Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowycz Bogusław Bojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
2 Andruszków MarekMARECKI Skwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkppółmaraton  MTak 
3 ANDRZEJEWSKI TOMASZ Sulechów1990OEX runners teampółmaraton  MTak 
4 Antkowiak  Mirosław  Krosno Odrzańskie 1964półmaraton  MTak 
5 ANTOŃCZAK KRZYSZTOF ŚWIEBODZIN1968Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
6 ANYSZKO GRZEGORZ ŚWIEBODZIN1969Sześciopalczaści Teampółmaraton  MTak 
7 ARDELI JakubMłoda Kitka Pieszyce1991półmaraton  MTak 
8
 
Bachorski RemigiuszKapitan Ciosaniec1984półmaraton  MTak 
9 BACHORSKI SŁAWOMIR SŁAWA1979półmaraton  MTak 
10
 
Baer Waldemar Sulechów1962Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
11 Baer  Tomasz Tomasz  Babimost 1968KolecTEAM Zbąszynekpółmaraton  MTak 
12 BAGIŃSKI KRZYSZTOF LUBIN1978półmaraton  MTak 
13 Bagrowski AndrzejAndrzej "a19b09" Poznań1982Charty Chartowopółmaraton  MTak 
14 Bajer Krzysztof\m/kszyh\m/ Grodzisko gm. Poniec1980zayebiści Grodziskopółmaraton  MTak 
15 Bałenkowska ElwiraElwira Świebodzin1979CompuTec Team półmaraton  KTak 
16 Bałenkowski MarcinBALON Świebodzin1979CompuTec Teampółmaraton  MTak 
17 Baraniak MateuszMati Świebodzin1986półmaraton  MTak 
18
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HR max BARLINEKpółmaraton  MTak 
19 Baworowski Marcin Zielona Góra1976półmaraton  MTak 
20 Bąk PrzemysławPrzemysław FSW Świebodzin1986półmaraton  MTak 
21 Bąk ŁukaszBzyku 22 BPG  Świdnica1986półmaraton  MTak 
22
 
Berczyński Andrzej Poznań 1976GB Wielkopolscy Biegaczepółmaraton  MTak 
23 Białobrzycki  Mariusz Sulechów 1977półmaraton  MTak 
24 Bilon Bogdan Sulechów1951Zbrojownia Sulechówpółmaraton  MTak 
25
 
BOHAREWICZ PAWEŁBOHAR ZIELONA GÓRA1980BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  MTak 
26 Bohdanowicz SylwiaSylwia Sulechów1982półmaraton  KTak 
27 Bondziak ErnestErni Zielona Góra1980Tobiasz Klub Huliganpółmaraton  MTak 
28 Borek JakubBoro Barlinek1990Tim Borekpółmaraton  MTak 
29 Borkowska Bożena SULECHÓW1968Sulma Sulechówpółmaraton  KTak 
30
 
Borkowski DamianDAMIAN Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton  MTak 
31 Borkowski PawełBorek99 Sulechów1994Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
32 Borkowski Piotr SULECHÓW1962Sulma Sulechówpółmaraton  MTak 
33 Borkowski Krzysztof Świebodzin1965półmaraton  MTak 
34 Borówczak Grzegorz Bojadła1984Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
35
 
Bożyk DamianMIKE TYSON Skwierzyna1985STAL GORZÓWpółmaraton  MTak 
36 BRODZIŃSKA EMILIAMILKA Krosno Odrzańskie1982HARPAGAN ZGpółmaraton  KTak 
37 Brodziński MichałSCORPION Krosno Odrzańskie1981HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
38 Brychcy-Nowak Paulina Strzyżewo1982TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  KTak 
39
 
