L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aftyka | Edyta | Edzia | Kostrzyn nad odra | 1972 | wf | półmaraton | K | |||
2 | Andruszków | Marek | MARECKI | Skwierzyna | 1986 | KM PSP Gorzów Wlkp | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
3 | Bagińska | Ewelina | EWKA | Górzyca | 1989 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |||
4 | Balcarczyk | Emilia | EMI | Dębno | 1986 | półmaraton | K | Tak | |||
5 | Balcer | Anna | Międzyrzecz | 1978 | Międzyrzeckie gazele | półmaraton | K | ||||
6 | Banicka | Agata | Gorzów Wielkopolski | 1990 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
7 | Barański | Damian | Gorzów Wlkp. | 1991 | Gorzów BIEGA | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
8 | Batóg | Iwona | Dębno | 1981 | półmaraton | K | |||||
9 | Bąbelczyk | Piotr | Ultra Ironman | Międzychód | 1972 | Ultra Ironman Bąbel Team | półmaraton | M | Tak | ||
10 | Berliński | Andrzej | Andrzej | Drezdenko | 1987 | FSD RUN Drezdenko | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
11 | Bienias | Joanna | Joanna | Międzyrzecz | 1975 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak | ||
12 | Biernat | Dariusz | Kłodawa | 1979 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
13 | Błażków | Anna | Dębno | 1978 | Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno | półmaraton | K | Tak | |||
14 | Bobik | Rafał | Dębno | 1984 | półmaraton | M | Tak | ||||
15 | Borkowska | Elżbieta | ELCIA | Ołobok | 1967 | Borkoś TEAM | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak | |
16 | Borkowski | Krzysztof | POŁÓWKA JEST OK! | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1977 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
17 | Bożyk | Damian | Mike Tyson | Skwierzyna | 1985 | STAL GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
18 | Brzeziński | Grzegorz | Pszczew | 1986 | półmaraton | M | Tak | ||||
19 | Brzeziński | Rafał | Rafal | Skwierzyna | 1973 | półmaraton | M | Tak | |||
20 | Bućkowska | Maria | Majka | Drezdenko | 1982 | OSK Majka | półmaraton | K | Tak | ||
21 | Cal | Piotr | 5K Every Day | Świebodzin | 1969 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
22 | Chciuk | Rafal | Ciuku | Kostrzyn Nad Odrą | 1987 | Kostrzyn | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||
23 | Chrzaszcz | Andrzej | Kostrzyn nad Odrą | 1975 | #ChrząszczTeam# | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
24 | Cieślak | Łukasz | Łukasz | Ośno Lubuskie | 1979 | CIEŚLAK TEAM | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
25 | Czajczyńska | Klaudia | Biegający.dietetyk | Szczecin | 1996 | półmaraton | K | ||||
26 | Czarnecki | Dariusz | Jarnatów | 1974 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
27 | Czubkowski | Mariusz | Marian | Przytoczna | 1982 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
28 | Dąbek | Kamil | Międzychód | 1994 | półmaraton | M | Tak | ||||
29 | Dębski | Marcin | Drezdenko | 1976 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | M | Tak | |||
30 | Drogosz | Maciej | Międzyrzecz | 1970 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
31 | DRUZYŃSKI | SŁAWEK | Sławek | SKWIERZYNA | 1987 | ULICA | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
32 | Dukaczewski | Sebastian | SEBA FSD RUN D-ko | Drezdenko | 1971 | FSD RUN Drezdenko | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
33 | Dygas | Przemko | Gorzów Wlkp. | 1974 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
34 | Dyliński | Bartosz | BartQ | Strzelce Krajeńskie | 1984 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
35 | Dymek | Urszula | Pęckowo | 1980 | półmaraton | K | Tak | ||||
36 | Działek | Czesław | Stare Polichno | 1975 | Dzikie Dziki Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
