1 | | Androwiak | Tymoteusz | Tymon | Świdwin | 1981 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
2 | | Andrzejewski | Józef | Joseph | Płoty | 1966 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
3 | | Augustyniak | Przemysław | | Gryfino | 1990 | | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | |
4 | | Baran | Tomasz | | Mierzyn | 1976 | | Bieg 10 km | | M | |
5 | | Barański | Bogusław | | Trzebiatów | 1958 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | | M | Tak |
6 | | Barański | Przemysław | BARAŃSKI | Trzebiatów | 1993 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
7 | | Batóg | Iwona | | Dębno | 1981 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
8 | | Bątkiewicz | Bogusław | | Płoty | 1965 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
9 | | Białek | Beata | | Gryfino | 1976 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
10 | | Bogusz | Paweł | Paweł | Międzyzdroje | 1980 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
11 | | Borzęcki | Norbert | BORZĘCKI | Koszalin | 1980 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
12 | | Braun | Grzegorz | | Gryfice | 1994 | | Bieg 10 km | | M | |
13 | | Brzozowski | Wojciech | #Breaking37 | Szczecin | 1985 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | | M | Tak |
14 | | Budziak | Zbigniew | BENO | GRYFICE | 1972 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
15 | | Cel | Edyta | LADY BIRD | Ostoja | 1970 | OSTOJA | Bieg 10 km | Służby mundurowe | K | Tak |
16 | | Chadaś | Jarosław | | Goleniów | 1988 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
17 | | Chlebowski | Hubert | | Wicimice | 1988 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
18 | | Chmielewska | Agnieszka | AGNIESZKA | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | | K | Tak |
19 | | Chmielewski | Janusz | Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | | M | Tak |
20 | | Chojnacka | Natalia | | Płoty | 1991 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | K | Tak |
21 | | Ciszewski | Krzysztof | | Łobez | 1986 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
22 | | Czyrny | Łukasz | | Karnice | 1981 | | Bieg 10 km | | M | |
23 | | Danielewski | Damian | DANIELEWSKI | Stargard | 1981 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
24 | | Dawidowski | Michał | Dino | Nowogard | 1978 | ENDORFINA Nowogard | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
25 | | Dobrowolska | Elżbieta | | Gryfice | 1994 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
26 | | Domański | Waldemar | | Gryfice | 1981 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
27 | | Draczyński | Zygmunt | | Łobez | 1948 | LŁKB TRUCHT | Bieg 10 km | | M | Tak |
28 | | Dziedzic | Konrad | | Płoty | 1998 | Mokasyn Płoty | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
29 | | Dzikowski | Lukasz | | Gryfice | 1979 | | Bieg 10 km | | M | |
30 | | Dziuba | Leszek | | Białogard | 1955 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
31 | | Dziuba | Monika | | Szczecin | 1982 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
32 | | Fafuła | Bartłomiej | | Szczecin | 1985 | | Bieg 10 km | | M | |
33 | | Fajer | Markus | | DOBRA SZCZECIŃSKA | 1948 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | | M | Tak |
34 | | Fajok | Mariusz | | Oborniki | 1969 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
35 | | Frąckowiak | Janusz | | Nowogard | 1959 | Debiutanci | Bieg 10 km | | M | Tak |
36 | | Fudro | Edward | | Police | 1958 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
37 | | Gaik | Mateusz | Mateusz | Brzozowiec | 1995 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
38 | | Gajdziński | Przemysław | Gajdzik | Płoty | 1994 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
39 | | Gałecki | Jacek | | Karlino | 1968 | | Bieg 10 km | | M | |
40 | | Garbacz | Krzysztof | | Goleniów | 1970 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