Cal PiotrPIOTR CAL Świebodzin1969Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walkipółmaraton  MTak 
40 Ceglarek Tomasz Wolsztyn1977półmaraton  MTak 
41 Chrustek EwaŻółwik Zielona Góra1968półmaraton  KTak 
42 Chyży Radek Santocko1973półmaraton  MTak 
43 Cuch KrzysztofKrzysztof Międzyrzecz1980półmaraton  MTak 
44 Cukiernik PrzemekCUKIER Zielona Góra1982HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
45 Cyran TadeuszTADEUSZ Zielona Góra1976Zielona Goro Zacznij Biegacpółmaraton  MTak 
46 Czapliński MarekCZAPAJEW Zielona Góra1965ŚWIATŁO DLA BIEGACZApółmaraton  MTak 
47 Czapliński Paweł Zielona Góra1969półmaraton  MTak 
48 Czarnecki Dariusz Jarnatów1974półmaraton  MTak 
49 Dankowski AmadeuszAMCIU Zielona Góra1990półmaraton  MTak 
50 DĄBROWSKA URSZULAUrszula LUBIN1973BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTApółmaraton  KTak 
51 DĄBROWSKI DANIELDaniel LUBIN1977BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTApółmaraton  MTak 
52 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz1984półmaraton  MTak 
53 Draczyński Adam Nowa Sól1976Team Draczyńskipółmaraton  MTak 
54 DRGAS ROMAN WIELICHOWO1982PKO Bank Polskipółmaraton  MTak 
55 DUDKA ZENON ZIELONA GORA1969KLUB SPORTOWY CROSS SYRENKApółmaraton  MTak 
56
 
Dutkiewicz BoguszDudek Nowa Ruda1988Brother in Armspółmaraton  MTak 
57 DZIWENKO GrzegorzCZEKO CZEKOLADA Henryków1988półmaraton  MTak 
58 Dzyganowicz Ewa Chwarszczany1979Maliny Kalinypółmaraton  KTak 
59 Fimiński Bartosz Nądnia1979TKKF "Łabędź" Zbąszyńpółmaraton  MTak 
60 Fliegner Tomasz Buk1996Bukowski Klub Biegaczapółmaraton  MTak 
61 Fligier Katarzyna Zielona Góra1972Nowe Granicepółmaraton  KTak 
62
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechOgarPolski Czechów1963Wierzbicki Running Projectpółmaraton  MTak 
63 GACEK PRZEMYSŁAWGacuś ŚWIEBODZIN1989półmaraton  MTak 
64 Gacek AdamBatman Świebodzin1987Świebodzinejro półmaraton  MTak 
65 Galek Wojciech Łagów1990Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
66 Ganczarek MateuszMateusz Zbąszyń1986TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyńpółmaraton  MTak 
67 Gąsior Marcin Świebodzin1999LO ŚWIEBODZIN TEAMpółmaraton  MTak 
68 Gieruszynski MarekLeśny Marek Skape1948półmaraton  MTak 
69 Gostyński Bogumił SULECHÓW1962Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
70 Gościniak Łukasz Zbąszyń1981półmaraton  MTak 
71 Gozdek TomaszGOZDINIO Lubin1978HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
72 Goźliński KamilGoździk Zielona Góra1985półmaraton  MTak 
73 Gracz ArturArtur Świebodzin1974ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWApółmaraton  MTak 
74 Grącikowski Tadeusz Nowa Sól1974półmaraton  MTak 
75 GRODZICKI GERARDGerard Lubrza1970Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  MTak 
76 Grydziuszko Marcin Krosno Odrzańskie1975Marcin Marcinowicepółmaraton  MTak 
77 Grygiel GrzegorzGRZEGORZ Zielona Góra1976półmaraton  MTak 
78 Harasim Krystian Grodziszcze1993Padre Teampółmaraton  MTak 
79 Haręża Łukasz Krosno Odrzańskie1982półmaraton  MTak 
80 Hetner RobertRabi Nowa Sol1981KB Wikonpółmaraton  MTak 
81 Hetner TeresaTere Nowa Sol1982KB Wikonpółmaraton  KTak 
82 Horwat  Agnieszka Sulechów 1986półmaraton  KTak 
83
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982półmaraton  MTak 
84 Jackiewicz Artur Kostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  MTak 
85 Jackiewicz Agnieszka Kostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  KTak 
86 Jackowski DanielMASZYNKA Międzyrzecz1989IRT Międzyrzecz KM Sportpółmaraton  MTak 
87 Janicka-Tomiak Eliza Sulechów1973półmaraton  KTak 
88 JANICKI Kamil Kamil Janicki. Zarzyń1982półmaraton  M 
89 Janik Mateusz Lubrza1987Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
90 Jankowski Kamil Wilkowo1984półmaraton  MTak 
91 Jankowski TomaszTomek Sulechów1976półmaraton  MTak 
92 Jankowski Marek Nowa Sól1970półmaraton  MTak 
93
 
