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
37 Gryta DariuszDaron Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście10 km  MTak 
38 Hajduk  Maciej Maciek Szczecin 197710 km  MTak 
39
 
Janowicz JoannaFraszka  Kamień Pomorski1963Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  K 
40 Jarema JacekJacusin Kamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
41 Kajzler Magdalena Szczecin198410 km  KTak 
42 Keplin Aleksandra Choszczno198810 km  K 
43 Kolasiński RafałKOLAŚ Golczewo199610 km Powiat Kamieński
 
M 
44 Konopski Paweł Kamień Pomorski197910 km  M 
45 Kopcewicz Henryk Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
46 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  M 
47
 
Kosiński MateuszMATEO Szczecin199010 km  M 
48 Kośmiński Paweł Szczecin197810 km  M 
49 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
50 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962KB Kamień Pom.10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
51 Kozłowski Leszek Świnoujście195810 km  M 
52 Kraus Damian Gryfice1996Chrobry Gryfice10 km  M 
53 Krawczyk-Danak Marta Kostrzyn nad Odra1982KGB 10 km  K 
54
 
Kubiaczyk Ireneusz Mosty197710 km  MTak 
55 Kubiak Mateusz Kamień Pomorski198410 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
56 Kuciński TomaszKUCINA Szczecin19723:33 Team10 km  M 
57 Kulińska Justyna Kamień Pomorski197910 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
58 Kurek Zbigniew Dziwnów1951CEKIN10 km Powiat Kamieński
 
M 
59 KURIATA ROBERTROBERT  Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  M 
60 Kurkowska AngelikaKurka Moryń1985KB Moryń10 km  K 
61
 
Kurkowski Marcin Moryń1984KB HERMES Gryfino10 km  M 
62 Kurys  Agnieszka  Radom 197910 km  KTak 
63
 
Kwiatkowska AleksandraKwiatojka Szczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
64
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
65 Lączak JustynaTINA Szczecin 1979Asseco Active Team10 km  KTak 
66 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  MTak 
67 Lipertowicz Sebastian KOGUCIK Police1983LoveLasy10 km  M 
68
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
69 LOBA Jerzy Dziwnów1948Dziwnów10 km  MTak 
70 Łapińska AnnaAnija Przemyśl1980Przemyski Klub Biegacza/biegusiem.pl10 km  K 
71 łaskarzewska KamilaBiegam bo lubię Swierzno197810 km  KTak 
72 Maciejewska GrażynaGrazia Marianowo1959SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie"10 km  KTak 
73
 
Maciejewski HenrykBaran Marianowo1940SZWLA10 km  MTak 
74
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
75 Magierska  HonorataHonia  Gryfino1984Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku 10 km  K 
76 Majewski DawidCzacza Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamieński
 
M 
77
 
Majka DariuszHerr Dariusz :) Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  M 
78 Makaś Sebastian Goleniów198610 km  MTak 
79
 
Malinowski Rafał Szczecin1984 10 km  MTak 
80 Materka Jolanta Jarszewo1963KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
81 Materka Grzegorz Jarszewo1965KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
82 Matuszewski DanielMATUSZEWSKI Chomino199610 km Powiat Kamieński
 