37 | Elias | Marcin | Poznań | 1975 | półmaraton | M | |||||
38 | Ficner | Iwona | Stare Kurowo | 1975 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
39 | Galazka | Jaroslaw | Deszczno | 1975 | 1975 | półmaraton | M | Tak | |||
40 | Galek | Wojciech | Wojtas | Łagów | 1990 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
41 | Gapska | Ewa | EWUNIA | Pęckowo | 1971 | BIEGACZE JÓZEFA NOJI | półmaraton | K | Tak | ||
42 | Gardy | Jarosław | Gorzów Wlkp. | 1969 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
43 | Gaweł | Tomasz | Mieszkowice | 1978 | półmaraton | M | Tak | ||||
44 | Gaweł | Barbara | Basiurek | TROSZYN | 1979 | półmaraton | K | Tak | |||
45 | Getman | Dawid | Dębno | 1977 | POLGET TEAM | półmaraton | M | Tak | |||
46 | Glowaczewska | Roksana | Roksana | Gorzow wlkp | 1995 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |||
47 | Gojtka | Mariusz | Gojduś | Pszczew | 1990 | MMA DEVIL MIEDZYCHOD | półmaraton | M | |||
48 | Górecki | Filip | Gorzów Wlkp. | 1986 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
49 | Gracz | Artur | Świebodzin | 1974 | półmaraton | M | Tak | ||||
50 | Greczycho | Milena | Zbąszynek | 1992 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
51 | Grybko | Mariusz | Grypek | Międzyrzecz | 1989 | półmaraton | M | Tak | |||
52 | Grypczyński | Robert | Swarzędz | 1969 | Kuna Kowanówko | półmaraton | M | Tak | |||
53 | Grzegolec | Grzegorz | Gorzów Wlkp. | 1986 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
54 | Gugała | Monika | Gorzów Wlkp. | 1980 | półmaraton | K | Tak | ||||
55 | Hliwa | Przemysław | Przemek | Gościm | 1984 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
56 | Hornostaj | Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | 1991 | IMC PRO TEAM | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
57 | Hryciuk | Łukasz | Wafel | Dębno | 1986 | Dębnowskie Człapaki | półmaraton | M | Tak | ||
58 | Jach | Andrzej | Gorzów Wlkp. | 1957 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
59 | Jach | Mateusz | Gorzów Wlkp. | 1987 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
60 | Jakimczyk | Martyna | Goruńsko | 1998 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
61 | Janiów | Dawid | Gorzów Wielkopolski | 1985 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
62 | Jankowski | Maciej | Chwalęcice | 1966 | Emma | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
63 | Jessa | Andrzej | ANDRZEJ | Pęckowo | 1971 | BIEGACZE JÓZEFA NOJI | półmaraton | M | Tak | ||
64 | Jędrowski | Ryszard | CZUPAKABRA | Rzepin | 1982 | ENCE PĘCE PŁONĄCE KIERPCE | półmaraton | M | |||
65 | Jonczew | Konrad | Skwierzyna | 1988 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||||
66 | Kaczmarek | Artur | Artix | Międzyrzecz | 1975 | EDI Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
67 | Kaczmarek | Jan | Mieszkowice | 1947 | półmaraton | M | Tak | ||||
68 | Kaczmarek | Mateusz | Świebodzin | 1988 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||||
69 | Kaczorowski | Jan | Dębno | 1984 | Dębnowskie Człapaki | półmaraton | M | Tak | |||
70 | Kałużny | Ryszard | Ryszard | Mostkowo | 1955 | KB Mostkowo | półmaraton | M | Tak | ||
71 | Kantarski | Marcin | Kantares | Gorzów Wielkopolski | 1977 | półmaraton | M | Tak | |||
72 | Karczmar | Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | 1997 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |||
73 | Kardzis | Maciej | Zielona Góra | 1981 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |||
74 | Kasica | Arkadiusz | Międzyrzecz | 1980 | Międzyrzeckie Gazele | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
75 | Kazubowska | Malgorzata | Małgośka | Gorzow Wlkp | 1980 | półmaraton | K | ||||