Janowski Arkadiusz Perzyny19765 Lubuski Pułk Artyleriipółmaraton  MTak 
94 Jarosiński Dawid Myślibórz1978KP PSP Myślibórzpółmaraton  MTak 
95 Jasiak KrzysztofBytnica na Start Grabin1976Bytnica na Startpółmaraton  MTak 
96 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton  MTak 
97 Jasiewicz WiolettaWIOLA Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton  KTak 
98 Jasiński ŁukaszLukas Świebodzin1983półmaraton  MTak 
99 Juszkiewicz TomaszTomek Świebodzin1977półmaraton  MTak 
100 Kaczkowski DamianKACZOR  ŚWIEBODZIN1980półmaraton  MTak 
101 Kaczmarczyk MartaMarta Świebodzin1978BBL ŚWIEBODZIN półmaraton  KTak 
102 Kaczmarek Krzysztof Babimost1975Babimojski Klub Biegowy Bakcylpółmaraton  MTak 
103 Kaczmarek MaciejTurboLopi Nowy Tomysl1990półmaraton  MTak 
104 Kaczmarek Mariusz Sulechów1959Sulma Sulechówpółmaraton  MTak 
105 Kaliszewicz Piotr Chwarszczany1982Maliny Kalinypółmaraton  MTak 
106 Kałużny Paweł Nowa Sól1978Klub Biegowy WIKON Nowa Sólpółmaraton  MTak 
107
 
KARKUCIŃSKI PiotrKAREL Międzyrzecz1974MARUDERZY ANTI RACING TEAMpółmaraton  M 
108 KASPEROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA1976półmaraton  MTak 
109 Kata Katarzyna Zielona Góra1983HARPAGAN ZGpółmaraton  KTak 
110 Kata Łukasz  Zielona Góra1984Harpagan ZG półmaraton  MTak 
111 Kijewska  Anna Gorzów Wielkopolski 1980półmaraton  KTak 
112 Klecha Izabela Sulechów1978półmaraton  KTak 
113 Klemke  Dawid Edi Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  MTak 
114 Kliński Wojciech Świebodzin1976półmaraton  MTak 
115 Kluczyński Krzysztof Kalsk1973półmaraton  MTak 
116 Kłysz MaurycyMAURI Przyprostynia1986TKKF Łabędż Zbąszyńpółmaraton  MTak 
117 Kochaniak  Jowita Jowita  Sulechów 1975półmaraton  KTak 
118 Kolecki DamianKOLEC Zbaszynek1976półmaraton  MTak 
119 Konieczny KrzysztofKK77 Stary Kisielin1977KKoniecznypółmaraton  MTak 
120 Korniluk Izabela Zielona Góra1973półmaraton  KTak 
121
 
