Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IX GRYFICKA DZIESIĄTKA FESTIWAL BIEGOWY - BIEG 10 KM

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Androwiak TymoteuszTymon Świdwin1981HQ MNC-NE SzczecinBieg 10 km  MTak 
2
 
Augustyniak Grzegorz Świdwin1979Uczniowski Klub Lekkoatletyczny Feniks Świdwin.Bieg 10 km  MTak 
3 Bartosiak Marcin GRYFICE1977RunGryf GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
4 Basta Grzegorz Gorzów Wielkopolski1973Basta TeamBieg 10 km  MTak 
5 Bednarski Marek Gorzów Wielkopolski 1990Bieg 10 km  M 
6 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg1974Bieg 10 km  KTak 
7 Białas Stanisław Lewin Brzeski1956Stan Umysłu Lewin BiegaBieg 10 km  MTak 
8 Białas Ewa Lewin Brzeski1962Stan Umysłu Lewin BiegaBieg 10 km  KTak 
9 Bieganski Tomasz Szczecin1982Bieg 10 km  M 
10 Bloch RadosławBLOCH Koszalin1994Bieg 10 km  MTak 
11
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin1948 Bieg 10 km  MTak 
12
 
Bojko Marek Stepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICABieg 10 km  MTak 
13 Borkowski KrzysztofLubię tu biegać GORZÓW WIELKOPOLSKI1977Bieg 10 km  MTak 
14 Borkowski Bogusz Szczecin1960Bieg 10 km  M 
15
 
Borowiec ŁukaszŁUKASZ B. Nowogard1983brakBieg 10 km  MTak 
16
 
Bośko TomaszPan Tomasz Gryfice1990Sportowa Polska #JTCNWBieg 10 km  M 
17 Burghardt Renta Gryfino1971KB HermesBieg 10 km  K 
18 Chmielewska Grażyna Różanki1960Bieg 10 km  K 
19 Czechowski Artur Czarnków1986Bieg 10 km  M 
20 Dawid Łukasz  Goleniów 1986Rozbiegany Goleniów Bieg 10 km  MTak 
21 Dering TomaszDero Bydgoszcz1981bydgoskie żółwieBieg 10 km  MTak 
22 Domański WaldemarWaldek Gryfice1981KP PSP GRYFICEBieg 10 km Powiat Gryficki
 
M 
23 Drewniok EwaDol.EWKA.aktywności  Szczecin1991Bieg 10 km  K 
24 Dudek DariuszMentosik Graniczna1977Fani FormyBieg 10 km  MTak 
25 Dusza Piotr Niczonów1971Bieg 10 km Powiat Gryficki
Leśnicy
 
MTak 
26 Dusza Robert Świnoujście1979JKBBieg 10 km  M 
27 Dzięcielska  Agnieszka Agnieszka  Poznań1976Bieg 10 km  K 
28 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMBieg 10 km  M 
29 Giza PiotrGIZOL Grąd 1984WKURW___TEAMBieg 10 km  M 
30 Głogowski JanJan Szczecin1962Bieg 10 km  MTak 
31 GOLIŃSKI Łukasz Świdwin19793:10 TEAM ŚWIDWIN Bieg 10 km  M 
32
 
Górecki TomaszGURAAL Łobez1989FC HamowoBieg 10 km  MTak 
33 Grzegorczyk Rafał Gryfice1971Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
34
 
Heller ZdzisławJohann Koszalin1956herbmaratonow.plBieg 10 km  MTak 
35 Hercyk  Grzegorz Hercyk  Karnice1997Bieg 10 km  M 
36 Hiszczyńska AleksandraHISZCZYŃSKA Koszalin1994CSSP KoszalinBieg 10 km  KTak 
37 Izak KatarzynaKASIK Stargard1978Bieg 10 km  KTak 
38 Jakubiak Anna Szczecin1969RAZ SzczecinBieg 10 km  K 
39 Jakubik AnnaMuszka Szczecin1991Husaria Race TeamBieg 10 km  K 
40 Jasinowski DariuszMroczny Wiesław Szcecin1979Rock Your Body SzczecinBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
41 Kachnowicz-Bukała IzabelaIza Goleniów1974Bieg 10 km  K 
42 Kaczmarzyk Katarzyna Katarzyna Koszalin1989Wanda Panfil TeamBieg 10 km  K 
43
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979 Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
M 
44 Karczewski Krzysztof Trzebiatów1960 Bieg 10 km  M 
45 Komorowski  Tomasz  Szczecin 1986Bieg 10 km  K 
46 KOWALCZYK KRZYSZTOF Nieledew1969Bieg 10 km  M 
47 Kozanecka Iwona Szczecin1959Bieg 10 km  K 
48
 
Kozioł MarzenaZdrowoRozbiegana  Gorawino1984ZdrowoRozbiegana Bieg 10 km  K 
49 Kraczek  AnnaAnia  Biłgoraj2003Bieg 10 km  K 
50
 