76 | Kępka | Waldemar | Santocko | 1953 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||||
77 | Klaus | Rafał | RAFAŁ | Gorzów Wlkp. | 1962 | Morsy Eskimo | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
78 | Koch | Piotr | Gorzów Wlkp. | 1974 | ZrobimTo.pl | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
79 | Koperwas | Marek | DlaANTKA iLEONA | Skwierzyna | 1986 | KP PSP MIĘDZYRZECZ | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
80 | Korbanek | Katarzyna | Katarzyna | Gorzów wlkp. | 1984 | półmaraton | K | ||||
81 | Korewo | Marcin | Don Martinez | Gorzów Wielkopolski | 1976 | WKURW_TEAM | półmaraton | M | Tak | ||
82 | Korzański | Rafał | Rafi | Gorzów Wielkopolski | 1984 | Saturnfitnes Gorzów wielkopolski | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||
83 | Korzeniewski | Jarosław | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Team Kopeć | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
84 | Korzyniewski | Kamil | Korzeń | Skwierzyna | 1991 | półmaraton | M | Tak | |||
85 | Kosiorek | Darek | Poznań | 1967 | półmaraton | M | |||||
86 | Kotarski | Mariusz | Maniek | Gorzów wlkp | 1982 | półmaraton | M | ||||
87 | Kotlenga | Damian | Zielona Góra | 1981 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||||
88 | Kowalczuk | Tomasz | Kowal | Żagań | 1978 | WierzbickiRunningProject | półmaraton | M | Tak | ||
89 | Kowalczuk | Artur | ARTUR | Ciecierzyce | 1978 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | M | |||
90 | Kowalczyk | Kamila | Gorzów Wlkp. | 1989 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
91 | Kowalczyk | Adam | Trzemeszno | 1996 | - | półmaraton | M | ||||
92 | Koza | Piotr | Piotrek | Drezdenko | 1987 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
93 | Koza | Dariusz | Daro | Drezdenko | 1985 | półmaraton | M | Tak | |||
94 | Kozłowska | Marzena | Jenin | 1983 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
95 | Kozłowski | Tomasz | Koziołek | Jenin | 1982 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
96 | Kożuch | Dariusz | Łagów | 1974 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||||
97 | Królak | Marek | Marek Królak | Strzelce Krajeńskie | 1974 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
98 | Krysmalski | Damian | Wolsztyn | 1984 | półmaraton | M | Tak | ||||
99 | Krysmalski | Maciej | Wolsztyn | 1979 | półmaraton | M | Tak | ||||
100 | Krzysiak | Marcin | Krzysiak | Dębno | 1975 | półmaraton | M | ||||
101 | Ksiazek | Emilia | Emi | Gorzów wlkp | 1978 | półmaraton | K | Tak | |||
102 | Książek | Sebastian | MEKSYK | Sulechów | 1979 | Runner sam po lesie | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
103 | KUCHARSKA | ANNA | Smerfeta | DĘBNO | 1982 | Dębnowskie Człapaki | półmaraton | K | |||
104 | Kucharski | Piotr | Petro Kucharius | Glinik gm. Deszczno | 1969 | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę! | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
105 | Kuczyński | Mirosław | Międzyrzecz | 1979 | 17WBZ | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
106 | Kulbicki | Grzegorz | Dębno | 1978 | półmaraton | M | Tak | ||||
107 | Kulpa | Marta | Mieszowice | 1980 | Akcja Motywacja | półmaraton | K | Tak | |||
108 | Kupisz | Joanna | Cekinowa Panienka | Gorzów Wlkp. | 1982 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
109 | Kuprijańczyk | Andrzej | Maddi | Gorzów Wielkopolski | 1970 | Dąbrowski Team | półmaraton | M | |||
110 | Kutereba | Emilian | Ollo_Bolo | Gorzów Wielkopolski | 1977 | NEW BALANCE ESKA TEAM | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
111 | Lal | Małgorzata | Dla Dorotki | Pyrzyce | 1970 | Pyrzyce Biegają | półmaraton | K | |||