Korytek Piotr Świebodzin1979Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  MTak 
122
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Projectpółmaraton  MTak 
123 Kosarzycka  Joanna Asia  Łęgowo1978półmaraton  KTak 
124 Kotarski Wiesław Police1956Grupa Azoty Policepółmaraton  MTak 
125 Kotwicki MikołajMiki Zielona Góra1984półmaraton  MTak 
126 Kowalicka Paulina Strzelce Krajeńskie1983Syberian Husky Teampółmaraton  KTak 
127 Kozłowski Dariusz SULECHOW1964SuPeKom Sulechówpółmaraton  MTak 
128 Kożuch Dariusz Łagów1974półmaraton  MTak 
129 Krakowian Patryk Zbąszynek1998Babimojski Klub Biegowy - Bakcylpółmaraton  MTak 
130 Krakowian Zdzisław Zbąszynek1976półmaraton  MTak 
131 Krekora Dominik Świebodzin1994LO Świebodzin Teampółmaraton  MTak 
132 Kromski KamilKromas Zielona Góra1986półmaraton  MTak 
133 Krysmalski Maciej Wolsztyn1979półmaraton  MTak 
134 Krzesiński RadosławRadosław Świebodzin1977półmaraton  MTak 
135 Książek Sebastian Sulechów1979Runner sam po lesiepółmaraton  MTak 
136 Kuc Patryk Szprotawa1990półmaraton  MTak 
137
 
Kucharski PiotrPetro Kucharius Glinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!półmaraton  MTak 
138
 
Kupisz JoannaKOTEK Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolskipółmaraton  KTak 
139 Kuriata Rafal Zielona Góra1990półmaraton  MTak 
140 Kwaśniewski Tomasz Sulechów1973Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
141 Lacroix Wiesław Zielona Góra1984półmaraton  MTak 
142 Latos Joanna Zielona Góra1973półmaraton  KTak 
143 Lech JacekJacek Świebodzin1978Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
144 Lehmann Paweł Zbąszyń1975półmaraton  MTak 
145 Lelito JakubJakubL Sulechów1991półmaraton  MTak 
146 Leszczyńska Weronika Deszczno1985Syberian Husky Teampółmaraton  KTak 
147
 
Lewandowski Marek Zbąszyń1972TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIEpółmaraton  M 
148 Lisiewicz Marcin Sulechów1975Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
149 Lutka Grzegorz Świebodzin1987półmaraton  MTak 
150 Lutka JanJohnny Krosno Odrzańskie1957półmaraton  MTak 
151 Łabędzki Michał Sulechów1991Sulechów Runnerspółmaraton  MTak 
152 ŁOWEJKO MONIKA ZIELONA GÓRA1981HARPAGAN ZGpółmaraton  KTak 
153 Łowejko Łukasz Zielona Góra1982HARPAGAN ZGpółmaraton  MTak 
154 Łukaszewicz Marek Świebodzin1980Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
155 Łukomski DariuszDariusz Sulechów1969półmaraton  MTak 
156 Machlowiec Paweł Iłowa1980półmaraton  MTak 
157 Maciejewski Paweł  Zielona Góra1980 Bohar Palety Runnerspółmaraton  MTak 
158 MADEJSKA KAROLINA SULECHÓW1986półmaraton  KTak 
159 Majewski Maciej Poznań1966łazarz poznańpółmaraton  MTak 
160 Majkowski GrzegorzJajcho Plewiska1979półmaraton  MTak 
161 Majłowska IrenaIrenka Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.półmaraton  KTak 
162 Majłowski AleksanderOluś  Gorzów wlkp. 1950KS.TEAM.Baryła Gorzów wlkp. półmaraton  MTak 
163 Makaryk AndrzejAndrew Bojadła1968Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
164 Makles Paweł Gubin1997Biegam Bo Lubię Gubin półmaraton  MTak 
165 Małyszko PatrykMały Gorzów Wielkopolski1990półmaraton  MTak 
166 Marciniak DamianJiT Damian Marciniak  Myszęcin1988półmaraton  M 
167 Marcinkowski Paweł  Świebodzin1982półmaraton  MTak 
168 MARCZAK MARIUSZ ZIELONA GÓRA1958półmaraton  MTak 
169 Marzec Piotr Sulechów1979półmaraton  MTak 
170
 
