Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II NOCNA TRZEBIESZKA BIEGOWA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Antonowicz AnetaPobierowo19767 km  K
2 Baginska  Marta Trzebiatów 19817 km  K
3 Bartosiak MarcinGRYFICE1977RunGryf Gryfice7 km  M
4 BARYŁA DOROTAWolin19687 km  K
5 Bąk  Tomasz Złocieniec 19847 km  M
6 Bednarz KatarzynaKołobrzeg1974Nessi team7 km  K
7 Bielaszewska  Arleta Pobierowo1972Pobierowo biega7 km  K
8
 
Bojko MarekStepnica1972IKEA INDUSTRY STEPNICA7 km  M
9 Bojzan DariuszMiędzywodzie2008LUKS "Bałtyk" Dziwnów7 km  M
10 Bojzan DariuszMiędzywodzie1965LUKS "Bałtyk" Dziwnów7 km  M
11
 
Borysiuk ArkadiuszKamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
12 Branicki GrzegorzKamień Pomorski1989Kamień-osiedle7 km  M
13
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970KB Kamień Pomorski7 km  M
14
 
Celoch MartaKamień Pomorski1982Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  K
15 Cetera JanuszDziwnówek19597 km  M
16 Chajdasz JolaGostyń1977Pobierowo biega7 km  K
17 Cieluch BogusławaŚWIERZNO19647 km  K
18 Cieślik JózefWolin19617 km  M
19 Dąbkowska LenaDziwnów2008Luks Bałtyk Dziwnów7 km  K
20 Dąbkowski IgorDziwnów2006Luks Bałtyk Dziwnów7 km  M
21 Dąbrowska  Anna Pobierowo 1980Pobierowo BIEGA 7 km  K
22
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo1971Gmina Wolin 7 km  M
23 Dykowski PiotrSzczecin19697 km  M
24 Dymecki JulianPhoenix1951WASZCZUK TEAM7 km  M
25
 
Firlik MirosławMiędzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
26 Garbiec-Stawicka  JoannaWrzosowo19927 km  K
27 Giza PiotrGrąd 1984WKURW___TEAM7 km  M
28 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parrkun Szczecin7 km  M
29 Guster ŁukaszKamień Pomorski1990Kamień Pomorski7 km  M
30 Harłukowicz KrzysztofSzczecin1976UltraKazik7 km  M
31 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów7 km  M
32 Jakubowska JudytaBorucin19807 km  K
33 Janawa JerzyDziwnów1963LUKS "Bałtyk" Dziwnów7 km  M
34 Jankowiak AndrzejDziwnów1952LUKS Bałtyk Dziwnów7 km  M
35 Jarczewska Renata Goleniów 1967-7 km  K
36 Jastrząb JoannaMiędzywodzie19707 km  K
37 Jędrzejczyk FranciszekTrzebusz19717 km  M
38 Judkiewicz PiotrWolin1972Gmina Wolin7 km  M
39 Judkiewicz Halina Wolin1969Gmina Wolin7 km  K
40 Jurkiewicz KrystianKamień Pomorski19967 km  M
41 Karpiński MarcinKamień Pomorski1991Robaki 7 km  M
42 Kowalska DorotaKamień Pomorski1965K B Kamień Pomorski7 km  K
43 Kowalska JoannaŁęka Opatowska20057 km  K
44 Kowalski ZdzisławKamień Pomorski1962K B Kamień Pomorski7 km  M
45
 
Krynicka MagdalenaTrzebiatów19967 km  K
46 Krynicka-Grzyb Małgorzata Trzebiatów19877 km  K
47
 
Krześniowski MarcinSzczecin1978Rowerowy Załom / RAZ SZCZECIN7 km  M
48 Krzyśków  Bogusław Kamień Pomorski1982Kkb kamień pomorski 7 km  M
49 Kucharczyk RobertGryfice1970RunGryf7 km  M
50 Kucharczyk ElżbietaGryfice1972RunGryf Gryfice7 km  K
51
 
Kucharczyk PaulinaGryfice 1997RunGryf7 km  K
52
 
Kuchta EmiliaGryfice 1986RunGryf Gryfice7 km  K
53
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin7 km  M
54 Kufel DariuszPyrzyce1962Pyrzyce Biegają7 km  M
55 Kurek ZbigniewDziwnów1951CEKIN7 km  M
56
 