41 | | Garski | Dawid | | Gryfice | 1995 | Świat Płytek u Kryspina | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
42 | | Gawrysiak | Przemysław | | Włodarka | 1977 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
43 | | GIBA | JACEK | Jaccek | ŚWINOUJŚCIE | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
44 | | Gliszczyński | Łukasz | Łukaszek | Bytów | 1999 | Świat Płytek u Kryspina | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | |
45 | | Gocał | Anita | | Police | 1989 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
46 | | Gomulski | Paweł | Kusownik1222 | Łobez | 1986 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
47 | | Grzelak | Ryszard | Kb Hermes Gryfino | Gryfino | 1977 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | | M | Tak |
48 | | Hałka | Justyna | Justyna | Łobez | 1980 | Łobeski Klub Biegacza Trucht | Bieg 10 km | | K | Tak |
49 | | Hołub | Kamil | | Trzebiatów | 1980 | MLUKS trzebiatów | Bieg 10 km | | M | Tak |
50 | | Hoppe | Bronislaw | Bronek | Karnice | 1982 | JW3937 MRZEZYNO | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
51 | | Hulewicz | Michał | Www.biuro24h.pl | Gorzów Wielkopolski | 1988 | Draczyński Team | Bieg 10 km | | M | |
52 | | Jackiewicz | Monika | | Lubawa | 1992 | RAZ SZCZECIN | Bieg 10 km | Służby mundurowe | K | |
53 | | Janocha | Paweł | | Dąbrowa Górnicza | 1972 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
54 | | Jarema | Jacek | J | Kamień Pomorski | 1971 | Klub biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | | M | Tak |
55 | | Judek | Krzysztof | | Mierzyn | 1953 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
56 | | Kaczyński | Artur | KACZOR | Pilchowo | 1970 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
57 | | Kaczyński | Henryk | | Gryfice | 1953 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
58 | | Kaminski | Jakub | | Gryfice | 1995 | | Bieg 10 km | | M | |
59 | | Karcz | Artur | | Mrzeżyno | 1979 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
60 | | Kisz | Przemysław | PRZEMYSŁAW | Szczecin | 1975 | KB.PIONIER SZCZECIN | Bieg 10 km | | M | Tak |
61 | | Klimczak | Damian | Klima | Dobropole | 1999 | | Bieg 10 km | | M | |
62 | | Kłonowska | Monika | Monika | Trzcińsko- Zdrój | 1986 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | | K | |
63 | | Knap | Joanna | | Gryfice | 1969 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
64 | | Konopacka | Renata | Kasia | Płoty | 1975 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | K | Tak |
65 | | Konopacki | Grzegorz | JOHNY | Płoty | 1973 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
66 | | Kopcewicz | Robert | Rob | Goleniów | 1966 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | | M | |
67 | | Kopeć | Grzegorz | Wengorz | Wyszobór | 1975 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
68 | | Kot | Arkadiusz | KOCUREK | Bagna | 1969 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
69 | | Kowalska | Dorota | | Kamień Pomorski | 2021 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | | K | Tak |
70 | | Kowalska | Dorota | | Kamien Pomorski | 1965 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | Bieg 10 km | | K | Tak |
71 | | Królak | Beata | | Police | 1962 | SP 8 Police | Bieg 10 km | | K | Tak |
72 | | Krzepina | Krystyna | | Police | 1961 | | Bieg 10 km | | K | |
73 | | Kubik | Krystian | KRYSTIAN | Gryfice | 1993 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
74 | | Kwocz | Henryk | Heniutek | Gryfice | 1943 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | | M | Tak |
75 | | Lal | Małgorzata | Małgosia | Pyrzyce | 1970 | Pyrzyce biegają | Bieg 10 km | | K | |
76 | | LIGOCKA | Aneta | | Szczecin | 1977 | BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA | Bieg 10 km | | K | Tak |
77 | | Ling | Robert | | Goleniów | 1976 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
78 | | Lipertowicz | Adrianna | Ada | Gryfice | 1973 | | Bieg 10 km | | K | |
79 | | Liszniański | Daniel | | Płoty | 1978 | CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