MARZEC KAROLINA DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  KTak 
171 Mączka LechMączuś Międzyrzecz1970półmaraton  MTak 
172 Mądry Bartłomiej Gorzów Wlkp.1978półmaraton  MTak 
173 Medejszo Mariusz  Nowa Sól1975nowosolska grupa biegowapółmaraton  M 
174 Melinski Wojciech  Zielona Gora1954Bractwo Biegaczypółmaraton  MTak 
175 MENDERA GRAŻYNA SULECHÓW1976półmaraton  KTak 
176 Menzel Zofia Lubrza1958 półmaraton  KTak 
177 Miąc Jarosław Skape1973półmaraton  MTak 
178 Michałowski PawełPaweł Zbąszyń1979Tkkf Łabędziepółmaraton  MTak 
179 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie1992Husaria Race Teampółmaraton  KTak 
180 Mileszko WojciechECO SMOKE Świebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
181
 
Mirosević Grażyna Gorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.półmaraton  KTak 
182 Mroczek MartaMarta Poznań1976 półmaraton  KTak 
183 Muzyka Monika  Ośno Lubuskie 1978półmaraton  KTak 
184 Narkun Ewa Iłowa1983półmaraton  KTak 
185 Nawrocka-Michalczak Karolina   Zielona Góra1979półmaraton  KTak 
186 Nesterowicz  Radosław Gubin 1986półmaraton  MTak 
187 Nowacki MarianManiek  Gorzów Wlkp1971BBL GORZÓWpółmaraton  MTak 
188 Nowakowski Bogdan  Świebodzin1967 półmaraton  MTak 
189 Nowicka Beata Karpicko1971Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  KTak 
190
 
Nowicki Damian Barlinek1977HRmax BARLINEKpółmaraton  MTak 
191 Nowik Kamil Świebodzin1974SECO/WARWICKpółmaraton  MTak 
192
 
Noworyta Radosław Nowa Wioska1975Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
193 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE197342 KMB Krosno Odrzańskiepółmaraton  MTak 
194 Oleszek Norbert Świebodzin1982półmaraton  MTak 
195 Oleszek Marcin Zielona Góra1978BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  MTak 
196 Ostaszewska KatarzynaPooshek Międzyrzecz1989KB Piast Międzyrzeczpółmaraton  KTak 
197 Pacholak MariuszMario Sulechów1975Cantina teampółmaraton  MTak 
198 Patalas NorbertNorbert Sulechów1985RLSpółmaraton  MTak 
199 PATYCKI CEZARY Zielona Góra1968półmaraton  MTak 
200
 
Pawliński PiotrGrupa Azoty POLICE Police1985GRUPA AZOTY POLICEpółmaraton  MTak 
201 Peno Krzysztof Zbigniew Zielona Góra1970 półmaraton  MTak 
202 Peron AnitaAnita Zielona Góra1987półmaraton  KTak 
203 PIĘTA KRZYSZTOF SULECHÓW1955półmaraton  MTak 
204 Pięta Karol Nowy Tomyśl1985NKB Chyży Nowy Tomyślpółmaraton  MTak 
205 PIOSIK ARTUR BABIMOST1976KolecTEAM Zbąszynekpółmaraton  MTak 
206 Pochranowicz BarbaraBarbara Dębno1977półmaraton  KTak 
207 Podemski WojciechWOJTEK Opalewo1981półmaraton  MTak 
208 Podkalicka  KalinaKalina Górzykowo1983półmaraton  KTak 
209 POPŁAWSKI JACEK ŚWIEBODZIN1976ŚGBpółmaraton  MTak 
210 Pracuk Krzysztof Gorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓWpółmaraton  MTak 
211 Prętki Radek Swiebodzin1986półmaraton  MTak 
212 Pruś MieczysławMietek Sulechów1988półmaraton  MTak 
213 Przybylska WioletaWioleta Żodyń1978półmaraton  KTak 
214 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp.1973Stalowe Łydkipółmaraton  MTak 
215 Ptaszkiewicz EwaEWA Zielona Góra1971Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  KTak 
216 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp.1960niezrzeszonypółmaraton  MTak 
217 Pytko Ryszard Zielona Góra1953Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  MTak 
218 Rachlewicz RyszardCHANTREL Gorzów Wielkopolski1962Chantrelpółmaraton  MTak 
219 Radys PaulinaMASZYNKA Międzyrzecz1990IRT Międzyrzecz KM Sportpółmaraton  KTak 
220 Raszeja PawełSydney Wrocław1973Sporting Wrocław Runnerspółmaraton  MTak 
221
 