Kraczowski MirosławMirek Szczecin1972Bieg 10 km  MTak 
51
 
Kruglak AnnaBezka Szczecin1976Bieg 10 km  KTak 
52 Kubas Jolanta Cerkwica 1976Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
K 
53 Kucharczyk RobertKlakier Gryfice1970RunGryfBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
54 Kulesza Leszek Kalisz Pomorski1960Bieg 10 km  MTak 
55
 
Kurowski SebastianSebKur Gryfice1982JW 3937 MrzeżynoBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
56
 
Kustra Tomasz Stargard1977Bieg 10 km  M 
57 Kużaj SławomirSLAVKO Piła1965Sailing Team FerajnaBieg 10 km  MTak 
58 Kwiatkowski Dariusz Gryfino1964Modlitwa Biegania GryfinoBieg 10 km  M 
59 Lal Monika"LALLAL" Gryfice1964RunGryf GryficeBieg 10 km  KTak 
60 Lary Joanna Wrocław1994Bieg 10 km  K 
61 Lewandowska ZofiaZofia Lewandowska Gubin1986Biegowe Wariatki GubinBieg 10 km  K 
62 Ligenza Malgorzata Gosia Płoty1985Bieg 10 km  K 
63 Lubaś Anna Rzeszów1981Bieg 10 km  K 
64 Lubczyński Marek Łobez1976Trucht Łobez Bieg 10 km  MTak 
65 Maciejczak KarolinaKAROLKA Piła1979Sailing Team FerajnaBieg 10 km  KTak 
66 Madej AnnaAnia Szczecin1988Ukl Ósemka PoliceBieg 10 km  KTak 
67 Makaś Sebastian Goleniów1986Bieg 10 km  MTak 
68
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty1981PlusMinus10MinutBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
69 Markiewicz Dawid Szczecin1984NadrenseeBieg 10 km  MTak 
70 Matuszewski MarcinMarcin.Matuszewski Szczecin1981Bieg 10 km  MTak 
71 Mazur KrzysztofKrzyś Częstochowa1992Bieg 10 km  M 
72 Michałowski Tomasz Szczecin1979Bieg 10 km  MTak 
73 Michnowicz JolantaJola Szczecin 1973Wielgowo Na BiegowoBieg 10 km  K 
74 Milewska EdytaNawojka Szczecin1988DPT RUN TEAM Szczecin Bieg 10 km  K 
75
 
Mistelski Karol❤️Kocham Doris❤️ Szczecin1993Bieg 10 km  MTak 
76
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
77 Murawka MariaMurawka Gryfice2003Bieg 10 km  KTak 
78
 
Nadkierniczny ZbigniewZibi - Gryfus Węgorzyno1976Gryfus SzczecinBieg 10 km  MTak 
79 Nadolna MonikaMONIKA  Szczecin1978Parkrun SzczecinBieg 10 km  KTak 
80 Nadolny PrzemysławBocian :) Szczecin1977Parkrun SzczecinBieg 10 km  MTak 
81 Narożniak MariuszMariusz Gryfice1982BorzyszewoBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
82 Naworska Małgorzata Goleniów1973Rozbiegany GoleniówBieg 10 km  KTak 
83 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier SzczecinBieg 10 km  M 
84
 
Niewiadomski  Roman Romano  Zgorzelec 1980DZG RUNNERS ZGORZELEC Bieg 10 km  M 
85 Nowak WiesławWaslik Szczecin1949RoweryturowskiBieg 10 km  M 
86 Nowicka EwaEwcia Szczecin 1981Fani FormyBieg 10 km  KTak 
87 Ogonowski  Michał OGON Wrocław 1980MRCBieg 10 km  MTak 
88
 
Olkowicz MartaMarta Szczecin1996Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km  K 
89 Otoka KasiaPani Miśkowa  Gryfice1977PLMKS Chrobry GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
K 
90 Pachocki Artur Wiry1970Bieg 10 km  MTak 
91 Pawluczuk DariuszDarek Gryfice1970Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
92 Pawłowska-Zalejska JustynaJustyna P-Z Szczecin1984Bieg 10 km  KTak 
93 Pełka Agata Świnoujście1982Biegacze ŚwinoujścieBieg 10 km  K 
94 Petryszyn UlaWielki Powrót Jelcz Laskowice1980Bieg 10 km  K 
95 Pietruszka Mikołaj Koszalin1970Tęcza RunBieg 10 km  M 
96 Pietrysiak Stefan Zabrze1960bwm polskaBieg 10 km  M 
97 Piętka Grzegorz Szczecin1970Ambasador BIEGUN OCRBieg 10 km  MTak 
98 Podkański Krzysztof Inowrocław1968Bieg 10 km  MTak 
99 Polański NorbertPoldek ŚWIDWIN197521BLTBieg 10 km  M 
100 Poselt Przemysław JASTRZĄB Łódź 1988Bieg 10 km  MTak 
101 Pruszanow MarcinSamuraj76 Gryfino1976KB HERMES GRYFINOBieg 10 km  MTak 
102 Ptaszyńska AgnieszkaAGA Szczecin1977Fani FormyBieg 10 km  KTak 
103 Rajkiewicz  Wioletta  Lipiany1977Bieg 10 km  K 
104 Rębisz Jan Jan Marianowo1964Biegam wolno ale ładnieBieg 10 km  MTak 
105 Rojtek Waldemar  Wągrowiec1970Biegam bo lubię Bieg 10 km  M 
106 Seliga Piotr Mirosławiec1977 Bieg 10 km  MTak 
107 Skoczylas Natalia Szczecin1992Bieg 10 km  KTak 
108 Skubik Arkadiusz Stargard2004sklBieg 10 km  M 
109
 