112 | LEMCZAK | PAWEŁ | PAWEŁ | BOLESZKOWICE | 1982 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
113 | Lewandowski | Leszek | Myślibórz | 1963 | SKSG KORONA | półmaraton | M | ||||
114 | Linek | Leszek | Dębno | 1983 | półmaraton | M | Tak | ||||
115 | Łagowski | Paweł | ŁaGuŚ | Skwierzyna | 1987 | 35 drOP | półmaraton | M | Tak | ||
116 | Łatuszyński | Daniel | Drezdenko | 1977 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
117 | Łuczka | Zbigniew | Kłodawa | 1959 | MKS Puszkin | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
118 | Machnowska | Anna | Ania | GORZÓW WLKP. | 1973 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
119 | MAIER | KRZYSZTOF | CHOSZCZNO | 1971 | półmaraton | M | Tak | ||||
120 | MAJEWSKI | BORYS | Borys eM | SKWIERZYNA | 1980 | GRIZZLIES GORZOW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
121 | Majłowska | Irena | Gorzów Wlkp. | 1953 | ks.Team Baryła. | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | |||
122 | Makowska | Mariola | Kostrzyn nad odra | 1976 | Telemond Holding | półmaraton | K | Tak | |||
123 | Makowski | Michał | Świebodzin | 1995 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
124 | Malewicz | Robert | Mieszkowice | 1972 | półmaraton | M | Tak | ||||
125 | Marciniak | Kasia | Kasiek | Dębno | 1980 | Stowarzyszenie Maraton Dębno | półmaraton | K | |||
126 | Markiewicz | Mariusz | MARIUSZ | Karnin | 1975 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
127 | MARZEC | KAROLINA | KAROLA | DESZCZNO | 1979 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |
128 | Masłowski | Marcin | Marcin eM | Gorzów | 1976 | parkrun Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
129 | Matuk | Mariusz | Foxy | Górzyca | 1977 | Foxy Fit | półmaraton | M | |||
130 | Matusiak | Marta | Marcik | Gorzów Wlkp | 1985 | półmaraton | K | Tak | |||
131 | Mazur | Anna | TravelAnQa | Gorzów Wielkopolski | 1981 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
132 | Mazur | Katarzyna | Katarzyna | Krosno Odrzańskie | 1980 | UMLAUT | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | ||
133 | MAZUREK | ZBIGNIEW | BOBOWICKO | 1970 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
134 | Mendyka | Łukasz | ŁUKASZ | Środa Wielkopolska | 1986 | KB Aktywni Środa Wlkp. | półmaraton | M | Tak | ||
135 | Michalak | Piotr | P. Michalak | Gorzów Wlkp. | 1988 | Friendly Fire | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
136 | Michałowski | Filip | Drezdenko | 1994 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
137 | Mikietyn | Marek | Dębno | 1980 | MM RUN | półmaraton | M | Tak | |||
138 | Mikołajczyk | Marta | MARTA | Gorzów Wielkopolski | 1985 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
139 | Mistelski | Karol | *TęczowyJednorożec* | Szczecin | 1993 | półmaraton | M | Tak | |||
140 | Mocny | Tomasz | Szczecin | 1984 | półmaraton | M | |||||
141 | Molska | Małgorzata | Małgosia | Kłodawa | 1968 | BBL Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |
142 | Mucha | Robert | Drezdenko | 1969 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
143 | Mucha | Jerzy | Jerzy TEAM OLA | Międzyrzecz | 1959 | TEAM OLA | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
144 | MYDLO | RADOSLAW | ELVIS | Ginawa | 1978 | półmaraton | M | ||||
145 | Myszczyński | Jakub | Jakub | Skwierzyna | 1993 | półmaraton | M | Tak | |||
146 | Napieralski | Krzysztof | Gorzów Wlkp. | 1982 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
147 | Niewęgłowska | Bernadeta | BENIA | Skąpe | 1969 | - | półmaraton | K | Tak | ||
148 | Niezborała | Radosław | KWADRAT | Drezdenko | 1977 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
149 | Niziński | Sławomir | Kostrzyn | 1989 | Telemond Holding | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