Rau Urszula Wolsztyn1986półmaraton  KTak 
222 Redziak JanuszZwierzak Bledzew1970SIKORKI RUNpółmaraton  MTak 
223 Rogacka Agnieszka Sulechów1976półmaraton  KTak 
224 Rokicki  Marcin Rocky Świebodzin1986Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
225 Roślik Jakub Świebodzin1987półmaraton  MTak 
226 Rozumek Adam Gubin1977półmaraton  MTak 
227 Rudnicki Jakub Drezdenko1991półmaraton  MTak 
228 Rutkowski Wojciech Międzyrzecz1987półmaraton  MTak 
229 Rutkowski MaciejMaćko Sulęcin1993KB Piast Międrzyrzeczpółmaraton  MTak 
230 Rybak  KrystianTEAM RYBAK  Nowa sól 1990TEAM RYBAK półmaraton  MTak 
231 RYCHŁA Barbara SULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton  KTak 
232 Rzepa Roman Zbąszyń1970TKKF Łabędż Zbąszyńpółmaraton  MTak 
233
 
SABADASZ ARKADIUSZ ŚWIEBODZIN1978półmaraton  MTak 
234 SADOWSKI MICHALSadolll ŚWIEBODZIN1988półmaraton  MTak 
235 Sala AdrianSalik Nowa Sól1991Żagańska Grupa Biegowapółmaraton  M 
236 Salmanowicz ZdzisławZdzisław Zielona Góra1951Runplanet Team / Bractwo biegaczy Zielona Górapółmaraton  MTak 
237 Samolak  Łukasz Łukasz Z Lądka Lądek Zdrój 1982półmaraton  MTak 
238 Sas Robert Zielona Góra 1977półmaraton  MTak 
239 Sawczuk Robert  Nowa Wioska1981półmaraton  MTak 
240 Sawczuk JustynaJustyna Lubrza1989Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  KTak 
241 Sidorowicz Ireneusz Świebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
242 Siedlarz Anna  Chrośnica1983półmaraton  KTak 
243 Siedlarz Mariusz Chrośnica1984półmaraton  MTak 
244 Sielicki Tomasz Świebodzin1989PRO Świebodzin Running Teampółmaraton  MTak 
245 Siemiatowska Elżbieta Świebodzin1985półmaraton  KTak 
246
 
Sierewicz Zbigniew Świebodzin1983SECO/WARWICKpółmaraton  MTak 
247 Siergiejewicz  Grzegorz  Wolsztyn 1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  MTak 
248
 
Sikorski Krzysztof Międzyrzecz1980SIKORKI RUNpółmaraton  MTak 
249
 
Sikorski GrzegorzSikor Ostrów1980SIKORKI RUNpółmaraton  MTak 
250 Siodła Michał Świebodzin1990SECO/WARWICKpółmaraton  MTak 
251 Skiba Tomasz Sulechów1977Zbrojownia Sulechówpółmaraton  MTak 
252 Skrzypczak Łukasz Świebodzin1984PSP Świebodzinpółmaraton  MTak 
253 Skrzypczak PawełDZIKI  ŚWIEBODZIN1978półmaraton  MTak 
254 Sługocki Paweł  Zielona góra1985półmaraton  MTak 
255 Sołtowski  Robert Sołtys ZIELONA GÓRA1983Green Hill Runners Zielona Góra półmaraton  MTak 
256 Sołtysik Jarosław Strzyżewo 1972TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyńpółmaraton  MTak 
257 SOMMER TOMASZ WIEN1979półmaraton  MTak 
258
 