SMAGOWSKI WojtekWojtek Rąbino\Swidwin1978OSP RĄBINO Bieg 10 km  M 
110 Sobutka Adam Trzebiatów 2005Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
M 
111 Soczówka  Agnieszka  Stargard 1984TERMINATORunBieg 10 km  KTak 
112 Sołtys Krzysztof Nowe Linie1998Bywało GorzejBieg 10 km  MTak 
113
 
Stachowski AndrzejZnów jestem tutaj Szczecin1968MoniaGymBieg 10 km  MTak 
114
 
Staszczak Jarosław Brojce1991Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
M 
115 Staszewska AgataAgata Szczecin1978Bieg 10 km  KTak 
116
 
Stępiński MirosławSteMir Gryfice1976Rungryf GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
117 Szczerba MichałMichał  Barlinek1981Bbl Barlinek Bieg 10 km  M 
118
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYFBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
119
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień PomorskiBieg 10 km  M 
120 Szymczak RobertRoberto  Szczecin1975DPT RUN TEAM Szczecin Bieg 10 km  M 
121 Śliwiński Rafał Kielce1977Aqua MedBieg 10 km  MTak 
122
 
Świtoń Magdalena Gryfice1985Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
123 Tuźnik Maciej Kalisz Pomorski1987Kalisz Pomorski Bieg 10 km  M 
124 Twarowski  MichałTwaro  Szczecin 1988Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
M 
125 Tymków Łukasz BRZEG1981Bieg 10 km  M 
126
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn PłotyBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
127 Urbański Tomasz BIAŁOGARD1972Białogard biegaBieg 10 km  M 
128 WALCZAK Magdalena Barwice1972Bieg 10 km  K 
129 Walczak Adam Barwice1966Bieg 10 km  MTak 
130 WALCZAK Magdalena Barwice1972Bieg 10 km  KTak 
131
 
Warniełło AdrianaAda Trzebiatów1977Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
132 Warysz DominikBoberek  Gryfice1984RunGryf GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
133 Wiliński MarekMARECZEK Świdwin1961Trenuje bo się dobrze z tym czuje Bieg 10 km  M 
134 Windysz Agnieszka Debno1987Bieg 10 km  K 
135 Wiśniewski Grzegorz Gryfice1967Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
136 Wiśniewski  Jarosław Kołobrzeg 1969Bieg 10 km  M 
137 Wodnicki Grzegorz Gryfice1995Bieg 10 km  MTak 
138 Wodnicki KrzysztofWODNIK Gryfice1986RynGryf GryficeBieg 10 km Powiat Gryficki
 
MTak 
139 Wojciechowska BarbaraBasia Mrzeżyno1996Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
140 Wojda Paulina Dygowo1989Bieg 10 km  K 
141 Wojtanowski  Tomasz TOMASZ  ŚWIDWIN 1982Bieg 10 km  MTak 
142 Wojtat Adam Szczecin1961Trigym SzczecinBieg 10 km  MTak 
143 Wojtczak Rafał Elbląg1989Bieg 10 km  M 
144
 
Wróblewska Anna Wrzosowo1983KB Kamień Pomorski Bieg 10 km  K 
145 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg1945WyganBieg 10 km  M 
146 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Wielgowo Na BiegowoBieg 10 km  KTak 
147 Zając Wioletta Gryfice1970Bieg 10 km Powiat Gryficki
 
KTak 
148 Zajdel DariuszDariusz Zawadzkie1961Zawadzkie BiegnieBieg 10 km  M 
149 Zalejski TomaszTomasz Z Szczecin1977Bieg 10 km  MTak 
150 Zapieraczyński MateuszMateusz Rzgów1991Razem Trenujemy SportBieg 10 km  MTak 
151 Zapieraczyński JanJanek Łódź1996Razem Trenujemy SportBieg 10 km  MTak 
152 Zatoń OlgaKocur Świdwin1985Biegaj z Mańkiem TeamBieg 10 km  K 
153
 
Zieliński Grzegorz Tuczno1980Grupa Biegowa SuSe-ł Bieg 10 km  MTak 
154 Zywert AgnieszkaRann Agnes Pobiedziska1979Spartanie DzieciomBieg 10 km Powiat Gryficki
 
K 
155 Żmuda Tomasz Sarbia/Kołobrzeg1976CW FANZA KołobrzegBieg 10 km  M