150 | Nowak | Sandra | Zielona Góra | 1990 | półmaraton | K | Tak | ||||
151 | Nowak | Sandra | Zielona Góra | 1990 | MKST ASTRA NOWA SÓL | półmaraton | K | Tak | |||
152 | NOWOROLNIK | ADAM | ZIELONA GÓRA | 1977 | ZGZB | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
153 | NOWOROLNIK | IRENA | ZIELONA GÓRA | 1980 | ZGZB | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak | ||
154 | Noworyta | Radosław | Nowa Wioska | 1975 | Ultra Diabły Team Lubrza | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
155 | Okonek | Kazimierz | Gorzów Wlkp. | 1949 | BBL Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
156 | Olejniczak | Robert | OLO MED | Gorzów Wlkp | 1978 | OLO-MED | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
157 | Olszewska | Marta | Marta | Gostyń | 1984 | półmaraton | K | Tak | |||
158 | Orawiec | Aneta | Aneta | Kostrzyn nad Odrą | 1976 | półmaraton | K | ||||
159 | Ordon | Izabela | Izunia | Gorzów Wielkopolski | 1978 | parkrun Gorzów Wielkopolski | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | ||
160 | Owsińska | Emilia | LELUTEK | Zielona Góra | 1985 | półmaraton | K | Tak | |||
161 | Pacyna | Renata | Renata Kozielice biega | Kozielice | 1973 | husariafigchtteam | półmaraton | K | |||
162 | Paczkowska | Joanna | Torzym | 1979 | półmaraton | K | Tak | ||||
163 | Panyło | Małgorzata | Gohna | Świebodzin | 1976 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | K | Tak | ||
164 | Panyło | Mieczysław | Mietek | Świebodzin | 1947 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
165 | Paszkowska | Anna | Zbąszynek | 1992 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | |||
166 | Pełech | Krzysztof | Gorzów Wlkp. | 1979 | BBL Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
167 | Piątkowski | Przemysław | Przemek | Karnin | 1978 | Team Kopeć | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
168 | Pietrzakowski | Robert | Gorzów Wlkp | 1978 | półmaraton | M | |||||
169 | Pluskota | Jarosław | Skwierzyna | 1974 | półmaraton | M | |||||
170 | Pokrywiecki | Łukasz | POKRYWA | Dębno | 1988 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
171 | Prokop | Grzegorz | Dębno | 1974 | Król Gór | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
172 | Przelazły | Sylwester | Sylwester | Gorzów Wlkp. | 1980 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
173 | Przybyło | Leonard | Gorzów Wlkp. | 1973 | Stalowe Łydki | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
174 | Przybysz | Rafał | SEKRET | Gorzów WLKp | 1969 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
175 | Puda | Artur | ARTUR | Zielona Góra | 1967 | BBZG | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||
176 | Pura | Paweł | Paweł | Baczyna | 1978 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
177 | Pura | Marek | Marek Pura | Skwierzyna | 1978 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
178 | Pura | Robert | Gorzów Wielkopolski | 1977 | Dzikie Dziki Gorzów | półmaraton | M | Tak | |||
179 | Rębeliński | Grzegorz | Bledzew | 1964 | Kuna Kowanówko | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
180 | Rękawiecki | Krzysztof | RĘKAW | Słubice | 1982 | półmaraton | M | Tak | |||
181 | Rogowski | Tomasz | MrRogu | Krosno Odrzańskie | 1983 | UMLAUT | półmaraton | M | |||
182 | Rolla | Dorian | Warzymice | 1976 | półmaraton | M | Tak | ||||
183 | Rosak | Marcin | Runnerski.pl | Zielona Góra | 1977 | runnerski.pl | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
184 | Roszak | Bartłomiej | Bartek | Bledzew | 1977 | SAMSEBIEGAM | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
185 | Roślik | Jakub | Rosół | Świebodzin | 1987 | półmaraton | M | ||||