Stadnicki Robert Lubin1971MTS-Drużyna Szpiku KGHMpółmaraton  MTak 
259 Stankiewicz DamianDAMIAN Zielona Góra1988RUNPLANET TEAMpółmaraton  MTak 
260 Starczewska Iazbela Swiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN półmaraton  KTak 
261
 
Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 1982półmaraton  MTak 
262 Stramski Stanisław Międzyrzecz1982półmaraton  MTak 
263
 
Strzelczyk Krzysztof Karsko1977HRmax BARLINEKpółmaraton  MTak 
264 Szarach Łukasz Zielona Góra1986półmaraton  MTak 
265
 
Szarapanowski DamianYowY Nowa Wioska1978półmaraton  MTak 
266 Szarapanowski Marcin Szczecin1977półmaraton  MTak 
267 Szczeciński Piotr Zbąszyń1979półmaraton  MTak 
268 Szczepaniuk Marek Sulechów1962Zbrojownia Sulechówpółmaraton  KTak 
269 Szczepuła Stanislawa Sulechów1975półmaraton  KTak 
270 Szcześniak Marek Gubin1974półmaraton  MTak 
271 Szlachcikowski ArkadiuszSprottau Runner Szprotawa1985Drużyna Chrobrego / JW 5430półmaraton  MTak 
272 Szmańda KatarzynaKASIA Wroniawy1977półmaraton  KTak 
273 Szustak Aneta Sulechów1975półmaraton  KTak 
274
 
Szygęda PawełKrecik Gorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowiepółmaraton  M 
275
 
Szygęda KacperDESTRUKTOR Gorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowiepółmaraton  M 
276 Szymańska Joanna Zielona Góra1978półmaraton  KTak 
277
 
Szymen Karol Świebodzin1982półmaraton  MTak 
278 Szymkiewicz Robert Miedzyrzecz1968Miedzyrzeczpółmaraton  MTak 
279 Śledź Adam Babimost1995I-Sport/ BKB Bakcylpółmaraton  MTak 
280 Śliwa Paweł Świebodzin1980półmaraton  MTak 
281 Śliwczyński Damian Świebodzin1984Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
282 Świerk Przemysław Świebodzin1977Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  MTak 
283 Tecław RobertRobert Jasień1969biegnę dla Zdzisiapółmaraton  MTak 
284 Terlikowski  PiotrTerlik Sulechów 1985półmaraton  MTak 
285 TOMCZAK KATARZYNAKASIA T SULECHÓW1981półmaraton  KTak 
286 Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyn1972Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  KTak 
287 Trymbulak  Mateusz Zbaszynek1987półmaraton  MTak 
288 Tumasz PatrycjaPATRYCJA Bojadła1993półmaraton  KTak 
289
 
Turkowska BasiaBasia Zielona Góra1975Biegam bo muszę półmaraton  KTak 
290 Tuzimek Dariusz Zileona Góra1966Drużyna Szpikupółmaraton  MTak 
291 Tworzydlak JacekTWOREK Strąkowa1988półmaraton  MTak 
292 Tycner Tomasz Nowa Sól 1977Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
293 Uchman-Golik Joanna Świebodzin1982BBL ŚWIEBODZIN półmaraton  KTak 
294 Urban ŁukaszIwan Gubin1982BBL Gubinpółmaraton  MTak 
295 Uruski Jan Nowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
296
 