80 | | LOBA | Jerzy | | Dziwnów | 1948 | LUKS BAŁTYK Dziwnów | Bieg 10 km | | M | Tak |
81 | | Lubawiński | Jerzy | Biegacz56 | Świdwin | 1956 | Face Nordic Walking Team | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | Tak |
82 | | MAIER | KRZYSZTOF | | CHOSZCZNO | 1971 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
83 | | Makowiecki | Marcin | Majki | Płoty | 1981 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
84 | | Marciniak | Kasia | Kasia | Dębno | 1980 | Stowarzyszenie Maraton Dębno | Bieg 10 km | | K | |
85 | | Markowicz | Marcin | | Gryfice | 1981 | | Bieg 10 km | | M | |
86 | | MATYSIAK | LESZEK | | Trzebiatów | 1968 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
87 | | Mazurski | Paweł | Mazi | Gryfice | 1989 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
88 | | Mechliński | Krzysztof | MECHUTO | Szczecin | 1983 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
89 | | Mentlak | Dariusz | Darson | Gryfice | 1980 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
90 | | Michalak | Jacek | | Szczecin | 1963 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
91 | | Michoński | Bogdan | | Szczecin | 1954 | szczecin | Bieg 10 km | | M | |
92 | | MICKIEWICZ | ADAM | MICEK | Mrzeżyno | 1987 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
93 | | Migalska Stankiewicz | Lucyna | | Gryfice | 1980 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
94 | | Murawska | Monika | | Świnoujście | 1978 | Świnoujście | Bieg 10 km | | K | Tak |
95 | | Murawski | Paweł | | Szczecin | 1990 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
96 | | MYDLO | RADOSLAW | | Ginawa | 1978 | | Bieg 10 km | | M | |
97 | | Myślicki | Rafał | | Świerzno | 1989 | | Bieg 10 km | | M | |
98 | | Narożniak | Mariusz | | Gryfice | 1982 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
99 | | Ochota | Jerzy | | Police | 1952 | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | Bieg 10 km | | M | |
100 | | Ochota | Jerzy | | Police | 1952 | | Bieg 10 km | | M | |
101 | | Olejnik | Janusz | | Trzebiatów | 1965 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
102 | | Oleszczak | Robert | Oles | Gryfice | 1974 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
103 | | Orłowski | Bolesław | Boluś | Nowogard | 1947 | Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA | Bieg 10 km | Gmina Płoty | M | Tak |
104 | | Osowski | Tomek | | Dębno | 1988 | NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno | Bieg 10 km | | M | |
105 | | Ostrowski | Wieslaw | | Szczecin | 1948 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
106 | | Otoka | Kasia | Łobuziak | Międzyzdroje | 1977 | FANI FORMY | Bieg 10 km | | K | |
107 | | Pacyna | Renata | Renata Kozielice | Kozielice | 1973 | husariafigchtteam | Bieg 10 km | | K | |
108 | | Pająk | Krzysztof | | Gryfice | 1961 | | Bieg 10 km | | M | |
109 | | Paradowska | Ewelina | | Nowogard | 1984 | Za - Biegane Babeczki. Nowogard | Bieg 10 km | Służby mundurowe | K | Tak |
110 | | Pick | Tomasz | PICK T | Koszalin | 1970 | | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | Tak |
111 | | Pietruczyk | Arek | | Nowogard | 1971 | niezrzeszony | Bieg 10 km | | M | Tak |
112 | | Piotrowska | Anita | | Nowogard | 1989 | | Bieg 10 km | | K | |
113 | | Plesińska | Joanna | | Goleniów | 1986 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
114 | | PLUTA | GRZEGORZ | | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | | M | Tak |
115 | | Pochranowicz | Barbara | | Dębno | 1977 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | K | Tak |
116 | | Podleś | Rafał | Mysior | Nowogard | 1994 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
117 | | Pokrzywińska | Marta | | Szczecin | 1991 | BBL TEAM POLICE | Bieg 10 km | | K | Tak |
118 | | Pokrzywiński | Zbigniew | | Police | 1987 | BBL Police | Bieg 10 km | | M | Tak |
119 | | Pokrzywiński | Krzysztof | | Police | 1962 | BBL Police | Bieg 10 km | | M | |