186 | Różycki | Łukasz | Gorzów Wielkopolski | 1989 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
187 | Rusin | Kamil | RUSEK | Brzozowiec | 1987 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
188 | Rzeczyńska | Anna | Gorzów Wielkopolski | 1974 | BBL Gorzów Wlkp. | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
189 | Samulska | Agata | Gorzów Wielkopolski | 1968 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | ||||
190 | Sawicki | Bartosz | Doktor_Runner | Gorzów Wielkopolski | 1991 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
191 | Sedlaczek | Anna | Ania | Gorzów Wlkp. | 1984 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | K | Tak | ||
192 | Sikorski | Krzysztof | Międzyrzecz | 1980 | SIKORKI RUN | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
193 | Sip | Wojciech | Wojtuś | Drezdenko | 1977 | Fsd Run Drezdenko | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
194 | Skałecki | Przemysław | REAL MADRID | Gorzów Wielkopolski | 1983 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
195 | Sobczak | Łukasz | Kąkowa Wola | 1985 | półmaraton | M | Tak | ||||
196 | Sobczak | Beata | Trzebiszewo | 1985 | półmaraton | K | |||||
197 | Sobczynski | Adam | ADACH | Miedzychod | 1987 | półmaraton | M | Tak | |||
198 | Sopata | Patryk | TurboDymoMan | Drezdenko | 1995 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
199 | Starczewska | Izabela | Swiebodzin | 1970 | Wierzbicki Runing Projekt | półmaraton | K | ||||
200 | Stefaniak | Tomasz | Gorzów Wlkp. | 1977 | półmaraton | M | Tak | ||||
201 | Stefaniak | Julia | Łódź | 2002 | półmaraton | K | |||||
202 | Stefański | Grzegorz | Deszczno | 1991 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
203 | Stępniak | Grzegorz | Sajbicki gepard | Słubice | 1978 | Sajbicki Gepard | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
204 | Stępniak | Lesław | Szczecin | 1978 | Kobiece Bieganie | półmaraton | M | Tak | |||
205 | Stolarz | Mariusz | Gorzów Wielkopolski | 1973 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
206 | Stramski | Stanisław | STACH | Międzyrzecz | 1982 | półmaraton | M | Tak | |||
207 | Strzelczyk | Piotr | Wiktor Arrow | Międzyrzecz | 1976 | RTCK Wiktor Arrow | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
208 | Suduł | Jarosław | Jarek | Gorzów wlkp | 1972 | Wierzbicki Running Project | półmaraton | M | Tak | ||
209 | Szarapanowski | Marcin | SZARY | Szczecin | 1977 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
210 | Szarapanowski | Damian | YowY | Nowa Wioska | 1978 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | |
211 | SZCZERBIAK | KRZYSZTOF | SKWIERZYNA | 1967 | 35 drOP | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
212 | Szeligowski | Tomasz | Gorzów Wielkopolski | 1979 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||||
213 | Szopa | Marek | Gorzów Wlkp. | 1974 | Team Kopeć | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
214 | Sztachelski | Łukasz | PLUT. SZTACHEL | Gorzów Wielkopolski | 1982 | półmaraton | M | Tak | |||
215 | Szulc | Maciej | ZBĄSZ | Zbąszynek | 1971 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | |||
216 | Szumski | Zbigniew | SZUZ | Świebodzin | 1964 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
217 | Szydlik | Krzysztof | KRZYSZTOF | Skwierzyna | 1972 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
218 | Szygęda | Paweł | KRECIK | Gorzów Wlkp. | 1972 | Masaż w Gorzowie | półmaraton | M | |||
219 | Szymański | Rafał | RafiX | Gorzów Wielkopolski | 1977 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
220 | Szymczak | Czesław | Skwierzyna | 1957 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