Usakowski NorbertUsakowski Świebodzin1999LO ŚWIEBODZIN TEAMpółmaraton  M 
297 Wachowska Patrycja Grójec Mały1986TKKF "Łabędź" Zbąszyńpółmaraton  KTak 
298 Walczak PiotrPiotr W Sulechów1978SGBpółmaraton  MTak 
299
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  KTak 
300 Waligóra Roman  Radwanice1974Pelikany Drużyna Szpiku Radwanicepółmaraton  MTak 
301 Walkowiak Jacek Zielona Góra1972Osemkipółmaraton  MTak 
302 Walkowski Cezary  Międzyrzecz1976Klub Biegacza "Piast" Międzyrzeczpółmaraton  MTak 
303
 
Wałecka AgnieszkaWałeta Sulechów1974SuPeKom TEAMpółmaraton  KTak 
304 Wasińska MagdalenaMagdalenka Sulechów1980półmaraton  KTak 
305 Wencel-Bąk MonikaMonika FSW Świebodzin1987półmaraton  KTak 
306 Wesseli Sławomir Świebodzin1980Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
307
 
Wewiórski  Michał LEONKSF  Zielona Góra1975półmaraton  MTak 
308 WIETECHA KATARZYNAKasieńka Gubin1995półmaraton  KTak 
309 Więckowski  MarekFilip  Sulechów 1976półmaraton  MTak 
310
 
Wiktorowicz Daniel Radowice1978RozbieganeRadowicepółmaraton  MTak 
311 Wiśniewski Łukasz Zielona Góra1980Team Draczyńskipółmaraton  MTak 
312 Witkiewicz Elżbieta Nowa Sól1966Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  KTak 
313 Witkowska AnnaAnia Gorzów Wlkp.1981półmaraton  KTak 
314 Witkowski Marek Gorzów Wielkopolski1971półmaraton  MTak 
315 Woch AgnieszkaAgnieszka Czerwieńsk1973Bractwo Biegaczy Zielona Górapółmaraton  KTak 
316 Wojciechowski MateuszLEO Świebodzin1986półmaraton  MTak 
317 Wojciechowski TomaszDla Kornelki Gorzów wlkp1981 półmaraton  MTak 
318 Wojtkiewicz Piotr Viking Nowa Sól 1987półmaraton  MTak 
319 Wojtysiak AdamADAM Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton  MTak 
320
 
Woźniak Piotr Obłotne1982półmaraton  MTak 
321 Wróbel MarcinMarcin Zbąszyń1982półmaraton  MTak 
322 Wróbel Marzena PSZCZEW1980półmaraton  KTak 
323 Wytrykowski Grzegorz Zielona Góra1970półmaraton  MTak 
324 Zając PawełKICAJ Nowy Tomysl1983półmaraton  MTak 
325
 
Zapała BogdanBogdan Zapała Sulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  MTak 
326 Zarówny JanuszRuwny Zielona góra1988półmaraton  M 
327 Zboralski Radosław Świebodzin1969półmaraton  MTak 
328
 
Zborowski BartoszZBORO Zielona Góra1984BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  MTak 
329 Zdanowicz JanJanek NOWA SÓL1988PŻW Sulechówpółmaraton  MTak 
330 Zdyb Grzegorz Leśniów Wielki1973BOHAR PALETY Runnerspółmaraton  MTak 
331 Zerek Marcin Rzepin1989półmaraton  MTak 
332 Ziombra PrzemekPrzemek  Rzepin1988Rzepinpółmaraton  MTak 
333 Ziółkowski Damian Sulechów1980TEAM ULANIECpółmaraton  MTak 
334 Zywert MateuszMateusz Rokitnica1987półmaraton  MTak 
335 Żok RadosławOKI Sulechów1975OKI Team Sulechówpółmaraton  MTak 
336 żytkiewicz Jacek świebodzin1968półmaraton  MTak 
337
 
Żyża  Mirosław MIREK Świebodzin 1971 półmaraton  MTak