M 
83 MICKIEWICZ ADAMMICEK Mrzeżyno198710 km  M 
84 Miklaszewicz Szerment MagdalenaMADZIA BWM Gorzów1981BWM Team10 km  K 
85 Mormul PrzemekPrzemek Wysoka1980Panalpina10 km  M 
86 Mucha Martyna Police199210 km  K 
87 Muraszow Daniel Kamień Pomorski198610 km  MTak 
88 Nakoneczna Dominika Stargard198710 km  K 
89 Nastarowicz Tomasz Szczecin197810 km  MTak 
90 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN194910 km  M 
91 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa1947Klub Biegacza GOCH10 km  MTak 
92 Nowicz Konrad Żychlin198710 km  M 
93 Odwrot Hubert Trzcianka19713:33 TEAM10 km  MTak 
94 Oleszek Krzysztof Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
95 Ostapko MateuszCaptain Mateusz Wysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
96 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  MTak 
97 Otoka Kasia3 zakres Szczecin1977Fani Formy10 km  KTak 
98 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
99 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
100 Pająk GrzegorzSpiderman Kędzierzyn-Koźle197510 km  M 
101 Panasiuk Krzysztof Stargard198110 km  MTak 
102 Patyk Joanna Szczecin198610 km  K 
103 Pawluk Piotr  Kozielice198110 km  M 
104 Piwowarska Bogumiła Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
105 Piwowarski Darek Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
106 Pluto-Prądzyński PiotrPPP_1986 Szczecin1986W pogoni do ULTRA10 km  M 
107 Polewczak Zbigniew Gliwice1955Saint-Gobain SQUAD10 km  MTak 
108 Poznańska LUCYNANina Kołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin10 km  K 
109 Prus Arkadiusz Kamien Pomorski198010 km  M 
110 Pyzik TomaszMojacukrzyca.pl Gliwice1975Drużyna mojacukrzyca.pl10 km  MTak 
111 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
112 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
113 Rózga Michał Szczecin198110 km  MTak 
114
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  MTak 
115 Rudziński JacekJACEK KB HERMES Gryfino1969KB HERMES GRYFINO10 km  M 
116 Sell Ewa Goleniów 197810 km  K 
117 Skuza GrzegorzGreg Szczecin1971niezrzeszony10 km  MTak 
118 Soczówka Roman Choszczno197110 km  MTak 
119 Somska GosiaGosiak Świnoujście198010 km  KTak 
120 Sowa KrzysztofCancer Buster Szczecin1984Zwiedzanie przez bieganie10 km  M 
121 Stanek Bartosz Śmigiel198810 km  M 
122
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
123
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
124
 
Strzelec TomaszA-TOMEK Gryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
125 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  K 
126
 
SZCZĘCH MariuszMariusz Szczęch  Świnoujście198410 km  M 
127 Szerment ErykERYK BWM Gorzów1980BWM Team10 km  M 
128 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
129 Szymańska KatarzynaKasia  Szczecin198210 km  K 
130 Szymański Łukasz Łukasz  Pobierowo198910 km  M 
131 Szymczak Michał Szczecin198210 km  MTak 
132
 
Świtoń Magdalena Gryfice1985RunGryf Gryfice10 km  K 
133 Talarczyk KrzysztofKRISTO BIEGA Recz1980TALAR TEAM10 km  M 
134 Talarczyk MałgorzataMAŁGOSIA Recz1979TALAR TEAM10 km  K 
135
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
136 Tecław RobertRobert Jasień1969niezrzeszony10 km  M 
137 Tulejski DanielDaniel Kamień Pomorski198110 km  M 
138 Tulejski Daniel Kamień Pomorski198110 km  MTak 
139 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
140
 
Urbańczyk MarcinUrbik Mierzyn197410 km  M 
141 Wieckowska EmiliaEMILIA Maszewo198210 km  KTak 
142 Winnicka Beata Dębno196510 km  KTak 
143 Winnicki Dariusz Dębno1961Fanklub Eda Whitlocka10 km  MTak 
144 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
145 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  M 
146 Zając MaciejKicaj Świnoujście198810 km  M 
147
 
Zalewski MariuszMARIO Strzelce Krajeńskie196910 km  MTak 
148
 
Zaremba Katarzyna Skalno1984AT-Aktywny Trzebiatów10 km  K 
149 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
150
 
Zawadzki AdrianDziudzia  Trzebiatów1996Trzebiatoff Biega10 km  M 
151 Zgraja Katarzyna Kasia  Świnoujście1972parkrun Świnoujście10 km  KTak 
152 Zimny Tomasz Szczecin1956 10 km  MTak 
153 Zubel AgnieszkaKiteGirl Szczecin199110 km  K 
154 Żyluk  Bożena  Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
155
 
Żywicka  Barbara  Szczecin197210 km  KTak