120 | | Polański | Norbert | POLDEK | Świdwin | 1975 | 21 Blt | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
121 | | Polański | Dariusz | | Mrzeżyno | 1968 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | | M | Tak |
122 | | Prośniewski | Mirosław | MIREK | Gryfice | 1981 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
123 | | Przybylski | Piotr | Kier | Darżewo | 1984 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | |
124 | | Radzki | Wojciech | | Goleniów | 1984 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
125 | | Romej | Elżbieta | | Łobez | 1964 | ŁKB "TRUCHT" | Bieg 10 km | | K | Tak |
126 | | Romej | Justyna | Justin | Szczecin | 1994 | MKL Szczecin | Bieg 10 km | | K | Tak |
127 | | Sakowski | Grzegorz | Grzesak | Chojna | 1966 | FANI FORMY | Bieg 10 km | | M | Tak |
128 | | Sell | Ewa | Ewa - Goleniów | Goleniów | 1978 | | Bieg 10 km | | K | |
129 | | Sidorkiewicz | Anna | | Miedzywodzie | 1971 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
130 | | Siedlecki | Adam Wiktor | | Szczecin | 1973 | Przebiegli po Przejściach | Bieg 10 km | | M | Tak |
131 | | Skąpski | Ryszard | Ryś | Stargard Szczeciński | 1946 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | | M | Tak |
132 | | Skoneczny | Waldemar | Waldi | Mrzezyno | 1967 | Mrzeżyno | Bieg 10 km | | M | Tak |
133 | | Stańczuk | Wojciech | | Szczecin | 1965 | | Bieg 10 km | | M | |
134 | | STEFANIAK | Paweł | STEFAN | STARGARD | 1980 | 14 bUJ/2kpzmot | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
135 | | Stępiński | Mirosław | "SteMir" | Gryfice | 1976 | Rungryf Gryfice | Bieg 10 km | | M | |
136 | | Szarzyńska | Paulina | | Świebodzice | 1985 | BZ Training System | Bieg 10 km | | K | Tak |
137 | | Szcześniak | Zenon | | Police | 1970 | SKB DZIK Police | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
138 | | Szklarska | Dorota | Dorota | Łobez | 1975 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
139 | | Szkudlarek | Krzysztof | | Szczecin | 1966 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
140 | | Szubert | Marcin | | Ustronie Morskie | 1977 | Kołobrzeg Biega | Bieg 10 km | | M | Tak |
141 | | Szubert | Agnieszka | | Ustronie Morskie | 1979 | Kołobrzeg Biega | Bieg 10 km | | K | Tak |
142 | | Szymańska | Katarzyna | Kasia | Szczecin | 1982 | | Bieg 10 km | | K | |
143 | | Szymański | Łukasz | Pobierowo jest OK | Pobierowo | 1989 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
144 | | Tober | Edyta | | Łobez | 1980 | | Bieg 10 km | | K | |
145 | | Tomczyk | Alina | Ala ND | Nowogard | 1978 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
146 | | TSIKHANOUSKAYA | Olga | Olgatsikhanousk | Minsk | 2987 | amator | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | K | |
147 | | Uldynowicz | Łukasz | Uldyn | Gryfice | 1983 | MLUKS Mokasyn Płoty | Bieg 10 km | | M | Tak |
148 | | Wajs | Agnieszka | Agnieszka | Ploty | 1980 | | Bieg 10 km | Gmina Płoty | K | Tak |
149 | | Więcław | Mateusz | | Łobez | 1993 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
150 | | Witkiewicz | Eryk | | Białogard | 1976 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
151 | | Witkiewicz | Eryk | | Białogard | 1976 | KB 10 Białogard | Bieg 10 km | | M | Tak |
152 | | Wyganowski | Andrzej | | Kołobrzeg | 1945 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
153 | | Zając | Bartosz | BARTOLINI | Struga | 1993 | BZ TRAINING SYSTEM | Bieg 10 km | | M | Tak |
154 | | ZAJĄC | ŁUKASZ | Łukasz | SZCZECIN | 1979 | | Bieg 10 km | Służby mundurowe | M | Tak |
155 | | Załoga-Sikorska | Agnieszka | Marcin Sikorski Trener | Świnoujście | 1981 | | Bieg 10 km | | K | |
156 | | Zawadzki | Adrian | | Trzebiatów | 1996 | | Bieg 10 km | | M | |
157 | | ZIELIŃSKA | ANNA | ANIA | Łobez | 1972 | | Bieg 10 km | | K | Tak |
158 | | Ziółkowski | Marcin | Kocham Cię Mamo | Stargard | 1990 | | Bieg 10 km | | M | |
159 | | ŻMUDA | DARIUSZ | | GRYFICE | 1969 | | Bieg 10 km | | M | Tak |
160 | | Żywicka | Barbara | BARBARA | Szczecin | 1972 | Bizon Team | Bieg 10 km | | K | |