Lewandowski ArturKamień Pom1984Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
57 Ling RobertGoleniów19767 km  M
58
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973Crazy Fish7 km  K
59
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
60 Lisowski  DariuszPobierowo 1973Pobierowo Biega 7 km  M
61 LOBA JerzyDziwnów1948LUKS BAŁTYK Dziwnów7 km  M
62 Majdan HelenaSzczecin 19527 km  K
63 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski7 km  M
64
 
Matusz MagdalenaPobierowo1989Pobierowo Biega7 km  K
65 Melnik Elżbieta Płoty1983RunGryf 7 km  K
66
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice7 km  M
67 Namejko  ElaTrzebiatów 19857 km  K
68 Naruk ReginaWolin1965-7 km  K
69 Nawara  Joanna Pobierowo19787 km  K
70 Nowak NelaGryfice1977PLMKS Chrobry Gryfice 7 km  K
71 Nowicka EwaSzczecin1984PLMKS Chrobry Gryfice7 km  K
72 Ogrodowicz KasiaMiędzywodzie1984klub biegacza Kamien Pomorski7 km  K
73 Otoka KasiaGryfice1977PLMKS Chrobry Gryfice7 km  K
74 Paczyńska JoannaGoleniów19867 km  K
75 Płusa RobertSzczecin1984Savages7 km  M
76 Połomska Kamila Łódź1987Pobierowo biega7 km  K
77 Proch ArturKamień Pomorski19737 km  M
78 Puź SebastianCerkwica1988Cerkwica biega7 km  M
79 Pyśk WiktoriaMiędzyrzecz19967 km  K
80 Sambak TadeuszJawiszowice1969Zadyszka Oświęcim7 km  M
81 Seńko AgnieszkaGostyń1986Agnieszka Seńko7 km  K
82 Seńko RyszardGostyń1986Pobierowo biega7 km  M
83 Sędłak AgnieszkaKamień Pomorski19857 km  K
84 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 1971KB Kamień Pomorski7 km  K
85 Siniowska  Ewelina Pobierowo 1984Pobierowo Biega ♥️7 km  K
86 Sioła DanutaGryfice19737 km  K
87 Stańczyk SławomirStargard19887 km  M
88 Stawicki RafałTrzebiatów19867 km  M
89 Stępniak GrzegorzTrzebieszewo1972K.B. Kamień Pomorski7 km  M
90 Sych MałgorzataKamień Pomorski1975KB Kamień Pom.7 km  K
91 Sych ZbigniewKamień Pomorski1972KB Kamień Pom.7 km  M
92 Sych AgataKamień Pomorski20067 km  K
93 Szczepański AdamMilanówek1981Albatrosy7 km  M
94
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski7 km  M
95 Szymański Łukasz Pobierowo1989BP & BIEDRONKA POBIEROWO 7 km  M
96 Szymczak MaciejCerkwica1981Cerkwica biega7 km  M
97 Śledziewski CezaryPobierowo1969Pobierowo Biega 7 km  M
98
 
Świtoń MagdalenaGryfice19857 km  K
99
 
Tomczyk AlinaNowogard1978AlaNd7 km  K
100 Wach Emilia Kamień Pomorski19837 km  K
101
 
Warniełło AdrianaTrzebiatów19777 km  K
102
 
WASZCZUK TOMASZSZCZECIN1980WASZCZUK TEAM7 km  M
103 Wieczorek JacekWrocław1972VELICANTE SPORT TEAM7 km  M
104 Wierchanowski BogdanGolczewo19587 km  M
105 Wiśniewski MarianSzczecin 19547 km  M
106 Witecka IzabelaPobierowo1993Pobierowobiega 7 km  K
107 Wodnicki KrzysztofGryfice1986RynGryf Gryfice7 km  M
108 Wolf IrenaKamień Pomorski19637 km  K
109 Wolf JanKamień Pomorski1952KB Kamień Pomorski7 km  M
110
 
Wróblewska AnnaWrzosowo1983KB Kamień Pomorski 7 km  K
111 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Wielgowo Na Biegowo7 km  K
112 Wysocki MariuszMiędzyrzecz19837 km  M
113
 
Zaremba KatarzynaSkalno19847 km  K
114 Zawadzka DorotaTrzebieszewo19837 km  K
115 Zawadzki MarcinTrzebieszewo19807 km  M
116 Zgraja Katarzyna Świnoujście1972Biegacze Świnoujście7 km  K
117
 
Zgraja PiotrŚwinoujście1968HOL Świnoujście7 km  M
118 Złotnik  Paweł Szczecin 19827 km  M
119 Żupińska AnnaGryfice1981Run Gryf7 km  K