221 | Śliwczyński | Damian | Świebodzin | 1984 | Świebodzińska Grupa Biegowa | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
222 | Śliwińska | Urszula | Gorzów Wlkp. | 1981 | Dzikie Dziki Gorzów | półmaraton | K | ||||
223 | Świerk | Przemysław | Świebodzin | 1977 | Ultra Diabły Team Lubrza | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
224 | Tatara | Marek | Kostrzyn nad Odrą | 1975 | ICT Poland | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
225 | Tylman | Barbara | Dębno | 1981 | Akcja Motywacja | półmaraton | K | Tak | |||
226 | Urbaniak | Ewelina | Trzebiszewo | 1986 | półmaraton | K | |||||
227 | Waligórski | Michał | Skwierzyna | 1984 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego Południe woj. lubuskiego | M | ||||
228 | Wardziak | Mateusz | Gorzów Wielkopolski | 1990 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||||
229 | Wasilewski | Sebastian | Seba | Gorzów Wlkp | 1984 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
230 | Wawrzykowski | Jakub | Nowa Sól | 1997 | MKST ASTRA Nowa Sól | półmaraton | M | Tak | |||
231 | Wawrzyniuk | Mariusz | Skwierzyna | 1979 | Team Kopeć | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
232 | Węcławiak | Jakub | Dzej.kob | Gorzów Wielkopolski | 1988 | półmaraton | M | ||||
233 | Węgierski | Łukasz | Dziki Josh | Gorzów Wielkopolski | 1981 | parkrun Gorzów | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
234 | Wieczorek | Mateusz | Murzynowo | 1996 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||||
235 | Witczak- Flajszer | Agnieszka | AGA | Miedzychod | 1986 | półmaraton | K | Tak | |||
236 | Witkowska | Karolina | Karola | Cychry | 1985 | półmaraton | K | Tak | |||
237 | Wojciechowski | Mateusz | Leo | Świebodzin | 1986 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | Tak | ||
238 | Wojcieszyński | Tomasz | Baczyna | 1974 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
239 | Wojtysiak | Adam | ADAM | Gorzów Wlkp. | 1969 | Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
240 | Woźnicka-Strus | Julita | Gorzów Wlkp. | 1971 | półmaraton | K | Tak | ||||
241 | Wożniak | Lukasz | Lukasz | Przytoczna | 1981 | wataha laczy nas bieganie | półmaraton | M | Tak | ||
242 | Wójtowicz | Mateusz | Chwalęcice | 1986 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
243 | WRÓBEL | PAWEŁ | Paweł | GORZÓW WLKP | 1982 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | półmaraton | M | |||
244 | Wujda | Mirosław | Erni | Dębno | 1975 | Erni Rulez | półmaraton | M | Tak | ||
245 | ZABAGŁO | Leszek | LESZEK | Gorzów Wielkopolski | 1966 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | ||
246 | Zajączkowski | Piotr | Tylko BVB | Gorzów Wlkp | 1972 | Syberian Husky Team | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
247 | Zakrzewski | Grzegorz | Grzegorz | Drezdenko | 1994 | FSD RUN DREZDENKO | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
248 | Zakrzewski | Krzysztof | Gorzów wlkp | 1967 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |||
249 | Zboralski | Marcin | Zboral21 | Międzyrzecz | 1983 | półmaraton | M | Tak | |||
250 | Zerek | Marcin | Czarnuch | Rzepin | 1989 | rzepin | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | ||
251 | Zieleniewski | Łukarz | Lukarz | Gorzów Wielkopolski | 1990 | półmaraton | M | Tak | |||
252 | Zywert | Mateusz | Mateusz | Rokitnica | 1987 | Ultra Diabły Team Lubrza | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M | ||
253 | Żabierek | Tomek | Tomek | Gorzów Wlkp. | 1978 | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | |||
254 | Żminkowski | Jarosław | Dżarek69 | Gorzów Wlkp | 1969 | ZAWARCIE | półmaraton | Północ woj. lubuskiego | M | Tak | |
255 | Żołyński | Łukasz | Smegesek | Gorzow wlkp | 1981 | półmaraton | Południe woj. lubuskiego | M |